تعمیر آسانسور میدان خراسان را به ما بسپارید! ما کامل ترین گروهی هستیم که شما می توانید برای تعمیر آسانسور های خود به ما اعتماد کنید. برای ثبت سفارش کافی است با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید و درخواست خود را برای ارسال تعمیرکار ثبت کنید.

بعد از ثبت سفارش شما تعمیرکار به محل اعزام شده و با حفظ همه تدابیر امنیتی آسانسور شما را مورد بررسی قرار می دهد.

سرانجام مشکل شرح داده می شود و هزینه تقریبی تعمیر به شما اعلام می گردد. پس از تایید شما تعمیرات انجام شده و می توانید مثل گذشته یک آسانسور بی عیب و ایراد داشته باشید!

ما از لحظه ثبت سفارش تا تحویل کامل آسانسور در کنار شما هستیم و در نهایت همه خدمات خود را مورد پیگیری قرار می دهیم تا از رضایت شما مطمئن شویم.

ثبت سفارش ارسال سرویسکار آسانسور در هرکجای تهران که هستید! : 02146130971

تعمیر آسانسور میدان خراسان در سه سوت!

گیر كردن آسانسورها رایج ترین نقصی است كه از آن ها دیده می شود، اما خود گیر كردن نقص اصلی نیست. تعمیر آسانسور میدان خراسان

در واقع وقتی مشکلی در سیستم حرکتی آسانسور ایجاد می شود ترمز فعال شده و کابین آسانسور در موقعیت فعلی ایست می شود. پس گیر كردن آسانسور به نوعی واكنش سیستم برای حفاظت از سرنشینان کابین در مقابل ایراد در سیستم محرک آسانسور است.

اما این اختلال به سه دلیل عمده اتفاق می افتد:

  1. نقص مکانیکی و الکتریکی: آسانسور مانند هر وسیله الکتریکی و مکانیکی امکان دارد با نقص رو به رو شود كه اگر این اتفاق زمان تردد آسانسور در فواصل طبقات رخ دهد برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار بعدی، کابین متوقف می شود.
  2. استفاده نادرست از آسانسور: زمانی كه مسافران بیش از ظرفیت آسانسور استفاده كنند و یا در را باز نگه دارند و مواردی از این قبیل می تواند منجر به ایجاد اشکال در سیستم آسانسور و متوقف شدن آن شود.
  3. قطع شدن ناگهانی برق: این اتفاق می تواند از جانب شرکت برق، خطای انسانی یا بلایای طبیعی رخ دهد.

واحد تعمیر آسانسور مانا در حال حاضر با بهره گیری از پرسنل باتجربه و آموزش دیده در حال ارائه خدمات تعمیر می باشد. تعمیر آسانسور میدان خراسان

آسانسور آسانسور مانا با دستور العمل های خاص جهت انواع آسانسور ها، آموزش پرسنل، مدیریت صحیح، كنترل و بازرسی پرسنل خدمات و ایجاد راهکارهای منطبق با علم روز جهت پاسخگویی سریع به درخواست های مشتریان خدماتی باکیفیت و در خور مشتریان ارائه می دهد.

تعمیر آسانسور میدان خراسان

درباره محله میدان خراسان تعمیر آسانسور میدان خراسان

این میدان از سمت شمال به خيابان 17 شهریور و در نهایت به میدان امام حسین (ع) می رسد؛ خيابانی كه پل آهنگ از روی آن عبور كرده است و شرق را به غرب پیوند داده است.

غالب مغازه های دو طرف این خيابان را نمایشگاه موتور، خودرو و تعمیرگاه های آنها شکل داده است، اما يكی از مكان هايی كه در این خيابان برای اهالی خراسان خاطره ساز است، كارخانه برق خيابان 17 شهریور نزديک میدان شهداست.

در گذشته دور با تیرهای بزرگش، برق را به كارخانه سیمان و خانه ها در مسیر خود می رساند. آن قدر وجود تیرهای بزرگ چراغ برق در این مسیر مهم بود كه نام محله تیردوقلو را ساخت؛ محله قدیمی كه حدفاصل خيابان شوش و 17 شهریور جنوبی (شهباز) قرار دارد.

میدان خراسان از قدیم محل و نشانی برای رفتن به سوی مشهد و زيارت هشتمین امام شیعيان امام رضا (ع) بوده و هست. تعمیر آسانسور میدان خراسان

شاهد مثال آن هم می تواند قرارگیری اتوبان امام رضا (ع) در انتهای خيابان خاوران باشد خيابانی كه از میدان خراسان شروع می گردد و در نهایت به جاده سمنان و از آن جا به مشهد می رسد. تعمیر آسانسور میدان خراسان

این میدان در تقاطع مناطق 12، 14 و 15 و در مجموع در نقطه ای قرار گرفته است كه بسياری از محلات هیئت خیز تهران در آن اطراف آن قرار دارند و بیوت بسياری از مراجع تقلید هم در نزديكی آن از جمله در خيابان های منتهی به محله قيام در همسایگی میدان خراسان قرار دارد.

بافت موجود در اطراف میدان خراسان را نمی توان منطبق بر نشانه های دینی و مذهبی دانست. در ضلع شمال غربی این میدان پاساژ خراسان قرار دارد كه بورس طلافروشان و لباس فروشی است و در اطراف آن هم اغذیه فروشی ها و زیورآلات فروشی ها قرار دارند.

ضلع جنوب غربی این میدان هم يک حمامی و لباس فروشی ها قرار دارند. در ضلع جنوب شرقی آن پاساژ البسه و كیف فروشی و خياطی و قنادی و اغذیه فروشی ها فعالیت می كنند. در ضلع شمال شرقی آن هم ساختمان قدیمی فروشگاه قدس و يک لباس فروشی قرار دارد.

در وسط میدان هم يک سازه ای قرار دارد كه متشکل از دو حجم بیضی شکل است كه در هم فرو رفته اند و يک سازه گنبدی شکل را تشكیل داده اند بدون هیچ توضیح قابل مشاهده ای كه بعید است منظور از آن طرحی از يک گنبد باشد.

شاید اینگونه ادعا گردد كه بسياری از مراکز مذهبی در فاصله کمی با میدان خراسان قرار دارند، اما نکته این است كه موضوع گزارش ما خود میدان است و نه مجموعه هايی كه با فاصله گرفتن از میدان قابل مشاهده و دسترسی می باشند. تعمیر آسانسور میدان خراسان

البته شاید این معضل تنها میدان خراسان را شامل نگردد بلكه ميادین و نقاط مختلف شهری دیگری هم می باشند كه از این مهم برخوردار نیستند كه البته در مورد هویت آن ها هم باید فكری شود.

اما در مورد میدان خراسان به دلیل قدمتی كه با این نام دارد و محلی برای گذر هزاران نفر به سوی شهر زيارتی مشهد است بهتر است كه رعایت این مهم بیشتر در مورد آن رعایت گردد و برای انجام آن دغدغه وجود داشته باشد.

اگر ساکن این منطقه یا هرکجای جنوب تهران هستید، برای تعمیر آسانسور با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش تعمیر آسانسور در جنوب تهران

اگر آسانسور های ساختمان شما توسط آسانسور مانا نگهداری و سرویس داده شوند باید به ارائه خدمات ایمن و مطمئن برای مشتران ادامه دهند.

با این که مشتریان نگهداری از آسانسور را در اولویت قرار نمی دهند ولی آسانسور مانا برای افزایش و به دست آوردن رضایت مشتری، بالاترین سطح ایمنی آسانسور و بازرسی منظم را در اولویت کار خود قرار می دهد. تعمیر آسانسور میدان خراسان

آسانسور مانا با توجه به نیازهای ساختاری درسطح مسکونی و تجاری با ارائه بهترین راهکارها و دستورالعمل های دقیق به شما اطمینان خاطر را می دهد که علاوه بر اصلاح به بازسازی و نوسازی و یا سایر خدمات آسانسور توسط تکنسین های ماهر و مجرب خود در کوتاه ترین زمان، دسترسی داشته باشید.

برای رفع مشکل آسانسور و کسب اطلاع از قیمت تعمیر انواع آسانسور با مشاوران آسانسور مانا تماس بگیرید. تعمیر آسانسور میدان خراسان

ما با بهترین قیمت ها در بازار خدمات آسانسور در خدمت شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *