داستان کیهان گستر مانا

مجموعه کیهان گستر مانا در ابتدا بصورت ارایه خدمات دوره ای تعمی رو نگهداری اسانسور مجتمع های اداری و تجاری بصورت دوره ای در سال 1384 شروع به کار نموده است. با افزایش تعداد مشتریان و لزوم دریافت مدارک فنی، ثبت شرکت به شماره شناسه ملی 14008212291 در مرکز اسناد وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت گردید. همچنین گواهی طراحی، نصب و مونتاژ آسانسور از وزارتخانه مربوطه دریافت گردید. با توسعه تعداد مشترکین دوره ای، به مرور بر تعداد پرسنل و همکاران فنی افزوده گردید. هم اکنون ارایه خدمات به بیش از 415 مشترک در سطح شهر تهران انجام می پذیرد. و این امر با تلاش تمامی سرویس کاران و اعضای دفتر مرکزی و اکیپ های فنی سیار در سطح شهر تهران میسر گردیده است.

در تمامی مراحل طراحی، تامین تجهیزات آسانسور، مشاوره نصب و راه اندازی نهایی در کنارتان هستیم…

شرکت مهندسی کیهان گستر مانا باشماره ثبت 538919 عضوسندیکای آسانسور و پله برقی ایران و تحت پوشش وزارت صنایع دارای پروانه طراحی ومونتاژ و گواهی عضویت انجمن صنف تولیدکنندگان قطعات آسانسورو پله برقی فعالیت خود را از مهرماه 1385 آغاز نموده است.

208

پروژه راه اندازی و نصب

225

پروژه طراحی شده

32

تقدیرنامه از مشتریان

415

مشترک سرویس دوره ای

گواهینامه ها و مجوز ها

گواهینامه ها و مجوز های کسب شده ما

راه های ارتباطی

شما عزیزان میتوانید سفارشات خود را از طریق فرم ” درخواست آنلاین خدمات ” ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند ، همچنین میتوانید به صورت مستقیم از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا متخصصین ما شما را راهنمایی نمایند.

با ما در ارتباط باشید

تهران شمال

تهران غرب

دفتر مرکزی

تهران شرق

ثبت درخواست آنلاین