تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر یکی از خدماتی است که توسط گروه آسانسور مانا به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. شما می توانید همین حالا برای تعمیرات آسانسور با ما در ارتباط باشید و بهترین نتیجه را از اعتماد به این گروه حرفه ای به دست آورید.

هر آسانسوری ممکن است در معرض خرابی قرار بگیرد و با حرکات غیر عادی خود شما را غافل گیر کند. اما اصلا نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا در سه سوت تعمیرکار مربوطه را به محل اعزام کنیم و با بهترین خدمات خود ساختمان شما را به حالت عادی قبل از خرابی آسانسور برگردانیم.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز تعمیرات آسانسور بوده و توانسته است با توجه کردن به نیاز مشتری و جلب رضایت آن ها در طی سالیانی دراز به این جایگاه دست پیدا کند. تجهیزات این مجموعه دارای بروزترین استانداردهای جهانی هستند. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

ثبت سفارش ارسال سرویسکار آسانسور در هرکجای تهران که هستید! : 02146130971

تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر را به ما بسپارید!

آسانسور به صورت امروزی در حدود ۵۰ سال پیش وارد کشور شده است. اولین نمایندگی فروش آسانسور در کشور مربوط به یک شرکت سوئیسی می باشد. آسانسور یکی از ابتدایی ترین و پرکاربردترین ماشین های ساخته شده دست بشر است كه قدمت آن بیش از ۲۰۰۰ سال تخمین زده می شود.

آسانسور وسیله حمل و نقل عمومی است كه با سیستم تعلیق و تعادل نیروی محركه عمل جا به جایی را انجام می دهد. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

ابتدایی ترین شکل از آسانسور برای بشر در آن دوران ساخته شد كه با قرقره ای جابه جایی اجسام سنگین را آسان تر میكرد وبا یک حرکت تکاملی در دراز مدت راه های دشوار كنار رفت و با اتفاق افتادن انقلاب صنعتی كه جرقه ای بزرگ در ساخت ابزار آلات وصنعت بود موجب تکاملی تر شدن این وسیله پر کاربرد گردید.

مشخص است تعمیر آسانسور كه وسیله ای مکانیکی است و وظیفه آن با سلامتی انسانها رابطه تنگاتنگی دارد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

آسانسورها به سه صورت کششی، هیدرولیکی، کششی یا هیدرولیکی می باشند. بیشتر آسانسورهایی كه در ایران نصب می شود از نوع کششی می باشد. نحوه کار این نوع از آسانسورها بر اساس نیروی اصطحکاکی است.

آسانسور هیدرولیک خرابی کمتر، استهلاک کمتر ف حرکت بسیار نرم در استارت اولیه و … می باشد. آسانسور وینچی با زنجیر یا طناب فولادی آویزان شده و نیروی رانش به طریقی به غیر از اصطکاک به آن وارد می شود. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

درباره محله شهرک ولیعصر

شهرک ولیعصر در گذشته و در زمان قبل از انقلاب شهرک ولیعهد نام داشته كه بعدها به ولیعصر تغییر نام داده است. شغل بیشتر افراد محله کشاورزی بوده است. مالک اصلی زمین های آبادی ولیعصر، شخصی به نام حاج علی غياثی نام داشته است.

این شخص واقف موسسه خیریه غياثی بود و بعد از فوتش بیمارستان معروف غياثی در این شهرک در خيابان سپیده شمالی ساخته شد. محله قلعه اسماعیل آباد، قدیمی ترین محله این شهرک است كه قدمت آن به ۳۰۰ سال پیش برمی گردد.

اکثر قسمت های شهرک ولیعصر دارای بافت فرسوده می باشند. هرچه به سمت جنوبی محله پیش می رویم تعداد خانه ها و مغازه ها محدود می گردد.

بخش های جنوبی نسبت به بخش های شمالی بسيار خلوت تر می باشند. بیشتر کوچه ها و خيابان های ولیعصر کم عرض ساخته شده اند. اکثر خانه های مسکونی در این کوچه و خيابان های کم عرض قرار گرفته اند. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

قسمت های شمالی دارای کوچه های عریض تری می باشند و بیشتر بوستان ها در قسمت شمالی ساخته شده اند. بلوار معلم يكی از خيابان های این محله است كه از بافت نوسازتری بهره مند است. هم اكنون آپارتمان های نوساز زيادی در این خيابان در حال ساخت است.

شهرک ولیعصر (ع) يكی از محله های پرجمعیت تهران، در منطقه ۱۸ و در مجاورت با محل های يافت آباد، نعمت آباد و فلاح قرار گرفته است.

شهرک ولیعصر از دو قسمت اصلی ولیعصر و زاهدی تشكیل شده، هسته اولیه منطقه ۱۸ روستایی بود به نام يافت آباد كه با گسترش مهاجرت و رشد توسعه يافته و بیشتر قسمت های این محله را زمین های زراعی و كارگاه های کوچک تشكیل می دادند.

شهرک ولیعصر از شمال به بلوار معلم و از جنوب به خط راه آهن تهران، از شرق به خيابان آیت اله سعیدی و از غرب به خيابان حیدری جنوبی و خيابان شهدای دانش آموز محدود می گردد. این محله حدود ۱۴۱ هکتار وسعت و جمعیتی بالغ بر ۳۱ هزار ۸۵۴ نفر دارد. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

شهرک ولیعصر دارای بوستان ها و فضاهای سبز متعددی می باشد از این بین می توان به بوستان­های: قائم، بوستان ولیعصر، بوستان گلستان، بوستان بهاران، بوستان نیلوفر، بوستان بافا، بوستان نرگس می توان نام برد.

برای تعمیر آسانسور خود می توانید روی آسانسور مانا حساب کنید! ما در کنار شما هستیم و تعمیرات و تعویض قطعات را به همراه ضمانت نامه معتبر انجام می دهیم!

ثبت سفارش تعمیر آسانسور در جنوب تهران

نگهداری از آسانسورها و تلاش برای سلامت آن، نه تنها به سرویس کاران بلکه به ساکنان و استفاده کنندگان نیز وابسته است. تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

از بهترین پیشنهاد ها این است که مدیران ساختمان ها، نکات کلیدی در استفاده از آسانسور را بر روی کاغذی نوشته و آن را در داخل آسانسور نصب کنند و از ساکنین ساختمان بخواهند، با خواندن آن نکات، در راستای نگهداری و مراقبت از این وسیله مهم و کار راه انداز ، مشارکت داشته باشند.

حتی علاوه بر نکاتی برای استفاده صحیح از بالابر و آسانسور، استفاده کنندگان باید در مورد علائم خرابی این دستگاه نیز، آگاه باشند. به طور مثال، بهتر است در انتهای دستورالعمل استفاده درست از آسانسور، بخشی تحت عنوان علائم خرابی نیز اضافه شود.

مجموعه آسانسور مانا با بهره گیری از نیروهای متخصص در بخش تعمیر آسانسور شرق تهران تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت هر چه بیشتر مشتریان به کار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه بازدید و عیب یابی در تعمیر آسانسور تهران از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را در اختیار داشته باشید! تعمیر آسانسور شهرک ولیعصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *