تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور شرق تهران

تعمیر آسانسور شرق تهران

سرویس و تعمیر آسانسور به شکل دوره ای و طبق قراردادی که با شرکت های خدماتی بسته اید، جهت پیشگیری از هر اختلال ناگهانی تاثیر دارد و افزایش عمر مفید آسانسور از مهم ترین نتایج چنین عملی شمرده می شود. شرکت های تعمیر و نگهداری با اعزام کارشناس متخصص برای آسانسور معیوب، نسبت به تشخیص اولیه اختلال و رفع نقص احتمالی اقدامات لازم را انجام می دهند.

تعمیر آسانسور شرق تهران

نگهداری آسانسورها نیاز به راهکارهای مختلفی دارد که بر اساس نوع دستگاه و پیاده سازی آن توسط افراد حرفه ای شناسایی و تعیین شده و مراحل انجام کار آغاز می گردد.

آسانسورها دستگاه هایی مکانیکی و الکترونیکی هستند که دارای باید تعمیرات پیچیده و تخصصی روی آن ها صورت بگیرد و اگر بخواهید تعمیر آن را به دست تعمیرکاران شخصی بسپارید، مشکل حتی اگر رفع هم شود مجدد پدیدار شده و شما را مجبور به صرف وقت و هزینه خواهد کرد.

در واقع با این که آسانسورها برای انجام کارهای ساده مثل حمل بار و مسافر در طبقات کاربرد دارند اما روش عملکردی آن ها ساده نیست و اصل و اصولی دارد، حالا خودتان فکرش را بکنید که آسانسورهای امروزی چقدر می توانند پیشرفته تر باشند و تعمیرات آن ها چقدر حساس تر می باشد.

از آن جایی که آسانسورها در مراکز مسکونی، اداری و خرید کاربرد دارند بارها توسط ساکنین و کاربران مورد استفاده قرار می گیرند. شما باید بدانید که در صورت عدم توجه به علائم آسانسور که به شما می فهماند باید از خدمات تعمیر آسانسور استفاده کنید می توانید جان یکی از این کاربران را به خطر اندازید.

تعمیر آسانسور شرق تهران یکی از مراکز ارارئه خدمات در این زمینه بوده که به همراه کارشناسانی با تجربه صورت می گیرد. در واقع ما می دانیم که تعمیر این دستگاه ها دارای حساسیت بالا بوده و باید توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد.

انتخاب مدت زمان سرویس دستگاه به نوع آسانسور بستگی دارد و با توجه به تفاوت های چشم گیر آن ها، نمی توان یک قاعده کلی را برای همه آسانسورها تعیین کرد.

باید در صورت بروز هر مشکلی در کارآیی آسانسور، هر چه سریع تر به تعمیرکاران مجرب اطلاع دهید تا آن ها بعد از معاینه فنی و بازبینی های تخصصی مشکلات را برطرف کنند.

TAMIR ASANSOR

نحوه عملکرد در سرویس و نگهداری دوره ای آسانسورها

تعمیر آسانسور شرق تهران به شکل دوره ای و طبق قرارداد سالیانه صورت می گیرد و طبق موارد ذکر شده در آن در هر بازدید سرویس و تعمیر آسانسور انجام می شود.

همه این اقدامات با هدف پیشگیری از بروز مشکل و افزایش عمر مفید آسانسور انجام می شود و ما در تلاشیم با بروز سازی دانش خود همیشه در امر تعمیر آسانسور و سرویس های دوره ای آن بهترین راه کارها را به کار ببندیم تا ساختمان ها بتوانند با امنیت بالا از این دستگاه استفاده کنند و نقوص فنی و ایرادات پی در پی آن ها را دچار مشکل نسازد.

گاهی آسانسور مشکلات خود را با صداهای غیر عادی در زمان کار کردن، درست کار تکردن دکمه ها، تکان های غیر معمول و افزایش یا کاهش سرعت به شما نشان می دهد. در صورت بروز این علائم شما باید تا با مشکل جدی تری برخورد نکرده اید از خدمات تعمیر آسانسور استفاده کنید.

ارائه خدمات سرویس آسانسور در شرکت های معتبر می تواند همه مزایای موجود را در بر بگیرد و شما را از صرف هزینه اضافی راحت کند. یکی از این مزایا این است که پیش از بروز مشکل جدی می توانید ایرادات احتمالی را رفع کنید تا خطر جانی و خسارات مالی سنگین شما را تهدید نکند. در ضمن اگر از عمر آسانسور شما بیش از 10 سال می گذرد و هنوز سرویس آسانسور را جدی نگرفته اید پیش از هر چیزی با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

همه مواردی که توسط شرکت های تعمیر آسانسور به مشتریان خود ارائه می گردد شامل بازبینی و کنترل آسانسور در یک بازه پیش بینی شده می باشد. در این بازه زمانی تعیین شده، مالک و مدیر ساختمان نسبت به تنظیم قرارداد خود با شرکت معتبر، می توانند از خدمات سرویس ماهیانه آسانسور استفاده کرده و بدون دغدغه از حضور خودکار این تعمیرکاران استفاده کنند.

در واقع از پیش بینی و پیشگیری پیش از بروز مشکلات در آسانسور نباید به سادگی گذر کرد، چون این کار موجب می شود پیش از بروز خسارات بالای جانی و مالی برای رفع ایرادات احتمالی اقدامات سریعی انجام داد و امنیت و آسایش ساکنین را در استفاده از آسانسور تضمین کرد.

اهمیت سرویس و تعمیر آسانسور

سرویس منظم آسانسور موجب می گردد تا چند سال بدون دغدغه از آن ها استفاده کرد و ازعملکرد نرمال آن ها راضی بود. اما بعضی از کاربران از اهمیت سرویس و تعمیر آسانسور باخبر نیستند و برای انجام به موقع آن اقدامی در نظر نگرفته اند و تنها زمانی از خدمات تعمیر آسانسور استفاده می کنند که به خسارات جانی و مالی بالایی گرفتار شده باشند.

در واقع سرویس آسانسور برخلاف تصور خیلی از مدیران و مالکین ساختمان موجب بالا رفتن عمر آسانسور شده و از هزینه های سنگین برای تعمیرات ناگهانی پیشگیری می کند. چرا که تعمیرات ناگهانی آسانسور معمولا با از کار افتادن قطعات اصلی آسانسور صورت می گیرد که نیاز به صرف هزینه بسیار دارد.

تعمیر آسانسور تعمیر آسانسور تهران

اهمیت تخصص در سرویس آسانسور

شرکت های معتبر تعمیر آسانسور با کمک کارشناسان متخصص و مجرب در امور آسانسور، بهترین و سریع ترین خدمات را ارائه می کنند. هر تعمیرکار آسانسور دارای تخصص و تجربه بوده تا در کمترین زمان ممکن آسانسور را سرویس و یا تعمیر نماید.

تخصص را می توان با شرکت در دوره های تخصصی به دست آورد، اما تجربه فقط از طریق انجام عملیات های متعدد کسب می شود. باید بدانید که هر آسانسور به تعمیرکار مخصوص نیاز دارد، مثلا یک تعمیرکار که فقط با آسانسورهای کششی آشنایی دارد، نمی تواند آسانسور های دیگر مثل هیدرولیک را سرویس و یا تعمیر کند، مگر اینکه از آسانسور هیدرولیک یا همه آسانسور ها شناخت کامل داشته باشد.

سرویس و تعمیر آسانسور در تهران

مجموعه آسانسور مانا با بهره گیری از نیروهای متخصص در بخش خدمات آسانسور تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت هر چه بیشتر مشتریان به کار گرفته است. این مجموعه با کمک تعمیرکاران متخصص و مجرب در شهر تهران و و حومه آماده عقد قرارداد با مجموعه های اداری، تجاری و مسکونی است. هزینه های درنظر گرفته شده توسط این مجموعه کاملا طبق مصوبه بوده و شما می توانید اطمینان پیدا کنید که از خدمات بسیار با کیفیت اما ارزانی استفاده می کنید.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه بازدید و عیب یابی، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *