آسانسور به طور معمول دچار مشکل می شود. با تعمیرات آسانسور در شرق تهران می توان مشکل های آسانسور و نياز به تعمیر آسانسور را به حداقل رساند.مشکل دارای انواع مختلفی است بعضی از آن ها به صورت عمدی و بعضی به صورت سهوی است.گفتنی است گاهی به پایان عمر مفید يک قطعه باعث مشکل در آسانسور می شود.

قطعات مکانيکی آسانسور جزء مهم ترین قطعات آسانسور محسوب می شوند. گاهی تعمیر آسانسور مکانيکی به صورت جزئی بوده و متخصص آسانسور باید حل نقص را انجام دهد. بعضی از مشکل های جزئی مکانيکی شامل:

 • مشکل آرام بند آسانسور
 • مشکل قفل
 • مشکل فنر درب
 • مشکل در کفشک کابین
 • اشکال سنسورهای آسانسور

معمولا این گونه مشکل ها با يک تنظیم جزئی رفع می شود و اگر عمر مفید قطعه به اهمه رسیده باشد باید آن را تعویض کرد.

بعضی از مشکل های مهم قطعات مکانيکی شامل:

 • مشکل در قسمت گیربکس موتور آسانسور تعمیرات آسانسور در شرق تهران
 • فرسودگی بلبرینگ و دنده برنجی موتور آسانسور
 • مستهلک شدن فلكه اصلی موتور و فلكه هرزگرد
 • مشکل در گاورنر آسانسور
 • لرزش های کابین آسانسور

معمولا برای تعمیر این گونه قطعات باید ابتدا باید با شماره تلفن کنندگی تعمیر آسانسور تماس گرفته و ضمن مشاوره از آن مجموعه درخواست بازدید نماییم.

مشکل قطعات الکتريکی آسانسور

قطعات الکتريکی هم در نوع خود از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. برای مثال اگر برد تابلو فرمان يا درایو تابلو با اشکال مواجه شود در سیستم آسانسور تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. تعمیرات آسانسور در شرق تهران

به عنوان مثال دیگر اگر تراول کابل آسانسور با اشکال مواجه شود درخواست هایی كه از سوی کابین به تابلو فرمان به عنوان مرکز پردازش آسانسور انجام می گیرد با اشکال مواجه خواهند شد.بعضی از این خدمات بر عهده شرکت آسانسور بوده و بعضی دیگر را شرکت سازنده آن قطعه باید تعمیر کند.

ه زمانی به تعمیر و سرویس اسانسور نياز است؟

هزینه تعمیرات آسانسور در شرق تهران چگونه تعیین می­ شود؟

پیش از بررسی هزینه تعمیر آسانسور، بد نیست روش های تعمیر آسانسور را بررسی كنیم. تعمیر آسانسور را می­ توان در 2 حالت کلی بررسی كرد:

 1. تعمیر آسانسور به صورت دوره­ ای

بسياری از مدیران ساختمان با شرکت ­های آسانسوری معتبر قراردادی تحت عنوان قرارداد سرویس منعقد می­ كنند. به موجب این قرارداد، متخصص آسانسور به صورت دوره ­ای (ماهی يکبار) آسانسور را بازبینی، و هر گونه مشکل را شناسایی و آن را رفع می­ كند. با این کار، هزینه تعمیر آسانسور به میزان چشمگیری کاهش می ­يابد. همچنین، هر زمان كه اشکالی برای آسانسور به وجود بياید، متخصص سریعا نسبت به حل نقص اقدام خواهد كرد.

 1. تعمیر آسانسور به صورت موردی تعمیرات آسانسور در شرق تهران

در تعمیر آسانسور به صورت موردی، قرارداد سرویس و نگهداری وجود ندارد. مدیر ساختمان در صورت نياز به تعمیر جنوب تهران و…، از يک تعمیرکار آسانسور کمک می گیرد. متاسفانه تعمیر به صورت موردی سطح ایمنی پایینی دارد و توصیه نمی ­شود. زیرا بعضی قطعات به موقع برای تعمیر يا تعویض شناسایی نمی ­شوند و ممكن است زمانی متوجه مشکل شویم كه مشکل يک قطعه سیستم کلی سیستم آسانسور را بهم بریزد.

هزینه تعمیر جنوب تهران و دیگر مناطق به طور دوره ای، با هزینه تعمیر آسانسور به طور موردی تفاوت دارد. هزینه تعمیر آسانسور به طور موردی، معمولا گران تر از هزینه بازدیدهای ماهانه است؛ زیرا طبق قوانین آسانسور باید ماهانه بازدید شود، پس تعرفه تعریف شده دارد.

مزايای استفاده از تعمیر آسانسور چیست؟

با توجه به ماهیت آسانسور و وظیفه آن در ساختمان­ ها، اهمیت قابل اطمینان بودن آن برای آرامش خاطر و امنیت کاربران و…، دلیل سپردن تعمیر تعمیر آسانسور تهرانپارس، تعمیر آسانسور در تهران، تعمیر آسانسور اصفهان، تعمیر آسانسور شیراز و دیگر شهرها به يک متخصص باتجربه كه آموزش تعمیر آسانسور را دیده، بدیهیست.

آسانسور مانا به راحتی شما را به متخصصین تایید شده تعمیر آسانسور و سرویس هیدروليک متصل می­ كند. همچنین، پس از ثبت رایگان درخواست خود و مشاهده پیشنهادات متخصصین برای هزینه تعمیر آسانسور، می­ توانید پروفایل تخصصی آن ها را مطالعه كنید؛ و با مرور تجربه کاربران از پروژه ­های آن ها، بهترین متخصص با آموزش تعمیر آسانسور را برای خدمات تعمیر آسانسور در محل انتخاب كنید. تعمیرات آسانسور در شرق تهران

چه زمانی به تعمیر آسانسور احتياج داریم؟

شاید بسياری از ما به عنوان افراد عادی دقیقا ندانیم آسانسور دقیقا چه اشکالی دارد، اما نشانه ­هایی وجود دارد كه با دقت به آن ها متوجه می ­شویم كه باید به سراغ متخصصین تعمیر آسانسور تهرانپارس، تعمیر آسانسور در تهران برویم.

 1. زياد از کار افتادن آسانسور

طول عمر متوسط يک آسانسور 15 تا 20 سال است. از این رو، جای تعجب ندارد كه چنین آسانسورهایی به دفعات از کار بیفتند. از جمله اشکالات رایج آسانسورهای قدیمی، درست باز و بسته نشدن درهای آن و زمان انتظار بالاست. اگر حداقل يکبار در هفته با این اشکال روبه رو شدید، به تعمیر آسانسور نياز دارید. تعمیرات آسانسور در شرق تهران

 1. ایجاد صداهای بد

اگر آسانسور صداهای ناجوری تولید می ­كند (جابه جاشدن ترمزها، شل شدن قطعات، تنظیم نبودن سیستم پاراشوت، تراز نبودن کابین با طبقات، استاندارد نبودن کابین و…)، نشانه جدی نياز به تعمیر جنوب تهران و دیگر شهرهاست. تعمیرات آسانسور در شرق تهران

 1. توقف آسانسور بین طبقات

این اتفاق از لحاظ امنیتی جدیت زيادی دارد و با گذشت زمان بدتر هم می­ شود. به محض مشاهده این مورد، از تعمیرکاران مجرب با آموزش تعمیر آسانسور برای تعمیر آسانسور در تهران کمک بگیرید.

 1. تغییر سرعت آسانسور

فعالیت­های روزانه آسانسور موجب استرس و فشار به اجزای متحرک آن می شود. تغییر سرعت آسانسور به شما خبر می دهد كه چیزی درست کار نمی كند و بهتر است هر چه زودتر برای تعمیر آسانسور اقدام كنید. تعمیرات آسانسور در شرق تهران

نحوه انتخاب بهترین متخصص تعمیر آسانسور

اگه به دنبال استفاده از خدمات تعمیر جنوب تهران، سرویس هیدروليک و… در شهر خود هستید، درخواست خود را در آسانسور مانا به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت كنید؛ از بهترین کارشناسان تعمیر آسانسور پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آن ها را بررسی كنید؛ نظرات کاربران را در مورد کارهای قبلی آن ها بخوانید، و نهایتا بهترین متخصص با آموزش تعمیر آسانسور را برای تعمیر آسانسور انتخاب كنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *