تعمیر آسانسور منطقه ده تهران را به ما بسپارید! هر سیستمی امکان دارد به مرور زمان دچار نقص و مشکل شود. در آسانسور هم به همین صورت است. اما چگونه آسانسور را تعمیر کنیم و برای تعمیر آسانسور به چه شرکتی اعتماد نماییم؟

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید! تعمیر آسانسور منطقه ده

 

شما با عقد قرارداد تعمیر آسانسور با شرکت آسانسور مانا به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به صورت منظم و دوره ای خدمات تعمیر آسانسور و تعمیر آسانسور را دریافت خواهید کرد. تعمیر آسانسور منطقه ده

باید دانست نقایص الکتریکی و مکانیکی امکان دارد باعث اختلال در عملکرد آسانسور شده و باعث توقف آسانسور شود و قتی نقص به وجود می آید، احتمال گیر افتادن مسافران آسانسور در داخل کابین بالا می رود. لزوم تعمیر منظم و مستمر عاملی جلوگیری کننده برای توقف بیجای آسانسور است.

تعمیر آسانسور منطقه ده – تعمیر آسانسور منطقه 10

آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای به طبقه دیگر در ساختمانهای مختلف می باشد و در واقع اتاقک متحرکی است که می توان توسط آن به طبقات بالا یا رفت.

یک آسانسور توسط موتور آسانسور نیروی لازم برای حرکت عمودی کابین را فراهم می کند. همچنین فرمانهای لازم برای توقف های خودکار و کنترل آسانسور توسط تابلو فرمان آسانسور انجام می شود.

آسانسورها دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از آن ها عملکرد خاص خود را دارند. باید به این نکته توجه کرد كه درست است كه همه آسانسورها در اجزاء و قطعات کلی به هم شبیه می باشند، اما قطعات و اجزای مختلفی در انواع آسانسورهای مختلف وجود دارد. تعمیر آسانسور منطقه ده

برای مثال سیستم یک آسانسور گیرلس یا هیدرولیک یا روملس با یک آسانسور گیربکس دار متفاوت است. تعمیر در هر کدام از این آسانسورها شرایط خاص خود را دارد و مستلزم دانش عملیاتی است.

از این رو برای باید دقت شود كه شرکت تعمیر آسانسور تهران نیروی متخصص در زمینه تعمیر آسانسور مربوطه را داراست و نیرو های متخص آن از دانش عملیاتی برخوردارند. تعمیر آسانسور منطقه ده

سرویس آسانسور منطقه 10

درباره منطقه ده

منطقه 10 تهران از پرتراكم ترین و محبوب ترین مناطق در شهر تهران است كه خيابان كارون و محله بريانک از معروف ترین و ديدنی ترین مكان ها در اين منطقه است.

منطقه 10 تهران یكی از قدیمی ترین مناطق در تهران است كه قدمت اين منطقه به 50 سال پیش برمی گردد و از شرق و غرب به ترتیب به بزرگراه شهيد نواب صفوی و خيابان شهيدان همجوار منتهی می شود.

اين منطقه از نظر موقعیت جغرافيایی از طرف شمال در همسایگی منطقه 2 واقع شده است. از جمله محله های منطقه 10 تهران میتوان به مواردی چون جیحون، زنجان، سلیمانی، تیموری، كارون، هاشمی، كمیل، رودكی، بريانك، شمشيری، مالک اشتر و هفت چنار اشاره نمود.

از موزه های اين منطقه می توان موزه هفت چنار و موزه شهيدان اقبالی را اشاره کرد كه از جاذبه های ديدنی و تاریخی منطقه 10 شهر تهران می باشند كه میتوان گفت نقش بسيار مهمی در پر كردن اوقات شهروندان اين منطقه داشته اند. تعمیر آسانسور منطقه ده

موقعیت جغرافيایی اين منطقه

منطقه ۱۰ تهران، از شمال به خيابان آزادی، از غرب به خيابان شهيدان، از جنوب به خيابان قزوین و از شرق به بزرگراه نواب صفوی منتهی می شود. بافت شهری اين منطقه بسيار متراكم و قدیمی است. تعمیر آسانسور منطقه ده

جالبه كه بدونيد قدیمی ترین محله های اين منطقه به سال ۱۳۰۴ و جديد ترین آن مربوط به سال ۱۳۵۳ است. خيابان های جیحون، كارون، دامپزشكی، رودكی، آذربایجان و امام خمینی و كمیل از مهم ترین و مشهور ترین خيابان های اين منطقه است.

مراكز مهمی تجاری و يا اداری خاصی در اين منطقه وجود ندارد. و به دلیل تراكم جمعیتی بالا در اين منطقه، امكان تاسیس ادارات بزرگ و ارگان های خاص وجود ندارد. بايد به اين نكته هم اشاره كنیم كه اين منطقه خارج از محدوده طرح زوج و فرد ترافیكی است.

آب و هوای منطقه ۱۰

آب و هوای منطقه ۱۰ تهران با توجه به موقعیت جغرافيایی مناسبی كه دارد مناسب و معتدل است. اين منطقه تابستان های گرم و زمستان های سردی دارد. از اين نكته هم نبايد غافل شد كه، به دلیل قرارگرفتن اين ناحيه در مركز شهر، آب و هوای اين منطقه در بیشتر مواقع آلوده است.

خريد آپارتمان در منطقه ۱۰ تهران تعمیر آسانسور منطقه ده

همون طور كه در موارد بالا اشاره كردیم، اين منطقه از نظر قیمت برای خريد و يا اجاره آپارتمان، از قیمت مناسبی برخورداره و نزديک بودن اين منطقه به مركز شهر باعث شده تا خیلی از افراد اين محدوده را برای زندگی انتخاب كنند.

اگر اين محدوده را برای خريد آپارتمان در تهران انتخاب كرديد، نگران به فروش رفتن آن در اينده نباشد. چراكه اين محدوده به دلیل رشد جمعیتی بالایی كه دارد، همیشه متقاضی برای خريد و فروش خانه هم دارد.

تعمیر آسانسور منطقه ۱۰ تهران

 

اگر آسانسور به طور منظم نگهداری شود، مشکلات کمتری دارد. وگرنه احتمال خراب شدن بیشتر شده و این بیشتر به خاطر فرسودگی یا خرابی اجزای سازنده و یا روانکاری ضعیف است. این نیاز منطقی آسانسورها است. مالک یا دارنده وظیفه مسئولیت اطمینان از وقوع این اتفاق را دارد.

صنعت آسانسور همچنان در سراسر کشور رونق می یابد چون بیشتر ساختمان های عمومی و تجاری بسیاری در حال نصب آن ها هستند تا مشتریان خود را بهتر جابجا کنند. پس از تاسیس، فرصت برای ارائه مستمر خدمات و نگهداری از عمر ساختمان می تواند به ایجاد یک تجارت خودپایدار کمک کند. صاحب موفق یک تجارت آسانسور مشتاق خواهد بود که با استفاده از مهارت های مهندسی ، برق و تجارت پروژه ای را به عهده بگیرد.

آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است. واحد خدمات پس از فروش آسانسور با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فرد نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از همه خدمات آسانسور مانا استفاده نمایند.

همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. تعمیر آسانسور منطقه ده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *