تعمیر آسانسور در شرق تهران یکی از خدماتی است که برای تسریع خدمات رسانی توسط گروه تعمیر آسانسور مانا در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید برای تعمیر آسانسورهای خود با ما تماس بگیرید تا شما را در سریع ترین زمان ممکن راهنمایی کرده و سرویس کار مربوطه را به محل اعزام کنیم. کلیه خدمات این مرکز با نازلترین هزینه صورت می گیرد و کیفیت خدمات شما را تا همیشه با ما همراه خواهد کرد.

تعمیر آسانسور در شرق تهران

آسانسور به صورت مستقیم با جان شما سر و کار دارد، پس به هر سرویسکاری اعتماد نکنید و تنها کسانی را برای تعمیر آسانسور های خود انتخاب کنید که دارای تجربیات کافی در این زمینه باشند.

تماس با ما:

تعمیر آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور تهران نو – تعمیر آسانسور  تهرانپارس

آسانسورها وسایل جالب و پیچیده ای می باشند و آنها دست كم گرفته شوند. علی رغم این حوادث، وقتی صحبت از تعمیر آسانسور، نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور می گردد، خیلی ها با سهل انگاری، نیاز به تعمیر آسانسور و بازدید و سرویس ماهانه را ندید می گیرند.

با این حال همه قبول داریم كه هزینه تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور به هزینه های احتمالی جانی آن می ارزد! البته دور از واقعیت نیست كه تعمیركار آسانسور ناكارآمدی كه بر تعمیر آسانسور و بالابر اشراف ندارد می تواند مردم را به استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور بی رغبت كند. در صورت بروز کوچک ترین مشکلی در آسانسور خود، با ما تماس بگیرید.

تعمیر آسانسور نارمک – تعمیر آسانسور شهرک امید – تعمیر آسانسور در شرق

اگر افراد بیاموزند كه درها را به طور دستی یا به زور متوقف نكنند، می توانید از طولانی شدن عمر درهای آسانسورتان مطمئن شوید و احتمال نیاز به تعمیر آسانسور و درهایش را به حداقل برسانید. بااین حال، حتی در یك ساختمان با مسافران آگاه به حفظ آسانسور، لازم بوده كه در بازدیدهای دوره ای سرویس و نگهداری آسانسور گاهی بررسی درها صورت گیرد تا نیاز به تعمیر آسانسور و بالابر كمتر ایجاد گردد. در هرحال اگر مشکلی برای آسانسور شما رخ داده است، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعمیر آسانسور شهرک زیتون – تعمیر آسانسور سرخه حصار

طراحی و نصب صحیح یك آسانسور، همواره نیازمند تجهیزات و قطعات خاص بوده كه آسانسور مانا بهترین ها را فراهم كرده است. قطعاتی كه آسانسور مانا ارائه می کند شامل: كابین، درب، موتور، شستی، تابلو فرمان و تجهیزات جانبی آسانسور است. ما در تلاشیم با ارائه بهترین خدمات تعمیر آسانسور در شرق رضایت شما را به دست آوریم.

تعمیر آسانسور پیروزی – تعمیر آسانسور گرگان – تعمیر آسانسور در شرق

همه آسانسورها، به یك تعمیرکار حرفه ای نیاز دارند تا تست های ایمنی ماهیانه و سالیانه را انجام دهد و سلامت آسانسور را تضمین كند. همه آسانسورها باید به شکل دوره ای مورد عیب یابی قرار گیرند. عیب یابی قسمتی از برنامه نگهداری پیشگیرانه بوده كه توسط کارشناسان انجام می شود. همچنین سوابق حاصل از این بازرسی ها باید حفظ و مكتوب گردد تا بعدها در صورت بروز ایراد، به طور دقیق بررسی گردد.

تعمیر آسانسور وحیدیه – تعمیر آسانسور کالاد

لازم است كه در صورت بروز مشكل، اصول عملیاتی كه امکان دارد جهت افراد خطرناك باشد، مورد عسب یابی و تعمیر قرار گیرد. تجهیزات ایمنی شامل عملکرد درب آسانسور، حركت صحیح كابین بین طبقات، شتاب و كاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن است. این تجهیزات و قطعات باید ماهانه مورد عیب یابی قرار گیرند تا در هنگام كار با آسانسور، ایرادی ایجاد نگردد. بررسی و نگهداری طبق اصول، اولویت اصلی آسانسور مانا است.

تعمیر آسانسور شمس آباد – تعمیر آسانسور حکیمیه

تیم تخصصی مانا، تعمیر آسانسور را انجام می دهد و از حرفه ای ترین و بروز ترین کارشناسان با تجربه در زمینه تعمیر و نصب آسانسور استفاده می كند. تعمیر حرفه ای آسانسور جهت تمام ساختمان های اداری تجاری و مسكونی را به آسانسور مانا بسپاریم. در استان تهران به دلیل بسیار ساختمان های اداری تجاری مسكونی بسیاری از این ساختمان ها دارای آسانسور هستند و آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری و مراقبت های بسیار حساس و پیچیده ای دارد انتخاب یك مجموعه تعمیر كار آسانسور در تهران كه بتواند بهترین خدمات تعمیر و نصب آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور را انجام دهد بسیار مهم و ضروری است.

تعمیر آسانسور نیروی هوایی – تعمیر آسانسور نظام آباد – تعمیر آسانسور در شرق

جهت تعمیر آسانسور در شرق باید به مجموعه های مراجعه كرد كه كادری حرفه ای را داشته باشند زیرا تعمیر آسانسور اگر به درستی انجام نگردد دردسرساز خواهد بود. در تهران مجموعه های زیادی خدمات تعمیر آسانسور را ارائه خواهند داد اما بعضی از مجموعه ها چون دارای تجربه و تخصص كافی نیستند به خوبی آسانسور را تعمیر نخواهند كرد. اما مجموعه تعمیر آسانسور مانا، از بهترین مراکز انجام تعمیر و سرویس آسانسور هستند و شما می توانید بعد از انجام تعمیرات، پیگیری های لازم را انجام دهید.

تعمیر آسانسور مجیدیه – تعمیر آسانسور حشمتیه

استاندارد آسانسور به دو شكل اولیه و دوره ای است. سرویسكاران باتجربه در چك لیست خود ایراد آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد. حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به سرویس شدن خواهد داشت و بیشتر مراكز بیمه جهت جبران خسارات حتما قراداد سرویس را خواهند بست.هر چند كه نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر سرویس نكردن و تعمیر نكردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را كامل كنید.

تماس با ما برای تعمیر آسانسور در شرق تهران

در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر آسانسور در شرق دارید، می توانید با ما تماس بگیرید تا به صورت حرفه ای آسانسور شما را به حالت عادی بازگردانیم. در صورتی که آسانسور شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، قطعات فقط با نمونه های اصل و ارجینال جایگزین می شود و گارانتی تعمیرات را هم به شما می دهیم. در این صورت شما می توانید در صورت تکرار مشکل آن را پیگیری کنید و همین بر رضایت مشتریان دیگر ما افزوده است. راه های ارتباط با ما در همین وب سایت درج شده است!

 

لیست شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور
سرویس اسانسور صادقیه
تعمیر اسانسور فاطمی
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور شرق تهران
تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران
سرویس اسانسور نارمک
سرویس آسانسور تهران
سرویس اسانسور تهرانپارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *