اهمیت تعمیر آسانسور جنت آباد تهران بر کسی پوشیده نیست.غرب تهران با داشتن مناطق متعدد و تراکم آپارتمان دارای اهمیت فراوانی در تعمیر آسانسور است.

اين امر مجموعه آسانسور مانا را بر آن داشت تا با اولویت قرار دادن تخصص، تجربه، مهارت و استفاده از دانش روز آسانسور در بسياری از پروژه ها و قراردادهای تعمیر اسانسور در اين منطقه سهیم باشد. پس از تماس شما، تیم فنی در کمتر از يک ساعت در محل شما جهت تعمیر و مشکلات فنی حاضر می شود.

تعمیر آسانسور جنت آباد – غرب تهران

آسانسور از قطعات زيادی تشکیل شده است. كه هر کدام از قطعات،وظیفه خاص خود را داشته و همسو با عملكرد سیستم عمل می كنند. تشخیص خرابی برای تعمیر آسانسور کار دشوار و پیچیده ای است. تعمیر آسانسور جنت آباد

قطعات آسانسور با هم مرتبط بوده و خرابی در برخی قطعات باعث ایجاد خرابی در قطعات دیگر آسانسور می شود. باید به اين نکته توجه داشت كه تنوع آسانسورها خود عاملی است كه تعمیر آسانسور و تشخیص خرابی را برای تعمیر کار آسانسور سخت تر می كند.

تشخیص خرابی برای تعمیر آسانسور

آسانسور از قطعات زيادی تشکیل شده است. كه هر کدام از قطعات،وظیفه خاص خود را داشته و همسو با عملكرد سیستم عمل می كنند. تشخیص خرابی برای تعمیر آسانسور کار دشوار و پیچیده ای است. تعمیر آسانسور جنت آباد

قطعات آسانسور با هم مرتبط بوده و خرابی در برخی قطعات باعث ایجاد خرابی در قطعات دیگر آسانسور می شود. باید به اين نکته توجه داشت كه تنوع آسانسورها خود عاملی است كه تعمیر آسانسور و تشخیص خرابی را برای تعمیر کار آسانسور سخت تر می كند.

نگهداری آسانسور قبل از تعمیر

تعمیر به موقع آسانسور كه توسط يک شرکت آسانسوری انجام می گیرد و شامل قرارداد تعمیر به صورت سالانه است، از بسياری از خرابی های آسانسور جلوگیری می كند. تعمیر آسانسور جنت آباد

در بسياری از موارد نياز به تعمیر نیست. در واقع می توان اين طور برداشت كرد كه طرز استفاده درست از  آسانسور،بازدید دوره ای،تنظیمات کلی، نظافت کلی سیستم و آموزش نکات ایمنی جهت استفاده از دستگاه نکاتی است كه باعث می شود در بسياری از هزینه ها صرفه جویی برای مدیران و ساكنین ساختمان حاصل شود.

همان طور كه می دانید برخی از قطعات آسانسور به صورت زنجیر به هم مرتبط بوده و خرابی يک قطعه باعث به هم خوردن  آسانسور می شود.از اين رو تعمیر به موقع قطعات می تواند عاملی باشدتا از خرابی مكرر دیگر قطعات آسانسور پیشگیری كند.

بسياری از کارشناسان آسانسور معتقدندشناسایی و تشخیص خرابی کار پیچیده ای است. اما وقتی از اين مرحله عبور كنندو خرابی تشخیص داده شود، تعمیر به موقع انجام می گیرد.

درباره جنت آباد

محله جنت آباددر شمال غرب تهران جا خوش كرده است. نظام مافی، نام يکی از مساجد مهم تهران است كه در جنت آباد قرار گرفته؛ اهالی اين محل، مسجد نظام مافی را به خوبی می شناسند.نظام مافی نام مالک تمامی اراضی جنت آباد در گذشته های نه چندان دور بوده است.

در روزگار قدیم، رودخانه كن، سولقان و وردآورد و چشمه های باغ فیض و چندین قنات از جنت آباد عبور می‎ كردند. اين منطقه پر بوده از باغ های گیلاس و زمان گل دادن شکوفه ها رایحه خوش درختان به قدری دلنشین بوده است كه نام جنت آباد بر محله گذاشته می شود.

صاحب اين زمین ها، محله را در اختيار دولت و مردم گذاشت و منطقه به دلیل ارزان بودن زمین ها، محل سکونت کارگران کارخانجات غرب تهران بود و بخشی از مهاجرانی از شهرستان های دور و نزديک به تهران می آمدند را در خود جای داد. جنت آباد در حال حاضر، خالی از باغ گیلاس و صدای رود و قنات است.

اين روزها، محله جنت آبادبه شمالی و جنوبی تقسیم شده است و آپارتمان ها گوش تاگوش اين محله را اشغال كرده اند. جنت آباد در منطقه 5 شهرداری با منطقه پستی 14 و پیش شماره 44 قرار گرفته است. تعمیر آسانسور جنت آباد

اگر نگاهی به نقشه محله جنت آبادبیندازیم انتهای شرقی جنت آباد، بزرگراه اشرفی اصفهانی، چهاردیواری و پونک است. شهران در غرب جنت آباد قرار دارد و در جنوب به خيابان آیت الله کاشانی ختم می شود. شمال اين منطقه هم به حصارک می رسد.

شاه راه ها و خيابان های مهم جنت آباد يکی آبشناسان و دیگری بزرگراه همت است كه از محدوده جنت آباد می گذرد. از خيابان ها مهم اين محله می توان به بیست و بیست و پنج متری گلستان، چهار باغ و لاله اشاره كرد.

قیمت مناسب تعمیر آسانسور تعمیر آسانسور جنت آباد

شاید اولین و مهمترین مورد در تعمیر آسانسور هزینه آن باشد. بدون شک بیشتر ساختمان ها به ویژه در غرب تهران دارای آسانسور می باشند و هر ماه نياز به بررسی و تعمیر آسانسور دارند , اين کار بر عهده مدیر ساختمان است. مدیر ساختمانی به دلایل خاص می خواهد هزینه های نگهداری و تعمیر آسانسور را کاهش دهد تا اعتراضی از طرف ساكنین ساختمان نبیند.

وقت شناس بودن شرکت تعمیر آسانسور

در شهری مثل تهران همه دوست دارند كه هر کاری به موقع انجام شود. واقعا زمان اهمیت بالایی دارد. بیشتر مدیران ساختمان هم به دلایل وقت نشناس بودن شرکتهای تعمیر آسانسور هر سال با يک شرکت قرارداد می بندند كه اين کار وجه خوبی ندارد و بهتر است كه برای دراز مدت نگهداری و تعمیر آسانسور در اختيار يک شرکت باشد.

تكنسین مجرب و با تجربه

شرکت آسانسور هر جا كه فعال است چه در زمینه نگهداری و تعمیر آسانسور غرب تهران و يا هر نقطه دیگر باید تكنسین های آموزش دیده و باتجربه داشته باشد. کار آسانسور کار بسيار تخصصی و خطرناک است كه باید به درستی اجرا شود.

در دسترس بودن و سرعت عمل تعمیر آسانسور جنت آباد

تعمیر و راه اندازی سریع آسانسور يکی ديكر از معلفه های مهم در برتری شرکت ها است. از اين رو همه می خواهند سریع مشکل حل شود. تصور كنید خانواده ای در طبقه 5 و بالاتر ساختمان ساكن می باشند اگر بیش از يک روز تعمیر آسانسور طول بکشد واقعا عصبانی خواهند شد و ناراحت از وضعیت موجود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *