تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک تهران را به ما بسپارید! اگر شرکت شما اگر ساختمان شما و اگر مجتمع مسکونی اداری و تجاری شما نیاز به یک تعمیر کار حرفه ای و مدام در حال باشد نیاز دارد می توانید با عقد قرارداد بلند مدت با شرکت آسانسور مانا بهترین خدمات تعمیر آسانسور در استان تهران را دریافت کنید.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟ تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک – تعمیر آسانسور منطقه 21

 

درباره منطقه بیست و یک

منطقه 21 تهران یكی از مناطق غربی شهر تهران است. منطقه 21 تهران در امتداد جنوبی منطقه 22 تهران و در معبر ورودی و خروجی شهر تهران به استان های همجوار تهران مانند البرز و شهريار قرار دارد. منطقه 21 را می توان ورودی غربی شهر تهران اشاره کرد.

در گذشته تنها مسيرهای ورودی به شهر تهران از اين منطقه عبور می كردند. جاده قدیم كرج، بزرگراه شهيد لشگری و اتوبان تهران كرج، اتوبان شهيد فهميده، اتوبان ها و ورودی های اصلی شهر تهران از سوی غرب كشور بودند.

بعدها با احداث دو خط ورودی دیگر اتوبان شهيد خرازی و بزرگراه شهيد همدانی، دو ورودی دیگر از طریق منطقه 22 به تهران افزوده شد.

تعمیر آسانسور محله تهرانسر

محله تهرانسر از بزرگترین و مشهورترین محله های منطقه 21 تهران است. در زمان ناصرالدین شاه منطقه تهرانسر شكارگاه سلطنتی و متعلق به خانواده فرمانفرما بود.

در اين محدوده چشمه ای وجود داشت كه باعث آبادانی اين منطقه بود. فردی به نام خلیل معنوی اين چشمه را از خانواده فرمانفرما به مبلغ سیزده هزار تومان خريداری كرده و با زندگی چندین خانواده از اهالی همدان و تویسركان زمین های بسياری را در اين منطقه به زير كشت برده و تصاحب می كند.

تعمیر آسانسور تهرانسر شرقی

محله تهرانسر شرقی در بین معابری چون بلوار شاهد، بزرگراه فتح، خيابان مرواريد و بلوار گلها محدود شده است. تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

تعمیر آسانسور تهرانسر مركزی

تهرانسر مركزی در مركز محله تهرانسر قرار دارد و بخش های اصلی تهرانسر در اين محدوده قرار دارد. بلوار اصلی تهرانسر و بازارهای اصلی تهرانسر در اين محدوده واقع شده اند.

تعمیر آسانسور تهرانسر شمالی

محله تهرانسر شمالی محله ای از محلات تهرانسر است كه ميان معابر بزرگراه فتح، بزرگراه لشگری، بلوار گلها و رودخانه كن محدود شده است.

تعمیر آسانسور تهرانسر غربی

محله تهرانسر غربی یكی از محلات تهرانسر در منطقه 21 تهران است كه ميان معابری چون بزرگراه آزادگان، بلوار ياس، بلوار اصلی تهرانسر و خيابان شاهد محدود شده است.

تعمیر آسانسور شهرک پاسداران تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

شهرک پاسداران به دلیل هویتی و جغرافيایی جزو محله تهرانسر بوده كه از شمال به بلوار لاله از جنوب به بلوار شاهد، از غرب به خيابان نفت و از شرق به بلوار گلها محدود می شود.

تعمیر آسانسور شهرک دريا

شهرک دريا نیز از جمله محلاتی است كه به لحاظ هویتی و جغرافيایی جزو محله تهرانسر محسوب می گردد. اين محدوده از شمال به بلوار ياس، از جنوب به بزرگراه فتح، از غرب به اتوبان آزادگان و از شرق به خيابان مرواريد محدود می شود.

تعمیر آسانسور شهرک استقلال

شهرک استقلال یكی از محلات منطقه 21 است كه در غرب اتوبان آزادگان قرار گرفته است. محله شهرک استقلال از جمله محلاتی است كه بافت صنعتی آن بر بافت مسكونی غلبه دارد و بسياری از كارخانه جات و شركت ها در اين محدوده احداث شده و يا دفاتری در اين محدوده دارند.

تعمیر آسانسور شهرک آزادی

شهرک آزادی شمالی ترین محله منطقه 21 تهران است كه از طریق شهرک صدرا با منطقه 22 تهران مجاورت دارد. شهرک آزادی در بین معابر بزرگی چون اتوبان آزادگان، اتوبان شهيد فهميده، اتوبان لشگری و بلوار شیشه مینا محصور شده است.

شهرک آزادی جزو محلاتی است كه تاریخچه آن به احداث مجتمع فرهنگيان در زمینهای اين محدوده در دهه 40 و 50 بازمی گردد و پس از شهرک فرهنگيان، توسعه اين محدوده آغاز شد. تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

تعمیر آسانسور شهرک شهرداری

محله شهرک شهرداری از جمله محلات جديد منطقه 21 تهران است. اين محدوده از شمال به اتوبان شهيد فهميده، بلوار چهل و هفتم و بلوار چهل و نهم محدود شده است. اين محدوده در كنار محله چیتگر و غزالی قرار دارد.

تعمیر آسانسور غزالی

محله شهرک سینمایی يادآور یكی از زیباترین سريال های تاریخ سینمای ايران به نام هزار دستان است. شهرک سینمایی غزالی توسط كارگردان فقيد سینمای ايران، علی حاتمی برای ساخت سريال هزاردستان در دهه شصت ساخته شد.

در گذر زمان با رشد و توسعه تهران اين محدوده نیز به محلات مسكونی تهران افزوده شده و تبدیل به محله ای مسكونی گرديد. تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

تعمیر آسانسور چیتگر

محله چیتگر یكی از محلات غربی منطقه 21 تهران است. محله چیتگر در زمره محلاتی است كه نام آن از یكی از بزرگترین بوستان های جنگلی تهران به نام پارک چیتگر گرفته شده است. محله چیتگر از گذشته های دور محل زندگی بوده است و بزرگترین نشانه به جا مانده از زندگی در محدوده چیتگر قلعه چیتگر است.

تعمیر آسانسور ورد آورد

محله ورد آورد با نام یكی از آثار تاریخی شهر تهران با نام كاروانسرا سنگی گره خورده است. محله وردآورد غربی ترین محله تهران است.

در گذشته آخرین اتراق گاه مسافران شهرهای غربی برای رسيدن به تهران، كاروانسرا سنگی بود. اين محدوده در ميان اتوبان های شهيد فهميده و بزرگراه لشگری محدود شده است و مرز غربی تهران با استان البرز را تشكیل می دهد.

در شهری مثل تهران همه دوست دارند که هر کاری به موقع انجام شود. واقعا زمان اهمیت بالایی دارد. در صورت بروز هر مشکلی در عملکرد اسانسور با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای تعمیرات و سرویس ثبت کنید. ما با تجهیزات و تعمیرکاران آموزش دیده به محل مورد نظر می آییم و تعمیرات را با بهترین هزینه و کیفیت ممکن برعهده می گیریم.

اشاره کنیم که سعی ما روی تعمیر قطعات به جای تعویض است تا هزینه پرداختی شما کمتر شود، در صورتی که قطعه واقعا قابل تعمیر نبود آن را با قطعات اصلی به همراه گارانتی تعویض می کنیم. تعمیر آسانسور منطقه بیست و یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *