تعمیر آسانسور منطقه پنج تهران تخصص ماست! در نظر مردم آسانسور همان جعبه فلزی است كه مردم را به بالا و پایین خواهد برد و در نظرشان چندان تعمیر و تعمیر کردن آسانسور اهمیت نخواهد داشت و حتی برخی از مردم تا وقتی آسانسور خرابی اساسی نداشته باشد هرگز به فکر تعمیر آسانسور نخواهند بود.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه پنج

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

ابتدا باید کمی با اجرای و قطعات یک آسانسور آشنا شوید تا راحتتر علت خرابی آسانسور را کشف کنید. اجزای یک آسانسور از قسمت های زیر تشکیل شده است.

 • کابین یا جعبه فلزی برای نقل و انتقالات
 • وزنه ها كه باعث حفظ تعادل کابین شده اند. تعمیر آسانسور منطقه پنج
 • موتور الکتریکی بعلاوه سیستم ترمز ( برای پایین و بالا بردن کابین )
 • سیستم حرکتی ( شامل کابل فلزی، قرقره و موتور )
 • سیستم امنیتی ( وظیفه حفظ مسافران را بر عهده دارد. )
 • سیستم کنترل برقی با یک الگوریتم آسانسور را به طبقات خواهد برد. ( سیستم کنترل برقی بیشتر در آسانسورهای واحد مسکونی بزرگ وجود دارند و با سیستم اشخاص با سرعت به طبق مورد نظرشان خواهند رسید. )
 • سیستم هوشمند، در شروع روز اشخاص را بیشتر به بالا خواهد برد و در پایان روز برعکس است. سیستم هوشمند مناسب آسمان خراش ها در زمان اوج استفاده است.

حال كه متوجه اجزای گوناگون آسانسور شدید پس دلایل خراب شدن آسانسور را هم بدانید.

 • خرابی غیرعمد و عمد آسانسور
 • قطع انرژی الکتریکی به صورت ناگهانی
 • قدیمی شدن آسانسور
 • بالا رفتن دمای آسانسور
 • نیاز به مراقبت برقی و مکانیکی تعمیر آسانسور منطقه پنج

اگر تعمیرکار آسانسور تشخیص دهد كه تعمیر آسانسور شما مربوط به کابین، درب و برد آن است باید تلاشی متفاوت را برای رفع آن منظور دارد زیرا ایرادات برد آسانسور بیشتر به علت استهلاک بیش از حد آن بوده و ورود و خروج آمپر و ولتاژ نامناسب باعث ضعیف شدگی قطعات برد شده است كه برای پرهیز از چنین اتفاقی باید رسیدگی و بررسی مداوم برد را در برنامه مشخص ماهانه قرار داد تا بدین صورت باعث افزایش طول عمر این قطعه شود.

اگر چه خرابی قطعات مهم دیگر مثل گاورنر و پاراشوت و فلكه هرزگرد هم می توانند صدمات مالی و جانی زیادی را برای ساکنین ساختمان به همراه داشته باشند.

تعمیر آسانسور منطقه پنج – تعمیر آسانسور منطقه 5

تعمیر آسانسور در هر منطقه ای دارای شرایط خاصی است. چراكه كه نوع آسانسورها در هر منطقه متفاوت است. باید به این نکته توجه کرد وقتی این وسیله به مشکل کوچک یا بزرگی برخورد کند، نیاز به تعمیر پیدا میکند.

اما لزوما این به این معنا نیست كه در زمان خرابی آسانسور بایستی خدمات تعمیر آسانسور انجام گیرد. چرا كه آسانسور دارای سیستم مشخص است و بایستی طبق بازه زمانی مشخص آسانسور کنترل شود. تعمیر آسانسور منطقه پنج

باید دانست نگهداری آسانسور به معنای بازرسی از کلیه قطعات آسانسور است. به نحوی كه عملکرد آسانسور با یک ریتم مشخص به کار ادامه دهد. اگر بعد از بررسی آسانسور، معلوم شود كه مشکلی امنیت و کارایی آن را تهدید می کند، باید به مرحله بعدی یعنی مرحله تعمیر رفت. تعمیر آسانسور نیاز به تعمیر کار متخصص دارد.

فردی كه توانایی تشخیص به موقع خرابی آسانسور را داشته باشد. بایستی از یک شرکت تعمیر آسانسور تهران بهره گرفت. تا با کنترل عملیاتی بهبود روند سیستم آسانسور را رهگیری کند. گروه آسانسور مانا علاوه بر تهران تعمیر آسانسور در تهران را هم رهگیری می کند. تعمیر آسانسور منطقه پنج

درباره منطقه پنج

از روزی كه آقا محمدخان قاجار تهران را به عنوان پایتخت ايران انتخاب كرد تا امروز اين شهر فرازونشیب های زيادی داشته. هرچند ساكنین پایتخت اكثر مواقع ايراد های زيادی از آلودگی و ترافيک گرفته تا گرانی افسارگسیخته می گيرند، اما با همه اين ها تهران شهر سخاوتمندی ست كه كار و زندگی برای اهالیش محيا كرده و حتی زیبایی های خاص خود را هم دارد.

تنوع و تكثر محله های تهران در نوع خودش بی نظير است. خیلی وقت ها وقتی از يک محله به محله دیگری می رویم انگار كلا با شهر جديدی روبرو شده ایم. همین نكته اتفاقا از زیبایی های شهری ست. منطقه ۵ شهرداری تهران یكی از بهترین منطقه های غرب تهران است.

منطقه پنج تهران شمال غربی ترین منطقه تهران است كه از شمال به رشته كوه های البرز، از جنوب به جاده مخصوص كرج، از شرق به خيابان آیت الله كاشانی و از غرب به رودخانه كن منتهی می گردد.

منطقه پنج تهران دارای حریم گسترده ای در شمال منطقه و در دل رشته كوه های البرز است و به دلیل همین موقعیت ممتاز دارای ظرفیت گردشگری منحصر به فردی است. رود دره كن كه جزو بزرگترین رود دره های تهران است از منطقه پنج عبور می كند و پس از عبور از منطقه پنج به مناطق بیست و يک و هجده می رسد.

منطقه ۵ شهرداری در شمال غرب تهران قراردارد و دارای ۵ منطقه است. اين منطقه از جنوب به جاده مخصوص كرج، از شمال به دامنه كوه های البرز، از غرب به رودخانه كن و منطقه ۲۲ و از شرق به بزرگراه محمد علی جناح و اشرفی اصفهانی محدود می شود.

منطقه ۵ كه به پهنه توسعه شهر تهران معروف است، پس از انقلاب اسلامی به دلایل مختلف از جمله سرریز جمعیت تهران از مناطق مركزی و جنوبی و سیل مهاجرین به تهران، با افزایش جمعیت و توسعه روبرو بوده است. تعمیر آسانسور منطقه پنج

رشد سریع جمعیت اين منطقه در سال های پس از پيروزی انقلاب، نشان دهنده میل مردم به زندگی در اين منطقه جوان بوده است. منطقه ۵ به دلیل قرار گرفتن در كوهپايه دارای آب و هوای سرد و كوهستانی است. همینطور اين منطقه از نظر سرانه فضای سبز در وضعیت مطلوبی قرار داشته و دارای سرانه فضای سبز ۱۷ متر، بدون احتساب پارک جنگلی كوهسار است.

از نظر تنوع گياهی، اين منطقه غنی بوده و انواع گياهان در آن پرورش می يابد. از مراكز تفریحی اين منطقه می توان به پارک ارم در اتوبان كرج و مجتمع سرزمین عجایب كه در بلوار اشرفی اصفهانی واقع شده است، اشاره كرد.

همانطور که اشاره کردیم یکی از خدمات ما تعمیر آسانسور منطقه پنج – 5 بوده و آن را با بهترین کارشناسان و سرویسکاران آسانسور انجام می دهیم. ما در تلاشیم با بهترین قیمت های ممکن رضایت شما را جلب کنیم و در نهایت با بهترین کیفیت انجام خدمات اعتماد شما را به دست بیاوریم. تعمیر آسانسور منطقه پنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *