به جرئت می توان گفت بهترین شرکت آسانسور در تهران آسانسور مانا است که عنوان یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه معرفی گشته و هر روزه بر تعداد مراجعینش افزوده می شود. با آسانسور مانا همراه باشید.

معرفی بهترین شرکت آسانسور در تهران – آسانسور مانا

با کمک بهترین شرکت آسانسور در تهران به ذکر مواردی که در تعمیر آسانسور باید به آن ها توجه کنید، می پردازیم. شیوه درست استفاده از هر وسیله ای می تواند در افزایش طول عمر و كارایی آن موثر باشد، در ادامه بعضی از مواردی كه می تواند در دراز مدت موجب فرسودگی و مشکل آسانسور شود ذکر شده است:

عدم توجه به ظرفیت و حمل بارهای سنگین، ممانعت از بسته شدن درب ها توسط افراد، عدم استفاده صحیح و فشردن پشت سر هم کلید ها، افزایش مصرف انرژی بر اثر به كارگیری سیستم روشنایی و لامپ های نامناسب در داخل کابین، توجه نکردن به صداهای غیر عادی و بوق های هشدار دهنده، در معرض آب و رطوبت قرار گرفتن اجزای داخل کابین و درب ها، وارد کردن ضربه به درب ها و کف آسانسور، عدم نگهداری و تعمیر به موقع به منظور تشخیص قطعاتی كه در آستانه مشکل قرار دارند. برای تعمیرات از بهترین شرکت آسانسور در تهران کمک بگیرید.

تعمیر تعمیر آسانسور شامل چه مواردی است؟

  • بازبینی عملکرد قطعات الکترونیکی مثل صفحه کلید
  • بررسی استاندارد بودن و عدم فرسودگی قطعات فنی و مکانیکی نظیر سیم های بکسل، فلكه های کششی، ترمزها، لولاهای درب
  • بررسی سالم بودن تزیینات داخلی کابین نظیر سیستم روشنایی، کف و بدنه ها، درب ها

تعمیر آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور باید در زمان خاص خود انجام گیرد. به طوری كه طبق یک برنامه ریزی دقیق، با یک نظم عملیاتی انجام گیرد. با توجه به اهمیت تعمیر کردن آسانسور اگر آسانسور طبق دستورالعمل ها به شکل دقیق انجام شود. تعمیر کردن آسانسور باعث بالا رفتن عمر دستگاه آسانسور خواهد شد و یکی از اهداف آسانسور در سطح کلان بالابردن عمر مفید آسانسور است.

تعمیر آسانسور به این منظور انجام می شود تا افراد استفاده کننده از آسانسور با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنند. اگر تعمیر ونگهداری آسانسور به صورت ماهیانه طبق برنامه انجام شود ضمن این كه از مشکلات بی مورد پیشگیری می شود. عملکرد آسانسور هم به خوبی انجام می شود. – بهترین شرکت آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور هیدرولیک بهترین شرکت آسانسور در تهران

آسانسور هیدرولیک یکی از جالب ترین انواع آسانسورها است. اگر بخواهیم ساده بگوییم آسانسور هیدرولیک از یک مخزن روغن، یک power unit برای پمپاژ کردن روغن، یک پیستون، تعدادی سنسور و بورد کنترلی تشکیل شده است. وقتی فرمان حرکت به طبقه پایین یا بالا داده می شود.

دیتای سنسورهای تشخیص دهنده طبقه با طبقه درخواست شده مقایسه می شود و برحسب آن به شیر تنظیم فشار دستور داده می شود كه فشار مایع را بیشتر یا کمتر کند؛ پس از آن بسته به فشار مایع داخل سیلندر، سطح پیستون -كه درواقع کابین بر روی آن قرار دارد-جابجا می شود.

تشخیص مشکل و مشکلات آسانسورها كار ساده و پیش پا افتاده ای نیست و حتما باید توسط كارشناسان و تعمیر كاران با تجربه انجام شود چون تاثیر گذاری قطعات به كار رفته در آسانسور ها به همدیگر تشخیص نوع مشکل را مشکل می کند. مضافا اینكه تعمیركاران نا وارد نه تنها مشکلات را نمی توانند بر طرف کنند بلكه باعث مشکلات عدیده تری می شوند و هزینه تعمیر را بالاتر می برند.

اگر زمان بازرسی نیاز به تعمیر احساس شود تعمیر دهی برای قسمتهای متحرک و ثابت اعم از الکتریکی و مکانیکی صورت می پذیرد. همچنین هر آسانسور باید مطابق “چک لیست تعمیر آسانسور” ماهیانه حداقل یکبار مورد تعمیر قرارگیرد.

این تعمیر زمانی صورت می گیرد كه هنوز امکانات وسایل نصب شده در حال كار بوده و دچار مشکل نشده است. هدف از تعمیر پیشگیرانه آن است كه مشکل سیستم به تعویق افتد و فاصله های بین مشکلات رو افزایش بگذارد و یا جلوی مشکلات احتمالی گرفته شود. – بهترین شرکت آسانسور در تهران

شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران - غرب تهران

شرکت های مجاز تعمیر آسانسور

اگر به دنبال خدمات تعمیر آسانسور از یک شرکت معتبر در این زمینه هستید، بهترین شرکت آسانسور در تهران یعنی آسانسور مانا آماده ارائه خدمات تعمیر، تعمیر آسانسور است.

شرکت تعمیر آسانسور شرق تهران – غرب تهران

بطور کلی ما ابتدا آسانسور شما را با استفاده از مدیران فنی و كارشناسان فنی خود مورد بازدید قرار می دهیم تا مشکلات مشخص شده و هزینه های شما را کاهش دهیم. سپس با کمک تعمیر كاران كارآمد تعمیر شما را بر عهده می گیریم. همه خواسته های شما در مورد تعمیر آسانسور نزد بهترین شرکت آسانسور در تهران برآورده خواهد شد.

تعمیر آسانسور جنوب تهران – شمال تهران

آسانسور مانا، بهترین شرکت آسانسور در تهران در زمینه خدمات آسانسور از صفر تا صد و تعمیر آسانسور تا ارسال نیروی متخصص به محل با داشتن پشتوانه قوی مدیریتی، پرسنل با تجربه و با سابقه امروزه شناخته شده است و همه تلاش خود را دربرای پیشبرد کیفیت و سطح تکنولوژی این صنعت کرده و اقدامات گسترده ای را به منظور بالا بردن سطح کیفی خدماتش به عمل می آورد و پرسنل خود را زیر نظر كارشناسان با تجربه و باسابقه آموزش داده است.

 

در سرویس آسانسور مانا چه اتفاقی می افتد؟

آسانسور مانا ارائه کننده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در همه نقاط تهران می باشد. سرویس کاران آسانسور مانا بعد از عقد قرارداد با منزل مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات تهران به صورت ماهیانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی می کنند و بازدید دوره ای انجام می دهند.

در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها کنترل شده و نشتی آن ها بررسی می گردد و قسمت ها و قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری می شوند. درب ها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم می گردد. قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی و از لحاظ لق بودن، صدا و یا لرزش اضافی کنترل می گردند. فن ها کنترل و تمیز شده و عملکرد آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

تالبو فرمان کنترل و بررسی می شود. همه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل می شوند. ترمز ها تنظیم می شوند و پاراشوت و گاورنر کنترل می شود. سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها کنترل می شوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *