تعمیر آسانسور منطقه هجده تهران را به ما بسپارید! ما در آسانسور مانا همراه شماییم تا بهترین تعمیرات را روی آسانسورهای خود اعمال کنید. شرکت آسانسور مانا به عنوان شرکتی مطرح در زمینه تعمیر آسانسور در همه نقاط تهران، به عنوان یکی از بهترین شرکت های آسانسور در تهران شناخته شده است.

تعمیر و راه اندازی سریع آسانسور یکی دیکر از معلفه های مهم در برتری شرکت ها است. از این رو همه می خواهند سریع مشکل حل شود. تصور کنید خانواده ای در طبقه 5 و بالاتر ساختمان ساکن هستند اگر بیش از یک روز تعمیر آسانسور طول بکشد واقعا عصبانی خواهند شد و ناراحت از وضعیت موجود.

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه هجده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 • تعمیر آسانسور در فواصل زمانی مشخص
 •  استهلاک کمتر قطعات آسانسور
 •  بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
 •  استفاده از بیمه استفاده کنندگان آسانسور در زمان بروز حادثه
 •  عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی تعمیر آسانسور منطقه هجده
 •  رفع مشکلات آسانسور به صورت رایگان
 •  امنیت و راحتی استفاده کنندگان از آسانسور

تعمیر آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور است. اگر قصد تعمیر نگهداری آسانسور خود را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تعمیر آسانسور منطقه هجده – تعمیر آسانسور منطقه 18

گروهی در خدمات آسانسور می تواند رشد کند كه با کمک انبار قطعات قابلیت ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و نصب حتی در ایام تعطیل را هم مد نظر قرار دهد. گروه آسانسور مانا به عنوان یک شرکت تعمیر آسانسور تهران آماده ارائه خدمت در زمینه تعمیر آسانسور در استان تهران است. تعمیر آسانسور منطقه هجده

درباره منطقه هجده

منطقه ۱۷ تهران یكی از مناطق جنوب غرب شهر تهران است. ميانگین قیمت منطقه ۱۷ در محله های مختلف نسبتا به یكدیگر نزديک است و تفاوت قیمت به شرایط مختلفی بستگی دارد.

از محله های گران منطقه ۱۷ می توان به سجاد و بلورسازی اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۷ می توان زمزم و مقدم را اشاره کرد. در اين منطقه كاربری مسكونی و كاربری تجاری بیشترین سهم را از كاربری اراضی برخوردارند.

بافت جمعیتی و مسكونی در منطقه ۱۷ تهران بسيار متراكم است. اين افزایش تراكم در دهه های ۵۰ و ۶۰ شمسی بیشتر به چشم می آيد. ميانگین قیمت خانه در اين منطقه با توجه به وضعیت اين منطقه متفاوت است. از تاثيرگذارترین عناصر در اين منطقه، می توان به عبور ریل راه آهن و بورس مبلمان اشاره كرد. تعمیر آسانسور منطقه هجده

مسير های دسترسی به اين منطقه

دسترسی تاثير بسزایی در خريد آپارتمان و يا اجاره آن دارد. هر چقدر امكانات حمل و نقل عمومی كارآمدتر باشد افراد بیشتری به خريد خانه در آن محله و منطقه علاقه نشان می دهند. تعمیر آسانسور منطقه هجده

حمل و نقل عمومی در اين منطقه متراكم و شلوغ نسبتا خوب است و خدمات در اين حوزه در وضعیت مطلوبی قرار دارد. حضور اتوبوس تندروی شهری، ایستگاه های مترو و خطوط تاكسيرانی در سطح منطقه نشان دهنده همین موضوع است.

خطوط ۱۰ و ۲ اتوبوس تندرو شهری از اين منطقه عبور می كند. خط ۱۰ مربوط به دانشگاه آزاد علوم تحقیقات به پايانه آزادگان است. اين خط راستایی شمالی – جنوبی دارد و ایستگاه های بلوار معلم، آموزش و پرورش، شهرداری منطقه ۱۸، پژاوند، سرو شرقی و سرو غربی در اين منطقه قرار دارند.

خط ۲ اتوبوس تندرو شهری از ميدان آزادی آغاز شده و در پايانه خاوران پايان می يابد. اين خط امتدادی شرقی و غربی دارد. ایستگاه های سه راه بوتان، جرجانی، ميدان شمشيری، فرهنگسرای قرآن، دو راهی قپان، امامزاده معصوم، كشاورز و هلال احمر در اين منطقه قرار دارند.

خط ۳ مترو تهران نیز از اين منطقه عبور می كند. ایستگاه های مترو زمزم، شهرک شریعتی و عبدل آباد از اين خط، در اين منطقه از تهران توقف دارند. تعمیر آسانسور منطقه هجده

خطوط تاكسی نیز در اين منطقه برای دسترسی بهتر شهروندان وجود دارد. در اين منطقه پايانه تاكسيرانی وجود ندارد اما خطوطی كه از اين منطقه می گذرند در تمامی نقاط اين منطقه و محلات مختلف دسترسی ایجاد كرده اند. خطوط عادی اتوبوسرانی نیز در اين منطقه با پراكنش مناسب در حال سرویس دهی برای جابجایی مردم در اين منطقه و مناطق اطراف است.

منطقه ۱۸ شهرداری در جنوب غرب تهران قرار دارد. اين منطقه در سال ۱۳۵۹ به دیگر مناطق تهران اضافه شده است. ميانگین قیمت منطقه ۱۸ در محله های مختلف نسبتا به یكدیگر نزديک است.

از محله های گران منطقه ۱۸ می توان به توليد دارو و بهداشت اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۸ می توان به يافت آباد جنوبی و يافت آباد شمالی اشاره كرد. در اين مطقه بیشتر كاربری مسكونی و تجاری است.

البته تعدادی كارخانه صنعتی نیز دز اين منطقه فعالیت می كنند. بافت جمعیتی در منطقه ۱۸ تهران نسبتا متراكم است. به علت حضور كارخانه ها در قسمت غربی منطقه ۱۸ تراكم كمتری وجود دارد. ميانگین قیمت خانه در اين منطقه با توجه به وضعیت امكانات در اين منطقه متفاوت است.

محله های مسكونی منطقه هجده تهران تعمیر آسانسور منطقه هجده

همانگونه كه در بالا اشاره شد منطقه ۱۸ شهرداری تهران دارای ۷ ناحيه و ۱۸ محله است. با توجه به موقعیت دسترسی و موقعیت مكانی ميانگین قیمت خانه در اين منطقه متفاوت است. محله های گران منطقه ۱۸ در شرق و محله های ارزان منطقه ۱۸ در غرب اين منطقه قرار دارند. ۱۸ محله اين منطقه در هفت ناحيه قرار دارند كه عبارت است از:

   • توليد دارو، فردوس، بهداشت و ولی عصر شمالی در ناحيه يک با مساحت ۴۳۷۴۰۴۳ متر مربع و جمعیت ۱۱۸،۵۴۷ نفر؛

   • ولی عصر جنوبی، شهيد رجایی و صادقيه در ناحيه دو با مساحت ۶۷۵۴۹۸۲ متر مربع و جمعیت ۸۰،۳۴۷ نفر؛

   • يافت آباد شمالی، يافت آباد جنوبی و صاحب الزمان در ناحيه سه با مساحت ۶۳۴۹۸۸۹ متر مربع و جمعیت ۷۷،۳۸۰ نفر؛

   • سعيد آباد، شادآباد، شمس آباد، امام خمینی و هفده شهریور در ناحيه چهار با مساحت ۸۸۲۶۶۵۴ متر مربع و جمعیت ۶۸،۲۵۱ نفر؛

   • خلیج فارس جنوبی، خلیج فارس شمالی و نوروزآباد در ناحيه پنج با مساحت ۱۱۵۹۳۵۸۷ متر مربع و جمعیت ۷۴،۷۲۴ نفز؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *