تعمیر آسانسور ارزان در تهران مهم ترین فعالیتی است که آسانسور مانا با کمک کادر کاربلد و پیشرفته خود برعهده می گیرد. شما می توانید در هرکجایی از شهر تهران که ساکن هستید، از خدمات این مرکز استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات تعمیر آسانسور مانا، در همه روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) می توانید با ما تماس بگیرید!

اگر آسانسور را یکی از حساس ترین بحش های هر ساختمان به شمار آوریم، اغراق نکرده ایم! آسانسور روزانه توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و هر نشانه ای که از خود بروز می دهد (مثل صداهای غیر معمول، تکان های بی مورد) باید جدی گرفته شود. چرا که در صورت سهل انگاری و پشت گوش انداختن تعمیر آسانسور امنیت ساکنین به خطر می افتد.

پس هر نشانه کوچکی که از آسانسور می بینید به معنای وجود یک مشکل در دستگاه آسانسور است که به هیچ وجه نباید آن ها را نادیده گرفت. آسانسور ها در صورت خرابی قطعات با هزینه های سنگین روبرو می شوند از این رو پیش از وقوع مشکل جدی باید به نشانه ها توجه داشت. تعمیر آسانسور ارزان در تهران را به ما بسپارید و بهترین نتیجه ها را بگیرید!

چه زمانی به تعمیر آسانسور ارزان در تهران نیاز پیدا می کنیم؟

باید درباره مشکلات آسانسور و حل آن ها اطلاعات کافی داشته باشیم. این مسئله باعث می شود تا از خسارات احتمالی پیشگیری شده و یا خسارت ها به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کنند.

عدم حرکت آسانسور

امکان دارد آسانسور در طبقه ای مانده و حرکت نکند. علل متعددی در بروز این مشکل نقش دارد. ابتدا به طبقه ای كه آسانسور ثابت مانده رفته و مطمئن شوید درب بسته است. اگر مشکل حل نشد، حتما چشمی آن خراب شده است.

توقف ناگهانی آسانسور در حال حرکت

حتما تا به حال شما هم با این اتفاق روبرو شده اید كه در داخل آسانسور در حال حرکت، ناگهان کابین از حرکت می ایستد. اگر مشکلات الکتریکی در داخل سیستم آسانسور رخ داده و زمان بندی ها دچار اختلال شود این مشکل بروز می کند. در زمان سرویس دستگاه باید برنامه های سیستم با دقت کامل مورد بررسی قرار بگیرد.

بالا رفتن دمای آسانسور

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات رایج آسانسور افزایش دمای کابین است كه در تابستان بیشتر زجرآور خواهد بود. در این زمان باید سیستم خنک کننده و یا سیستم تهویه آن سرویس شود. گرم شدن آسانسور در ساختمان های اداری و بیمارستان بیشتر مشکل ساز خواهد شد و باید هرچه سریع تر برای حل مشکل دست به کار شد.

باز نشدن درب بیرونی آسانسور

بیشتر آسانسورها دارای دو درب می باشند كه درب درونی ریلی و درب بیرونی دارای دستگیره بوده و با فشار باز می گردد. یکی از مشکلات آسانسور بسته ماندن درب بیرونی است. این مشکل ناشی از فاصله دستگیره قفل طبقه با کمان درب باز کن در طبقه مربوطه است و درب نمی تواند به سمت عقب برود. برای رفع این مشکل با تعمیر آسانسور ارزان در تهران آسانسور مانا تماس بگیرید.

افزایش زمان انتظار برای رسیدن آسانسور

با گذر زمان و کاهش کارایی آن، آسانسور دیرتر به طبقه مورد نظر می رسد چون سرعت حرکت آن کندتر خواهد شد. به هر حال در مدت استفاده از آسانسور به دلیل تحمل فشار، قدرت آن کاهش پیدا می کند. باید از یک تعمیرکار تعمیر آسانسور ارزان در تهران کمک بگیرید تا با نصب تابلو قدرت اولیه آسانسور را برگرداند.

خاموش شدن کامل آسانسور

در دو حالت آسانسور به طور کامل از کار افتاده و روشن نمی گردد. در ابتدا باید برق ساختمان را کنترل نمود در صورتی كه قطعی برق سراسری باشد، پس آسانسور شما هیچگونه عیبی ندارد. اما گاها به دلیل نقص در مدار الکتریکی، برق آسانسور قطع شده و موتور روشن نمی گردد. باید همه اتصالات برقی آسانسور به دقت بررسی شده و مشکل موجود به صورت اصولی حل گردد زیرا امکان دارد زمانی كه مسافرین در داخل کابین می باشند، این اتفاق رخ دهد.

صدای زیادی موتور آسانسور

صدای زیادی موتور در حین روشن شدن هم یکی دیگر از مشکلات رایج آسانسور است كه پس از آن آسانسور حرکت نمی کند. عمده ترین دلیل این عیب، از کار افتادن کلید گریز از مرکز است. در صورت مواجه شدن با این مورد می توانید با تعمیر آسانسور ارزان در تهران در ارتباط باشید.

افزایش دمای موتور آسانسور در حین حرکت

از دیگر مشکلات رایج آسانسور می توان به نیم سوز شدن موتور آسانسور اشاره کرد. در این حالت موتور گرمای زیادی را متحمل می گردد زیرا جریان برق ورودی به داخل آن ها بیشتر خواهد بود. این اتفاق به دلیل کوتاه شدن مسیر جریان الکتریکی و کافی نبودن میدان مغناطیسی رخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *