تعمیر آسانسور شهرری تخصص ماست! شما در هرکجای شهر تهران که باشید می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور های خود ثبت کنید.

هر آسانسوری با گذشت زمان و استفاده مکرر ساکنین دچار مشکلاتی می شود که در نهایت آن را با یک نشانه به شما نشان می دهد. شما باید هشیار باشید و این عللائم را درک کنید. برای مثال آسانسوری که در مواقع حرکت صداهای غیر عادی بروز می دهد حتما دچار مشکل شده است.

یا آسانسور به ظاهر سالمی که دچار تکان های غیر عادی شده یعنی با یک مشکل جدی دست و پنجه نرم می کند و منتظر است شما به دادش برسید! پس سریعا با این مجموعه تماس بگیرید و مشکل خود را به کارشناس مربوطه شرح دهید و منتظر سرویسکار آسانسور بمانید.

ثبت سفارش ارسال سرویسکار آسانسور در هرکجای تهران که هستید! : 02146130971

تعمیر آسانسور شهرری سریع و ارزان!

علاوه بر سیستم خدمات رسانی سریع خرابی مستقر در هر منطقه، سیستم تعمیر نگهداری پیشگیرانه هم به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور درتاریخ مشخص واز قبل برنامه ریزی شده كنترل می شود. تعمیر آسانسور شهرری

همه دستورالعمل های تعمیر آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشترکین هم در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند. همینطور همه آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد كنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملكرد خدمات آسانسورها را كنترل کنند.

کابین های آسانسور به صورتی طراحی و ساخته می شود كه حداکثر ظرفیت به سختی در آن جا می شود و استفاده آن خارج از ظرفیت خطرات بسیار جدی در بر دارد. اگر در ساختمانی تنها هستید از آسانسور استفاده نكنید.

اگر در آسانسور مبحوس شدید هرگز نترسید و بر روی خود مسلط شوید و كنترل منطقی خود را به دست آورید. اگر در کابین آسانسور تلفن نصب می باشد از آن برای کمک خواستن استفاده كنید. تعمیر آسانسور شهرری

عبارت است ازبازبینی کلی قطعات نصب شده ونظارت مداوم بر عملكرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور.

به طور کلی هیچ سیستمی وجود ندارد كه نیازمند تعمیر ونگهداری و یا بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستم هایی كه ایمنی آن ها نقش اساسی در عملكرد کلی سیستم ایفا میكند وخرابی آن ها موجب خطرات احتمالی جانبی می شود.

از این رو اهمیت تعمیر آسانسور کمتر از نصب آسانسور نبوده و یک آسانسور صرف نظر از برند آن و شرکت سازنده باید ماهانه یکبار توسط تعمیر کاری باتجربه بازدید شود و اگر نیاز به تعمیر داشت به تعمیر آن بپردازد.

تعمیر آسانسور در شهرری

درباره محله شهرری تعمیر آسانسور شهرری

سرزمین كهن رى با قدمت چندین هزار ساله و آثار به جاى مانده از فرهنگ بزرگ ایرانى و اسلامى كه امروز يادگارى از آن در جنوبى ترین منطقه تهران به جاى مانده، مكانى مناسب براى زوار و گردشگران علاقه مند به تاریخ كهن این مرز و بوم است.

شهرستان رى یكى از شهرسـتان هاى استان تهران است كه از شـمال به تهران و از جنوب به قم و از مشرق به پاكدشت و ورامین و از مغرب به اسلامشهر، رباط كریم، زرند محدود مى گردد.

وســعت آن بالغ بر ۲۶۹۶ كیلومترمربع است و جمعیتى بالغ بر ۸۰۰/۰۰۰ نفر را در خود جاى داده است.

شهر ری به عنوان يكی از شهرهای استان تهران ،با وسعت 27 كیلو متر مربع ،جمعیتی نزديک به يک میلیون نفر را در خود جای داده است.محدوه شهر از شمال به بزرگراه آزادگان ،از جنوب به كهریزک،از غرب به محله 13 آبان و ازشرق به دولت آباد منتهی می گردد. تعمیر آسانسور شهرری

دارای سه بخش به نامهای :مرکزی،فشایویه،كهریزک و شش دهستان :حسن آباد ،وهن آباد،قلعه نو،كهریزک،فشایویه،غنی آباد و سه شهر به نام حسن آباد،كهریزک وباقرشهر است.قسمت اعظم شهر ری در جنوب کوه بی بی شهر بانو قرار دارد. تعمیر آسانسور شهرری

شهرت اصلی شهر ری بیشتر بخاطر وجود بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم(ع)در آن بوده است. در واقع شهر ری را می توان مادر تهران دانست.

نزديكی شهر ری به حرم امام خمینی(ره)وفرودگاه بین المللی امام و قرار داشتن پالایشگاه تهران در محدوده آن،اهمیت جغرافيایی،اقتصادی واجتماعی آن را دو چندان كرده است.

شهررى مركز شهرستان رى است. ارتفاع متوسط این شهر از سطح دريا ۱۰۶۲ متر است. شهررى در جنوب شرقى شهر تهران به فاصله ۱۴ كیلومتر از مركز شهر تهران قرار دارد. تعمیر آسانسور شهرری

آب و هواى شهررى گرم و خشک و متوسط بارندگى آن ۲۰۰ میلى لیتر است. شهرستان رى در دشت واقع شده و كوه هاى آن شامل كوه بى بى شهربانو، آراد كوه، كوه مره می باشند. رودخانه هاى آن عبارت اند از:رودخانه كرج، رودخانه جاجرود، رودخانه شور، رودخانه كن.

نام رى در منابع باستان به اشكال گوناگون ذكر شده است: رگا (rega)، رغه (rege) از جمله نام هایى می باشند كه بر این سرزمین نهاده شده است.
این شهر كهن ایرانی امروز در جنوب پایتخت، هنوز نشانه های تمدن چند صد ساله و چند هزار ساله اش را نگاه داشته است.

در این قسمت تاریخی شهر تهران می توانيد پس از زيارت حضرت عبدالعظیم حسنی، به بازار ۵۰۰ ساله حرم سری بزنيد. در جنوب غربی میدان حضرت عبدالعظیم، كاروانسرای شاه عباسی از آثار دوران صفویه قرار دارد. علاوه بر این ها، سری هم به چشمه علی بزنيد. تعمیر آسانسور شهرری

در دامنه شمالی کوه بی بی شهربانو هم می توانيد سراغ دخمه گبری ها مربوط به دوره ساسانيان را بگیرید. قلعه طبرک و قلعه گبری هم از بازمانده های باستانی تمدن ری می باشند كه به دوره ایران پیش از اسلام نسبت داده می شوند.

از دیگر آثار و ابنیه تاریخى این شهر می توان به گورستان تاریخی ابن بابویه، برج طغرل، مقبره بی بی شهربانو، استودان گبرها، دژ رشكان، تپه میل، زندان هارون الرشید، برج نقاره خانه، برج ینانج، بقعه جوانمرد قصاب و نقش برجسته چشمه على اشاره كرد.

ثبت سفارش تعمیر آسانسور در جنوب تهران

زمان انتظار طولانی و خرابی مکرر ناخوشایند و نشانه ای از سایش است. گرم شدن بیش از حد ، مصرف زیاد انرژی و ضریب توان کم ممکن است مشکلات آشکاری باشد اما هزینه های پنهانی را متحمل می شود. اجرای روشهای ساده نگهداری موتور آسانسور می تواند به کاهش هزینه ها و زمان خرابی کمک کند.

پس از برقراری تماس با تیم فنی آسانسور مانا در کمتر از یک ساعت متخصصین و تکنیسن های مجرب ما جهت رفع خرابی آسانسور و نصب و راه اندازی اسانسور و مشکلات فنی رخ داده در محل حاضر می شوند. پس از تماس شما، تیم فنی در محل شما جهت تعمیرات آسانسور و مشکلات فنی حاضر می شود.

تعمیر آسانسور شهرری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *