تعمیر آسانسور غرب تهران یکی از خدمات برجسته تعمیر آسانسور مانا محسوب می شود که در نهایت دقت، سرعت و کیفیت صورت می گیرد. شما می توانید برای استفاده از این خدمات برای سرویس و تعمیرات مربوط به آسانسور از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما در تماس باشید.

تعمیرات آسانسور مانا، برای جلب رضایت شما عزیزان امکان ارائه خدمات تعمیر آسانسور غرب تهران را به صورت شبانه روزی در روزهای عادی و ساعت اداری در روزهای تعطیل فراهم کرده است تا در صورت بروز هر مشکلی بتوانید در سریع ترین زمان ممکن شرایط محل زندگی خود را به حالت عادی بازگردانید.

تعمیر آسانسور غرب تهران

آسانسور یکی از ابزارهایی است که در ساختمان های مختلف، در معرض استفاده روزانه ساکنین قرار دارد. از این رو باید از سالم بودن آن و درست کار کردن قطعات داخلی آن مطمئن بود که خدای نکرده منجر به آسیب های جانی و مالی سنگین نشود.

تعمیر آسانسور با توجه به پیچیده بودن قطعات داخلی آن بسیار حساس است و باید فقط آن را به افراد متخصص این امر بسپارید. برای تعمیر آسانسور و تماس با مراکز مربوطه مدل آسانسور و مشکل پیش آمده را تا جایی که می توانید توضیح دهید تا خدمات رسانی سریع و آسان صورت بگیرد.

 توقف ناگهانی آسانسور در حال حركت

حتما تا به حال شما نیز با این اتفاق مواجه شده اید كه در داخل آسانسور در حال حركت، ناگهان كابین از حركت می ایستد. در صورتی كه عیوب الكتریكی در داخل سیستم آسانسور رخ داده  و زمان بندی ها دچار اختلال شود احتمال دارد این ایراد ایجاد كند. در زمان سرویس كردن آسانسور لازم است برنامه های سیستم به دقت مورد چك قرار گیرد.

بالا رفتن دمای آسانسور – تعمیر آسانسور غرب تهران

یكی از آزار دهنده ترین مشكلات رایج آسانسور افزایش دمای كابین بوده كه در تابستان بیشتر زجرآور خواهد بود. در این زمان باید سیستم خنك كننده و یا سیستم تهویه آن سرویس شود. گرم شدن آسانسور در ساختمان های اداری و بیمارستان بیشتر ایراد ساز خواهد شد و باید در اولین فرصت نسبت به رفع ایراد و تعمیر آسانسور غرب تهران اقدام نمود.

عدم حركت آسانسور

احتمال دارد آسانسور در طبقه ای مانده و حركت نكند. دلایل متعددی در ایجاد این ایراد نقش دارد. ابتدا به طبقه ای كه آسانسور ثابت مانده رفته و مطمئن شوید درب بسته است. اگر عیب رفع نشد، حتما چشمی آن خراب شده است. لازم است سرویس کار این قسمت را به دقت چك نماید.

افزایش زمان انتظار برای رسیدن آسانسور

با گذر زمان و كاهش كارایی آن، آسانسور دیرتر به طبقه مورد نظر می رسد زیرا سرعت حركت آن كندتر خواهد شد. به هر حال در مدت استفاده از آسانسور به علت تحمل فشار، قدرت آن افت می كند. كافی است از یك سرویس کار حرفه ای كمك بگیرید تا با نصب تابلوی مدرن و به روز، قدرت اولیه آسانسور را احیا كند.

باز نشدن درب بیرونی آسانسور

اغلب آسانسورها دارای دو درب می باشند كه درب درونی ریلی و درب بیرونی دارای دستگیره بوده و با فشار باز می گردد. یكی از مشكلات آسانسور بسته ماندن درب بیرونی است. این عیب ناشی از فاصله دستگیره قفل طبقه با كمان درب باز كن در طبقه مربوطه است به همین علت درب نمی تواند به سمت عقب برود.

خاموش شدن كامل آسانسور – تعمیر آسانسور غرب تهران

در دو حالت آسانسور به طور كامل از كار افتاده و روشن نمی گردد. در ابتدا باید برق ساختمان را كنترل نمود در صورتی كه قطعی برق سراسری باشد، پس آسانسور شما هیچگونه عیبی ندارد. اما گاها به علت نقص در مدار الكتریكی، برق آسانسور قطع شده و موتور روشن نمی گردد. لازم است همه اتصالات برقی آسانسور به دقت چك شده و عیب موجود به صورت اصولی رفع گردد زیرا احتمال دارد زمانی كه مسافرین در داخل كابین می باشند، این اتفاق رخ بدهد.

افزایش دمای موتور آسانسور در حین حركت

از دیگر مشكلات رایج آسانسور می توان به نیم سوز شدن موتور آسانسور اشاره نمود.  در این حالت موتور گرمای زیادی را متحمل می گردد زیرا جریان برق ورودی به داخل آن ها بیشتر خواهد بود. این اتفاق به علت كوتاه شدن مسیر جریان الكتریكی و كافی نبودن میدان مغناطیسی رخ می دهد.

صدای زیادی موتور آسانسور

صدای زیادی موتور در حین روشن شدن نیز یكی دیگر از مشكلات رایج آسانسور بوده كه پس از آن آسانسور حركت نمی كند. عمده ترین علت این عیب، از كار افتادن كلید گریز از مركز است.

تماس با ما برای نگهداری و تعمیر آسانسور غرب تهران

همانطور که می دانید این مجموعه از بهترین مراکزی است که به رضایت شما بیشتر از منافقع خود می اندیشد. از این رو سعی شده است همیشه برای تعویض قطعات از قطعات اصلی استفاده شود و در سرویس های دوره ای، فقط کارشناسان مجرب به محل اعزام شوند. شما می توانید برای استفاده از این خدمات همین حالا با ما تماس بگیرید و بعد از وصل شدن تماس با کارشناسان، سفارش خود را ثبت کنید. راه های ارتباط با ما در همین وب سایت آسانسور مانا و قسمت پایانی همین صفحه درج شده است.

 

تعمیر آسانسور شهرک غرب
خدمات آسانسور در تهران
تعمیر آسانسور پونک
تعمیر آسانسور پیروزی
تعمیرات آسانسور در تهران
تعمیر آسانسور شهران
تعمیر آسانسور تهرانپارس
تعمیر آسانسور جنت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *