تعمیر آسانسور منطقه بیست تهران یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. شرکت آسانسور مانا بهترین تعمیر کننده آسانسور در استان تهران است كه به صورت کاملا تخصصی از نیروهای حرفه ای در زمینه تعمیر آسانسور استفاده می کند.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه بیست

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

شرکت آسانسور مانا کلیه تعمیر آسانسور در تهران را برعهده می گیرد و برای انواع ساختمان های اداری و تجاری تعمیر و نصب آسانسور را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهند. این مجموعه ضمانت نامه های معتبری برای دریافت رضایت شما درنظر گرفته است.

  • تعمیر آسانسور در فواصل زمانی مشخص
  •  استهلاک کمتر قطعات آسانسور تعمیر آسانسور منطقه بیست
  •  بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
  •  استفاده از بیمه استفاده کنندگان آسانسور در زمان بروز حادثه
  •  عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی
  •  رفع مشکلات آسانسور به صورت رایگان
  •  امنیت و راحتی استفاده کنندگان از آسانسور

تعمیر آسانسور منطقه بیست – تعمیر آسانسور منطقه 20

 

درباره منطقه بیست

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای ۵ ناحيه داخل محدوده و ۲ ناحيه خارج محدوده و ۲۱ محله است. سابقه و قدمت ۶۰۰۰ ساله شهر ری و وجود اماكن و عناصر با ارزش تاریخی و همینطور جذب زوار حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ویژگی های بسيار بارز و خاص تاریخی ـ مذهبی به اين منطقه بخشيده و آن را نسبت به ساير مناطق تهران، مجزا و متفاوت ساخته است.

جداافتادگی كالبدی منطقه از تهران كه تا ساليان اخير نیز ادامه داشته است از خصایص بارز اين منطقه به شمار می رود. جایگاه اين منطقه از نظر فضای شهری نیز بسيار شاخص است و به عنوان عنصر اصلی و انسجام بخش فضای شهری تهران بشمار می آيد.

دسترسی مناسب با توجه به عبور كمربندی تهران (آزادگان) از شمال منطقه و نیز وجود ایستگاه های فعال مترو و امكان ارتباط سریع با مركز تهران و ساير نقاط اصلی آن نیز از ویژگی های مطلوب منطقه به شمار می رود. تعمیر آسانسور منطقه بیست

محلات منطقه ۲۰ تهران

محلات منطقه ۲۰ تهران آیینه شهر ری می باشند. برخی از اين محلات مانند محله ابن بابويه تاریخچه شهر ری را در خود جای داده اند و برخی از محلات دیگر منطقه ۲۰ دارای تاریخی جديدتر می باشند.

تعمیر آسانسور ابن بابويه

محله ابن بابويه شهر ری یكی از قدیمی ترین محلات شهر تهران است. نام محله ابن بابويه از نام آرامگاه و آرامستان ابن بابويه گرفته شده است.

تعمیر آسانسور استخر

محله استخر شهر ری یكی از محلات منطقه ۲۰ تهران است كه با محلات علائین، اقدسيه، هاشم آباد، فيروز آبادی و سرتخت مجاورت دارد.

تعمیر آسانسور اقدسيه

محله اقدسيه شهر ری جزو محلات منطقه ۲۰ تهران است. محله اقدسيه گذرگاه و معبر شهر ری به ورامین است و سه راه مشهور ورامین در محله اقدسيه قرار دارد. اين محدوده با محلات علائین، ظهيرآباد، فيروزآبادی، سرتخت و ابن بابويه مجاورت دارد.

تعمیر آسانسور بهشتی

محله بهشتی یكی از محلات منطقه ۲۰ تهران است. اين محدوده در جنوب خيابان رجایی و بلوار شهرداری قرار دارد و جزو محلات جنوب غرب شهر ری است. تعمیر آسانسور منطقه بیست

تعمیر آسانسور تقی آباد

محله تقی آباد شهر ری در جنوب عرب شهر ری و در مسير شهر ری به ورامین قرار دارد.

تعمیر آسانسور جوانمرد قصاب

محله جوانمرد قصاب یكی از محله های مشهور منطقه ۲۰ تهران است. نام اين محدوده از شخصیتی نیمه افسانه ای به نام ابوالعباس قصاب آملی گرفته شده است. بقعه ابوالعباس قصاب آملی هم اكنون شهر تهران وجود دارد.

تعمیر آسانسور حمزه آباد

محله حمزه آباد در منطقه ۲۰ شهرداری تهران واقع شده و در ميان معابر بزرگی چون خيابان رجایی، بلوار شهرداری، خيابان كمیل و بزرگراه كریمی محدود شده است. محله حمزه آباد همینطور با محلات فيروز آبادی، محله شهيد آوینی، محله سرتخت، محله جوانمرد قصاب، محله بهشتی و محله دیلمان مجاورت دارد. تعمیر آسانسور منطقه بیست

تعمیر آسانسور دولت آباد

محله دولت آباد شهر ری از جمله محلات به نام و قدیمی منطقه ۲۰ شهرداری تهران است. گفته اند كه شعاع السلطنه در اواخر صفويه و اوایل دوران قاجار در اين منطقه بوده است. دولت آباد دارای آثار تاریخی چون قلعه دولت آباد و بقاع متبركه امامزادگان ابراهیم و اسماعیل است كه نشان از قدمت تاریخی اين محدوده دارد.

تعمیر آسانسور دیلمان

محله دیلمان شهر ری جزو محلات منطقه ۲۰ تهران است. محله دیلمان در ميان معابر فدایيان اسلام، كمیل، یزدان خواه و بزرگراه كریمی محدود شده است. محله دیلمان با محلاتی مانند محله جوانمرد قصاب، محله محله حمزه آباد، محله فيروزآبادی، محله منصوريه منگل و محله ابن بابويه مجاورت دارد. تعمیر آسانسور منطقه بیست

تعمیر آسانسور سرتخت

محله سرتخت یكی از محلات منطقه ۲۰ تهران است كه در ميان معابر قم، كمیل، بلوار مدرس، ميدان و خيابان شهدای شاملو محدود شده است. بازار تاریخی ری در محله سرتخت قرار دارد كاروانسرای شاه عباسی نیز از دیگر اماكن تاریخی محله سرتخت است.

تعمیر آسانسور سیزده آبان

محله سیزده آبان یكی از محلات شهر ری است كه در منطقه ۲۰ تهران قرار دارد. اين محدوده در ميان خيابان شهيد رجایی، بلوار رسولی و اتوبان آزادگان محدود شده است.

تعمیر آسانسور شهادت تعمیر آسانسور منطقه بیست

محله شهادت در دوران قاجار دارای كشت و زرع وسیعی از انواع غلات بود. در دوران پهلوی اول با ساخته شدن كارخانه های سیمان و چرم سازی و سنگبری، اين محدوده چهره ای صنعتی به خود گرفت.

تعمیر آسانسور ظهير آباد

محله ظهير آباد، روستایی از توابع بخش جواد آباد شهرستان ورامین است كه در منطقه ۲۰ تهران قرار دارد. محله ظهير آباد در ميان معابر ابن بابويه، بزرگراه كریمی و بزرگراه تهران ورامین محدود شده است.

تعمیر آسانسور فيروزآبادی

محله فيروزآبادی از محلات منطقه ۲۰ تهران است و با محلاتی چون محله حمزه آباد، محله دیلمان، محله ظهيرآباد، محله اقدسيه، محله ابن بابويه و محله سرتخت مجاورت دارد. بیمارستان فيروز آبادی در محله فيروز آبادی قرار دارد. تعمیر آسانسور منطقه بیست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *