بازسازی آسانسور فرآیند به روزرسانی بخش های مهم آسانسور است تا بتواند از پس فناوری جدیدی برآید، عملكرد بهتری داشته باشد، ایمنی را بهبود بخشد و حتی زیبایی را هم به روز كند.

 

برای تعمیر سرویس و نگهداری حرفه ای آسانسور های

خود با ما تماس بگیرید! 02146130971

 

بیشتر آسانسورها برای ارائه حدود 30 تا 40 سال خدمات ساخته می شوند، به شرطی كه فواصل سرویس مشخص شده و تعمیر و بازرسی های دوره ای توسط سازنده انجام شود. بازسازی آسانسور قدیمی

با افزایش سن آسانسورها، دشواری در پیدا كردن قطعات و تجهیزات آسانسورها به همراه تغییرات کدها و رو به زوال رفتن عملكرد آن ها امکان دارد تعمیر اساسی آسانسور به صاحبان ساختمان پیشنهاد شود. بازسازی آسانسور قدیمی

به طور معمول بازسازی آسانسورهای قدیمی بر تجهیزات كنترل كننده، ماشین آلات و موتورهای بالابر، سیم کشی برق و دکمه های سیستم تاثیر می گذارد.

حتی با گذشت زمان و به روز شدن تكنولوژی، نحوه بسته شدن درب ها هم تغییر می كند. باید تاکید كرد كه آسانسورهای موجود، اگر به درستی نگهداری شوند و به طور دوره ای مورد بررسی قرار گیرند، ایمن می باشند. بازسازی آسانسور قدیمی

طول عمر آسانسورها به طور معمول بیش از 20 سال است، اما با گذشت زمان عملكرد آن ها رو به کاهش است. وقتی این اتفاق می افتد، زمان آن فرا رسیده بوده كه مدرهماسیون را در نظر بگیریم.

تصمیم گیری در مورد مدرن سازی آسانسورها تا حد زیادی به رضایت مستاجر بستگی دارد. بازسازی آسانسور قدیمی

اگر شکایات زیادی دریافت شود، امکان دارد مدیر ساختمان بخواهد آسانسورها را مدرن تر و کارآمدتر و قابل اطمینان تر كند. بازسازی آسانسورهای قدمی امکان دارد سرعت آسانسورها را افزایش ندهد، اما می تواند کارایی آن ها را بهبود بخشد.

آسانسورهای مدرن با فناوری اعزام به مقصد می توانند مسافران را با توجه به مکان مورد نظر خود دسته بندی كنند، سفرهای بیهوده را از بین ببرند و زمان انتظار را کاهش دهند.

ریزپردازنده ها می توانند الگوهای ترافيکی را در ساختمان یاد بگیرند و متناسب با آن تنظیم شوند. آسانسورهای مدرن می توانند سرعت شتاب و کاهش سرعت را بهبود بخشند و درها می توانند سریع تر باز و بسته شوند.

مزایای بازسازی آسانسور قدیمی چیست ؟

بازسازی می تواند با جایگزینی ایستگاه های تقویت مکانيکی و تماسی با الکترونيک حالت جامد، قابلیت اطمینان عملیاتی را تا حد زیادی بهبود بخشد.

با جایگزینی طرح های درایو مبتنی بر موتور با درایو های ولتاژ متغیر، فرکانس متغیر (VVVF)، می توانید کیفیت سواری را بهبود بخشید و شتاب و کاهش سرعت تقریبا يکپارچه را فراهم كنید. بازسازی آسانسور قدیمی

همینطور با به روزرسانی سیستم ها و تجهیزات ایمنی مسافر برای مطابقت با کدهای فعلی ارتقا می یابد. تعمیرکاران حرفه ای شرکت آسانسور مانا آسانسورها و پله برقی های شما را مدرن می كنند تا نیازهای خاص شما برآورده شود و از مزایای زیر هم بهره مند شوید :

 • بهره وری از جدیدترین تكنولوژی ها
 • بازسازی مقرون به صرفه
 • کاهش زمان های انتظار
 • حداقل اخلال در ساختمان
 • بهبود عملكرد آسانسور و افزایش ایمنی
 • پایداری پیشرفته بازسازی آسانسور قدیمی

این کار معمولا با کمک يک شرکت خدمات آسانسور انجام می شود كه می تواند کار بازسازی آسانسورهای قدیمی را هم انجام دهد.

این فرآیند دامنه کار و مهم تر از همه اطمینان از رعایت انطباق کد را تعیین كرده و مشخص خواهد كرد كه کدام بخش های آسانسور باید مدرن شوند! پس از انجام این کار، تا زمانی كه آسانسور نیازی به سرویس نداشته باشد باید تعمیر و نگهداری پیشگیرانه انجام شود.

محاسبه انلاین قیمت سرویس آسانسور

محاسبه انلاین قیمت سرویس آسانسور

بعد از چندین سال استفاده، تعمیر و نگهداری منظم دیگر امکان دارد کافی نباشد. با فرسودگی قطعات، امکان دارد هزینه بیشتری برای تعمیر بپردازید. بازسازی آسانسور قدیمی

امکان دارد یافتن قطعات یدکی برای يک آسانسور قدیمی دشوارتر باشد، پس امکان دارد برای مدت طولانی دیگر از کار بیافتد. آسانسور قدیمی ساختمان شما امکان دارد از آخرین مقررات ایمنی و دسترسی هم برخوردار نباشد.

همینطور يک آسانسور مستهلک، تنگ و غیر جذاب از ارزش خانه شما می کاهد. اولین قدم این بوده كه نگاهی به آسانسور خود بیاندازید. اگر چندین اشکال در آسانسور شما وجود دارد، برای ارزیابی دقیق آسانسور خود با تعمیرکاران آسانسور مانا تماس بگیرید.

تكنسین آسانسور مانا آسانسور ساختمان شما را بررسی كرده و آن ها بر روی نیازهای آسانسور شما و افرادی كه از آن استفاده می كنند تمرکز می كنند، توجه ویژه ای به عملكرد، دسترسی، ایمنی، بهره وری محیط زیست و زیبایی دارند.

بازسازی آسانسورهای قدیمی

مرن سازی مدولار با به روزرسانی کل سیستم ها، عملكرد آسانسور شما را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. این نوع بازسازی در مواردی مانند ماشین آلات بالابر، سیستم برق و يا درها اعمال می شود. ما بازسازی آسانسورهای قدیمی را در شرایط زیر پیشنهاد می دهیم :

 • افزایش مصرف برق
 • دارای فضای داخلی غیر عملی يا منسوخ شده است
 • عدم هم تراز بودن آسانسور با سطح در حین توقف
 • طول عمر آن بیشتر از 15 سال باشد بازسازی آسانسور قدیمی

مدرن سازی قطعات

این متد يک روش سریع و مقرون به صرفه برای ایجاد پیشرفت های کوچک در آسانسور بوده كه می تواند شامل درب اپراتور، سیگنال دهی و يا سیستم نور باشد. ما مدرن سازی قطعات را در شرایط زیر پیشنهاد می دهیم :

 • درب آسانسور با صدای زیاد کار كند
 • دارای سیگنال های منسوخ شده و غیرعملی داشته باشد بازسازی آسانسور قدیمی
 • طول عمر آن بیشتر از 10 سال باشد

بهترین زمان برای بازسازی آسانسورهای قدیمی کی است ؟

پاسخ بسیار ساده است : اگر خراب شدن آسانسور مزاحمت ایجاد می كند و يا بدتر از آن، مستاجر شما را به خطر می اندازد وقت آن رسیده تا در مدرن سازی آسانسور ساختمان خود سرمایه گذاری كنید. جدول زمانی برای مدرن سازی آسانسور برای هر آسانسور متفاوت خواهد بود. استفاده و نوع آسانسور عمر مفید آسانسور را تعیین می كند.

چه قطعاتی شامل بازسازی آسانسور می باشند ؟ بازسازی آسانسور قدیمی

همراه با كنترل كننده، اکثر اوقات اکثر بخش های آسانسور به روزرسانی می شوند از جمله :

 • بیشتر اجزای درب از جمله اپراتور درب
 • بعضی اوقات ماشین آلات
 • طناب ها
 • برای آسانسورهای هیدروليک واحد مخزن شامل واحد قدرت
 • پانل كنترل كننده، همه دکمه ها، گودال و … بازسازی آسانسور قدیمی

در نظر داشته باشید كه همه توافق نامه های بازسازی آسانسورهای قدیمی متفاوت می باشند، اما به طور معمول اجزای آسانسور زیر شامل نمی شوند، مگر اینكه به طور خاص شامل شوند :

 • دیوارها و فضای داخلی کابین آسانسور
 • ماشین آلات ( كه بعضا در قراردادهای بازسازی آسانسورهای قدیمی گنجانده شده است )
 • گیربکس داخل ماشین آلات

برای سرویس آسانسور همین حالا با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *