اگر نیاز به تعمیر آسانسور هیدرولیک دارید، می توانید همین حالا بعد از مطالعه این مقاله کاربردی با ما تماس بگیرید تا تیم برجسته خود را در سریع ترین زمان ممکن به نزد شما بفرستیم.

برای حفظ عملکرد صحیح آسانسور نیاز به تعمیر آسانسور و سرویس دوره ای مهم ترین نقش کلیدی را بازی می کند. آسانسور ها در هر حالتی که باشند نیاز به تعمیر مقطعی دارند.

تشخیص اختلال و مشکلات آسانسور ها فقط باید توسط کارشناسان باتجربه صورت بگیرد، چون تاثیر قطعات به کار رفته در آسانسور ها با یکدیگر تشخیص نوع اختلال را سخت می نماید. تعمیرکاران غیر اصولی علاوه بر حل نکردن کامل مشکلات، موجب بروز  ایرادات شدیدتری می شوند و هزینه تعمیر را افزایش می دهند.

یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر آسانسور هیدرولیک از عملکرد کلیه قطعات آسانسور، اطلاع کاملی دارد و بهترین خدمات تعمیراتی را به شما ارائه می دهد.

آسانسور هیدرولیک یکی از انواع آسانسور است که در دهه ‎ 60 وارد بازار شد و به طرفداران بسیاری پیداکرد. آسانسور هیدورلیک برای ظرفیت های مختلف اما در طول مسیر کم کاربرد دارد. این نوع آسانسور در تعداد نفرات بالا نسبت به آسانسور های کششی مقرون به صرفه تر هستند و حرکت نرم و روان و سرعت قابل تنظیم دارند.

آسانسورها دارای ویژگی های بسیار مختلفی هستند. آسانسور هیدرولیک نیازی به موتورخانه در بالای چاه نداشته و می توان آن را در مسافت دورتری از چاه قرار داد. این آسانسور طول عمر بسیاری دارند و نسبت به آسانسورهای دیگر کمتر با مشکل مواجه می شوند.

تعمیر آسانسور

تعمیر آسانسور هیدرولیک در تهران

هر ابزار و وسیله ای که مداوما مورد استفاده قرار می گیرد، در معرض استهلاک قرار دارد، به خصوص وسایلی که دارای عملکرد مکانیکی می باشند.

عمده ایرادات آسانسورهای هیدرولیک از ناحیه جک می باشد. روغن ریزی از مهمترین ایرادات جک آسانسور است. برسی کامل و نقطه به نقطه پیستون برای شناسایی خراش های روی پیستون و همینطور بررسی پکینگ ها و وایر ها هم می تواند در تشخیص دلیل روغن ریزی موثر باشد.

گاهی احتمال دارد به دلیل عوامل مختلف، نیاز به تعویض جک آسانسور پیدا کنیم. باید توجه داشت که جک هیدرولیک بسته به اندازه آن سنگین بوده و یک تیم حرفه ای می تواند آن را از پایه تعمیر کند. پس تعمیر آسانسور هیدورلیک باید توسط کارشناسان صورت بگیرد.

مرکز تعمیر آسانسور مانا، یکی از بهترین مراکز تعمیرات انواع آسانسور در تهران و کرج بوده و تعویض قطعات آن را فقط با قطعات اصلی انجام می دهد. همچنین باید اشاره کنیم که این مرکز با ارائه گارانتی تعمیر سهم بسیاری در جلب اعتماد شما عزیزان خواهد داشت.

مشکلات آسانسور هیدرولیکی

آسانسورها فارق از نوع و مدل مدام در معرض استفاده ساکنین قرار دارند و همین هم پیش زمینه بروز مشکلات آن ها می باشد. همچنین باید اشاره کنیم که عدم استفاده صحیح از آسانسور توسط کاربران نقش بسیاری در بروز مشکلات جدید در آسانسور می باشد.

کم شدن سرعت حرکت آسانسور

 • فیلتر ورودی شیر بالابر کثیف و جرم گرفته شده است. با تمیز کردن آن می توان مشکل را حل نمود.
 • احتمال دارد نمد روغن دان روی ریل از مسیر اصلی خود منحرف شده باشد و روغن کاری درست انجام نشود.
 • از یک سرویسکار متخصص بخواهید تنظیمات مربوط به شیر بلین بررسی و مجدد تنظیم شود.

نشتی و روغن ریزی جک بالابر – تعمیر آسانسور هیدرولیک

 • اختلال یا مشکل دار شدن پکینگ
 • ایجاد خط و خش سطح پیستون یا جدار داخلی سیلندر
 • استهلاک قطعات آسانسور

برای تعمیر آسانسور هیدرولیک ما بهترین انتخاب شما خواهیم بود!

صداهای غیر معمول از آسانسور

 • پکینگ پیستون مسدود شده است. به این ترتیب، پیستون بالابر در زمان بالا رفتن با دیوار سیلندر گیر کرده، ساییده می شود و صدای غیر طبیعی تولید می نماید.
 • لنت های کفشک بالابر به مشکل برخورد کرده اند.

سروصدای پاوریونیت

 • به جای پمپ معمولی، از پمپ اسکرو کمک بگیرید. استفاده از موتور سه فاز هم می تواند در کاهش صدا موثر واقع شود.
 • از پاوریونیت مجهز به پمپ هیدرولیک غوطه ور استفاده شود.

کم شدن سرعت آسانسور

 • تنظیمات شیر بالابر به هم خورده.
 • فیلتر پمپ بالابر کثیف شده.

تکان خوردن شدید آسانسور – تعمیر آسانسور هیدرولیک

 • باید به جای شیر معمولی از شیرهای بلین بویین دار استفاده شود.

کار نکردن کلید شاسی فرمان

 • سیم های داخل شاسی قطع یا شل شده است.

هزینه تعمیر آسانسور هیدرولیکی

قیمت تعمیر و عیب یابی بالابر هیدرولیکی با توجه به نوع آسانسور، عمر آن و هزینه تعمیر قطعات تعیین می شود. همچنین اگر نیاز به تعویض قطعه ای از آسانسور باشد، هزینه قطعه روی هزینه نهایی تعمیر آسانسور اضافه می شود.

شما می توانید برای تعمیر آسانسور هیدرولیک با یک تماس از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. همین حالا با تعمیر آسانسور مانا در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *