تعمیر آسانسور نظام آباد یکی از خدماتی است که توسط آسانسور مانا به بهترین شکل ممکن ارائه می گردد. شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی در آسانسورهای خود با ما تماس بگیرید تا تیم کارشناس خود را به محل اعزام کنیم.

آسانسور جزو مهم ترین بخش های هر ساختمان مسکونی، اداری، فروشگاهی و … محسوب می شود که نادیده گرفتن کوچکترین مشکل در آن می تواند باعث بروز مشکلات بزرگی شود.

برای مثال اگر تکان خوردن غیر عادی یا صداهای آسانسور را نادیده بگیرید با گذشت زمان آسانسور از کار می افتد یا در بدترین حالت با مشکلات جانی و مالی بزرگ تری شما را تهدید می کند. تعمیر آسانسور نظام آباد

پس سریعا در صورت مشاهده هر نشانه غیر عادی در آسانسور خود با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای تعمیر آسانسور ثبت کنید! در هرکجای تهران که باشید ما به شما کمک می کنیم دوباره شرایط ساختمان را به حالت عادی برگردانید.

ثبت سفارش ارسال سرویسکار آسانسور در هرکجای تهران که هستید! : 02146130971

تعمیر آسانسور نظام آباد سریع و حرفه ای!

مشکلاتی مانند تکان های شدید کابین آسانسور كه به وضوح احساس می شود مربوط به گیربکس آسانسور است كه تعمیر آسانسور در مواردی كه مشکل مربوط به موتور و یا گیربکس باشد امری پیچیده است كه نیازمند فردی متخصص در این موضوع است.

توجه داشته باشید كه در مواردی كه گیربکس آسانسور به هر نحوی مشکل داشته باشد باید سریعا اقدام كنید چون امکان دارد موجب سقوط آسانسور شود.

به طور کلی در مواجه با هر مشکلی در آسانسور به گونه ای عمل كنید كه ابتدا متخصص فنی از آسانسور دیدن كند تا بتواند با استفاده از تجربه هایی كه در این زمینه دارد علت خرابی آسانسور را مشخص كند. در این صورت نیروی تعمیر کار میتواند به تعمیر آسانسور بپردازد.

علاوه بر سیستم خدمات رسانی سریع خرابی مستقر در هر منطقه، سیستم تعمیر نگهداری پیشگیرانه هم به صورت منظم و ماهانه جهت هر آسانسور درتاریخ مشخص واز قبل برنامه ریزی شده كنترل می شود.

همه دستورالعمل های تعمیر آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشترکین هم در جریان چگونگی انجام خدمات قرار گیرند. همینطور همه آسانسورها توسط مهندسین واحد كنترل کیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ کیفیت عملكرد خدمات آسانسورها را كنترل کنند.

نشانه هایی كه خبر از نیاز به تعمیر آسانسور می دهند و نباید آن ها را نادیده گرفت:

 • زیاد از کار افتادن آسانسور تعمیر آسانسور نظام آباد
 • صداهای ناهنجار آسانسور
 • توقف آنسور میان طبقات و تراز نبودن آن
 • تغییر سرعت آسانسور
 • زمان انتظار زیاد برای آسانسور

تعمیرآسانسور به طور کلی به دو بخش تقسیم می شود: تعمیر آسانسور نظام آباد

 1. بخشی كه مربوط به تعمیر گیربکس و موتور آسانسور می شود
 2. بخش دیگر تعمیر آسانسور به کابین آن و درب و برد مربوط می شود.

تعمیر آسانسور در نظام آباد

درباره محله نظام آباد تعمیر آسانسور نظام آباد

محله نظام آباد نام يكی از محله های اصیل و قدیمی در شرق پایتخت است كه در منطقه های ۷ و ۸ شهرداری تهران واقع شده است.

این محله بیشتر از ۶۰ سال است كه شکل گرفته و اوایل جزو محله نارمک به حساب می آمد اما با گذشت زمان و شروع ساخت و سازها از سال ۱۳۴۰، به صورت محله ای مستقل شناخته شد.

امكانات نظام آباد و همینطور دسترسی محله نظام آباد سبب شده تا درخواست خرید و فروش و اجاره خانه در این محله رو به افزایش رود. از خيابان های مهم نظام آباد می توان به خيابان شهید مدنی و خيابان سبلان اشاره كرد و همینطور با اهمیت ترین میدان این محله میدان امام حسین (ع) است.

محله نظام آباد از سمت غرب به مجیدیه، از سمت شرق به نارمک و تهران نو، از سمت شمال به محله رسالت و از سمت جنوب به محله امام حسین(ع) منتهی شده است. تعمیر آسانسور نظام آباد

در گذشته و پیش از آباد شدن خيابان ها و محله های اطراف، دسترسی نظام آباد به مرکز شهر فقط از طریق میدان بهارستان امكان پذیر بود. اما امروزه دسترسی نظام آباد بسيار راحت شده است.

۵ ایستگاه مترو

 • میدان امام حسین(ع)
 • شهید مدنی در خيابان شهید مدنی
 • سبلان در خيابان سبلان
 • فدک تعمیر آسانسور نظام آباد
 • گلبرگ

در نظام آباد واقع شده و دسترسی نظام آباد را ساده كرده است. علاوه بر مترو، خط ۱ سامانه اتوبوس های تندرو هم برای دسترسی نظام آباد فراهم است. تاکسی ها هم كار تردد را راحت كرده اند.

همینطور خيابان نظام آباد از تقاطع خيابان انقلاب آغاز شده و به میدان رسالت ختم می گردد و خيابان سبلان هم از شمال از میدان سبلان (تقاطع خيابان قصر با بزرگراه صياد) شروع و از سمت جنوب به خيابان دماوند (تهران نو) متصل می گردد. تعمیر آسانسور نظام آباد

قبل از سال ۱۳۲۰ زمین های محله نظام آباد بصورت تپه ماهور و زمین های بایر بود و تنها یك آبادی كوچك به نام حسین آباد وجود داشت. بعدها ناصرالدین شاه كاخ عشرت آباد را مجاور این محله بنا كرد كه در زمان رضاشاه این كاخ به پادگان تبدیل شد.

با آغاز ساخت پادگان عشرت آباد بسياری از مردم شهرهای اطراف تهران برای كار به این محل مهاجرت كردند. بنابراین ساكنان اولیه محله بیشتركارگران بودند و از شهرهای اراک، اصفهان، سبزوار و اطراف آن به تهران آمده بودند.

محله نظام آباد از محله های كهن تهران است و قدمتی بیش از ۶۰ سال دارد. اولین ساختمان های مسکونی در سال های دهه ۱۳۳۰ ساخته شدند. از سال ۱۳۳۵ با واگذاری زمین و آغاز ساخت وساز، روند ساخت واحدهای مسكونی سرعت گرفت. تعمیر آسانسور نظام آباد

ثبت سفارش تعمیر آسانسور در شرق تهران

فراگرفتن آموزش های بسیار دقیق در حوزه صنعت نصب و تعمیر انواع آسانسور و بالابر کمک شایانی در ترویج فرهنگ استفاده درست از آسانسور می کند. در صورت اختلال در عملکرد هر کدام از بخش های آسانسور، فعالیت آن دچار مشکل خواهد شد و نیاز به بررسی دقیق اجزای مختلف آن دارد.

با در اختیار داشتن اطلاعات درست از نحوه ی کارکرد آسانسور و قطعات آن می توان در حل کردن خرابی ها و اشکالات پیش آمده در دستگاه آسانسور بسیار دقیق عمل کرد. تعمیر آسانسور نظام آباد

افراد تازه کار در حرفه ی نصب و تعمیر آسانسور گاهی در سرویس کاری دچار مشکل می شوند. پس بنابراین باید از سرویس کاران مجرب و کارآزموده تر برای ارائه کلیه خدمات آسانسور کمک گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *