اگر به دنبال تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران هستید، می توانید مطمئن باشید که مرکز خدمات آسانسور مانا یکی از بهترین و برترین مراکزی است که خدمات فوق العاده در برابر هزینه بسیار مناسب به شما ارائه می دهد. در صورت مشاهده هرمشکلی در عملکرد آسانسور اصلا تردید نکنید و از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

یکی از خصوصیات مثبت و منحصربفرد آسانسور مانا این است که حتی در روزهای تعطیل هم (ساعات کاری) آماده رسیدگی به مشکلات شما هستند و شما با یک تماس می توانید سفارش خود را برای حضور تعمیرکار در محل ثبت کنید.

تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران

تعمیر و نگهداری آسانسور این روزها به دلیل اطلاع رسانی عموم بسیار مهم تلقی می شود و امری است که باید توسط سرویسکاران با تجربه انجام شود. در این مدل خدمات دهی کلیه مشکلاتی که به آسانسور در استفاده های پی در پی وارد شده است، مورد بررسی قرار می گیرد.

تعمیر و نگهداری آسانسور باعث می شود مشکلات و قطعات معیوب به موقع و پیش از وقوع اتفاقات جدی و خسارات مالی شناسایی شوند و برای رفع آن ها دست به کار شد.

در واقع برخلاف تصور عموم تعمیر و نگهداری آسانسور به موقع نوعی صرفه جویی در هزینه های ساختمان است چرا که پیش از وقوع مشکل جدی که با هزینه های سنگین حل می شود، می توانید جلوی آن را با صرف وقت و هزینه کمتری بگیرید.

عوامل بروز مشكل آسانسور

قبل از اینكه به عواقب نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران توجه کنیم، عوامل مشكل آسانسورها را باهم مرور می كنیم. اگر آسانسورتان دچار مشكلات متعدد می گردد به این علائم توجه كنید.

استفاده نادرست ساکنین از آسانسور

متاسفانه خیلی از ما شاهد استفاده نادرست ساکنین از آسانسور بوده ایم؛ حمل بارهای سنگین، حمل اشیای نوك تیز و آسیب زن به كابین آسانسور، سوار شدن بیش ازحد ظرفیت و حمل آسانسور، باز و بسته كردن بی مورد آسانسور، جلوگیری از بستن در… همه این موارد می تواند مسئله ساز باشد. باید واضح و شفاف به ساکنین توضیح بدهید كه استفاده از آسانسور چه آدابی دارد.

عدم سرویس و نگهداری آسانسور به طور دوره ای

آسانسور دستگاهی ست كه به سرویس و نگهداری دوره ای نیاز دارد و عدم سرویس و نگهداری دوره ای جداً متوسط عمر آسانسور را پایین می آورد و باعث مشكلات پی درپی  خواهد شد. آمار چشم گیر حوادث آسانسور نشان می دهد كه این امر شوخی ناپذیر است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران تماس بگیرید.

قطعات نامرغوب یا آسانسورهای ارزان و بی كیفیت

این مهم بوده كه چه كسی آسانسور شما را نصب و مونتاژ می كند. هرچند استانداردهای تولیدی آسانسور در ایران نسبت به گذشته پیشرفت  های قابل توجهی داشته، اما كالاهای بی كیفیت نیز در این بازار وجود دارد.

بنابراین چه زمانی كه آسانسور را برای اولین بار مونتاژ می كنید، چه زمانی كه بعد از سرویس یا تعمیر، متوجه می شوید كه قطعاتی باید خریداری شود، قطعات آسانسور باكیفیت را خریداری كنید و از هزینه های جانی و مالی استفاده از قطعات بی كیفیت آسانسور برحذر باشید. برای تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران با ما تماس بگیرید.

قطعات فرسوده آسانسور 

عواقب نادیده گرفتن مشکلات آسانسور

سناریو مشكل آسانسور همیشه فقط به ازكارافتادن آسانسور ختم نمی گردد، مشكل و مشكلات به صورت های متنوعی ایجاد می كنند؛ كه مرور می كنیم.

حبس افراد در آسانسور

از معروف ترین حوادث آسانسور است، و شاید ترسناك ترین. دلایل بسیاری وجود دارد، مثل نبودن ژنراتور در ساختما ن ها و مجتمع ها و تجهیز نبودن آسانسور به سیستم black out، استفاده نادرست از آسانسور، قطعات بی كیفیت، عدم سرویس دوره ای آسانسور یا سرویس کارن با دانش و مهارت ناكافی.

گیر كردن آسانسور

گاهی علت ایجاد گیر كردن آسانسور خارج شدن اتاقك از ریل راهنما، گیرپاچ كردن گیربكس موتور، جمع شدن سیم فولادی روی كابین آسانسور، فروسدگی و خوردگی پاراشوت هاست.

در این موارد نمی توانید آسانسور را تكان بدهید و بهترین كار تماس با یك شركت معتبر تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران و درخواست یك سرویس کار است.

سقوط افراد در داخل چاهك یا روی كابین آسانسور

در صورت پاره شدن كابل های كابین به دلایل متنوع، مثل عدم قفل درب ورودی (هنگامی كه آسانسور در طبقه توقف نكرده) و خطای سرویس کار آسانسور زمان تعمیرات، ممكن بوده كه افراد داخل چاهك یا روی كابین آسانسور سقوط كنند. مرکز تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران در کنار شماست.

آتش سوزی و برق گرفتگی آسانسور

فرسودگی و غیراستاندارد بودن سیستم برق رسانی آسانسور، یا اشتباه سرویس کار آسانسور در برقراری اتصالات برقی، حریق های عمدی، استاندارد نبودن باكس، همگی می توانند باعث آتش سوزی و برق گرفتگی آسانسور شوند.

تماس با ما برای تعمیر و سرویس آسانسور

مرکز تعمیر آسانسور مانا یکی از مطمئن ترین مراکزی است که می توانید به آن اعتماد کنید. همچنین اشاره کنیم که این مجموعه دارای کادر بسیار حرفه ای و با تجربه است که در سریع ترین زمان و با کیفیت ترین شکل ممکن مشکلات شما را حل می کند.

اولیت هر سرویسکار آسانسور در  مجحموعه تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران با تعمیر قطعات معیوب و آسیب دیده است و بعد از آن اگر قطعات قابل تعمیر نبودند و یا تعمیرات به صرفه نبود آن را با قطعات درجه یک و اصولی تعویض می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *