تعمیر آسانسور منطقه چهار یکی از خدماتی است که آسانسور مانا به بهترین شکل آن را ارائه می کند. در صورتی كه علاقمند به کارهای مکانیکی و سر درآوردن از آسانسور هستید اما قادر به ارتباط خوب با آسانسور نبوده اید بهتر است کمی با دلایل خراب شدن آسانسور آشنا شوید تا بهتر بتوانید تعمیر آسانسور را درک کنید و شاید بیشتر از آسانسور نگهداری کنید.

استاندارد آسانسور به دو شکل اولیه و دوره ای است. تعمیرکاران باتجربه در چک لیست خود مشکل آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد. حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به تعمیر شدن خواهد داشت و بیشتر مراکز بیمه برای جبران خسارات حتما قراداد تعمیر را خواهند بست.

هر چند كه نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر تعمیر نکردن و تعمیر نکردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را کامل کنید. تعمیر آسانسور منطقه چهار

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه چهار

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

تعمیر آسانسور منطقه چهار – تعمیر آسانسور منطقه 4

آسانسورها دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از آن ها عملکرد خاص خود را دارند. باید به این نکته توجه کرد كه درست است كه همه آسانسورها در اجزاء و قطعات کلی به هم شبیه می باشند، اما قطعات و اجزای مختلفی در انواع آسانسورهای مختلف وجود دارد.

برای مثال سیستم یک آسانسور گیرلس یا هیدرولیک یا روملس با یک آسانسور گیربکس دار متفاوت است. تعمیر در هر کدام از این آسانسورها شرایط خاص خود را دارد و مستلزم دانش عملیاتی است. تعمیر آسانسور منطقه چهار

از این رو برای باید دقت شود كه شرکت تعمیر آسانسور تهران نیروی متخصص در زمینه تعمیر آسانسور مربوطه را داراست و نیرو های متخص آن از دانش عملیاتی برخوردارند.

باید به این نکته توجه کرد آسانسورهای مختلف، از تکنولوژی های مختلفی در ساخت استفاده می کنند. آشنایی با ساز و کار آسانسور برای تعمیرکار آسانسور یک امر ضروری است.

این امر نیاز به به روز کردن دانش تعمیرکاران و آموزش تعمیر آسانسور به صورت مستمر دارد. تعمیر آسانسور در تهرانپارس یکی از مناطقی است كه در تهران قرار دارد و بایستی در اولویت مناطق تهران قرار گیرد. تعمیر آسانسور منطقه چهار

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور جنوب تهران

درباره منطقه چهار

منطقه 4 در شمال شرقی تهران قرار دارد و شرقی ترین محله تهران است. منطقه 4 تهران از جنوب به با مرز خيابان رسالت با مناطق 7و8 و در محدوده خيابان دماوند با منطقه 13 از غرب به در حدود خيابان لنگری با منطقه ١ ودر پاسداران با منطقه ٣ از شرق به به حریم منطقه ٤ محدود میشود.

منطقه ۴ به عنوان یكی از پرجمعیت ترین، وسیع ترین، مهاجرپذيرترین، پرساخت و سازترین مناطق تهران شناخته شده است.

اين منطقه با دارا بودن پارک جنگلی لویزان و همینطور با ویژگی هايی چون وجود نابرابری اجتماعی – اقتصادی شديد در آن، جوان بودن ميانگین سنی جمعیت، وجود اقشار آسیب پذير در محله هايی همچون خاک سفيد، شميران نو، شيان و… از ساير محله های تهران قابل تمایز و تفكيک است.
محله های منطقه ۴ تهران
منطقه ۴ تهران شامل ۹ ناحيه است كه هر كدام از اين ناحيه ها شامل محله های مختلفی است. شاخص قیمت خانه در منطقه ۴ نیز در هر محله متفاوت است.

ناحيه ۱ از شمال به بزرگراه شهيد زین الدین، از جنوب به محور رسالت، از شرق به خيابان شهيد استادحسن بنا و از غرب به خيابان شریعتی محدود می شود. ناحيه ١ از دو محله مهران و كاظم آباد تشكیل شده است.

ناحيه ۲ از غرب به خيابان شهيد استاد حسن بنا، از جنوب محور رسالت و از شمال و شرق به بزرگراه امام علی(ع) و خيابان شهيدصبوری و هنگام محدود می شود و شامل محله های كالاد، شمس آباد و مجيديه است.

ناحيه ٣ در ميان بزرگراه شهيد بابایی، خيابان پاسداران، بزرگراه شهيد زین ا لدین و خيابان شهيد طجرلو واقع شده است. ناحيه ٣ با مساحتی حدود يازده هزار مترمربع، جمعیتی در حدود ۱۱۰ هزار نفر را شامل می شود. تعمیر آسانسور منطقه چهار

اين ناحيه از سه محله به نام های ضرابخانه، پاسداران، مبارک آباد، حسین آباد، شيان و لویزان تشكیل شده و یكی از بزرگ ترین ناحيه های منطقه چهار تهران است. بیشتر خانه ها در اين منطقه خانه های سازمانی و مجتمع های بزرگ است.

ناحيه ٤ از شمال به بلوار دلاوران، از جنوب به محور رسالت، از شرق به بزرگراه شهيد باقری و از غرب به خيابان هنگام محدود می شود. اين ناحيه از دو محله نارمک شمالی و علم و صنعت تشكیل شده است. بخشی از ناحيه چهار مربوط به فضای تجاری آن است و بخشی دیگر نیز به فضاهای مسكونی اختصاص دارد.

محله تهرانپارس غربی در ناحيه ۵ اين منطقه واقع شده است و در اين ناحيه تنها همین محله وجود دارد كه ميان بلوار شاهد و محور رسالت قرار دارد و از غرب به بزرگراه شهيد باقری و بزرگراه شهيد زین الدین محدود می شود. تعمیر آسانسور منطقه چهار

ناحيه ۶ از شمال به بزرگراه شهيد زین الدین، از غرب به بلوار شاهد و از جنوب و شرق به خيابان های دماوند و احسان محدود می شود. ناحيه ۶ از محله های خاک سفيد، تهرانپارس شرقی و جواديه تشكیل شده است.

ناحيه ۷ از شمال به بزرگراه شهيد بابایی و از غرب به بزرگراه امام علی(ع) و از جنوب به بلوار دلاوران و خيابان شهيد صبوری منتهی می شود. ناحيه ۷ بعد از ناحيه ۳، وسیع ترین ناحيه در منطقه چهار است كه دارای سه محله قاسم آباد، نارمك، اوقاف و شميران نو است.

ناحيه ۸ در ميان بزرگراه شهيد بابایی و خيابان احسان از شمال و غرب، جاده تلو و خيابان دماوند از شرق و جنوب، محصور شده است، اين ناحيه شامل منطقه حكیميه می شود و شرقی ترین ناحيه در منطقه چهار است. تعمیر آسانسور منطقه چهار

ناحيه نه از شمال به بزرگراه شهيد بابایی، از غرب به شهرک گلستان و از شرق و جنوب به خيابان شهيد عباسپور و بزرگراه شهيد زین الدین محدود می شود. اين ناحيه شامل سه محله قنات كوثر، مجيدآباد و كوهسار است.

 

اگر نیاز به تعمیر آسانسور منطقه چهار – 4 دارید همین حالا برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. راه های ارتباطی ما در همین صفحه از وب سایت درج شده است. بلافاصله بعد از تماس شما کارشناس مربوطه به محل اعزام می شود و با تجهیزات کاملی که در اختیار دارد مشکلات شما را حل می کند. تعمیر آسانسور منطقه چهار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *