تعمیر بالابر یا اسانسور در آسانسور مانا با بهترین کیفیت ممکن انجام می گیرد. درست بوده كه بالابرها علی رغم پیچیدگی هایشان، تجهیزات قابل اعتمادی می باشند.

برای تعمیر سرویس و نگهداری حرفه ای آسانسور های

خود با ما تماس بگیرید! 02146130971

 

اما واقعیت این بوده كه این سیستم های مکانيکی الکترونيکی در محیط تجاری يا مسکونی معمولا بین نیم تا دو درصد مشکل را در سال تجربه می كند كه در 20٪ يا 4/4 موارد این مشکل ها شخصی در داخل بالابر گیر می كند!

برای همین هم خدمات سرویس و تعمیر آسانسور يک نیاز اساسی برای ساختمان های مختلف تجاری و مسکونی و اداری محسوب می شود.

آن هم با کمک قطعات ۱۰۰% اورجینال و فابريک و به کارگیری متخصص ترین و کارآزموده ترین تكنسین های برتر در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت.

حتما تجربه كرده اید كه مشکل يک بالابر تا چه اندازه می تواند در روند کاری کارگاه ها و رستوران ها يا رفت وآمد به ساختمان ها اختلال ایجاد كند.

تعمیر بالابر مغازه و ساختمان

تعمیر بالابر مغازه و تعمیر آسانسور ساختمان يا تعمیر آسانسور خانگی در انواع هیدروليکی، قرقره ای، وینچی سه فاز و تک فاز، آکاردئونی، زنجیری يا کابلی، بوم لیفت و جک مستقیم در برندهای ایرانی، چینی و ایتالیایی برای شهروندان انجام می شود.

در كنار عیب یابی، سرویس و نگهداری آسانسور ثابت و متحرک خواه بالابر سیار عمودی يا بالابرهای عمودی و افقی به عنوان بالابر کارگاهی، بالابر ساختمانی، بالابر فروشگاهی، بالابر مغازه ای يا بالابر بین پله ای، تعمیر آسانسور معلولین شاید مهمترین و اساسی ترین خدمات در حوزه باشد كه اولویت بسیار بالایی در بهینه سازی شهر برای افرادی با نیاز های ویژه دارد.

در حقیقت سرویس تخصصی بالابر ویژه افرادی با نیازی ویژه يا معلول بر، از مهمترین نیازهای ساختمان های عمومی مثل هتل ها، بیمارستان ها، مراکز فرهنگی و تفریحی و… است تا دسترسی این دسته از شهروندان به امکانات عمومی و فضاهای شهری تا این اندازه محدود نباشد.

يک بالابر معمولا چه اشکالاتی پیدا می كند؟

يک بالابر معمولا چه اشکالاتی پیدا می كند؟

به صورت کلی خدمات تعمیر و نگهداری بالابر شامل عیب یابی و تعمیر اشکالاتی مثل سرعت پایین بالابر در زمان پایین آمدن، صدای ناجور در زمان بالا رفتن، کاهش سرعت بالا رفتن بالابر، زور زدن برای بالا رفتن در انتهای جک، وارد شدن شوک به دستگاه در زمان استارت، صدای بالای پاور یونیت، عدم کار كردن صحیح کلید شاسی فرمان و… می شود.

تعویض بکسل انواع بالابر، بازسازی بالابر هم بخش دیگری از خدمات مربوط به تعمیر آسانسور هیدروليک قرقره ای، وینچی يا گیربکسی بوده كه برای شما انجام می شود.

بالابرهای ثابت و متحرک و هیدروليکی و گیربکسی مختلفی در ارتفاعات 6 الی 20 متر و وزن های مختلف 300 کیلوگرمی تا 2 تنی وجود دارند كه برای حفظ ایمنی دستگاه و عملكرد بهتر آن باید به صورت کاملا تخصصی و توسط يک يک نمایندگی تعمیر بالابر معتبر و دارای پروانه طراحی و مونتاژ و عضو رسمی سنديکای آسانسور و پله برقی تعمیر و سرویس شوند.

برای همین بوده كه اساسا تعمیر آسانسور ساختمانی، تعمیر بالابر برقی، تعمیر بالابر گیربکسی و تعمیر آسانسور هیدروليک هرکدام با سرویس تخصصی خودشان به مشتری ارائه می شوند.

تعمیر بالابر را به متخصصش بسپار

تعمیر بالابر توسط يک متخصص باتجربه می­ تواند تا مدت­ ها شما را از کلافگی ­های مشکل این دستگاه و نیاز مجدد به تعمیر آسانسور رها كند.

همانطور كه می ­دانید، بالابر يکی از تجهیزاتی بوده كه در مکان­ های مختلف مانند فروشگاه ها، کارگاه ها، ساختمان ها و …، برای جابه جایی کالاهای سنگین و يا افراد به کار می­ رود.

اگر در پیدا كردن تعمیرکار بالابر ساختمانی برای تعمیر بالابر ساختمانی در محل شامل تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی به اشکال برخورده­ اید، آسانسور مانا اشکال شما را حل خواهد كرد.

کافیست درخواست خود را به رایگان در آسانسور مانا ثبت كنید. تعمیرکاران تعمیر آسانسور در شهرتان قیمت تعمیر بالابر را اعلام می­ كنند، و شما می ­توانید بهترین فرد را انتخاب كنید.

تعمیر آسانسور

تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی و به طور کلی تعمیر بالابر ساختمانی در محل باید توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی باتجربه انجام شود.

هنگام سرویس و تعمیر بالابر، تعمیرکار بالابر ساختمانی طبق معیار و استانداردهای خاصی عمل می كند. روال کار سرویس و تعمیر بالابر می­ تواند شامل بازرسی چشمی، بررسی عملكرد هر بخش، سنجش میزان فرسودگی اجزا و تست تحمل وزن باشد.

 

مزایای استفاده از تعمیر بالابر چیست؟

اشکال هرچه باشد، استفاده از تعمیر آسانسور ساختمانی در محل بهینه­ ترین حالت ممكن برای شماست. شما با کمک خدمات تعمیر بالابر با کمک آسانسور مانا، به چندین تعمیرکار بالابر ساختمانی در شهر خود دسترسی مستقیم دارید.

می ­توانید اطلاعات و سوابق کاری آن ها را همراه با نظرات کاربران قبلی مشاهده كنید؛ و از هزینه تعمیر بالابر پیش از نهایی كردن سفارش مطلع شوید. پیگیری تیم پشتیبانی آسانسور مانا برای بررسی روند اجرای کار را هم به این موارد اضافه كنید.

توجه داشته باشید كه اگر تعمیر آسانسور به موقع انجام نشود، این موضوع می تواند خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را به بار بیاورد.

برای مثال، در صورتی كه تعمیر گیربکس بالابر ساختمانی در زمان مناسب توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی انجام نشود، خطر سقوط کالاها و حتی افراد از روی آن به طرز قابل توجهی افزایش پیدا كند.

از این رو، اگر از بالابر برای جابه جایی افراد استفاده می ­كنید، باید سرویس و تعمیر بالابر ساختمانی در محل حداقل هر 6 ماه يکبار نوسط تعمیرکار بالابر ساختمانی انجام شود. در صورتی كه بالابر برای جابه جایی کالا باشد، تعمیر بالابر يک بار در سال کافیست.

 

قیمت تعمیر آسانسور چگونه تعیین می ­شود؟

يکی از مهم ترین مواردی كه تعمیر آسانسور ساختمانی در محل را ضروری می ­سازد، فرسوده شدن تجهیزات آن با گذشت زمان است.

تجهیزات انواع بالابر به مرور زمان فرسوده شده و باید برای جلوگیری از مشکل، به طور مرتب توسط تعمیرکار بالابر ساختمانی سرویس شوند. با این حال، تعمیر آسانسور ساختمانی در محل در برخی شرایط اجتناب ­ناپذیر است. اما قیمت تعمیر بالابر چگونه تعیین می­ شود؟

باتوجه به اینكه بالابرها متناسب با نوع استفاده­ شان مدل­ های متفاوتی دارند، رقم دقیقی را نمی توان به عنوان هزینه تعمیر بالابر مشحص كرد.

با این وجود، شما می توانید با ثبت درخواست تعمیر آسانسور در آسانسور مانا و بدون نهایی كردن سفارش، از هزینه دقیق تعمیر بالابر ساختمانی در محل مطلع شوید. البته در صورتی كه خدمات تعمیر بالابر به تعویض قطعه نیاز داشته باشد، این هزینه به خود هزینه تعمیر بالابر اضافه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *