تعمیر آسانسور رسالت تهران یکی از مهم ترین خدماتی است که توسط آسانسور مانا ارائه می گردد. ما در تلاشیم بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم! اگر ساکن محدوده رسالت هستید و با هرنوع مشکلی در آسانسور ساختمان – آپارتمان خود روبرو شده اید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای ارائه خدمات به محل موردنظر اعزام کنیم!

تیم آسانسور مانا از گروهی زبده و با تجربه تشکیل شده است که تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات آسانسور به کار می بندند. این گروه حرفه ای در کنار شماست و سریع و دقیق به شما کمک می کند آسانسور خود را تعمیر کنید. تعمیر آسانسور رسالت

تعمیر آسانسور رسالت

آسانسورها مهمترین بخش هر ساختمانی محسوب می شوند که باید از آن ها در نهایت دقت استفاده کرد. آسانسور مستقیما با جان انسان سر و کار دارد و کوچکترین بی توجهی به علائم خرابی آسانسور می تواند به قیمت جان یک انسان تمام شود! پس اگر در آسانسور خود متوجه حرکات و علائم غیر عادی شدید که از قبل وجود نداشته است، با ما تماس بگیرید!

در واقع تعمیر به موقع و توجه به علائم آسانسور شما را از شر خطرات بزرگی که در آینده گریبانگیرتان می شود نجات می دهد! گاهی با یک تعمیر ساده و سریع جلوی خراب شدن قطعات بزرگ و مهم گرفته می شود و از این طریق از شر یک تعمیر اساسی و پر هزینه خلاص می شوید.

درباره رسالت

مهم ترين ورودی و خروجی های بزرگراه رسالت از شرق به غرب عبارتند از:

بزرگراه شهيد ياسيني، جاده دماوند،بلوار پروين، بلوار شاهد،خيابان آرش تيرانداز، بزرگراه شهيد باقري، خيابان هنگام، خيابان دکتر آيت، بزرگراه امام علي(ع)،خيابان شهيد منصوري، خيابان شهيد  همايي، خيابان استاد حسن بنا، بزرگراه شهيدصياد شيرازي، پل سيدخندان، خيابان شريعتي، خيابان پاليزي،بزرگراه شهيد حقاني،مصلي،بزرگراه شهيد مدرس،بلوار آفريقا، بلوار بيهقي،تونل رسالت.

اين بزرگراه در مسير خود از محله های عباس آباد، نارمک و مجيديه می گذرد. دانشگاه علم و صنعت، باغ موزه مينياتور تهران، وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات و مصلی بزرگ امام خمينی از مهم ترين اماکن عمومی و علمی کشور هستند که در مسير بزرگراه رسالت واقع شده اند.

تعمیر آسانسور رسالت تهران

برای تعمیر آسانسور در رسالت تهران با ما تماس بگیرید!

اگر چه که آسانسور و بالابر با هم تفاوت هایی دارند، اما کارآیی هردو آن ها یکی است و مشکلاتی که در عیب یابی آن ها مشخص می شود، تقریباً مشابه است. در ادامه به بررسی رایج ترین این مشکلات می پردازیم. تعمیر آسانسور رسالت

توقف های ناگهانی

علت آن ممکن است به خاطر زمان بندی، خطاهای الکتریکی و معایب الکتریکی باشد. اگر آسانسور شما به طور منظم سرویس شود، این مشکل به ندرت اتفاق می افتد.

طولانی شدن مدت انتظار

در صورتی که برای رسیدن آسانسور زمان زیادی را منتظر می شوید، به احتمال زیاد کارآیی آسانسور ساختمان شما دچار مشکل شده است. این مشکل در آسانسورهایی مشهود است که قدیمی و فرسوده شده اند و نیاز به تعویض یا تقویت موتور دارند.

بالا رفتن دمای آسانسور

این مشکل اکثرا در فصل تابستان رخ می دهد. علت آن را باید در نحوه عملکرد سیستم خنک کننده یا تهویه آسانسور جستجو کرد. اگر تهویه خوب کار نکنند، دمای سیستم کنترل آسانسور می تواند به ۱۰۰ درجه نیز برسد و در نتیجه عملکرد آسانسور مختل خواهد شد. آسانسور و بالابرها در دمای ۵ تا ۴۰ درجه بهترین عملکرد را دارند.

توقف آسانسور در یک طبقه

در صورتی که چشمی آسانسور دچار مشکل شود یا به طور کلی از کار بیفتد، این مسئله رخ می دهد. تعمیر آسانسور رسالت

باز نشدن درب آسانسور در طبقات

آسانسور یک درب کشویی دارد که روی کابین آن قرار گرفته و برای هر طبقه نیز دربی مجزا دارد. باز نشدن درب هر طبقه زمانی رخ می دهد که دستگیره قفل طبقه با کمان درب باز کن، فاصله پیدا کرده باشد. به همین دلیل، کمان نمی تواند قفل را به عقب ببرد و در همچنان بسته می ماند.

بالا رفتن دمای موتور آسانسور یا بالابر

بالا رفتن دمای موتور آسانسور یا بالابر

یکی از دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شود، نیم سوز شدن موتور است. بهتر است برای حل این مشکل از تعمیرکاران حرفه ای کمک بخواهید تا به طور دقیق مشکل را عیب یابی کرده و آن را برطرف سازند.

روشن نشدن موتور آسانسور یا بالابر

اگر موتور روشن نشود و از مدار هیچ گونه جریانی عبور نکند، به احتمال زیاد بخشی از مدار قطع شده است.

عدم حرکت کابین

زمانی که موتور آسانسور یا بالابر استارت می زند، صدای زیادی شنیده می شود، اما کابین حرکت نمی کند. دو علت را می توان برای این مشکل متصور شد:

  • کلید گریز از مرکز از کار افتاده است؛ تعمیر آسانسور رسالت
  • سیم پیچ اصلی یا کمکی قطع شده است؛

عدم توقف کابین آسانسور در طبقات

علت این مشکل ممکن است به دلیل درست عمل نکردن ترمز آسانسور باشد. اگر ترمز بیش از اندازه سفت شود یا قوی عمل نکند، این مسئله رخ می دهد. تعمیر آسانسور رسالت

قطع مدار برق آسانسور

زمانی که موتور می خواهد استارت بزند، فیوز وارد عمل شده و مدار را قطع می کند. ممکن است موتور آسانسور یا بالابر به طور کامل سوخته باشد یا شاید در خازن، اتصال کوتاهی ایجاد شده است. تعمیر آسانسور رسالت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *