تعمیر آسانسور منطقه چهارده تهران را به ما بسپارید! تعمیر دوره ای شامل تعمیری است كه آسانسور با یک شرکت تعمیر قرارداد دارد و در صورت رخ دادن هر مشکلی باید تعمیر توسط تعمیرکاران شرکت انجام شود. آسانسورهای كه با هیچ شرکتی قرارداد ندارند معمولا انجام تعمیر آسانسور منظم و مرتبی ندارند و نیاز تعمیر موردی دارند.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند.  تعمیر آسانسور منطقه چهارده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

معمولا بیشتر شرکت ها از پذیرفتن از پذیرفتن تعمیر موردی معذور می باشند چون در تعمیر موردی نیاز به خدمات بیشتری است.

بیشتر ایرادات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یک بار انجام دادن تعمیر برای آسانسور کافی نیست آسانسورها به سطح کیفی خود نخواهند رسید. در نتیجه تعمیر دوره ای بهتر از تعمیر موردی است زیرا برای تعمیر موردی باید هزینه بیشتری صرف شود تا مشکل رفع شود. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

تعمیر آسانسور منطقه چهارده – تعمیر آسانسور منطقه 14

مشکلات آسانسور گاهی اوقات به علت خرابی چند قطعه به صورت همزمان، بیشتر از حد انتظار هزینه های فوق العاده زیاد و زمان های طولانی تعمیر و بازسازی را به اهالی ساختمان ها تحمیل می کند.

شاید برای شما بارها پیش آمده كه وقتی به منزل یا محل کار خود می رسید و قصد استفاده از آسانسور را دارید متوجه خراب بودن آن می شوید و مجبور هستید طبقات را با پله طی کنید كه این امر برای طبقات مرتفع و افراد سالم واقعا خسته کننده است. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

ولی همین حال را برای افراد معلول وقتی متصور می شویم اهمیت موضوع بیش از پیش برایمان مشخص می شود. بسیاری از شهروندان تهرانی برای تعمیر آسانسور آپارتمان خود با مشکلات زیادی روبرو می باشند.

در این میان یافتن تعمیرکار آسانسوری كه ماهر و کاربلد باشد و بتواند خدمات تعمیر آسانسور در تهران را با سرعت و دقت بالا انجام دهند تنها توسط شرکت های معتبر ارائه خدمات خدمات تعمیر آسانسور بر میاد.

برای تعمیر کردن آسانسور و اجزایش باید به یک شرکت با نمونه کار زیاد مراجعه کرد تا خیالتان بابت تعمیر راحت باشد. چنانچه واحد مسکونی شما نیازمند به تعمیر مداوم برای آسانسور است پس با یافتن یک شرکت معتبر قرارداد بلندمدت ببندید تا خدمات تعمیر را به صورت مستمر دریافت کنید. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

درباره منطقه چهارده

منطقه ۱۴ در شرق تهران از مناطق قدیمی شهر به حساب می آيد. با توجه به افزایش چشمگير قیمت خانه ها در ماه های گذشته خريد خانه در منطقه ۱۴ با توجه به ميانگین قیمت خانه در اين منطقه از گزینه های مناسب پیش روی شما به حساب می آيد.

قیمت خانه در منطقه ۱۴ محله به محله تفاوت دارد. از محله های گران منطقه ۱۴ می توان به پرستار، ابوذر، نبی اكرم و شهدای گمنام اشاره كرد و از محله های ارزان منطقه ۱۴ می توان به گذر پایین دولاب، دولاب، دلگشا اشاره كرد. بافت اين با توجه به قدیمی بودن آن سنتی مذهبی است. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

امكانات رفت و آمد مناسب به بزرگراه ها و وجود خطوط ۴ و ۷ مترو و همینطور اتوبوس تندرو باعث شده اين منطقه دسترسی مناسبی به نقاط مختلف ناحيه ها و اطراف داشته باشند.

معرفی منطقه ۱۴ تهران

همانگونه كه گفته شد اين منطقه در شرق تهران قرار دارد كه از شمال به خيابان پيروزی، از غرب به خيابان هفده شهریور از جنوب به اتوبان خاوران و ده حقی و از شرق به بزرگراه بسیج مستعضفان محدود می شود.

وسعت اين منطقه بدون در نظر گرفتن حریم آن كه در شرق محدوده ۱۴.۵۴ كیلومتر مربع است. منطقه ۱۴ تهران ۶ ناحيه دارد كه مجموعا ۲۱ محله اين منطقه را شكل می دهد. اين منطقه دارای بافت مسكونی است و ادارات كمتری در سطح منطقه قابل مشاهده است.

دروازه دولاب یكی از دروازه های قدیمی شهر تهران در اين محدوده بوده است كه اكنون همان منطقه به دولاب معروف است. بعد از دستور گسترش شهر تهران اثری از اين دروازه باقی نمانده و فقط عكس هايی از آن يادآور خاطرات قدیم اين دروازه است.

پیشینه اين منطقه به قبل از ناصرالدین شاه بر می گردد. زمانی كه دولاب و سلیمانيه خارج از حصار شهری قرار داشتند كه به مرور زمان پس از گسترش تهران زمین های كشاورزی و باير اطراف اين دو محله شروع به رشد و گسترش كرده است.

محله های پرستار، چهارصد دستگاه، ابوذر و تاكسيرانی دارای بافت طراحی شده و رعایت اصول شهرسازی است. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

تعمیر آسانسور منطقه 14

مسير های دسترسی به منطقه ۱۴ تهران تعمیر آسانسور منطقه چهارده

از مهم ترین مسائلی كه افراد هنگام خريد آپارتمان و اجاره آپارتمان با دقت مورد بررسی قرار می دهند مسيرهای دسترسی منطقه مورد نظر است. راحتی رفت و آمد و دسترسی آسان می تواند ميانگین قیمت خانه را در محلات مختلف اين منطقه دستخوش تغیير كند.

یكی از وسایل پر استفاده حمل و نقل عمومی در اين منطقه مترو شهری است. خط ۴، خط ۷ و خط ۶ طبق نقشه خطوط مترو تهران از اين منطقه گذر می كند. گفتنی است خطوط ۶ و ۷ مترو تهران در منطقه ۱۴ در دست احداث می باشند و هنوز از آن ها بهره برداری نشده است.

ایستگاه های ميدان شهدا، ابن سینا، پيروزی، نبرد و نيروی هوایی در خط ۴، ایستگاه های بسیج، آهنگ، بزرگراه شهيد محلاتی و شهدای هفده شهریور در خط ۷ و ایستگاه های ميدان شهدا، امير كبير، ميدان خراسان در خط ۶ در منطقه ۱۴ تهران قرار دارند.

تعداد ایستگاه های اتوبوس های تندرو نیز چشمگير است. خط ۳ و خط ۹ اين سامانه از منطقه ۱۴ تهران عبور می كند. خط ۳ اتوبوس تندور در اتوبان بیسج مستضعفان قرار دارد و مسيری جنوبی شمالی دارد كه از پايانه خاوران شروع شده و پس از طی كردن ایستگاه هايی منطقه ۱۴ به سمت پايانه علم و صنعت می رود.

خط ۹ از پايانه مترو جوانمرد قصاب شروع به حركت می كند و در امتداد اتوبان امام علی به سمت پايانه لاله در شمال شرق تهران می رود. یكی از ایستگاه های اين خط به ایستگاه مترو پيروزی تلاقی دارد. تعمیر آسانسور منطقه چهارده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *