تعمیر و نگهداری آسانسور فوری یكی از خدمات اصلی آسانسور مانا محسوب می شود. تعمیر و نگهداری آسانسور كه توسط شركت های ارائه دهنده خدمات آسانسور انجام می گیرد شامل بازبینی و كنترل آسانسور در يک بازه پیش بینی شده است. در اين بازه مالكان و مدیران ساختمان كه نسبت به تنظیم قرارداد با يک شركت معتبر اقدامات لازم را انجام داده اند، از خدمات تعمیر و سرویس ماهيانه آسانسور استفاده می کنند.

مالكان و مدیران ساختمان های تجاری و مسكونی موظف هستند به صورت دوره ای اقدامات لازم را برای تعمیر و نگهداری آسانسور انجام دهند. پیش از انجام اين كار مدیران ساختمان باید نسبت به اخذ تاییدیه استاندارد اقدامات لازم را انجام داده باشند.

شركت تعمیر و نگهداری آسانسور فوری در تهران

آسانسور مانا آسانسور در استان تهران از غرب تا شرق و شمال و جنوب، نسبت به تعمیر و نگهداری آسانسور و اعزام نیروی متخصص به محل اقدامات شايانی را به انجام رسانیده است. اين شركت تعمیر و نگهداری آسانسور تهران با داشتن پشتوانه قوی مدیریتی، پرسنل مجرب و با سابقه به عنوان يک شركت تعمیر و نگهداری آسانسور فوری مانا در زمینه خدمات آسانسور از صفر تا صد فعالیت دارد.

خدمات آسانسور شركت تعمیر و نگهداری آسانسور تهران

گروه مانا با تعمیر و نگهداری منظم طبق اصول پذیرفته شده در آسانسور، گروه خدمات آسانسور از صسفرتاصد را به انجام می رساند. اجرای تعمیر و نگهداری آسانسور فوری بر طبق چك لیست، عقد قراردادهای رسمی با سازندگان ساختمان، اعزام افراد متخصص برای تعمیر و نگهداری آسانسور منظم برای قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور ساليانه، اجرای تعمیرات توسط افراد متخصص و با سابقه، ارائه خدمات در كوتاه ترین و كمترین زمان ممكن و دیگر موارد از جمله خدماتی بوده كه گروه مانا در آن زمینه به فعالیت می پردازد.

علل عمده مشكل آسانسور برای تعمیر

در هر ساختمان امكان دارد آسانسور به یكی از سه دلیل از كار بیفتد :

۱- كاهش ولتاژ برق يا قطع شدن برق

امكان دارد در يک آسانسور معمولا در فصل تابستان به دلیل استفاده بیش از حد افراد ساختمان از وسایل برقی پرمصرف مانند كولرهای گازی و … افت فشار رخ دهد. يا اين كه برق از سوی اداره برق قطع شود. در اين صورت آسانسور متوقف شود و اگر فردی در درون آسانسور باشد در داخل كابین حبس شود. البته با توجه به استفاده از سیستم نجات اضطراری در آسانسور مسئله حبس شدن افراد در آسانسور تا حدودی برطرف شده است. در صورت مواجه شدن با این مشکل باید از تعمیر و نگهداری آسانسور فوری کمک بگیرید.

۲- نادیده گرفتن ظرفیت آسانسور و استفاده نابجا از آسانسور

متاسفانه هنوز هم در كشور ما فرهنگ استفاده از آسانسور به طور كامل رعایت نمی شود. بعضی از افراد آسانسور مسافربر را با آسانسور باربر اشتباه می گیرند و از آن به طور صحیح استفاده نمی كنند.

دستكاری در سیستم های مكانیكی يا الكتریكی آسانسور، سوارشدن بیش از ظرفیت، باز كردن به زور درب كابین زمانی كه هنوز اسانسور كاملا متوقف نشده بوده و دیگر موارد از جمله اقداماتی بوده كه باعث مشكل آسانسور و نياز داشتن به تعمیر آن می شود.

تعمیر و نگهداری آسانسور فوری

نقص در سیستم الكتریكی و مكانیكی آسانسور

هر سیستم و مكانیزمی امكان دارد به مرور زمان دچار نقص و مشكل شود. در آسانسور نیز به همین صورت است. اما چگونه آسانسور را تعمیر كنیم. باید دانست نقایص الكتریكی و مكانیكی امكان دارد سبب اختلال در کارآیی آسانسور شده و باعث توقف آسانسور شود. زمانی كه نقص بوجود می آید، احتمال گیر افتادن مسافران آسانسور در داخل كابین افزایش پیدا می كند. لزوم تعمیر و نگهداری منظم و مستمر عاملی جلوگیری كننده برای توقف بیجای آسانسور است.

تعمیر و نگهداری آسانسور فوری در تهران را به ما بسپارید!

تعمیر و نگهداری آسانسور فوری در هر منطقه ای دارای شرایط خاصی است. چراكه كه نوع آسانسورها در هر منطقه متفاوت است. باید به اين نكته توجه كرد زمانی كه اين وسیله به مشكل كوچك يا بزرگی برخورد كند، نياز به تعمیر پیدا میكند. اما لزوما اين به اين معنا نیست كه در زمان مشكل آسانسور باید خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور انجام گیرد.

زیرا آسانسور دارای مكانیزم مشخص بوده و باید طبق بازه زمانی مشخص آسانسور كنترل شود. باید دانست نگهداری آسانسور به معنای بازرسی از كلیه قطعات آسانسور است. به نحوی كه کارآیی آسانسور با يک ریتم مشخص به كار ادامه دهد.

اگر بعد از بررسی آسانسور، معلوم شود كه مشكلی امنیت و كارایی آن را تهدید می كند، باید به مرحله بعدی یعنی مرحله تعمیرات رفت. تعمیرات آسانسور نياز به تعمیر كار متخصص دارد. فردی كه توانایی تشخیص به موقع مشكل آسانسور را داشته باشد. باید از يک شركت تعمیر و نگهداری آسانسور فوری بهره گرفت. تا با كنترل عملياتی بهبود روند مكانیزم آسانسور را رهگیری نماید. گروه مانا علاوه بر تهران تعمیرات آسانسور در تهران را نیز رهگیری می كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *