تعمیر آسانسور باربری تخصص ماست! يک آسانسور باربری در اصل يک آسانسور کوچک بوده كه برای حمل اشیاء و نه افراد، مورد استفاده قرار می گیرد. آن ها برای اتصال چندین طبقه در يک ساختمان استفاده می شوند. آن ها راه حل خوبی برای انتقال وسایل از يک طبقه به طبقه دیگر می باشند.

 

برای تعمیر سرویس و نگهداری حرفه ای آسانسور های

خود با ما تماس بگیرید! 02146130971

 

آنها را می توان به راحتی در خانه های آپارتمانی، مدارس، بیمارستان ها و منازل شخصی نصب كرد. آسانسورهای باربری با مکانیسم قرقره ای وسایل را از طریق يک شفت به بالا و پایین منتقل كرده و مرتبط می كنند. در ادامه به تعدادی از مزایای این نوع از آسانسورها خواهیم پرداخت.

حمل و نقل کالاها

مهم ترین مزیت آسانسورهای باربری این بوده كه در حمل و نقل وسایل بین طبقات مورد استفاده قرار می گیرند. این می تواند برای انتقال پرونده ها و مستندات از يک بخش به بخش دیگر استفاده شود.

در هتل ها از آسانسور باربری به منظور حمل وسایل اساسی از طبقه ای به طبقه دیگر استفاده می شود. چنین مواردی می تواند شامل غذا در آشپزخانه يا چمدان مشتریان در محل اقامت آن ها باشد.

 

فشار جسمی را به حداقل می رساند

کاركرد اصلی آسانسور باربری حمل وسایل و کالاهای مختلف است. فشار و تنش جسمانی كه هنگام حمل چنین مواردی امکان دارد به شما وارد شود می تواند کاهش یابد. استفاده از این آسانسورها به ویژه هنگامی كه آن ها به شدت سنگین می باشند بسیار مفید است.

کارآیی بالا

آنها باعث کاهش مسیر پیاده روی از يک طبقه به طبقه دیگر می شوند. با انجام این کار، در هنگام ارائه خدمات در اطراف تاسیسات، در وقت و نیروی کار صرفه جویی زیادی می شود. کاركنان می توانند وسایل را خیلی سریع جابجا كنند كه این امر می تواند تاثیر زیادی در بهبود عملكرد کاركنان داشته باشد.

فضا

آنها در فضای مورد نیاز شما صرفه جویی می كنند و گزینه بسیار مناسبی می باشند. آن ها در حال حاضر يک راه حل عالی برای ساختمان های کوچک می باشند. هنگامی كه می خواهید از آن ها در يک ساختمان ساخته شده استفاده كنید، کمترین تاثیر را بر معماری و طراحی داخلی آن خواهند داشت.

مزایای تعمیر آسانسور باربری

به تعمیر و نگهداری و الزامات قانونی کمتری نیاز دارند

از آنجا كه آسانسورهای باربری از نظر ساختاری کوچک می باشند، پشتیبانی از عملیات تعمیر و نگهداری مورد نیاز آن ها بسیار کمتر است. به این ترتیب مقدار زیادی در هزینه ها و خدمات سرویس دهی شما صرفه جویی می شود.

به این ترتیب، آسانسورهای باربری مانند آسانسورهای کالا عمل می كنند. آن ها به بازرسی های بسیار کمی احتیاج دارند و به ندرت خراب شدن آسانسور را تجربه خواهند كرد. تعمیر آسانسور باربری

ایمنی و خطرات جسمانی کم

آسانسورهای باربری برای حمل اقلام بزرگ يا بارهای سنگین طراحی شده اند. آن ها محکم ساخته شده اند و بیشتر از يک آسانسور معمولی مسافری يا خدماتی آسیب می بینند. آن ها به روش های متفاوتی عمل می كنند، اغلب از سرعت كندتر و خصوصیات ایمنی دقیق تر برای کاهش خطر تصادفات استفاده می كنند.

این آسانسورها برای حمل و نقل مسافر در نظر گرفته نشده اند و طوری طراحی شده اند كه شرایط کار سخت تری را تحمل كنند، به همین دلیل بوده كه فضای داخلی آن ها بر طراحی مقاوم و دیوارها و کف فولادی سنگین تمرکز دارد تا فضای داخلی جذاب تر.

آسانسورهای باربری در پنج طبقه بندی مختلف

 • طبقه A: آسانسور بارگیری عمومی، بارهای توزیع شده را كه بیش از يک چهارم ظرفیت آسانسور نیست، می برد. این بارگیری با کمک رو و خارج از سکوهای خودرو يا به صورت دستی و با کامیون های دستی انجام می شود.
 • کلاس B: آسانسور بارگیری وسایل نقلیه موتوری، به شدت برای حمل وسایل نقلیه استفاده می شود.
 • کلاس :C1 آسانسور بارگیری کامیون صنعتی با يک وسیله نقلیه چهار چرخ برای بارگیری و تخلیه بار کار می كند، اما وزن ترکیبی خودرو و بار نمی تواند از ظرفیت آسانسور فراتر رود. این به خودروی بارگیری اجازه می دهد تا هنگام کار روی آسانسور بماند.
 • کلاس C2: آسانسور بارگیری کامیون صنعتی می تواند بارهای سنگین تری را تحمل كند و حداکثر تا 150 ظرفیت مجاز است. این برای بارگیری لیفتراک با بار و تا وزن مجاز ایده آل است، اما بالابر يا لیفتراک هنگام استفاده نمی تواند روی آسانسور باشد. تعمیر آسانسور باربری
 • کلاس C3: برای انواع دیگر بارگیری کامیون های صنعتی، این آسانسور باری معمولا برای بارهای يک تكه با وزن مشابه حداکثر ظرفیت آسانسور استفاده می شود.

 

انواع آسانسور باربری تعمیر آسانسور باربری

 • آسانسورهای رفت و برگشتیبالابر رفت و برگشتی عموما نوعی آسانسور بوده كه ارتفاع آن بین 1 تا 9 متر بوده و ظرفیت حمل آن تا 2000 کیلوگرم است.
 • آسانسورهای باری طناب دارآسانسور باری طناب دار نوعی آسانسور بوده كه ارتفاع آن بین 10 تا 30 متر بوده و ظرفیت حمل آن تا 10000 کیلوگرم است.
 • بالابرهای قیچیبالابرهای قیچی نوعی آسانسور می باشند كه ظرفیت حمل آن ها زیاد است اما ارتفاع سفر کم است.
 • آسانسورهای سطح شیب دارآسانسورهای رمپ نوعی آسانسور می باشند كه عموما در فضای باز استفاده می شوند و هدف آن ها صرفه جویی در فضای استفاده است.
 • آسانسور غیرقابل دسترسی: به دلیل اندازه کوچک آن ها (1.20) بیشتر در صنایع رستوران برای بلند كردن ظروف استفاده می شود.
 • آسانسور باربری در دسترس اما بدون همراه: این آسانسور امکان حضور يک نفر را در کابین در هنگام بارگیری و تخلیه فراهم می كند اما نه در هنگام ارتفاع. تعمیر آسانسور باربری
 • آسانسور باربری قابل دسترس و با همراه: يک فرد نه تنها می تواند در هنگام بارگیری و تخلیه در کابین حضور داشته باشد بلكه در حین حرکت هم می تواند حضور داشته باشد.

هزینه آسانسور باربری

هزینه آسانسور باربری

با توجه به میزان مشکل پایین این آسانسور كه به دلیل سیستم هیدروليک خوب بوده و مصرف کم برق آن، هزینه آن به نسبت دیگر آسانسور ها کمتر است. تعمیر آسانسور باربری

با این حال، نوع هیدروليک با نوع کششی متفاوت است. قیمت آسانسور هیدروليک آسانسور حمل بار بالاتر از نوع کششی است. ضریب ایمنی آن هم بیشتر از نوع کششی بوده و هرچه عمر مفید بیشتر باشد، میزان تعمیر و نگهداری و میزان مشکل کمتر است. اگر میخواهید مقرون به صرفه تر باشد، باید از يک آسانسور باربری هیدروليک کوچک استفاده كنید.

بسته به ظرفیت و اندازه آسانسور، واحدهای آسانسور باری معمولا بین 65000 دلار تا 75000 دلار متغیر است.

 

تعمیر آسانسور باربری را به گروه متخصص آسانسور مانا بسپارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *