تعمیر آسانسور منطقه یازده تهران جزو خدمات تخصصی آسانسور مانا به شمار می رود. واحد یا شرکتی می تواند در عملیات تعمیر آسانسور موفق عمل کند كه از تعمیرکاران و تعمیرکاران آموزش دیده، مجرب و با سابقه استفاده کند.

 

نیاز به خدمات حرفه ای نصب، سرویس و تعمیر آسانسور دارید؟

همین حالا با 02146130971 تماس بگیرید و سفارش خود را برای بازبینی آسانسور ثبت کنید.
کار شناسان ما در تلاش هستند در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و آرامش را به محل سکونت شما برگردانند. تعمیر آسانسور منطقه یازده

ما تجهیزات کاملی در اختیار داریم و با عقد قرارداد سرویس و ضمانت تعمیر آسانسور مشکلات شما را حل می کنیم! همین حالا سفارش خود را ثبت کنید!

 

 

یک واحد نگهداری موفق همواره آماده ارائه خدمات و تعمیر در سریع ترین زمان بوده و رفع هر خرابی و اجرای نگهداری پیشگیرانه برای افزایش عمر و کارایی دستگاه را در اولویت قرار می دهد. تعمیر آسانسور منطقه یازده

همچنین گروه ای در خدمات آسانسور می تواند رشد کند : كه با دارا بودن انبار قطعات قابلیت ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و نصب حتی در ایام تعطیل را هم مد نظر قرار دهد. گروه آسانسور مانا به عنوان یک شرکت تعمیر آسانسور تهران، شمال تهران، تهران و جنوب تهران آماده ارائه خدمت در زمینه تعمیر آسانسور در استان تهران است.

تعمیر آسانسور منطقه یازده – تعمیر آسانسور منطقه 11

درباره منطقه يازده

در منطقه 11 تهران كه از مناطق مهم سياسی نیز شناخته می شود مراكز درمانی و تفریحی متعددی جای گرفته اند. مراكز و مجتمع های تجاری مختلفی نیز در خيابان های مهم آن یعنی انقلاب تاسیس شده اند. در تهران كه يک كلان شهر محسوب می شود مناطق مختلفی وجود دارند كه یكی از آنها منطقه 11 است كه مساحتی بالغ بر 6/12 كیلومتر مربع برخوردار است.

در اين منطقه 19 محله و 4 ناحيه وجود دارد. از دیگر ویژگی های آن وجود بافت های فرسوده ای است كه اغلب در محله هايی همچون منيريه، دروازه قزوین و خيابان شیخ هادی با آنها روبرو می شويد.

اين منطقه دارای موقعیت مكانی سياسی است به طوری كه مراكز و نهادهای مهمی همچون بیت رهبری، شورای نگهبان و چندین مورد دیگر در آن جای گرفته اند. در اين منطقه شما با مراكز تفریحی، علمی و درمانی مختلفی روبرو می شويد.

محله های منطقه ۱۱ تهران كدام اند؟

به منظور خريد خانه در منطقه ۱۱ بايد یكی از محله های آن را برای زندگی انتخاب كنيد، بنابراين با توجه به نام های آن می توانيد جستجوی خود را آغاز كنيد. تعمیر آسانسور منطقه یازده

ازجمله محله های منطقه ۱۱ می توان به محله های زير اشاره كرد:

تعمیر آسانسور منيريه

املاک محله منيره برای زندگی و سرمايه گذاری از موقعیت مناسبی برخوردارند. برای خريد خانه در منيريه بايد بگوییم كه بیشتر خانه های ویلایی اين منطقه قدیمی می باشند. متوسط قیمت خريد مسكن در محله منيريه چیزی در حدود ۱۳ تا ۱۹ میلیون تومان به ازای هر متر مربع است.

متوسط قیمت خريد آپارتمان در اين محدوده برای خانه های چند سال ساخت تقریبا ۸ میلیون تومان برای هر مترمربع و برای واحدهای نوساز حدودا متری ۱۳ میلیون تومان است.

تعمیر آسانسور اميريه تعمیر آسانسور منطقه یازده

در محله اميريه نبايد زياد انتظار داشته باشيد كه به سادگی خانه های نوساز و كليد نخورده پيدا كنيد. اما خانه های ویلایی بازسازی شده بسياری در اين محدوده وجود دارند كه می توان برای خريد آن ها را انتخاب كرد.

در اين محدوده موارد خريد خانه با مساحت های كوچک و مبالغ مناسب زياد يافت می شود. جالب است بدانيد كه املاک كلنگی دارای جواز ساخت در اين منطقه با قیمت بالاتری به فروش می رسند.

در محله اميريه برای خريد آپارتمان با واحدهای نوساز بايد بودجه ای در حدود ۹ تا ۱۱ میلیون تومان به ازای هر متر مربع خانه در اختيار داشته باشيد. قیمت خانه در محله اميريه برای واحدهای چند سال ساخت در حدود متری ۵ تا ۸ میلیون تومان است.

تعمیر آسانسور جمال زاده جنوبی

جمال زاده جنوبی یكی دیگر از محله های منطقه ۱۱ پایتخت برای خريد خانه است كه یكی از محله های خوش نام با موقعیت عالی و دسترسی خوب در شهر تهران است.

قیمت خريد آپارتمان در محله جمال زاده جنوبی برای واحدهای بیش از ۱۰ سال ساخت در حدود ۸ تا ۱۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع است. البته اگر خواستار خريد خانه در اين محدوده با قیمت مناسب هستيد، با كمی جستجو خانه های متری ۶ میلیون تومانی نیز پيدا خواهيد كرد.

تعمیر آسانسور محله امير بهادر در منطقه ۱۱

محله امير بهادر از محله های منطقه ۱۱ تهران است كه برای پيدا كردن خانه های ارزان منطقه مناسبی است. متوسط قیمت خانه در محله امير بهادر پایتخت در حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است. محله های منطقه 11 تهران

قیمت خريد خانه در خيابان عباسی منطقه ۱۱ تقریبا متری ۵ تا ۸ میلیون تومان است. البته اين قیمت برای خانه های چند سال ساخت در حدود متری ۳ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است.

خيابان رازی و مولوی نیز خانه های قدیمی زيادی با قیمت های مختلف برای خريد خانه در منطقه ۱۱ دارند. خريد آپارتمان در منطقه ۱۱ با توجه به افزایش روند ساخت و ساز و كاهش متراژهای ساخته شده، قیمت مناسبی را برای متقاضيان در بردارد.

دسترسی منطقه ۱۱ و سیستم حمل و نقل تعمیر آسانسور منطقه یازده

دسترسی اين منطقه ازلحاظ نزدیكی به سیستم حمل و نقل عمومی از موقعیت مناسبی برخوردار است. ایستگاه های اتوبوس و خطوط بسياری در اين منطقه آن را به ساير مناطق متصل كرده است.

خريد خانه در منطقه ۱۱ با توجه به دسترسی به ایستگاه های مختلف اتوبوس، تاكسی، مترو و خيابان های اصلی آن معضل رفت و آمد را به ساير نقاط شهر برای ساكنین آسان می كند.

ایستگاه های مترو فعال در اين منطقه به قرار زير است:

ایستگاه مترو تئاتر شهر
ایستگاه مترو جواديه
ایستگاه مترو حسن آباد
ایستگاه مترو دانشگاه امام علی
ایستگاه مترو راه آهن
ایستگاه مترو منيريه
ایستگاه مترو ميدان حر تعمیر آسانسور منطقه یازده

همانطور که اشاره کردیم یکی از خدمات ما تعمیر آسانسور منطقه پنج – 5 بوده و آن را با بهترین کارشناسان و سرویسکاران آسانسور انجام می دهیم. ما در تلاشیم با بهترین قیمت های ممکن رضایت شما را جلب کنیم و در نهایت با بهترین کیفیت انجام خدمات اعتماد شما را به دست بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *