تعمیر آسانسور منطقه نوزده تهران جزو خدمات تخصصی آسانسور مانا به شمار می رود. آسانسور در تهران توسط شرکت آسانسور مانا قراردادهای بسیار بزرگی همراه بوده است. شرکت آسانسور مانا به صورت تخصصی تعمیر آسانسور را دارای برد تخصصی نصب انواع پکیج های اروپایی با دعوت تامین قطعات آسانسور به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی را انجام میدهد.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید! تعمیر آسانسور منطقه نوزده

 

 

در تهران شرکت های زیادی خدمات تعمیر آسانسور را ارائه خواهند داد اما برخی از شرکت ها چون دارای تجربه و تخصص کافی نیستند به خوبی آسانسور را تعمیر نخواهند کرد. تعمیر آسانسور منطقه نوزده

هم اکنون اکثر ساختمان های چند طبقه از این تعمیر برخوردار می باشند و در صورتی كه این تعمیر با مشکلی روبرو شد تعمیر آسانسور تهران می تواند شما را در حل مشکل به وجود آمده و راه اندازی مجدد آسانسور کمک کند.

تعمیر آسانسور منطقه نوزده – تعمیر آسانسور منطقه 19

 

درباره منطقه نوزده

منطقه ۱۹ شهرداری در جنوب تهران قرار دارد. اين منطقه در دهه ۴۰ بافت روستایی داشته است. ميانگین قیمت منطقه ۱۹ در محله های مختلف نسبتا به یكدیگر فاصله دارد. از محله های گران منطقه ۱۹ می توان به بهمنيار و خانی آباد شمالی اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۹ می توان به شهيد كاظمی و نعمت آباد اشاره كرد. در اين منطقه بیشتر كاربری مسكونی و تجاری است.

بافت جمعیتی در منطقه ۱۹ تهران نسبتا متراكم است و اين تراكم در سطح منطقه به يک شكل است. ميانگین قیمت خانه در اين منطقه با توجه به وضعیت و امكانات كمی با یكدیگر متفاوت است. تعمیر آسانسور منطقه نوزده

منطقه 19 تهران

منطقه ۱۹ تهران یكی از مناطق جنوب تهران به حساب می آيد. اين منطقه از ديرباز یكی از مراكز مهاجرپذير تهران است و تراكم بالایی دارد.

مسير های دسترسی به اين منطقه

دسترسی تاثير زيادی در خريد آپارتمان و يا اجاره آن دارد. هر چقدر امكانات حمل و نقل عمومی بهتر باشد افراد بیشتری به خريد و يا اجاره خانه در آن محله و منطقه علاقه مند می شوند.

حمل و نقل عمومی در اين منطقه پر جمعیت و متراكم نسبتا مناسب است و خدمات در اين حوزه در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. حضور اتوبوس تندروی شهری، مترو و خطوط تاكسيرانی در سطح منطقه نشان می دهد خدمات حمل و نقل عمومی در اين منطقه وجود دارد.

خط ۱۰ اتوبوس تندرو شهری از اين منطقه عبور می كند. خط ۱۰ مربوط به دانشگاه آزاد علوم تحقیقات به پايانه آزادگان است. اين خط راستایی شمالی – جنوبی دارد و ایستگاه های پايانه آزادگان، مترو آزادگان و مترو نعمت آباد در اين منطقه قرار دارند.

خط ۳ و خط ۱ مترو تهران نیز از اين منطقه عبور می كند. ایستگاه های مترو زمزم، شهرک شریعتی، عبدل آباد، نعمت آباد و آزادگان از خط ۳ و ایستگاه های باقر شهر، شاهد، حرم مطهر امام خمینی (ره)، كهریزک و نمایشگاه شهر آفتاب از خط ۱ در اين منطقه توقف دارند.

خطوط تاكسيرانی نیز در اين منطقه برای حمل و نقل بهتر شهروندان وجود دارد. در اين منطقه يک پايانه تاكسرانی در حال فعالیت است. پايانه تاكسيرانی مترو شاهد در اتوبان تهران-قم، روبروی حرم امام (ره)، جنب ایستگاه مترو شاهد قرار دارد.

خطوط اتوبوسرانی درون شهری نیز در اين منطقه با پراكندگی مناسب در حال جابجایی مسافران در سطح منطقه و فرا منطقه است.

امكانات منطقه نوزده تهران تعمیر آسانسور منطقه نوزده

در اين منطقه بوستان های زيادی وجود دارد كه تعداد آن ها ۶۳ عدد است. از مهمترین آن ها می توان به پارک يا بوستان ولایت، امام، حافظ، شادی، مرجان، چنارستان، ساوالان و بهمنيار اشاره كرد. در اين منطقه سه شهربازی شهروند، شهربازی شادی تماشا و زمین بازی مكانیزه پارک شقایق برای كودكان محیط مناسبی را فراهم كرده اند.

افرادی كه اهل هنر و سینما می باشند تنها يک سینما در اين منطقه به پخش فیلم های روز سینمای ايران می پردازد. پردیس كيان تنها سینمای اين منطقه است كه امكانات خوبی را نیز دارد.

در اين منطقه حدود چهارده كتابخانه برای مطالعه قابل دسترسی است كه در هر يک از ۱۳ محله یكی پيدا می شود. در اين منطقه هیچ بیمارستانی وجود ندارد. البته تعداد ۱۷ درمانگاه خدمات پزشكی را به مراجعان خود ارائه می دهند.

از اماكن شاخص اين منطقه می توان به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره)، مجتمع پردیس بین المللی دانشكده دندان پزشكی، میوه و تره بار مركزی شهر تهران، دانشكده فنی شریعتی، بازار احسانی، شهر آفتاب، دانشگاه شاهد و امام زاده قاسم اشاره كرد.

محله های مسكونی منطقه نوزده تهران

همانگونه كه در بالا اشاره شد منطقه ۱۹ تهران دارای ۵ ناحيه و ۱۳ محله است. از اين ۵ ناحيه، ۲ ناحيه در محدوده منطقه ۱۹ قرار گرفته است.

با توجه به موقعیت دسترسی و موقعیت مكانی ميانگین قیمت خانه در اين منطقه متفاوت است. محله های گران منطقه ۱۹ در شرق و محله های ارزان منطقه ۱۹ در غرب اين منطقه قرار دارند. ۱۳ محله اين منطقه عبارت است از:

   • خانی آباد شمالی، بهمنيار، خانی آباد نو، خانی آباد جنوبی در ناحيه يک با جمعیت ۸۹،۴۶۰ نفر؛
   • شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی، عبدل آباد و شكوفه در ناحيه دو با جمعیت ۹۸،۱۳۹ نفر؛
   • نعمت آباد، شهيد كاظمی، دولتخواه شمالی، دولتخواه جنوبی و اسماعیل آباد در ناحيه سه با جمعیت ۶۷،۹۳۴ نفر؛
   • ناحيه چهار در حریم اين منطقه با مساحت ۴۹.۵ كیلومتر مربع؛ تعمیر آسانسور منطقه نوزده
   • ناحيه پنج در حریم اين منطقه با مساحت ۳۲.۷ كیلومتر مربع.

آسانسور از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است. واحد خدمات پس از فروش آسانسور با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فرد نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه خدمات آسانسور مانا استفاده نمایند.

همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. تعمیر آسانسور منطقه نوزده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *