تعمیر آسانسور منطقه شانزده تهران یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. از سال اخیر تا کنون یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکتهای تعمیر آسانسور شرکت آسانسور مانا بوده كه در بین رقبای خود خدمات بسیار خوب با پشتیبانی بسیار حرفه ای را به مشتریان ارائه می کند تا بتواند رضایت خاطر همه مشتریان عزیز را به دست بیاورد.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه شانزده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

در واقع و به زبانی ساده تر آسانسور یکی از تجهیزات و ابزارهای حمل و نقل به حساب می آید كه به شکلی عمودی در حال جابجایی است و در این جابجایی ها می تواند افرادی را هم منتقل کند و موجب تسهیل در این نوع جابجایی ها خواهد شد.

تعمیر آسانسور منطقه شانزده – تعمیر آسانسور منطقه 16

روش های ساده اطمینان از وجود روشنایی کابین دیدن تصویر خود در آینه کابین و مشاهده افراد درون کابین است در اوقاتی که ساختمان خلوت است حتی الامکان به تنهایی از آسانسور استفاده نکنید، اگر در آسانسور حبس شدید نترسید اول بر ترس خود غالب شوید و کنترل منطقی خود را به دست آورید سپس دست به اقدامات زیر بزنید: تعمیر آسانسور منطقه شانزده

زنگ خطر آسانسور را به صدا در آورید تا برای کمک و خارج کردن شما از بیرون اقدام کنند، اگر در کابین تلفن نصب است از آن برای درخواست کمک استفاده کنید و اگر هیچ یک از این دو نبود ضمن حفظ خونسردی از تلفن همراه خود کمک بگیرید. در غیر این صورت با صدای بلند ولی خونسرد مکررا در خواست کمک کنید.

درباره منطقه شانزده

منطقه ۱۶ تهران یكی از مناطق قدیمی جنوب شهر به حساب می آيد. قیمت خانه هر محله با محله ای دیگر در اين منطقه تفاوت دارد. از محله های گران منطقه ۱۶ می توان به نازی آباد و تختی اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۶ می توان به باغ آذری و علی آباد جنوبی را اشاره کرد.

در اين منطقه بیشتر كاربری اراضی مسكونی است و ميانگین قیمت منطقه ۱۶ در محله های مختلف متفاوت است و به شرایط مختلفی بستگی دارد. تعمیر آسانسور منطقه شانزده

البته تعدادی كارخانه صنعتی نیز دز اين منطقه فعالیت می كنند. بافت جمعیتی در منطقه ۱۶ تهران بسيار متراكم است. اين تراكم مربوط به سال های اخير نیست بلكه به ده های گذشته باز می گردد.

ميانگین قیمت خانه در اين منطقه با توجه به وضعیت اين منطقه متفاوت است. یكی از تاثيرگذار ترین عنصر در اين منطقه ایستگاه راه آهن در آن است. در ادامه توضیحات كامل تری در اين مورد ارائه شده است.

معرفی منطقه ۱۶ تهران

در بین مناطق مختلف شهرداری تهران، اين منطقه قدیمی به حساب می آيد. اين منطقه در جنوب شهر تهران قرار دارد. مساحت اين منطقه معادل با ۱۶۵۱ هكتار است. تعمیر آسانسور منطقه شانزده

منطقه ۱۶ از جنوب به محدوده بزرگراه آزادگان، از شمال به خيابان شوش حدفاصل انبارنفت و ميدان شوش، از غرب به خيابان بهمنيار و بزرگراه شهيد تندگويان و از شرق به خيابان فدائيان اسلام حدفاصل ميدان شوش و بزرگراه آزادگان محدود است.

اين محدوده از شمال با منطقه ۱۱ و ۱۲، از شرق با منطقه ۱۵، از غرب به منطقه ۱۷ و ۱۹ و از جنوب با منطقه ۲۰ همسايه است. سابقه زندگی و شكل گيری اين منطقه به سال ۱۲۹۹ باز می گردد.

واحدهای صنعتی در اين منطقه از سال ۱۳۲۱ شروع به فعالیت كرده اند و اوج اين فعالیت ها تا سال ۱۳۴۱ بوده است. علت شروع فعالیت های صنعتی در اين منطقه ساخت راه آهن است. در سال های دهه ۱۳۵۰ محلات مسكونی در اين منطقه شكل گرفتند.

گسترش كاربری مسكونی در اين منطقه بیشتر مربوط به ۱۳۰۰ و پس از آن است. طبق آمار سر شماری عمومی نفوس و مسكن سال ۱۳۹۰ جمعیت اين منطقه ۲۸۷،۳۸۷ نفر است. اين منطقه دارای ۶ محله است.

تعمیر آسانسور منطقه ۱۶ تهران

مسير های دسترسی به اين منطقه تعمیر آسانسور منطقه شانزده

دسترسی تاثير بسزایی در خريد آپارتمان و يا اجاره آن دارد. هر چقدر امكانات حمل و نقل عمومی بهتر باشد افراد بیشتری به خريد خانه در آن محله و منطقه ترغیب می شوند.

حمل و نقل عمومی در اين منطقه پر جمعیت و متراكم بسيار خوب است و خدمات در اين حوزه در وضعیت مطلوب قرار دارند. حضور اتوبوس تندروی شهری، مترو و خطوط تاكسيرانی در سطح منطقه نشان دهنده همین موضوع است.

خطوط ۴ و ۸ اتوبوس تندرو شهری از اين منطقه عبور می كند. خط ۴ مربوط به پايانه افشار و ترمینال جنوب است. اين خط راستایی شمالی جنوبی دارد و ایستگاه های ترمینال جنوب، روغن نباتی، شهيد رجایی، ميدان بهمن،قالیشویی و پل جواديه در اين منطقه قرار دارد.

خط ۸ اتوبوس تندرو شهری از ترمینال جنوب آغاز شده و در پايانه خاوران پايان می يابد. اين خط امتدادی شرقی و غربی دارد. ایستگاه های ترمینال جنوب و پارک بعثت در اين منطقه قرار دارند. تعمیر آسانسور منطقه شانزده

خط ۱ و ۳ مترو تهران نیز از اين منطقه عبور می كنند. ایستگاه های مترو شوش، پايانه جنوب، خزانه و علی آباد از خط ۱ در اين منطقه توقف دارند. از طرف دیگر ایستگاه مترو راه آهن و ایستگاه مترو جواديه از خط ۳ در قسمت شمالی منطقه در حال خدمات رسانی به اهالی اين منطقه می باشند.

خطوط تاكسی نیز در اين منطقه برای دسترسی بهتر شهروندان وجود دارد. در اين منطقه ۴ پايانه تاكسرانی در نقاط مختلف در حال فعالیت است. پايانه يادآوران در اتوبان شهيد رجائی، ابتدای ورودی اتوبان آزادگان، پايانه سترک در ضلع جنوب غربی ترمینال جنوب، پايانه مترو علی آباد در بلوار دستواره، ایستگاه مترو علی آباد و در نهایت پايانه تاكسيرانی رضويه در ضلع غربی ترمینال جنوب قرار دارد.

خطوط اتوبوسرانی نیز در اين منطقه با پراكنش مناسب در حال سرویس دهی به مردم اين منطقه و مناطق مجاور است.

تعمیر آسانسور منطقه 16 تهران

منطقه ۱۶ تهران یكی از مناطق قدیمی جنوب شهر به حساب می آيد. اين منطقه از ديرباز یكی از مراكز مهاجرپذير و خوب تهران است كه از نقاط مختلف ايران در ۶ محله اين منطقه ساكن شده اند. تعمیر آسانسور منطقه شانزده

آسانسور مانا خدمات بسیار کامل و جامعی در زمینه تعمیرات آسانسور ارائه می کند و می تواند به شما کمک کند در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. ما در تلاشیم با ارائه هزینه های رقابتی اعتماد شما را جلب کنیم و با روش های روز جهانی تعمیرات را ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *