تعمیر آسانسور غرب تهران یکی از خدمات برجسته تعمیر آسانسور مانا محسوب می شود که در نهایت دقت، سرعت و کیفیت صورت می گیرد. شما می توانید برای استفاده از این خدمات برای سرویس و تعمیرات مربوط به آسانسور از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در تماس باشید.

تعمیرات آسانسور مانا، برای جلب رضایت شما عزیزان امکان ارائه خدمات تعمیر آسانسور غرب تهران را به صورت شبانه روزی در روزهای عادی و ساعت اداری در روزهای تعطیل فراهم کرده است تا در صورت بروز هر مشکلی بتوانید در سریع ترین زمان ممکن شرایط محل زندگی خود را به حالت عادی بازگردانید.

 آسانسور مانا متعهد می شود که با سرویس و تعمیرات ماهیانه آسانسور و نوسازی تجهیزات آن ها، اثربخشی و کارآمدی آن را به بیشترین حد ممکن برساند!

آسانسور مانا دارای یک تیم حرفه ای و کاربلد است که در تلاش هستند مشکلات آسانسور های شما را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند. این مجموعه یکی از معتبرترین و مجازترین مراکز ارائه خدمات آسانسور در تهران به شمار می رود.

خدمات آسانسور مانا برای تعمیر آسانسور غرب تهران

کارشناسان تعمیر آسانسور غرب تهران در این استان پهناور با تمرکز کامل در غرب فعالیت خود را به انجام می رساند و نسبت به سرویس و نگهداری آسانسور اقدامات لازم را به انجام می رساند.

اعزام نیروی متخصص در قالب سرویس کار به محل اقامت شما عزیزان اقدام شایانی است در جهت به انجام رساندن رسالت بزرگ خویش که بر دوش خود احساس می کند.

این سرویسکاران در سایه شرکت هایی با داشتن پشتوانه قوی مدیریتی، پرسنل مجرب و با سابقه به عنوان یک شرکت سرویس و نگهداری آسانسور فعالیت کرده و به همین دلیل قابل اعتماد و کاملاً مجرب و کارآزموده هستند.

کارشناسان تعمیر آسانسور غرب تهران با سرویس و نگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده و موجود درقرارداد، می تواند مجموعه خدمات آسانسور از صفرتا صد را مطابق با درخواست و نیاز شما به انجام برساند.

فرقی نمی کند آسانسور شما از چه نوع فناوری بهره برده باشد، این مجموعه با سرویسکاران متخصص خود قادر است با شناسایی دقیق مشکل به تعویض یا سرویس قطعات اقدام نماید.

همه خدمات تعمیر آسانسور غرب تهران با نازل ترین قیمت انجام می گیرد تا بتوانیم رضایت صد در صدی مشتریان خود را کسب کنیم، فهرست خدمات این مجموعه را می توان به این صورت تقسیم کرد:

 • اجرای تعمیر و نگهداری آسانسور بر طبق چک لیست
 • عقد قراردادهای رسمی با سازندگان ساختمان
 • اعزام افراد متخصص جهت تعمیر آسانسور
 • جنرال سرویس منظم جهت قرارداد سرویس آسانسورسالیانه
 • اجرای تعمیرات توسط افراد متخصص و با سابقه
 • ارائه خدمات در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن
 • بهترین کیفیت و مطابق با فناوری های روز دنیا
 • آچار كشی نمودن همه قطعات
 • تنظیم و رگلاژ درب ها
 • روغن كاری ریل ها
 • تنظیم و تست ترمز موتور
 • تست و تنظیم كشش سیم بكسل نمره ۱۰ ونمره۶
 • تنظیم کردن لولای  طبقات
 • بررسی قطعات مكانیكی، راه اندازی و الكتریكی
 • تست ترمز اضطراری

تعمیر آسانسور غرب تهران

آسانسور یکی از ابزارهایی است که در ساختمان های مختلف، در معرض استفاده روزانه ساکنین قرار دارد. از این رو باید از سالم بودن آن و درست کار کردن قطعات داخلی آن مطمئن بود که خدای نکرده منجر به آسیب های جانی و مالی سنگین نشود.

تعمیر آسانسور با توجه به پیچیده بودن قطعات داخلی آن بسیار حساس است و باید فقط آن را به افراد متخصص این امر بسپارید. برای تعمیر آسانسور و تماس با مراکز مربوطه مدل آسانسور و مشکل پیش آمده را تا جایی که می توانید توضیح دهید تا خدمات رسانی سریع و آسان صورت بگیرد.

 توقف ناگهانی آسانسور در حال حركت

حتما تا به حال شما نیز با این اتفاق مواجه شده اید كه در داخل آسانسور در حال حركت، ناگهان كابین از حركت می ایستد. در صورتی كه عیوب الكتریكی در داخل سیستم آسانسور رخ داده  و زمان بندی ها دچار اختلال شود احتمال دارد این ایراد ایجاد كند. در زمان سرویس كردن آسانسور لازم است برنامه های سیستم به دقت مورد چك قرار گیرد.

بالا رفتن دمای آسانسور – تعمیر آسانسور غرب تهران

یكی از آزار دهنده ترین مشكلات رایج آسانسور افزایش دمای كابین بوده كه در تابستان بیشتر زجرآور خواهد بود. در این زمان باید سیستم خنك كننده و یا سیستم تهویه آن سرویس شود. گرم شدن آسانسور در ساختمان های اداری و بیمارستان بیشتر ایراد ساز خواهد شد و باید در اولین فرصت نسبت به رفع ایراد و تعمیر آسانسور غرب تهران اقدام نمود.

عدم حركت آسانسور

احتمال دارد آسانسور در طبقه ای مانده و حركت نكند. دلایل متعددی در ایجاد این ایراد نقش دارد. ابتدا به طبقه ای كه آسانسور ثابت مانده رفته و مطمئن شوید درب بسته است. اگر عیب رفع نشد، حتما چشمی آن خراب شده است. لازم است سرویس کار این قسمت را به دقت چك نماید.

افزایش زمان انتظار برای رسیدن آسانسور

با گذر زمان و كاهش كارایی آن، آسانسور دیرتر به طبقه مورد نظر می رسد زیرا سرعت حركت آن كندتر خواهد شد. به هر حال در مدت استفاده از آسانسور به علت تحمل فشار، قدرت آن افت می كند. كافی است از یك سرویس کار حرفه ای كمك بگیرید تا با نصب تابلوی مدرن و به روز، قدرت اولیه آسانسور را احیا كند.

باز نشدن درب بیرونی آسانسور

اغلب آسانسورها دارای دو درب می باشند كه درب درونی ریلی و درب بیرونی دارای دستگیره بوده و با فشار باز می گردد. یكی از مشكلات آسانسور بسته ماندن درب بیرونی است. این عیب ناشی از فاصله دستگیره قفل طبقه با كمان درب باز كن در طبقه مربوطه است به همین علت درب نمی تواند به سمت عقب برود.

خاموش شدن كامل آسانسور – تعمیر آسانسور غرب تهران

در دو حالت آسانسور به طور كامل از كار افتاده و روشن نمی گردد. در ابتدا باید برق ساختمان را كنترل نمود در صورتی كه قطعی برق سراسری باشد، پس آسانسور شما هیچگونه مشکلی ندارد.

اما گاها به علت نقص در مدار الكتریكی، برق آسانسور قطع شده و موتور روشن نمی گردد. لازم است همه اتصالات برقی آسانسور به دقت چك شده و عیب موجود به صورت اصولی رفع گردد زیرا احتمال دارد زمانی كه مسافرین در داخل كابین می باشند، این اتفاق رخ بدهد.

افزایش دمای موتور آسانسور در حین حركت

از دیگر مشكلات رایج آسانسور می توان به نیم سوز شدن موتور آسانسور اشاره نمود. 

در این حالت موتور گرمای زیادی را متحمل می گردد زیرا جریان برق ورودی به داخل آن ها بیشتر خواهد بود. این اتفاق به علت كوتاه شدن مسیر جریان الكتریكی و كافی نبودن میدان مغناطیسی رخ می دهد.

صدای زیادی موتور آسانسور

صدای زیادی موتور در حین روشن شدن نیز یكی دیگر از مشكلات رایج آسانسور بوده كه پس از آن آسانسور حركت نمی كند. عمده ترین علت این عیب، از كار افتادن كلید گریز از مركز است.

تماس با ما برای نگهداری و تعمیر آسانسور غرب تهران

تعمیر آسانسور این روزها یکی از جدی  ترین خدماتی است و شما با مشاهده اتفاقاتی مثل زیاد از کار افتادن آسانسور، صداهای ناهنجار آسانسور، توقف آسانسور میان طبقات و تراز نبودن آن، تغییر سرعت آسانسور یا زمان انتظار زیاد برای کابین کافی است با ما تماس بگیرید.

با وصل شدن با توجه به امکانات آن مشکل دستگاه آسانسور خود و آدرس و مکان آن را ثبت کرده و ضمن استعلام قیمت گرفتن به سرویسکار آسانسور اطلاع بدهید تا برای تعمیر و نگهداری آن سر برسد.

خلاصه همیشه فقط به موزیکی که موقع بالا یا پایین  رفتن با آسانسور پخش می  شود توجه نکنید و مثل ماشین تان حواستان به صداها و تکان  های اضافه آن هم باشد تا اگر بوی خرابی و احیانا حادثه می  آید، قبل از آنکه صدمه جدی به دستگاه یا فردی بخورد نسبت به سرویس و نگهداری آسانسور اقدام کنید.

همانطور که می دانید این مجموعه از بهترین مراکزی است که به رضایت شما بیشتر از منافقع خود می اندیشد. از این رو سعی شده است همیشه برای تعویض قطعات از قطعات اصلی استفاده شود و در سرویس های دوره ای، فقط کارشناسان مجرب به محل اعزام شوند.

شما می توانید برای استفاده از این خدمات همین حالا با ما تماس بگیرید و بعد از وصل شدن تماس با کارشناسان، سفارش خود را ثبت کنید. راه های ارتباط با ما در همین وب سایت آسانسور مانا و قسمت پایانی همین صفحه درج شده است.

 

تعمیر آسانسور شهرک غرب
خدمات آسانسور در تهران
تعمیر آسانسور پونک
تعمیر آسانسور پیروزی
تعمیرات آسانسور در تهران
تعمیر آسانسور شهران
تعمیر آسانسور تهرانپارس
تعمیر آسانسور جنت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *