تعمیر آسانسور تهرانپارس توسط تیم آسانسور مانا به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد، این مجموعه با کمک بهترین کارشناسان این امر می تواند مشکل آسانسور موردنظر را شناسایی کند و در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر آن اقدام نماید. تعمیر آسانسور تهرانپارس

اگر ساکن محدوده تهرانپارس و شرق تهران هستید، فاصله شما با ما به اندازه یک تماس تلفنی کوتاه است! همین حالا با ما تماس بگیرید و با شرح مشکل آسانسور درخواست تعمیرات و عیب یابی آسانسور را ثبت کنید. ما در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات را برای برگشتن آرامش به ساختمان شما ارائه دهیم!

تعمیر آسانسور تهرانپارس تهران

تعمیر آسانسور تهرانپارس

آسانسورها را اگر جزو مهم ترین بخش های هر ساختمان بشماریم چندان اغراق نکرده ایم! این وسیله کمکی که برای جابجایی افراد در طبقات مختلف استفاده می شود اگر یک روز خراب شود یا با هر مشکلی روبرو شود تاثیرش را در افراد باقی می گذارد! از این رو بهتر است همیشه به علائم آن توجه کنیم تا وقتی احساس کردیم با مشکل روبرو شده است برای تعمیرات اقدام کنیم.

تعمیر به موقع آسانسور باعث می شود از هزینه های سنگین و ضررهای جانی جلوگیری کنید! در واقع گاهی یک تعمیر کوچک و سریع جلوی خیلی از ضررات مالی بعدی را می گیرد. پس اگر هر جرکت غیر عادی را در روند کاری آسانسور خود مشاهده می کنید با ما تماس بگیرید!

درباره تهرانپارس

اين محله که پيشينه آن به سال های دور و قبل از انقلاب می رسد، محله ای است که علاوه بر تهرانپارسی های قديمی و يا کسانيکه به هر دليلی اين منطقه را برای سکونت انتخاب می کنند، اغلب افراديکه به دنبال خريد سالن و سوله در شهرستان های شرق تهران مثل رودهن و بومهن هستند، ترجيح می دهند تا خانه ای در تهرانپارس داشته باشند تا به محل کارشان نزديک باشد.

اين محله در منطقه ۴ شهرداری و همينطور منطقه 8 کلان شهر تهران قرار دارد. تهرانپارس از شمال به اتوبان شهيد زين الدين، از جنوب به خيابان دماوند، از شرق به بلوار شاهد (پروين) و از غرب به اتوبان شهيد باقری محدود می شود. تهرانپارس از ۴ فلکه اول، دوم، سوم و چهارم تشکيل شده و دارای ۶۰ کوچه بلند و افقی است. گفتنی است که فلکه اول تهرانپارس اخيرا به فلکه قمر بنی هاشم تغيير نام داده است. تعمیر آسانسور تهرانپارس

محله تهرانپارس تهران، محله ای بزرگ که به صورت مشترک، در منطقه 4 و منطقه ی 8 شهرداری تهران قرار دارد. محله تهرانپارس که در شرقی ترين منطقه ی تهران قرار دارد، دارای 60 کوچه افقی و 11 خيابان عموديه که ظاهری مشبک و دسترسی آسان  رو به  اين خيابان بخشيده است. محله تهرانپارس تهران، به دو بخش تهرانپارس غربی و شرقی تقسيم می شود که مرز جداکننده  اين دو، بلوار پروين است.

می توانيد قيمت خانه ها و آپارتمان های تهرانپارس رو هم رد سايت ما بررسی کنيد. بلوار اصلی تهرانپارس در گذشته، آرش تيرانداز نام داشته که امروزه به  آيت الله خوشوقت تغيير  يافته است. تهرانپارس شرقی از شرق به خيابان سلطانی و محله ی اتحاد و از غرب به خيابان  يا همان بلوار شاهد متصل می شود.

تهرانپارس شرقی از تهرانپارس غربی کوچکتر است. مزيت بزرگ تهرانپارس شرقی آرامش و  ترافيک کمتر نسبت به تهرانپارس غربی است. همين مسئله تهرانپارس شرقی  رو برای سکونت افرادی که به دنبال محله ای دنج و آرام هستن، جذاب کرده است.

رفت و آمد در اين محله علاوه بر دسترسی به اتوبان های شهيد باقری، شهيد زين الدين، ياسينی و رسالت از طريق تاکسی، اتوبوس و مترو انجام می شود، ايستگاه های متروی تهرانپارس، شهيد باقری و فرهنگسرا در خيابان جشنواره، ايستگاه هايی هستند که ساکنين تهرانپارس به آن دسترسی دارند.

تهرانپارس نشين ها به پارک های جنگلی لويزان، سرخه حصار و پارک ملی خجير دسترسی مناسبی دارند، ضمن اينکه پارک های کوچک و بزرگ ديگری در فلکه های اين محله ساخته شده اند تا اهالی در آن به پياده روی، ورزش و معاشرت با يکديگر بپردازند.

برای تعمیر آسانسور در تهرانپارس تهران با ما تماس بگیرید!

صداهای غیرعادی و علت صدای کوبیدن آسانسور در طبقات تعمیر آسانسور تهرانپارس

صداهای ناهنجار ممکن است از موتورخانه و موتور آسانسور و یا تابلو فرمان آسانسور باشد. در حالت کلی می توان علت صدای کوبیدن آسانسور در طبقات را جابه جا شدن ترمزهای اضطراری آسانسور، شل شدن پیچ های قاب کابین یا کادر وزنة آسانسور، خوردگی کشک های کابین یا کادر وزنه، تنظیم نبودن سیستم پاراشوت با ترمز اضطراری آسانسور، برخورد یا سایش قطعات ثابت و متحرک، هم تراز نبودن ریل های کابین یا کادر وزنه، تزئینات کابین و… را بیان کرد. برای تعمیر آسانسور در این موافع هرجه سریع تر باید اقدام کنید.

 

علت باز نشدن درب آسانسور

خرابی آسانسور با باز نشدن درب آن در هنگام اتمام جا به جایی در بین طبقات بسیار خظرناک است. بیشتر سرویسکاران در هنگام عیب یابی آسانسور علت باز نشدن درب راچسبیده شدن لته های درب اتومات کابین به روی ریل ها و یا ضعیف شدن موتورسردرب کابین عنوان کرده اند.

 

علت قطع شدن برق آسانسور

یکی از موارد پر کاربرد در عیب یابی آسانسور و خرابی آن یافتن علت قطعی برق آسانسور است. بیشترین دلیل خرابی و از کار افتادن آسانسور در هنگام حرکت را بر اساس گزارشات می توان به قطعی برق آسانسور اختصاص داد.

ایرادات مکانیکی و الکتریکی در سیستم داخلی آسانسور که توسط یک سرویسکار متخصص آسانسور قابل تشخیص و رفع است، اوصولا منجر به خرابی آسانسور در این حالت است. تعمیر آسانسور تهرانپارس

همسطح ناایستادن آسانسور در طبقات

یکی از مشخصات خرابی آسانسور را می توان هم سطح نا ایستادن آسانسور در هنگام توقف در طبقات نام برد. علت اصلی این مشکل در هنگام عیب یابی آسانسور تنظیم نبودن سنسورهای طبقات و همین طور تنظیم نبودن سرعت موتور آسانسور تشخیص داده اند. تعمیر آسانسور تهرانپارس

 

علت بسته نشدن درب کشویی آسانسور

بسته نشدن درب این وسیله نقلیه یکی از نشانه های خرابی آسانسور است که بیشتر متوجه درب و قطعات آن است. در حالت کلی علت بسته نشدن درب آسانسور می تواند وابسته به ایرادات مکانیکی و الکتریکی متغیر باشد. آسیب دیدن قطعات درب کشویی آسانسور از اصلی ترین دلایل خرابی درب آسانسور است. تعمیر آسانسور تهرانپارس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *