برای تعمیر آسانسور پاسداران ما بهترین گزینه پیش روی شما هستیم! ما یکی از بهترین مراکز معتبر تعمیر انواع آسانسور در تهران هستیم که بعد از تماس شما و ثبت سفارش برای بررسی و تعمیر آسانسور به محل اعزام می شویم و کامل ترین خدمات را ارائه می کنیم.

این گروه یکی از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز ارائه خدمات آسانسور بوده که با تکیه بر اعتماد مشتریان توانسته است به این اعتبار دست پیدا کند. در هرکجای تهران که باشید بعد از احساس خراب شدن آسانسور می توانید با ما تماس بگیرید تا سفارش ارسال سرویسکار آسانسور را ثبت کنیم.

بعد از ثبت سفارش کارشناسان به محل اعزام می شوند و شروع به شناسایی مشکل می کنند. بعد از تعیین مشکل هزینه تعمیرات به شما اعلام می گردد و بعد از تاییدیه گرفتن از شما تعمیرات شروع می شود. تعمیر آسانسور پاسداران

ثبت سفارش ارسال سرویسکار آسانسور در هرکجای تهران که هستید! : 02146130971

تعمیر آسانسور پاسداران تخصص ماست!

با بازرسی مناسب و نگهداری پیشگیرانه می توان از بسیاری از خرابی تجهیزات جلوگیری کرد. تعمیر و نگهداری منظم فقط با جلوگیری از خرابی باعث افزایش بهره وری نمی شود – همچنین نشان داده شده است که مصرف انرژی را ۱۵٪ کاهش می دهد.

تعمیر آسانسور نیازمند دانش فنی و تجربه زیادی می باشد. تعمیر، تعمیر و نصب اصولی آسانسور امری مهم است و افراد باید دوره های حرفه ای دیده باشند تا بتوانند این کار را با موفقیت پشت سر بگذارند. تعمیر آسانسور پاسداران

تعمیرکاران آسانسور مانا با گذراندن دوره های تخصصی و کسب دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیر آسانسور، می توانند هر آسانسوری را در هر مدل و برندی تعمیر و یا نصب نمایند.

تعمیر غیر اصولی آسانسور می تواند علاوه بر خراب كردن قطعه معیوب، به قطعات دیگر آسیب برساند و همینطور موجب اختلال در فعالیت آسانسور شود.

در زمینه خدمات تعمیر آسانسور برج های مسکونی باید با توجه تراکم جمعیتی برج و همینطور تعداد توقف های آسانسور پس از تعیین وضعیت تیم تعمیر کار متناسب با برج توسط کارشناسان شرکت در نظر گرفته شود.

تعمیر کاران تحت نظارت دائمی مدیریت شرکت قرار دارند و با رصد مستمر روند کاری اسانسور بالاترین آپ تایم (زمان روشن و فعال بودن آسانسور ) را برای شما به ارمغان می آورند. تعمیر آسانسور پاسداران

برای درخواست خدمات تعمیر آسانسور برج های مسکونی و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید آسانسور مانا متعهد است تا با تعمیر های ماهیانه آسانسور و نوسازی تجهیزات آسانسورها، اثربخشی و کارآمدی آن را به حداکثر برساند.

آسانسور مانا در طی سالیان فعالیت خود همیشه سعی در ارایه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت ممكن به مشتریان را داشته و بر این باور است كه موفقیت در گرو تعهد در خدمات و کاهش هزینه های مشتری و افزایش سهولت کسب و کار برای آن ها است. تعمیر آسانسور پاسداران

تعمیر آسانسور در پاسداران

درباره محله پاسداران تعمیر آسانسور پاسداران

خيابان پاسداران يكی از خيابان های گران شمال شرقی تهران است. این خيابان با ۹ كیلومتر طول يكی از طولانی ترین خيابان های تهران محسوب می گردد. خيابان پاسداران با ۱۳ محله در واقع تقاطعی بین منطقه ۳ و ۴ شهرداری به حساب می آید و ترافيک سنگینی در صبح ها و عصرها دارد.

نام قدیمی محله پاسداران سلطنت آباد است. پاسداران يكی از طولانی ترین خيابان های شمال شرقی تهران است. اگر در سه راه ضرابخانه قرار دارید، در واقع در جنوبی ترین سمت پاسداران ایستاده اید.

در حالی كه شمالی ترین نقطه این محله نياوران است. به این ترتیب پاسداران يک خيابان طولانی شمالی-جنوبی است. این خيابان تقاطعی است بین منطقه 3 و 4 شهرداری تهران. طول آن به 9 كیلومتر می رسد و قسمتی از این مسیر طولانی يکطرفه است.

از سه راه ضرابخانه به سمت پاسداران حرکت كنيد در سه نقطه مسیر يک يا دو طرفه می گردد. پاسداران شامل 13 محله است. از معروف ترین محلات: ضرابخانه، احتشامیه، هروی، اختياریه، صاحب قرانیه، اقدسیه، دروس و فرمانیه است. تعمیر آسانسور پاسداران

این محله هم مانند دیگر محلات شمال شرق تهران تنها روستایی کوچک به نام حصار رضا بيک بود. به دلیل آب و هوای خوب این منطقه ناصرالدین شاه قصری برای خود در آنجا ساخت. تعمیر آسانسور پاسداران

او برای دسترسی راحت به این مكان خيابانی با نام سلطنت آباد هم در این محل ساخت. پس از سال ۵۷ و با پیروزی انقلاب اسلامی نام این خيابان به پاسداران تغییر كرد. دلیل این نامگذاری حضور كارخانه مهمات سازی و ساكن شدن افسران و كارمندان این كارخانه در آن محل بود.

پاسداران در گذشته روستایی به نام حصار رضا بيک بوده است. به دلیل آب وهوای خوب، ناصرالدین در این روستا قصر بزرگی داشت و پس از مدتی، به قصد ارتباط با قصر صاحبقرانیه، خيابان سلطنت آباد را در آنجا ساخت. نام این خيابان، پس از انقلاب ۵۷ به خيابان پاسداران تغییر كرد.

در پاسداران هم همانند الهیه تهران، آپارتمان های لوکس در كنار خانه های ویلایی زیبا قرارگرفته اند كه این مورد بر محبوبیت محله افزوده است.

از بخش های مهم محله پاسداران می توان به ضرابخانه اشاره كرد. ضرابخانه از قدیمی ترین روستاهای اطراف تهران بوده است. دلیل نام گذاری آن به ضرابخانه، دایر شدن كارخانه ضرب سكه در دوران ناصرالدین شاه در این محل بوده است. تعمیر آسانسور پاسداران

در این منطقه ویلاهای قدیمی و آپارتمان های لوکس بسياری به چشم می آید. ساختمان ها در بعضی مناطق به صورت فشرده و در بعضی دیگر از مناطق كاملا بر اساس اصول شهرسازی و مرتب است. در دهه ۵۰ زمین های بالای محله ضرابخانه به صورت مرتب و شطرنجی تقسیم بندی شدند و در ابعاد بزرگی بین كارمندان تقسیم شد.

این خيابان محلات ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، پاسداران، هروی، اختياریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه، حصار بوعلی، دروس را شامل می گردد. تعمیر آسانسور پاسداران

ثبت سفارش تعمیر آسانسور در شمال تهران

قطعات مختلف آسانسور باید دارای کیفیت بالا و کاملا مرغوب باشند تا دیرتر دچار اشکالات و خرابی شوند. عملکرد خوب هر کدام از قطعات آسانسور بستگی به کارکرد مطلوب سایر قطعات آن می باشد.

اگر قطعه ای از آسانسور عملکرد خوبی نداشته باشد دیگر قطعات نیز به خوبی وظیفه خود را انجام نمی دهند. در انتخاب قطعات آسانسور باید کیفیت و استاندارد را بیشتر در نظر گرفت. تعمیر آسانسور پاسداران

این مجموعه با کمک تعمیرکاران متخصص و مجرب آماده عقد قرارداد با مجموعه های اداری، تجاری و مسکونی است. هزینه های درنظر گرفته شده توسط این مجموعه کاملا طبق مصوبه بوده و شما می توانید اطمینان پیدا کنید که از خدمات بسیار با کیفیت اما ارزانی استفاده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *