تعمیر آسانسور منطقه نه تهران یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. آسانسور مانا با تعمیر ونگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده در آسانسور، گروه خدمات آسانسور از صفرتاصد را به انجام می رساند.

این گروه تعمیر از آسانسور های خاص و ویژه، هیدرولیک، گیرلس وسایر موارد علاوه بر انجام خدمات در فروش قطعات آسانسور با نازل ترین قیمت هم اقدامات گسترده ای را انجام داده است. تعمیر آسانسور منطقه نه

اجرای تعمیر آسانسور بر طبق چک لیست، عقد قراردادهای رسمی با سازندگان ساختمان، اعزام افراد متخصص برای تعمیر آسانسور، جنرال تعمیر منظم برای قرارداد تعمیر آسانسور سالیانه، اجرای تعمیر آسانسور توسط افراد متخصص و با سابقه، ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و سایر موارد از جمله خدماتی است كه آسانسور مانا در آن زمینه به فعالیت می پردازد.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه نه

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

علل عمده خرابی آسانسور برای تعمیر

در هر ساختمان امکان دارد آسانسور به یکی از سه علت از کار بیفتد :

۱- کاهش ولتاژ برق یا قطع شدن برق

امکان دارد در یک آسانسور معمولا در فصل تابستان به خاطر استفاده بیش از حد افراد ساختمان از وسایل برقی پرمصرف مثل کولرهای گازی و … افت فشار رخ دهد. یا این كه برق از سوی اداره برق قطع شود.

در این صورت آسانسور متوقف شود و اگر فردی در درون آسانسور باشد در داخل کابین حبس شود. البته با توجه به استفاده از سیستم نجات اضطراری در آسانسور مسئله حبس شدن افراد در آسانسور تا حدودی برطرف شده است.

۲- نادیده گرفتن ظرفیت آسانسور و استفاده نابجا از آسانسور تعمیر آسانسور منطقه نه

متاسفانه هنوز هم در کشور ما فرهنگ استفاده از آسانسور به طور کامل رعایت نمی شود. برخی از افراد آسانسور مسافربر را با آسانسور باربر اشتباه می گیرند و از آن به طور صحیح استفاده نمی کنند.

دستکاری در سیستم های مکانیکی یا الکتریکی آسانسور، سوارشدن بیش از ظرفیت، باز کردن به زور درب کابین وقتی هنوز آسانسور کاملا متوقف نشده است و سایر موارد از جمله اقداماتی است كه باعث خرابی آسانسور و نیاز داشتن به تعمیر آن می شود.

شاید اولین و مهمترین مورد در تعمیر و نگهداری آسانسور هزینه آن باشد. بدون شک اکثر ساختمان ها به ویژه در غرب تهران دارای آسانسور هستند و هر ماه نیاز به بررسی و سرویس آسانسور دارند, این کار بر عهده مدیر ساختمان است. مدیر ساختمانی به دلایل خاص می خواهد هزینه های نگهداری و سرویس آسانسور را کاهش دهد تا اعتراضی از طرف ساکنین ساختمان نبیند.

سرویس آسانسور منطقه 9

 

تعمیر آسانسور منطقه نه – تعمیر آسانسور منطقه 9

یافتن شرکتی كه بتوان بدان اعتماد کرده و وی هم به همه تعهدات بزرگ و کوچک خود پایبند باشد یکی دیگر از مشکلات پیشروی مدیران آپارتمان ها و برج ها مخصوصا در کلان شهرها و به ویژه در تهران است. تعمیر آسانسور منطقه نه

از این مسائل گذشته هزینه های سرسام آور تعمیر و تعویض قطعات بار سنگینی بر اقتصاد خانواده ها وارد کرده و به همین علت گاه شاهد خارج شدن از دور فعالیت آسانسورها گاه تا مدت های طولانی و چندین ماه هستیم كه رفت و آمد را در طبقات فوقانی با مشکلات زیادی برای سالمندان و بیماران روبرو می کند.

درباره منطقه نه

شهرداری منطقه 9 (اداره و سازمان دولتی) در محله استاد معین تهران و خيابان آزادی واقع شده است. اين اداره یكی از شش اداره و سازمان دولتی در محله استاد معین تهران است و از نظر موقعیت جغرافيایی در نزدیكی معین مال و همینطور پاركینگ عمومی استاد معین، عكس پرینت، كيا موتورز، اداره كل مخابرات منطقه 6 شهيد فرد اسدی و نسكو كافه قرار گرفته است.

با توجه به نزدیكی اين اداره به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت تر و كمک به داشتن هوایی پاک تر، می توانيد از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده كنيد.

اين منطقه با وسعتی نزديک به ۱۹.۶ كیلومترمربع جمعیتی بالغ بر ۱۶۵۹۰۳ نفر را در خود جای داده است كه اغلب آنها در محله های: هاشمی، شمشيری، شهيددستغیب، مهرآباد و ۳۰ متری جی زندگی دارند.

محدوده اين منطقه از شمال به خيابان آزادی و جاده مخصوص كرج از جنوب به بزرگراه فتح و ۴۵ متری زرند، از شرق به خيابان شهيدان، خيابان سادات و از غرب به مسیل كن منتهی می شود.

اين منطقه دارای ۲ ناحيه و ۸ محله بوده كه در داخل محدوده شهری قرارگرفته اند و تعداد ۴۷۷۳۷ خانوار در اين دو ناحيه زندگی دارند.

اين منطقه دارای ۲۰ بوستان است و مساحت كل فضای سبزآن ۷۶.۵ هكتار است كه شامل فضای سبز بوستان ها، جنگلكاری و رفیوژو كچكی است.

سرانه فضای سبزدر اين منطقه (با احتساب فضای سبز عمومی و خصوصی) ۱۷.۸ متر مربع است.

یكی از مهمترین شاخصه های اين منطقه وجود ميدان و برج آزادی است كه مظهرشهر تهران به شمارمی رود و يادآور بزرگترین گردهمایی های مملكتی به ویژه در روزهای اوج پيروزی انقلاب برای همه شهروندان تهرانی بوده و یكی ازجذابیت های بزرگ اين منطقه است.

از دیگر ویژگی های بارزاين منطقه می توان به بزرگراه آیت الله سعيدی و ۶۵متری فتح در غرب تهران اشاره كرد كه به عنوان ۲ شريان حياتی برای شهر تهران مطرح است. تعمیر آسانسور منطقه نه

از محله های آن می توان از خيابان آذری، مهرآباد شمالی و جنوبی، ۳۰ متری جی، يافت آباد، ۲۰ متری شمشيری، ۲۱ متری جی، بلوار استاد معین و پل ساوه اشاره کرد.

 

اکثر مدیران ساختمان هم به دلایل وقت نشناس بودن شرکتهای سرویس آسانسور هر سال با یک شرکت قرارداد می بندند که این کار وجه خوبی ندارد و بهتر است که برای دراز مدت تعمیر آسانسور در اختیار یک شرکت باشد. تعمیر آسانسور منطقه نه

برای ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید و با شرح مشکل پیش آمده منتظر سرویسکار حرفه ای و کاربلد مجموعه آسانسور مانا برای ارائه خدمات تعمیرات آسانسور باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *