تعمیر آسانسور منطقه هشت تهران جزو خدمات تخصصی آسانسور مانا به شمار می رود. تعمیر آسانسور كه توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات آسانسور انجام می گیرد شامل بازبینی و کنترل آسانسور در یک بازه پیش بینی شده است.

در این بازه مالکان و مدیران ساختمان كه نسبت به تنظیم قرارداد با یک شرکت معتبر اقدامات لازم را انجام داده اند، از خدمات تعمیر آسانسور استفاده می کنند.

باید توجه کرد مالکان و مدیران ساختمان های تجاری و مسکونی موظفند به صورت دوره ای اقدامات لازم را برای تعمیر آسانسور انجام دهند. قبل از انجام این کار مدیران ساختمان بایستی نسبت به اخذ تاییدیه استاندارد اقدامات لازم را انجام داده باشند.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

تعمیر آسانسور منطقه هشت – تعمیر آسانسور منطقه 8

تعمیر آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور است. اگر قصد تعمیر نگهداری آسانسور خود را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

درباره منطقه هشت

منطقه ۸ در شرق تهران واقع شده است. محله های منطقه ۸ تهران شامل تهرانپارس، نارمك، دردشت، مدائن، هفت حوض، فدك، مجيديه، لشكر شرقی و غربی، تسلیحات، وحيديه و زركش می باشند. با اين محدوده ها آشنا شويد.

تعمیر آسانسور تهرانپارس

محله تهرانپارس تهران كه یكی از محله های بزرگ شرق تهران است، به دلیل وجود بلوار پروین به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم شده است.

تهرانپارس در منطقه ۴ و ۸ شهرداری تهران قرار گرفته است و دارای ۴ فلكه اصلی است كه امروزه فلكه دوم و فلكه چهارم به چهارراه تبدیل شده اند.

تعمیر آسانسور تهرانپارس شرقی

محله تهرانپارس شرقی كه از ادغام قسمت هايی از محله های خاک سفيد و جواديه به وجود آمده است، از تهرانپارس غربی كوچک تر است. تهرانپارس شرقی در منطقه ۴ شهرداری تهران قرار گرفته است. تهرانپارس شرقی محله ساكتی است و نسبت به تهرانپارس غربی ترافيک كمتری دارد. تعمیر آسانسور منطقه هشت

تعمیر آسانسور تهرانپارس غربی

تهرانپارس غربی امكانات رفاهی زيادی دارد و مراكز خريد، رستوران ها و بانک های بیشتری را شامل می شود. تهرانپارس غربی ترافيک شلوغی دارد و ۴ فلكه اصلی محله تهرانپارس در تهرانپارس غربی واقع شده اند. برای آشنای بیشتر با اين محدوده، مقاله آشنایی با محله تهرانپارس تهران را از دست ندهيد.

تعمیر آسانسور نارمک

محله نارمک يا صد ميدان، از خوش آب وهواترین محله های شرق تهران است كه بافتی قدیمی دارد. كلمه نارمک در لغتنامه به معنای مكيدن انار است؛ ازآنجاكه در قدیم شغل اكثر مردم نارمک زراعت و باغبانی بوده است، انارهای زيادی در باغ های ده نارمک قدیم وجود داشته و دلیل نام گذاری نارمک نیز به همین خاطر است. تعمیر آسانسور منطقه هشت

تعمیر آسانسور دردشت

دردشت، نام یكی از بزرگ ترین محله های نارمک است. اين محدوده همه امكانات موردنياز برای زندگی را دارا است. در دردشت فروشگاه های مختلف، مغازه های لوكس، درمانگاه و ادارات بسياری وجود دارد. به دلیل امكانات زياد، دردشت جزو محله های شلوغ و پر رفت وآمد محسوب می شود و ترافيک نسبتا سنگینی دارد. دردشت از لحاظ دسترسی به خيابان های اصلی تهران، در جایگاه خوبی قرار دارد.

تعمیر آسانسور مدائن

در گذشته، اداره بیمه بخشی از زمین های محله مدائن را به كارمندانش واگذار كرد و بخش دیگر را بانک به صورت اقساطی در اختيار كارمندانش قرار داد. به دلیل ارزان بودن قیمت زمین در محله مدائن، بخشی از مهاجران آذری زبان نیز در اين محدوده ساكن شدند. رنج قیمت خانه در مدائن متوسط است. تعمیر آسانسور منطقه هشت

تعمیر آسانسور هفت حوض

هفت حوض نام یكی از محله های نارمک است. هفت حوض يا سرسبز به دلیل بازارهای قیمت مناسبش معروف است. هفت حوض پر از مغازه های لباس و كفش و كیف است. سه مركز خريد نبوت، امرالداستار و سون سنتر در هفت حوض واقع شده اند.

تعمیر آسانسور فدک

فدك، به دلیل وجود درختان زياد در اين محدوده، یكی از خوش آب و هواترین محله های تهران است. در فدک اماكن تفریحی، ورزشی و اماكن فرهنگی بسياری وجود دارد. پارک فدک در اين محدوده واقع شده است. قیمت خريد آپارتمان در فدک متوسط رو به بالا است.

تعمیر آسانسور مجيديه

بافت محله مجيديه سنتی است و از دو بخش شمالی و جنوبی تشكیل شده است. ساكنین اين محدوده را افراد با طبقه اجتماعی متوسط تشكیل می دهند. تعمیر آسانسور منطقه هشت

بیشتر اهالی مجيديه ارمنی می باشند. قیمت رهن و اجاره آپارتمان در اين محدوده متوسط است و مناسب كارمندان و دانشجويان است. دومین كارخانه سوسیس و كالباس ايران در كاظم آباد مجيديه ساخته شده است. كلیسای گریگور لوساووریچ مقدس در مجيديه واقع شده است.

تعمیر آسانسور تسلیحات

یكی دیگر از محله های منطقه ۸ تهران، محله تسلیحات است كه قبلا بخشی از محله وحيديه بوده است و حدود يک دهه از مستقل شدنش می گذرد.

دلیل نام گذاری محله تسلیحات اين است كه در گذشته اداره تسلیحات ارتش زمین هايی را در اين محدوده به كاركنان خود واگذار كرد. به همین جهت اكثر ساكنان اين محدوده را كارمندان تسلیحات ارتش تشكیل می دهند. حمام مریخ، پارک تسلیحات و حمام كسری در اين محدوده واقع شده اند. تعمیر آسانسور منطقه هشت

تعمیر آسانسور وحيديه

از محله های با اصالت و قدیمی منطقه ۸ تهران می توان وحيديه را اشاره کرد. در گذشته، به دلیل ارزان بودن قیمت زمین در وحيديه، مهاجران بسياری اين محدوده را برای زندگی انتخاب كردند. امروزه محله وحيديه را خيابان شهيد شجاع الدین داودی می نامند.

تعمیر آسانسور زركش

از دیگر محله های منطقه ۸ تهران می توان به زركش اشاره كرد. دلیل نام گذاری اين محدوده، وجود پزشكی به نام حميد زركش بوده است. در زركش نیز مانند وحيديه، به دلیل ارزان بودن قیمت زمین، مهاجران اين محدوده را برای زندگی انتخاب كردند. ساكنین اين محدوده را افراد با طبقه اجتماعی متوسط رو به پایین تشكیل می دهند و بیشتر اهالی محل آذری زبان می باشند.

 

همانطور که اشاره کردیم یکی از خدمات ما تعمیر آسانسور منطقه پنج – 5 بوده و آن را با بهترین کارشناسان و سرویسکاران آسانسور انجام می دهیم. ما در تلاشیم با بهترین قیمت های ممکن رضایت شما را جلب کنیم و در نهایت با بهترین کیفیت انجام خدمات اعتماد شما را به دست بیاوریم. تعمیر آسانسور منطقه هشت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *