تعمیر آسانسور منطقه پانزده تهران جزو خدمات تخصصی آسانسور مانا به شمار می رود. برای تعمیر آسانسور در تهران باید به شرکت های مراجعه کرد كه کادری حرفه ای را داشته باشند زیرا تعمیر آسانسور اگر به درستی انجام نشود دردسرساز خواهد بود.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید! تعمیر آسانسور منطقه پانزده

 

 

تعمیر آسانسور منطقه پانزده – تعمیر آسانسور منطقه 15

آسانسور یک اتاقک متحرک می باشد كه با استفاده از لوازم و قطعات مختلف توانایی جابجایی افراد را در بین طبقات مختلف دارا می باشد.

درباره منطقه پانزده

منطقه ۱۵ تهران یكی از مناطق شهری تهران است كه در جنوب شرقی شهر تهران قرار دارد. مهم ترین بخش آن شهرک های مشيريه و افسريه و بروجردی و سیزده آبان و بزرگراهای بسیج و بعثت و امام علی و آزادگان و خاوران است.

شهرداری اين منطقه در ضلع غربی پايانه اتوبوسرانی خاوران واقع گرديده است. منطقه ۱۶ تهران یكی از مناطق شهری تهران است كه در جنوب شرقی اين شهر واقع شده است. تعمیر آسانسور منطقه پانزده

محلات منطقه 15 تهران

تعمیر آسانسور محله ابوذر

محله ابوذر در جنوب شرقی منطقه 15 تهران قرار دارد. محله ابوذر جزو محلات جديد منطقه 15 تهران است كه به دلیل وجود بلوار ابوذر در اين محدوده، نام اين محدوده نیز به نام محله ابوذر است.

تعمیر آسانسور محله اتابك تعمیر آسانسور منطقه پانزده

محله اتابک یكی از قدیمی ترین محلات منطقه 15 تهران است. در گذشته محله اتابک تهران بر سر راه تهران به آرامستان مسگر آباد بود و اراضی اتابک نیز به دلیل نزدیكی به رودخانه جاجرود زير كشت محصولات زراعی مختلف قرار داشت.

تعمیر آسانسور اسلام آباد-والفجر

محله اسلام آباد در منطقه ۱۵ شهرداری تهران قرار دارد. محله اسلام آباد – والفجر از شمال به افسريه، از جنوب به شهرک مسعوديه، از غرب به خيابان شهيد محسن قديانی و از شرق با مسگر آباد و خيابان ابومسلم خراسانی مجاورت دارد.

تعمیر آسانسور افسريه جنوبی تعمیر آسانسور منطقه پانزده

محله افسريه جنوبی در جنوب شرقی منطقه 15 تهران قرار دارد. محله افسريه جنوبی از شرق با بلوار نیكوعمل، بلوار خاتم الانبياء و خيابان قصر فيروزه و از غرب با بزرگراه بسیج و خيابان بقایی محدود است و با محله های مشيريه، ابوذر، اسلام آباد، افسريه شمالی مجاورت دارد.

تعمیر آسانسور افسريه شمالی

افسرالملوك، مالک اصلی محله افسريه بود كه سال ها پیش، اقدام به قطعه بندی و فروش زمین های منطقه افسريه كرد. به همین دلیل به اين محدوده افسريه می گفتند و نام افسريه بر روی اين منطقه ماند. محله افسريه شمالی و جنوبی توسط خيابان افشاری به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

تعمیر آسانسور شوش

محله شوش یكی از قدیمی ترین محلات شهر تهران است كه با كشيدن حصار شاه طهماسب از تهران قدیم جدا شد. در زمان ناصرالدین شاه اما با گسترش شهر تهران دروازه هايی به تهران اضافه شد و یكی از اين دروازه ها، دروازه غار بود.

تعمیر آسانسور شهرک رضويه تعمیر آسانسور منطقه پانزده

محله رضويه، همانطور كه از نامش پيداست بر سر مسير جاده امام رضا (ع) قرار دارد. نام قدیمی اين محدوده كاروان بوده است، چرا كه در اين مسير كاروان سراهايی وجود داشت كه بارانداز مسافران مشهد رضوی به تهران بودند. اين محدوده بعدها به نام محله رضوی تغیير نام يافت و اين نام تا كنون بر روی اين محدوده قرار دارد.

تعمیر آسانسور طیب

محله طیب تهران، جزو محلات قدیمی شهر تهران است. اين محدوده جزو اولین محله هايی است كه توسط تير برق های آن زمان، صاحب برق می شود.

در هر یكصد متر تيری جهت برق رسانی به زمین زده می شود و در تقاطع خيابان های هفده شهریور با شوش، دو تير در كنار هم وجود داشت و به همین دلیل در گذشته به اين محدوده، محله تير دوقلو می گفتند.

تعمیر آسانسور كيانشهر جنوبی

در دهه های سی و چهل مناطقی آلونک نشین در تهران وجود داشت كه یكی از اين محلات، محله كيانشهر بود. به اين محدوده نجف آباد می گفتند. در دهه پنجاه اراضی اين محدوده قطعه بندی شد و خانه هايی ویلایی در آن جا ساخته شد كه پس از انقلاب با وام مسكن به مردم واگذار شد.

تعمیر آسانسور كيانشهر شمالی

محله كيانشهر شمالی جزئی از محله كيانشهر بود كه در دهه هشتاد و تشكیل شوراياری محلات، از محله كيانشهر جدا شده و محله ای مستقل گرديد.

تعمیر آسانسور مسعوديه

محله مسعوديه در مجاورت مسگر آباد قرار داشت. اراضی اين محدوده متعلق به محمد علی وثوق الدوله بود. محمد علی وثوق الدوله زمین های خود را به حاج پرویز نوری شيرازی فروخت.

حاج پرویز نوری شيرازی نیز اين اراضی را به پسر خود مسعود واگذار كرد مسعود زمین های مسعوديه را قطعه بندی كرد و به كشاورزان واگذار كرد و در سال ۱۳۵۷ ساخت و ساز در اين محدوده آغاز شد تا محله مسعوديه شكل شهر نشینی به خود گرفت.

تعمیر آسانسور مشيريه

زمین های محله مشيريه در زمان قاجار متعلق به مشيرالدوله بود. مشيرالدوله صدراعظم ناصرالدین شاه بود. بعدها اين زمین ها در اختيار اسدالله اعلم و امير سلیمانی قرار گرفت. تعمیر آسانسور منطقه پانزده

اين افراد واگذاری اراضی مشيريه را آغاز كردند و محله ای به نام مشيريه در شرق تهران شكل گرفت كه تا امروز نیز با همین نام شناخته می شود.

تعمیر آسانسور مطهری

محله مطهری منطقه ۱۵ تهران جزو محلات قدیمی اين منطقه است كه در مجاورت محله بیسیم و ۲۰ متری منصور قرار دارد.

تعمیر آسانسور مظاهری

محله مظاهری و در محدوده منطقه ۱۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با ميدان شوش، خيابان صاحب جمع، خيابان شوش، خيابان رضاخانی و بلوار رجب نيا، از شرق با خيابان هفده شهریور و خيابان تاجیك، از جنوب با خيابان شیشه گرخانه، بلوار شهيد بروجردی و خيابان جندقی و از غرب با خيابان فدایيان اسلام محدود شده است و با محله های باغ آذری، مولوی، كوثر، بی سیم، شوش مجاورت دارد.

تعمیر آسانسور مینابی

محله مینایی در مجاورت محلات قدیمی منطقه پانزده تهران قرار دارد. بافت فرسوده محله مینایی نشان از قدیمی بودن اين محدوده دارد.

تعمیر آسانسور هاشم آباد

زمین های محله هاشم آباد در دوره ناصرالدین شاه قاجار به فردی به نام هاشم اميرالدوله سيرجانی واگذار شد. وی تصمیم به آباد كردن اين محدوده گرفت و با افزایش جمعیت در زمین های اين محدوده، هاشم آباد شكل گرفت. تعمیر آسانسور منطقه پانزده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *