تعمیرات آسانسور در تهران يکی از مهم ترین خدمات آسانسور مانا است كه در نهایت سرعت و دقت انجام می گیرد، این گروه حرفه ای در تلاش است با ارائه بهترین خدمات رضایت شما عزیزان را به دست آورد. برای تعمیر آسانسور ما بهترین گزینه پیش روی شماییم!

کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران با تعمیر و نگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده و موجود درقرارداد
می تواند گروه خدمات آسانسور از صفر تا صد را مطابق با درخواست و نیاز شما به انجام برساند.

علت خراب شدن آسانسور چیست؟

پیش از پرداختن به هزینه های تعمیراتی كه آسانسور می تواند داشته باشد، به دلایل خراب شدن آسانسور می پردازیم كه علت خرابی را مشخص كنیم تا ببینیم این آسیب دیدگی از جانب مستاجر است یا به خاطر استهلاک و فرسایش طبیعی قطعات پیش آمده است.

عوامل زیادی در خرابی آسانسورها نقش دارند و باید به این نکته توجه داشت كه به خاطر وجود قطعات مختلف در آسانسور، عیب یابی از آن كار بسیار مشکل و پیچیده ای است. به این منظور لازم است كه تعمیركار علاوه بر شناخت قطعات، از تاثیر متقابل هر يک از قطعات آسانسور نسبت به يکدیگر، آگاهی كاملی داشته باشد.

خراب بودن درب و برد آسانسور تعمیرات آسانسور در تهران

بعضی وقت ها خرابی گیربکس علت تكان های شدید كابین آسانسور نیست بلكه علت آن می تواند خرابی در درب آسانسور یا برد آن باشد به این منظور تعمیر كار كه فرد متخصصی است باید تلاشی متفاوت را برای رفع آن منظور دارد چون ایرادات برد آسانسور اغلب به خاطر استهلاک بیش از حد آن بوده و ورود و خروج آمپر و ولتاژ نامناسب باعث ضعیف شدگی قطعات برد شده است كه برای پرهیز از چنین اتفاقی باید رسیدگی و بررسی مداوم برد به صورت ماهیانه انجام شود. تا به این ترتیب باعث افزایش طول عمر این قطعه شود و هزینه ای روی دست مستاجر یا صاحب خانه نگذارد.

ایجاد تكان های شدید در كابین آسانسور

گاهی به خاطر ایجاد مشکلاتی در قطعات داخلی آسانسور باعث می شود تا در كابین آسانسور تكان های شدیدی احساس شود و در ابتدا باید علت آنرا در گیربکس آسانسور جستجو كنید اگر این امر اثبات شود باید بدانیم برطرف كرد ن آن بسیار پیچیده است و نیازمند ورود فردی متخصص در این موضوع است. توجه داشته باشید كه در مواردی كه گیربکس آسانسور به هر نحوی مشکل داشته باشد باید سریعا و بدون فوت وقت اقدام كنید چون کم ترین بی توجهی در این امر مهم خطرناک بوده و ممكن است باعث سقوط آسانسور شود. تعمیرات آسانسور در تهران

استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت

بعضی از ساكنین ساختمان برای جابجایی و انتقال وسایل خود از آسانسور استفاده می كنند كه استفاده نادرست از این وسیله باعث ایجاد مشکلاتی در آن می شوند. به عنوان مثال استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت آسانسور یا در زمان اسباب کشی، ضعیف تر شدن موتور آسانسور را به همراه دارد. مسئول خراب شدن آسانسور در این حالت همان شخص خاطی چه مستاجر باشد یا صاحب خانه باید هزینه های تعمیراتی را پرداخت كند.

آتش سوزی در آسانسور

بعضی افراد به خاطر پایین آوردن هزینه های تعمیراتی آسانسور اقدام به استفاده از قطعات بی کیفیت می كنند. در صورت نصب قطعات بی کیفیت و غیر استاندارد در آسانسور باعث آتشسوزی می شود. البته این اتفاق گاهی به خاطر فرسودگی قطعات هم رخ می دهد. در صورت بروز چنین مشکلاتی با تعمیرات آسانسور در تهران تماس بگیرید.

گیر كردن آسانسور

بعضی اوقات به خاطر ایراد فنی كه در گیربکس ایجاد می شود یا اینكه سیم های فولادی نگهدارنده آسانسور جمع بشوند و در بعضی مواقع به خارج شدن كابین از ریل ارتباط دارد كه باعث گیر كردن آسانسور می شود.

تعمیر آسانسور در تهران

مشکلات رایج آسانسورها

توقف ناگهانی

زمان بندی ها، خطاهای الکتريکی و معایب الکترونيکی می تواند از عوامل عمده این مشکل باشد. كه يک برنامه تعمیر و نگهداری پیش گیرانه منظم تا حد قابل توجهی این ایرادات را بر طرف خواهد كرد و از بروز مشکلات جزئی جلوگیری می كند.

موتور روشن نمی شود و از مدار هیچ جریانی عبور نمی كند

در این مورد احتمالا قسمتی از مدار الکترونيکی قطع شده است. برای رفع عیب آن در ابتدا به وسیله آوومتر همه مدارهای الکترونيکی از جمله سیم های رابط، اتصالات و کلیدها، دوشاخه و پریز را بررسی كرد ه و عیب مربوط را برطرف می كنیم. بهتر است این كار را به عهده يک تكنسین حرفه ای تعمیرات آسانسور در تهران بسپارید؛ چرا كه در صورت حرفه ای نبودن فرد، امكان خسارات بیشتر هم وجود دارد.

زمان انتظار زیاد

این مورد بیشتر در آسانسورهای قدیمی مشاهده می شود. با قدیمی شدن آسانسورها، نقص و كارآیی آن مشهود تر شده و هر تكنسین با تجربه ای می داند كه با جایگزین كردن تابلوی مدرن تر راندمان آسانسور بالاتر می رود. این كار را خود شما هم ممكن است بتوانید انجام دهید، اما بهتر است آن را به دست يک متخصص

باز نشدن درب آسانسور در طبقات

آسانسور يک درب کشویی دارد كه روی كابین آن قرار گرفته و برای هر طبقه هم دربی مجزا دارد. باز نشدن درب هر طبقه زمانی رخ می دهد كه دستگیره قفل طبقه با کمان درب باز كن، فاصله پیدا كرده باشد. به همین علت، کمان نمی تواند قفل را به عقب ببرد و در همچنان بسته می ماند.

افزایش دما

مشاهده شده است كه بیشتر در فصل تابستان با این اتفاق برخورد می كنیم. اگر سیستم خنک كننده آسانسور یا سیستم تهویه هوای آن به خوبی كار نكند، دما در درایو و سیستم كنترل به ۱۰۰ درجه هم خواهد رسید كه باعث اختلال در عملكرد آسانسور خواهد شد. توجه داشته باشید كه دمای عملكرد مناسب در آسانسور بین ۵ تا ۴۰ درجه است.

تعمیر آسانسور منطقه نه - 9

تعمیرات آسانسور در تهران

تعمیرات آسانسور در تهران را می توان در دو حالت کلی بررسی كرد:

 • تعمیرات به صورت دوره ای
 • تعمیرات به صورت موردی

تعمیرات به صورت موردی

در تعمیرات موردی قرارداد سرویس و نگهداری وجود ندارد. مدیر ساختمان در موقع وقوع خرابی برای آسانسور از يک تعمیر كار آسانسور استفاده می كند. تعمیرات موردی دارای سطح ایمنی پایینی بوده و به مدیران ساختمان توصیه نمی شود.

علت این امر این است كه بعضی از قطعات به موقع برای تعمیر یا تعویض شناسایی نمی شود. ممكن است در زمانی مدیر ساختمان متوجه خرابی شود كه خرابی يک قطعه مكانیز کلی سیستم آسانسور را به هم بریزد.

كارشناسان ما با داشتن تجربه و مهارت بالا در تعمیرات آسانسور در تهرانآماده سرویس و انواع تعمیرات آسانسور در تهران شما می باشند.

تعمیرات به صورت دوره ای

بسیاری از مدیران ساختمان با مراکز آسانسوری معتبر قراردادی تحت عنوان قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور منعقد می كنند. به موجب این قرارداد سرویس كار آسانسور به صورت ماهی يکبار آسانسور را بازبینی می كند و نقاط ضعف و هر خرابی را شناسایی و آن را برطرف می كند.

كه به این شکل در هزینه های تعمیر صرفه جویی می شود و در هر زمان مشکلی برای آسانسور بوجود آید سرویس كار اسانسور موظف است نسبت به رفع نقص اقدام كند.

بهترین شرکت تعمیرات آسانسور در تهران

معیارها و ملاک های زیادی برای انتخاب بهترین شرکت آسانسور در تهران وجود دارد كه از جمله آن ها می توان به تعداد پروژه های در حال انجام، تعداد پروژه های انجام شده در يک شرکت، میزان رضایتمندی مشتریان، کیفیت قطعات، گارانتی و خدمات پشتیبانی و سایر موارد را نام برد.

پس به طور قطع نمی توان يک شرکت ها بهترین دانست برای مثال بعضی از مراکز سازنده کیفیت بالایی از لحاظ قطعات دارند اما خدمات پشتیبانی آن ها در سراسر کشور وجود ندارد.

یا برعکس بعضی از شرکت ها به لحاظ کیفیت قطعات متوسطی تولید می كنند اما دارای خدمات پشتیبانی در سراسر کشور می باشند. گروه فنی مهندسی آسانسور مانا دارای پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور به همراه عضویت در سنديكای صنایع آسانسور و پله برقی است.

این گروه با بهره گیری از کارشناسان باتجربه و كارآزموده در بخش های مختلف طراحی، نصب، تعمیر و نگهداری، بازسازی انواع آسانسور و انواع قطعات آسانسور، همیشه در افزایش سطح کیفی خدمات در تلاش است و در راستای رضایت هرچه بیشتر مشتری، ضمن تسریع در امر سرویس دهی اقدام به ارائه خدمات كرد ه است.

این گروه زمان فروش قطعات برای اطمینان بیشتر مشتریان با ارائه كارت گارانتی معتبر اصالت و کیفیت قطعات را ضامن می شود. تعمیرات آسانسور در تهران

آسانسور مانا بهترین و مناسب ترین قیمت ها را برای مشتریان انتخاب كرد ه و آماده همكاری با همه مراکز آسانسوری و غیر كه در زمینه آسانسور و فروش قطعات فعالیت می كنند، است. تخفیف ویژه به همكاران و كارشناسان مراکز معتبر آسانسور و همه ارگان های دولتی و نظامی و همینطور ارسال يک روزه قطعات به سراسر کشور از خصوصیات بارز این گروه است.

این گروه بهترین برند قطعات آسانسور در ایران را با سطح کیفی بالا به مشتریان ارائه می دهد و بورس لوازم آسانسور در تهران را به شما معرفی می كند.

سرویس كار تعمیرات آسانسور در تهران

آسانسور از قطعات زیادی تشکیل شده است. كه هر کدام از قطعات،وظیفه خاص خود را داشته و همسو با عملكرد سیستم عمل می كنند. تشخیص خرابی برای تعمیر آسانسور كار دشوار و پیچیده ای است. قطعات آسانسور با هم مرتبط بوده و خرابی در بعضی قطعات موجب ایجاد مشکل در قطعات دیگر آسانسور می شود.

باید به این نکته توجه داشت كه تنوع آسانسورها خود عاملی است كه تعمیرات آسانسور در تهرانو تشخیص خرابی را برای تعمیر كار آسانسور سخت تر می كند. بسیاری از تعمیركاران آسانسور، آسانسور های قدیمی را تعمیر كرده و توانایی به روز كردن دانش مهارت خود را ندارند.

همانطور كه می دانید در تعمیر آسانسور هزینه های کمتری متحمل افراد استفاده كننده از خدمات آسانسور می شود. در صورتی كه تعویض قطعات دارای هزینه ای بیشتر است. تعمیر به موقع هر قطعه آسانسور می تواند از آسیب به قطعات اصلی و قطعات مرتبط با قطعه ی تعمیر شده جلوگیری به عمل آورد.

پس یادگیری تعمیر آسانسور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هر سرویس كار ماهر لازم است كه درباره تعمیرات قطعات آسانسور اطلاعات خود را دائما به روز رسانی كند.

امروزه دیگر با وجود کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران، تعمیر و نگهداری آسانسورهای تجاری و مسکونی با هزینه ای بسیار مناسب و كاملا مقرون به صرفه در اختیار ساكنین تهران قرار می گیرد و دسترسی سریع مالکین و پیمانكاران ساختمان ها به این اقشار با سهولت فوق العاده ای همراه است.

تعمیر و نگهداری آسانسورها برای جلوگیری از ایجاد مشکل و همینطور ایجاد آسیب به مصرف كنندگان و حتی تجهیزات داخلی خود آسانسورها دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و مسلما می تواند هزینه بسیار کم تر از تعمیرات تخصصی را در پی خواهد داشت.

برای همین جزء اولویت ها قرار دارد، انجام تعمیر و نگهداری در تهران توسط افراد حرفه ای و با سابقه كار بالا طی سال های اخیر باعث شده است تا علاوه بر ارتقاء سطح رضایت شهروندان، عمر این دستگاه ها تا حد قابل قبولی افزایش پیدا كرده و مشکلاتی از قبیل گیر افتادگی میان طبقات، سقوط آسانسور، مشکلات گسترده، كاهش ولتاژ برق یا قطع شدن برق، نقص در سیستم الکتريکی و مكانيکی و… هم از بین برود.

نحوه عملكرد تعمیر و نگهداری دوره ای آسانسورها

کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران، تعمیر و نگهداری آسانسور را به صورت دوره ای و طبق قرارداد سالیانه در تهران به انجام می رساند و بر طبق آن متعهد می شود همه موارد ذكر شده در قرار داد را جز به جز به اجرا در آورد.

همه این اقدامات برای پیشگیری از هر خرابی و افزایش عمر مفید آسانسور در دوره كاركرد صورت می گیرد.
به این ترتیب ساختمان ها می توانند با امنیت بالاتری از این ابزار استفاده كرد ه و گاه بی گاه به خاطر نقص فنی و مشکلات پی در پی دچار اذیت و آزار نشوند.

مراکز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری با ارسال تعمیركار متخصص برای آسانسور خراب شده، نسبت به تشخیص اولیه خرابی و رفع نقص احتمالی اقدامات لازم را انجام می دهند و در سایه همین اقدامات به موقع و اصولی است كه شاهد كاركردهای طولانی مدت بدون کوچکترین مشکل و حادثه خواهیم بود.

سرویس آسانسور اگر توسط مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات آسانسور انجام گیرد، می تواند همه مزایای موجود را دربر گرفته و انتظارات را برآورده كند، ولی در غیر این صورت نمی توان امیدی به بهبود عملكرد و كارایی آسانسور داشت. پس تا می توانید دقت كافی را در انتخاب خود منظور داشته تا از صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

به طور کلی می توان همه مواردی كه این شرکت ها به متقاضیان خود ارائه می دهند را شامل بازبینی و كنترل آسانسور در يک بازه پیش بینی شده نامید.
در این بازه زمانی كه مورد تأیید دو طرف قرار داد است، مالکین و مدیران ساختمان كه نسبت به تنظیم قرارداد با يک شرکت معتبر اقدامات لازم را انجام داده اند، قادر می باشند از خدمات سرویس ماهیانه آسانسور استفاده كنند و بدون دغدغه از حضور خودكار این سرویس كاران بهره مند شوند.

باید توجه كرد مالکین و مدیران ساختمان های تجاری و مسکونی موظف اند برای ایجاد امنیت ساكنان به صورت دوره ای اقدامات لازم را برای سرویس آسانسور انجام دهند و هیچ کوتاهی و سهل انگاری در این امر پذیرفته نخواهد شد.

پیش از انجام این كار مدیران ساختمان بایستی نسبت به اخذ تأییدیه استاندارد اقدام كرد ه و این مسئولیت خطیر را بر عهده بگیرند، حال نکته حائز اهمیت كه در اینجا خودنمایی می كند اهمیت انجام خدمات منظم سرویس آسانسور است كه می تواند مزیت فوق العاده ای برای ساختمان ها داشته باشد.

پیش بینی و پیشگیری لازم پیش از ایجاد مشکل در آسانسور مزیتی نیست كه بتوان به سادگی از كنار آن گذشت، چون این كار کمک می كند پیش از این كه خرابی مذکور خسارات زیاد جانی و مالی را به افراد وارد آورد، نسبت به رفع نقص احتمالی اقدامات سریع تری را انجام داده و امنیت و آسایش را بر ساختمان ها حاکم كرد.

نگهداری و سرویس از آسانسورها و قوانین حاکم بر آن

نگهداری هر آسانسور به صورت مجزا تابع روش های مختلفی است كه بر اساس نوع دستگاه و پیاده سازی آن توسط افراد حرفه ای شناسایی و تعیین شده و مراحل انجام كار آغازمی شود.

آسانسورها به خاطر این كه يکی از دستگاه های مكانيکی، برقی می باشند تعمیرات پیچیده و گاه زمان بری را به خود اختصاص می دهند و اگرچه برای انجام كار ساده ای چون جابجایی بار و مسافر میان طبقات می توان از آن ها استفاده كرد اما نحوه و شیوه عملكرد ساده ای نداشته و از اصول خاصی پیروی می كنند، حال این كه هر چه آسانسورها از فناوری های روز بیشتر بهره برده باشند، مسلما دارای نكات فنی تخصصی تری هم می باشند.

این دستگاه ها در انواع صنعتی و ساختمانی و تجاری تولید شده و بیشتر در ساختمان های مسکونی و تجاری از آن ها استفاده می شود.

کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران با آگاهی از این موضوع كه سرویس این دستگاه ها به خاطر حساسیت بالا، نیاز به دانش فنی و تخصص فراوان دارد به این عرصه وارد شده و پیش از آن خود را به همه علوم روز مجهز كرد ه است.

انتخاب زمانی سرویس دستگاه به نوع محصول بستگی داشته و هر دستگاه با نمونه دیگر خود تفاوت های چشم گیری دارد و نمی توان يک قاعده کلی را برای همه آسانسورها تعیین و به اجرا در آورد.

لازم است در صورت بروز هر اشكال در عملكرد دستگاه، مراتب به تعمیركنندگان اطلاع داده شود تا آن ها بعد از معاینه فنی و سنجش های دقیق معایب را شناسایی و برای رفع سریع آن اقدام كنند.

خدمات کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران

کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران در این استان پهناور با تمرکز كامل در تهران فعالیت خود را به انجام می رساند و نسبت به تعمیر و نگهداری آسانسور اقدامات لازم را به انجام می رساند.

ارسال نیروی متخصص در قالب سرویس كار به محل اقامت شما عزیزان اقدام شایانی است برای به انجام رساندن رسالت بزرگ خویش كه بر دوش خود احساس می كند.

این سرویس كاران در سایه شرکت هایی با داشتن پشتوانه قوی مدیریتی، پرسنل باتجربه و با سابقه به عنوان يک شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور فعالیت كرده و به همین علت قابل اعتماد و كاملا باتجربه و كارآزموده می باشند و می توانند در زمینه خدمات آسانسور از صفر تا صد فعالیت كرده و بدون کوچکترین مشکلی نواقص احتمالی را بر طرف كنند.

این گروه حرفه ای در طول فعالیت خود برای پیشبرد اهداف خود و همینطور کیفیت و سطح فناوری این صنعت در کشور عزیزمان اقدامات گسترده ای را انجام داده اند، كه يکی از آن ها و البته مهمترین آن را می توان حضور پرسنل این گروه برای به نتیجه رساندن این تلاش ها در کلاس های آموزشی متنوع و زیر نظر كارشناسان باتجربه و باسابقه دانست كه به خاطر همین دور اندیشی های اثرگذار توانسته اند هر روز بر کیفیت خدمات خود تا حد قابل توجهی اضافه كنند.

در این میان فرقی نمی كند آسانسور شما از چه نوع فناوری بهره برده باشد، این گروه با سرویس كاران متخصص خود توانایی تعمیر و نگهداری از آسانسورهای خاص و ویژه، هیدروليک، گیرلس و سایر موارد را داشته و قادر است با شناسایی دقیق مشکل به تعویض یا سرویس قطعات اقدام كند.

مطمئن باشید كه همه خدمات این سرویس كاران با نازل ترین قیمت صورت می گیرد تا بتوانند رضایت صد در صدی مشتریان خود را کسب كند، فهرست خدمات این گروه را می توان به این تقسیم كرد:

 • عقد قراردادهای رسمی با سازندگان ساختمان
 • اجرای تعمیر و نگهداری آسانسور بر طبق چک لیست
 • ارسال افراد متخصص برای تعمیر آسانسور
 • بازدید از كلیه قطعات مكانیكی، راه اندازی و الكتریكی
 • اجرای تعمیرات توسط افراد متخصص و با سابقه
 • ارائه خدمات در کوتاه ترین و کمترین زمان ممكن
 • بهترین کیفیت و مطابق با فناوری های روز دنیا
 • آچار كشی كرد ن كلیه قطعات
 • سرویس منظم برای قرارداد سرویس آسانسورسالیانه
 • تنظیم و رگلاژ درب ها
 • تنظیم و تست ترمز موتور
 • روغن كاری ریل ها
 • تست و تنظیم كشش سیم بكسل نمره ۱۰ ونمره۶
 • تنظیم كردن لولای طبقات
 • تست ترمز اضطراری تعمیرات آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور در شرق تهران

خصوصیات يک کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران مناسب

برای اینكه بتوانید بهترین سرویس كار را بیابید باید نكات متعددی مد نظر قرار دهید، از جمله خصوصیات يک سرویس كار فعال در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران می توان به موارد زیر اشاره كرد:

دانش و تجربه

يکی از خصوصیات بهترین کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران تجربه در هر كاری مهم است، مطمئنا سرویس كاری كه سال هاست در زمینه تعمیر آسانسور فعالیت می كند، عملكرد بهتری نسبت به يک سرویس كار تازه كار خواهد داشت.

داشتن تخصص كافی

همانطور كه گفتیم، آسانسورها انواع مختلفی دارند، كه بدون داشتن نیروی متخصص شرکت ها قادر به سرویس حرفه ای آسانسورها نخواهند بود. از این رو گزینش نیروی كارآمد كه به انواع آسانسورهای مختلف آشنایی داشته باشد می تواند به خوبی آن ها را سرویس دهی و تعمیركند.

آشنایی كامل به قطعات و چگونگی نصب آن ها تعمیرات آسانسور در تهران

معمولا در تعمیرات مهمترین بخش كار را تعویض قطعات به خود اختصاص می دهد.
قطعات استفاده شده در تعمیر آسانسور باید اصل و مناسب با نوع آسانسور باشد كه کوتاهی در این امر باعث ایجاد مشکلات زیادی برای آسانسور خواهد شد.

سرعت عمل

چه با هدف بازرسی به مكانی ارسال شده باشد و چه به قصد تعمیر، يک سرویس كار حرفه ای باید سرعت را چاشنی كار خود كند.

در دسترس بودن

يکی دیگر از خصوصیات بهترین کارشناس تعمیرات آسانسور در تهران، در دسترس بودن آن است كه می تواند به عنوان يک اصل مهم و حیاتی در شناسایی مورد سنجش قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *