تعمیر آسانسور تهرانسر تخصص ماست! آسانسور وسیله ای است با قطعات مكانيکی و الکترونيکی متعدد كه هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده كنندگان خود را به خطر بیندازد.

آسانسور برای كارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نياز به يک تیم تعمیر دهنده حرفه ای دارد كه با تعمیر و نگهداری دوره ای طبق چک لیست خود آن را در حالت ایمن نگاه دارند. تمرکز این شرکت بر ارتقاء روز افزون کیفیت تعمیر و نگهداری و همچنین كاهش تعرفه های این نوع خدمات است. تعمیر آسانسور تهرانسر

تعمیر آسانسور تهرانسر

  • تعمیر آسانسور در فواصل زمانی مشخص
  •  استهلاک کمتر قطعات آسانسور
  •  بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
  •  استفاده از بیمه استفاده كنندگان آسانسور در هنگام ایجاد حادثه
  •  عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی تعمیر آسانسور تهرانسر
  •  رفع خرابی های آسانسور به صورت رایگان
  •  امنیت و راحتی استفاده كنندگان از آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور است. اگر قصد تعمیر نگهداری آسانسور خود را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. شرکت آسانسور مانا به عنوان شرکتی مطرح در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور در همه نقاط ایران، به عنوان يکی از بهترین شرکت های آسانسور در تهران شناخته شده است.

موتور آسانسور روشن نمی گردد و از مدار هیچ جریانی عبور نمی كند

 

درباره تهرانسر

محله تهرانسر در منطقه 21 شهرداری قرار دارد و در غرب تهران واقع است. چند سال پیش این محله آب و هوای خوبی داشت و خلوت و کم جمعیت بود اما این روزها جز محله های بسيار شلوغ و منطقه كاملا توسعه يافته است.

محدوده محله تهرانسر، جاده مخصوص كرج در شمال، بزرگراه فتح در جنوب، شرق فرودگاه مهرآباد و از غرب بزرگراه آزادگان است. تهرانسر 4 بخش دارد. تعمیر آسانسور تهرانسر

بخش های شمالی، مرکزی، شرقی و غربی. هرکدام از این بخش ها خود شامل چند بلوار و خيابان های اصلی و فرعی است. به طور مثال بخش شمالی تهرانسر، شهرک بازرگان، میدان کمال الملک و قباد را در بر می گیرد. تعمیر آسانسور تهرانسر

چهارراه صدف، خيابان گلناز و خيابان خسروپرویز و بلوار اصلی تهرانسر بخش مرکزیست. در بخش غربی تهرانسر، شهرک دريا، خيابان بهشتی و رجایی قرار دارد و در سمت شرق آن، چند شهرک، پاسداران، بنفشه، گلمحمدی، فجر و نفت.

شهرک های بسياری در منطقه ساخته شده و طی 10 سال گذشته چهره این منطقه كاملا تغییر كرده است. این منطقه از نظر قیمت هنوز شرایط منصفانه ای برای خرید دارد در عین حال كه از هر لحاظ امكانات سکونت در دسترس است و هیچ کمبودی احساس نمی شود. شاید تنها نقطه ضعف تهرانسر را بتوان نداشتن خط مترو دانست كه هزینه های رفت و آمد را کمی بالا خواهد برد.

تهرانسر هم از نظر سرمایه گذاری و هم از نظر سکونت يکی از ارزان ترین و بهترین مناطق تهران است.

گذشته های دور شكارگاه سلطنتی قاجار بوده است. زمین های بكر و سرسبزی داشته و به واسطه چشمه ای كه در شرق تهرانسر قرار داشته، کشاورزی در آن رونق می گیرد. بعدها توسط افرادی كه پول و نفوذی داشتند به تملک در می آید.

در دوران پهلوی اول و دوم وضعیت این زمین ها كه حالا دیگر در دست مالکی به نام خلیل معنوی است تغییر می كند. به این معنا كه زمین ها از او خریداری می شود و در اختيار شرکت های كارمندان و كارگران قرار می گیرد. ابتدا برای كارمندان شرکت نفت خانه سازی می شود و همزمان با اجرای این پروژه نام شهرک را تهرانسر می گذارند. بعدها بسياری از كارخانه های جاده مخصوص كرج، برای پرسنل خود در تهرانسر خانه می سازند.

آخرین مورد شرکت تعاونی كارگران نیروی دريایی ارتش است كه در شهرک دريا قرار دارد. تعمیر آسانسور تهرانسر

 

خدمات پشتیبانی شبانه روزی شرکت آسانسور مانا

مفتخریم كه يکی از مزیت های رقابتی مهم ما خدمات به هنگام با کیفیت و در دسترس است و هر روز كه می گذرد فدمی برای ارتقای کیفیت خدمات و هم دسترسی آسان تر آن برداشته می شود به زودی شاهد تحولات وسیع و بی نظیری دراین بخش خواهید بود. منتظر اطلاع رسانی های ما در بخش توسعه خدمات از همین درگاه باشید.

هزینه تعمیر آسانسور به عهده مالک است يا مستاجر؟

طبق قوانین موجود در این زمینه پرداخت هزینه های تعمیر يا دیگر هزینه ها بر طبق يکسری تقسیم بندی هایی انجام می شود كه قانون در این مورد به صورت واضح توضیح داده است. تعمیر آسانسور تهرانسر

در همه ساختمان ها بعضی هزینه های جاری مثل پول آب، گاز در صورت مشاع بودن، هزینه برق مشاع حقوق و حق الزحمه سرایدار، هزینه نظافت مشاعات ساختمان، هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور و… وجود دارد كه برای پرداخت این هزینه ها مبلغی به عنوان شارژ ساختمان تعیین می شود كه همه ساكنان ملزم به پرداخت آن می باشند.

در زمان اجاره ملک، مستاجر از همه امكانات ساختمان در زمان اجاره استفاده می كند و پرداخت شارژ ساختمان كه شامل هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور هم است بر عهده مستاجر است. تعمیر آسانسور تهرانسر

سرویس و تعمیر آسانسور تهران

آيا ساكنان طبقه همکف و اول باید هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور را پرداخت كنند ؟

با بالا رفتن بعضی از هزینه ها در مورد تعمیر آسانسور در بسياری از مجتمع های مسکونی، ساكنان طبقه همکف و اول بر سر پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور اختلاف دارند و بر این اعتقاداند كه به علت استفاده کم و يا استفاده نكردن آن ها از آسانسور نباید هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور را پرداخت كنند.

اما طبق ماده 23 قانون تملک آپارتمان ها در مورد قوانین استفاده از آسانسور، اعتراض ساكنان طبقه همکف و اول مبنی بر عدم پرداخت هزینه های مربوط به علت استفاده نكردن از آن، قابل پذیرش نیست و همه ساكنان ملزم به پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور می باشند حتی واحد هایی كه در بیشتر ايام سال خالی و بلا استفاده می باشند ملزم به پرداخت شارژ آسانسور و در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور می باشند.

در مورد هزینه های جاری و جزئی كه يک مجتمع مسکونی می تواند داشته باشد صحبت كردیم و دريافتیم كه شارژ ساختمان هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور را هم شامل می شود و باید مستاجر بصورت ماهانه آن را پرداخت كند. حال در مورد هزینه های کلی و اساسی صحبت می كنیم كه تعمیر آسانسور مستاجر هم شامل آن می شود. تعمیر آسانسور تهرانسر

پرداخت هزینه تعمیر آسانسور مستاجر بر عهده کیست ؟ تعمیر آسانسور تهرانسر

همه قطعات مكانيکی و غیر مكانيکی كه در آسانسور استفاده شده با گذشت زمان و استفاده مستمر از آن دچار فرسودگی می شود و آن كارایی كه سابق داشت را دیگر ندارد.

آسانسور حتی با وجود استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری حرفه ای و منظم، قطعات آسانسور دچار فرسودگی شده و نياز به تعمیر و يا تعویض پیدا می كنند، كه هزینه تعمیر آسانسور بین همه ساكنان ساختمان تقسیم می شود ؛ حال این سوال رخ می دهد كه آيا پرداخت هزینه تعمیر آسانسور بر عهده مالک است يا مستاجر؟

از آنجایی كه تعمیر آسانسور مستاجر جز تعمیر کلی و اساسی ساختمان به حساب می آید پس در مورد پرداخت این  هزینه ها مسئولیتی متوجه مستاجر نیست.

باید در روب شدن رو با این  از سوالات پاسخ داد كه، تعمیر و تعویض قطعات مهم و اساسی آسانسور باعث افزایش ارزش آسانسور و در نتیجه افزایش ارزش ملک می شود پس پرداخت هزینه تعمیر آسانسور بر عهده مالک است.

هم چنین هزینه های مربوط به تزئنات داخلی كابین آسانسور و بازسازی آسانسور برعهده مالک است. اشاره داشته باشیم كه اگر خسارت بر آسانسور وارد شود كه به علت بی توجهی مستاجر و يا بستگان ایشان ایجاد شده باشد نه تنها پرداخت هزینه بر عهده مالک نیس بلكه مستاجر باید خسارت كامل تعمیر و يا تعویض قطعه خراب شده را بپردازد. تعمیر آسانسور تهرانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *