تعمیر آسانسور منطقه هفده تهران تخصص ماست! هم اکنون شرکت های بسیار زیادی در حوزه تعمیر آسانسور در استان تهران در حال فعالیت می باشند كه بسیاری از این شرکت ها تازه تاسیس و تازه کار می باشند و از همه مهمتر نیروی فنی كه در این شرکت ها کار می کنند بسیار مبتدی و در حال تجربه می باشند.

آسانسور مانا خدمات بسیار کامل و جامعی در زمینه تعمیرات آسانسور ارائه می کند و می تواند به شما کمک کند در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. ما در تلاشیم با ارائه هزینه های رقابتی اعتماد شما را جلب کنیم و با روش های روز جهانی تعمیرات را ارائه دهیم.

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه هفده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

بسیاری از شرکت هایی كه با تعمیر آسانسور قرارداد می کنند از خدمات شرکت های تازه تاسیس اصلا رضایت ندارند بلكه بسیار ناراضی بوده و همیشه گله و شکایت دارند.

تعمیر آسانسور منطقه هفده – تعمیر آسانسور منطقه 17

آسانسور وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد كه هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد.

آسانسور برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نیاز به یک تیم تعمیر دهنده متخصص دارد كه با تعمیر دوره ای (ماهانه ) طبق چک لیست خود آن را در حالت ایمن نگاه دارند. تمرکز این شرکت بر ارتقاء روز افزون کیفیت تعمیر و همچنین کاهش تعرفه های این نوع خدمات است.

آسانسور باید مجهز به سیستم اعلام ظرفیت مجاز باشد ولی رعایت ظرفیت آسانسور توسط مصرف کنندگان در اولویت قرار دارد هرگز در هنگام وارد شدن به کابین آسانسور در حال گفتگو به صورت عقب یا از پهلو اقدام نکنید، همیشه در زمان ورود به کابین آسانسور از وجود کابین در مقابل خود مطمئن شوید و رو به کابین وارد شوید.

نگهداری و سرویس آسانسور

درباره منطقه هفده

منطقه ۱۷ تهران یكی از مناطق جنوب غرب شهر تهران است. ميانگین قیمت منطقه ۱۷ در محله های مختلف نسبتا به یكدیگر نزديک است و تفاوت قیمت به شرایط مختلفی بستگی دارد. تعمیر آسانسور منطقه هفده

از محله های گران منطقه ۱۷ می توان به سجاد و بلورسازی اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۷ می توان زمزم و مقدم را اشاره کرد. در اين منطقه كاربری مسكونی و كاربری تجاری بیشترین سهم را از كاربری اراضی برخوردارند.

بافت جمعیتی و مسكونی در منطقه ۱۷ تهران بسيار متراكم است. اين افزایش تراكم در دهه های ۵۰ و ۶۰ شمسی بیشتر به چشم می آيد. ميانگین قیمت خانه در اين منطقه با توجه به وضعیت اين منطقه متفاوت است. از تاثيرگذارترین عناصر در اين منطقه، می توان به عبور ریل راه آهن و بورس مبلمان اشاره كرد.

معرفی منطقه ۱۷ تهران

اين منطقه در جنوب غرب تهران قرار دارد. منطقه ۱۷ تهران منطقه ای قدیمی است و مهاجر پذير است. خطوط ریلی راه آهن تهران – تبریز و تهران – اهواز از اين منطقه عبور می كند.

منطقه ۱۷ از جنوب به محدوده بزرگراه چراغی، از شمال به خيابان قزوین و خيابان چهل و چنج متری زرند، از غرب به اتوبان آیت الله سعيدی و از شرق به اتوبان نواب محدود شده است.

اين منطقه از شمال با منطقه ۱۰ و ۹، از شرق با منطقه ۱۱ و ۱۶، از غرب به منطقه ۱۸ و از جنوب با منطقه ۱۹ همسايه است. سابقه زندگی و شكل گيری اين منطقه به سال ۱۳۴۰ به بعد باز می گردد. بورس بازار مبل فروشی يافت آباد با مغازه ها و پاساژهای گوناگون باعث رونق اقتصادی اين منطقه شده است. تعمیر آسانسور منطقه هفده

در سال های دهه ۱۳۵۰ محلات مسكونی به صورت غيراصولی در اين منطقه شكل گرفتند. اين منطقه از تهران را متراكم ترین منطقه می دانند. حد اين تراكم ۴ برابر استاندارد و مجاز است.

گسترش كاربری مسكونی در اين منطقه بیشتر مربوط به ۱۳۵۰ و پس از آن است. طبق آمار سر شماری عمومی نفوس و مسكن سال ۱۳۹۵ جمعیت اين منطقه ۳۴۸،۵۸۹ نفر است. اين منطقه دارای ۱۴محله و ۳ ناحيه است.

مسير های دسترسی به اين منطقه تعمیر آسانسور منطقه هفده

دسترسی تاثير بسزایی در خريد آپارتمان و يا اجاره آن دارد. هر چقدر امكانات حمل و نقل عمومی كارآمدتر باشد افراد بیشتری به خريد خانه در آن محله و منطقه علاقه نشان می دهند.

حمل و نقل عمومی در اين منطقه متراكم و شلوغ نسبتا خوب است و خدمات در اين حوزه در وضعیت مطلوبی قرار دارد. حضور اتوبوس تندروی شهری، ایستگاه های مترو و خطوط تاكسيرانی در سطح منطقه نشان دهنده همین موضوع است.

خطوط ۱۰ و ۲ اتوبوس تندرو شهری از اين منطقه عبور می كند. خط ۱۰ مربوط به دانشگاه آزاد علوم تحقیقات به پايانه آزادگان است. اين خط راستایی شمالی – جنوبی دارد و ایستگاه های بلوار معلم، آموزش و پرورش، شهرداری منطقه ۱۸، پژاوند، سرو شرقی و سرو غربی در اين منطقه قرار دارند. تعمیر آسانسور منطقه هفده

خط ۲ اتوبوس تندرو شهری از ميدان آزادی آغاز شده و در پايانه خاوران پايان می يابد. اين خط امتدادی شرقی و غربی دارد. ایستگاه های سه راه بوتان، جرجانی، ميدان شمشيری، فرهنگسرای قرآن، دو راهی قپان، امامزاده معصوم، كشاورز و هلال احمر در اين منطقه قرار دارند.

خط ۳ مترو تهران نیز از اين منطقه عبور می كند. ایستگاه های مترو زمزم، شهرک شریعتی و عبدل آباد از اين خط، در اين منطقه از تهران توقف دارند.

خطوط تاكسی نیز در اين منطقه برای دسترسی بهتر شهروندان وجود دارد. در اين منطقه پايانه تاكسيرانی وجود ندارد اما خطوطی كه از اين منطقه می گذرند در تمامی نقاط اين منطقه و محلات مختلف دسترسی ایجاد كرده اند.

خطوط عادی اتوبوسرانی نیز در اين منطقه با پراكنش مناسب در حال سرویس دهی برای جابجایی مردم در اين منطقه و مناطق اطراف است.

برای ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید و با شرح مشکل پیش آمده منتظر سرویسکار حرفه ای و کاربلد مجموعه آسانسور مانا برای ارائه خدمات تعمیرات آسانسور باشید. تعمیر آسانسور منطقه هفده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *