تعمیر آسانسور در شرق تهران یکی از خدماتی است که برای تسریع خدمات رسانی توسط گروه تعمیر آسانسور مانا در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید برای تعمیر آسانسورهای خود با ما تماس بگیرید تا شما را در سریع ترین زمان ممکن راهنمایی کرده و سرویس کار مربوطه را به محل اعزام کنیم. کلیه خدمات این مرکز با نازلترین هزینه صورت می گیرد و کیفیت خدمات شما را تا همیشه با ما همراه خواهد کرد.

ویژگی های یک سرویسکار آسانسور شرق تهران چیست؟

برای اینکه بهترین سرویسکار را پیدا کنید باید نکات متعددی مد نظر قرار دهید، از جمله خصوصیات یک سرویس کار فعال در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور در شرق تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تخصص کافی برای تعمیر آسانسور

همانطور که گفتیم، آسانسورها انواع مختلفی دارند، که بدون داشتن نیروی متخصص شرکت ها قادر به سرویس حرفه ای آسانسورها نخواهند بود.
از این رو گزینش نیروی کارآمد که به انواع آسانسورهای مختلف آشنایی داشته باشد می تواند به خوبی آن ها را سرویس دهی و تعمیرکند.

 • تجربه در تعمیر آسانسور

یکی از ویژگی های بهترین سرویسکار آسانسور شرق تهران تجربه در هر کاری مهم است، مطمئناً سرویسکاری که سال های طولانی در زمینه سرویس و تعمیر آسانسور فعالیت می کند، عملکرد بهتری نسبت به یک سرویسکار تازه کار خواهد داشت.

 • آشنایی با قطعات آسانسور

معمولاً در تعمیرات مهمترین بخش کار را تعویض قطعات به خود اختصاص می دهد.
قطعات استفاده شده در تعمیر آسانسور باید اصل و مناسب با نوع آسانسور باشد که کوتاهی در این امر باعث ایجاد مشکلات عدیده ای برای آسانسور خواهدشد.

 • در دسترس بودن تعمیرکار آسانسور

یکی دیگر از ویژگی های بهترین سرویسکار آسانسور شرق تهران، در دسترس بودن آن است که می تواند به عنوان یک اصل مهم و حیاتی در شناسایی مورد سنجش قرار گیرد.

 • سرعت عمل

چه با هدف بازرسی به مکانی اعزام شده باشد و چه به قصد تعمیر، یک سرویسکار حرفه ای باید سرعت را چاشنی کار خود نماید.

پوشش خدمات سرویس آسانسور شرق تهران

 • تعمیر آسانسور منطقه 4 تهران

این ناحیه و منطقه جهت سرویس آسانسور دربرگیرنده میدان پروین و بلوار پروین ،  حکیمیه ، سراج ، تهرانپارس قسمت شرقی و غربی ، شمس آباد مجیدیه ، علم و صنعت ، فرجام ، شمیران نو ، قنات کوثر ، لویزان ، هروی ، هنگام ، نارمک و مهران تعمیر آسانسور در شرق

 • تعمیر آسانسور منطقه 6 تهران

این ناحیه و منطقه نیز شامل ایرانشهر ، بهجت آباد ، پارک لاله ، امیر آباد ( کارگر شمالی ) ، آرژانتین ، پارک لاله ، جنت و رفتگر ، دانشگاه تهران ، شریعتی ، شیراز ، فاطمی ، عباس آباد ، قزل قلعه ، قائم مقام و سنائی ، میدان جهاد ، کشاورز غربی ، گاندی ، میدان جهاد ، میدان ولیعصر ، یوسف آباد ، نصرت تعمیر آسانسور در شرق

 • تعمیر آسانسور منطقه 7 تهران

این ناحیه و منطقه جهت سرویس آسانسور دربرگیرنده نظام آباد (مدنی) ، نامجو ( گرگان ) ، مطهری ، کاج ، قصر ، عباس آباد و اندیشه ، سبلان ، مجیدیه ، خواجه نصیر وحقوقی ، خاقانی ( امجدیه ) ، حشمتیه ، بهار ، سهرودی و باغ صبا ، ارامنه شمالی و جنوبی ، اجاره دار تعمیر آسانسور در شرق

 • تعمیر آسانسور منطقه 8 تهران

این ناحیه و منطقه جهت سرویس و نگهداری اسانسور شامل تلفنخانه ( تسلیحات ) ،  تهرانپارس ، زرکش ، دردشت ، فدک ، لشکر شمالی و جنوبی ، کرمان ، مدائن ، مجیدیه جنوبی ، نارمک جنوبی ، وحیدیه ، هفت حوض تعمیر آسانسور در شرق

 • تعمیر آسانسور منطقه 13 تهران

امامت ، تهران نو ، پیروزی ، آشتیانی ، حافظیه ، زاهد گیلانی ، دهقان ، سرخه حصار ، زینبیه ، شهید اسدی ، شورا ، قاسم آباد ، صفا ، نیروی هوایی تعمیر آسانسور در شرق

تعمیر آسانسور در شرق تهران

آسانسور به صورت مستقیم با جان شما سر و کار دارد، پس به هر سرویسکاری اعتماد نکنید و تنها کسانی را برای تعمیر آسانسور های خود انتخاب کنید که دارای تجربیات کافی در این زمینه باشند. تعمیر آسانسور در شرق

تماس با ما:

تعمیر آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور تهران نو – تعمیر آسانسور  تهرانپارس

آسانسورها وسایل جالب و پیچیده ای می باشند و آنها دست كم گرفته شوند. علی رغم این حوادث، وقتی صحبت از تعمیر آسانسور، نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور می گردد، خیلی ها با سهل انگاری، نیاز به تعمیر آسانسور و بازدید و سرویس ماهانه را ندید می گیرند.

با این حال همه قبول داریم كه هزینه تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور به هزینه های احتمالی جانی آن می ارزد! البته دور از واقعیت نیست كه تعمیركار آسانسور ناكارآمدی كه بر تعمیر آسانسور و بالابر اشراف ندارد می تواند مردم را به استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور بی رغبت كند. در صورت بروز کوچک ترین مشکلی در آسانسور خود، با ما تماس بگیرید.

تعمیر آسانسور نارمک – تعمیر آسانسور شهرک امید – تعمیر آسانسور در شرق

اگر افراد بیاموزند كه درها را به طور دستی یا به زور متوقف نكنند، می توانید از طولانی شدن عمر درهای آسانسورتان مطمئن شوید و احتمال نیاز به تعمیر آسانسور و درهایش را به حداقل برسانید. بااین حال، حتی در یك ساختمان با مسافران آگاه به حفظ آسانسور، لازم بوده كه در بازدیدهای دوره ای سرویس و نگهداری آسانسور گاهی بررسی درها صورت گیرد تا نیاز به تعمیر آسانسور و بالابر كمتر ایجاد گردد. در هرحال اگر مشکلی برای آسانسور شما رخ داده است، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعمیر آسانسور شهرک زیتون – تعمیر آسانسور سرخه حصار

طراحی و نصب صحیح یك آسانسور، همواره نیازمند تجهیزات و قطعات خاص بوده كه آسانسور مانا بهترین ها را فراهم كرده است. قطعاتی كه آسانسور مانا ارائه می کند شامل: كابین، درب، موتور، شستی، تابلو فرمان و تجهیزات جانبی آسانسور است. ما در تلاشیم با ارائه بهترین خدمات تعمیر آسانسور در شرق رضایت شما را به دست آوریم.

تعمیر آسانسور پیروزی – تعمیر آسانسور گرگان – تعمیر آسانسور در شرق

همه آسانسورها، به یك تعمیرکار حرفه ای نیاز دارند تا تست های ایمنی ماهیانه و سالیانه را انجام دهد و سلامت آسانسور را تضمین كند. همه آسانسورها باید به شکل دوره ای مورد عیب یابی قرار گیرند. عیب یابی قسمتی از برنامه نگهداری پیشگیرانه بوده كه توسط کارشناسان انجام می شود. همچنین سوابق حاصل از این بازرسی ها باید حفظ و مكتوب گردد تا بعدها در صورت بروز ایراد، به طور دقیق بررسی گردد.

تعمیر آسانسور وحیدیه – تعمیر آسانسور کالاد

لازم است كه در صورت بروز مشكل، اصول عملیاتی كه امکان دارد جهت افراد خطرناك باشد، مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد. تجهیزات ایمنی شامل عملکرد درب آسانسور، حركت صحیح كابین بین طبقات، شتاب و كاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن است. این تجهیزات و قطعات باید ماهانه مورد عیب یابی قرار گیرند تا در هنگام كار با آسانسور، ایرادی ایجاد نگردد. بررسی و نگهداری طبق اصول، اولویت اصلی آسانسور مانا است.

تعمیر آسانسور شمس آباد – تعمیر آسانسور حکیمیه

تیم تخصصی مانا، تعمیر آسانسور را انجام می دهد و از حرفه ای ترین و بروز ترین کارشناسان با تجربه در زمینه تعمیر و نصب آسانسور استفاده می كند. تعمیر حرفه ای آسانسور جهت تمام ساختمان های اداری تجاری و مسكونی را به آسانسور مانا بسپاریم. در استان تهران به دلیل بسیار ساختمان های اداری تجاری مسكونی بسیاری از این ساختمان ها دارای آسانسور هستند و آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری و مراقبت های بسیار حساس و پیچیده ای دارد انتخاب یك مجموعه تعمیر كار آسانسور در تهران كه بتواند بهترین خدمات تعمیر و نصب آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور را انجام دهد بسیار مهم و ضروری است.

تعمیر آسانسور نیروی هوایی – تعمیر آسانسور نظام آباد – تعمیر آسانسور در شرق

جهت تعمیر آسانسور در شرق باید به مجموعه های مراجعه كرد كه كادری حرفه ای را داشته باشند زیرا تعمیر آسانسور اگر به درستی انجام نگردد دردسرساز خواهد بود. در تهران مجموعه های زیادی خدمات تعمیر آسانسور را ارائه خواهند داد اما بعضی از مجموعه ها چون دارای تجربه و تخصص كافی نیستند به خوبی آسانسور را تعمیر نخواهند كرد. اما مجموعه تعمیر آسانسور مانا، از بهترین مراکز انجام تعمیر و سرویس آسانسور هستند و شما می توانید بعد از انجام تعمیرات، پیگیری های لازم را انجام دهید.

تعمیر آسانسور مجیدیه – تعمیر آسانسور حشمتیه

استاندارد آسانسور به دو شكل اولیه و دوره ای است. سرویسكاران باتجربه در چك لیست خود ایراد آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد. حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به سرویس شدن خواهد داشت و بیشتر مراكز بیمه جهت جبران خسارات حتما قراداد سرویس را خواهند بست.هر چند كه نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر سرویس نكردن و تعمیر نكردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را كامل كنید.

تماس با ما برای تعمیر آسانسور در شرق تهران

در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر آسانسور در شرق دارید، می توانید با ما تماس بگیرید تا به صورت حرفه ای آسانسور شما را به حالت عادی بازگردانیم. در صورتی که آسانسور شما نیاز به تعویض قطعات داشته باشد، قطعات فقط با نمونه های اصل و ارجینال جایگزین می شود و گارانتی تعمیرات را هم به شما می دهیم. در این صورت شما می توانید در صورت تکرار مشکل آن را پیگیری کنید و همین بر رضایت مشتریان دیگر ما افزوده است. راه های ارتباط با ما در همین وب سایت درج شده است!

 

لیست شرکت های تعمیر و نگهداری آسانسور
سرویس اسانسور صادقیه
تعمیر اسانسور فاطمی
شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور شرق تهران
تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران
سرویس اسانسور نارمک
سرویس آسانسور تهران
سرویس اسانسور تهرانپارس

2 پاسخ

 1. با سلام درهای طبقات به رگلاژ و سرویس نیاز داره و همچنین جهت بازدید ماهانه و فقط خواهان نیروی مجرب و مسئولیت پذیر هستم .

  1. سلام دوست عزیز روزت بخیر باشه، اسانسور مانا با بهترین کارشناسان همکاری داره و شما می تونین برای اطلاعات بیشتر با 02146130971 تماس بگیرین. تعمیر آسانسور این مجموعه با ضمانت نامه و سرویس با قرارداد انجام میشه تا خیال شما بابت همه چی راحت باشه. هزینه ها هم کاملا رقابتی درنظر گرفته شده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *