آسانسورها، تجهیزات بسیار پیشرفته ای هستند که به صورت مستقیم با جان شما سر و کار دارند. از این رو باید سرویس و تعمیرات آن را جدی گرفت و از متخصصین این امر استفاده کرد.

شرکت خدمات آسانسور مانا، یکی از بهترین مراکزی است که تعمیر، سرویس و نصب آسانسورهای شما را با بهترین قیمت برعهده می گیرد. این مجموعه به صورت شبانه روزی – حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه های سرویس، تعمیر و نصب آسانسور با ما تماس بگیرید.

تعمیر و نگهداری آسانسور با تضمین خدمات

 
تعمیر و نگهداری آسانسور دارای اهمیت بسیاری است و اگر تا به حال به آن اهمیت نمی دادید بهتر است هر چه سریع تر از طریق تماس با ما اقدام کنید.

تعمیر و نگهداری آسانسور به فعالیت هایی اتلاق می شود که افزایش طول عمر مفید آسانسور و قطعات بزرگ تر آن را به دنبال دارد. تعمیر اصولی و نگهداری از آسانسور عملکرد آن را بهبود بخشیده و موجب اطمینان خاطر در استفاده از آن می گردد.

اگر ساکنین ساختمان قوانین استفاده از آسانسور را به خوبی رعایت کنند، کمتر شاهد بروز اختلال در آسانسورها و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های ساختمان خواهیم بود.

تعمیر و نگهداری آسانسور باید به صورت دقیق صورت بگیرد چرا که کوچکترین بی احتیاطی و بی دقتی در این امر زیان های فراوانی در پی دارد. پس باید فقط به سرویس کاران متبحر و باتجربه اعتماد کرد.

یک نصاب یا سرویس کار ماهر باید در زمان ایراد یابی و تعمیر موارد زیادی را چک کند که همه این موارد در چک لیست ایراد یابی و سرویس کاری آسانسور قید شده است.

هیچ سیستمی نیست که نیاز به تعمیر و نگهداری آسانسور دوره ای نداشته باشد، به خصوص وسایلی مثل آسانسور ها که ایمنی در آن ها نقش بسیار به خصوصی دارد و نقص در کارکرد آن ها باعث به وجود آمدن خطرات جانی می شود.

سرویس و نگهداری آسانسور به صورت ماهانه توسط شرکت طرف قرارداد براساس موارد مشخص شده در چک لیست انجام می پذیرد.

باید بدانید که شرکت های سرویس و نگهداری آسانسور در این قرارداد ها مسئولیتی در برابر تعویض قطعات آسانسور قبول نمی کنند.

انواع تعمیر و نگهداری آسانسور

با وجود قطعات مختلف در آسانسور ایراد یابی آن دارای راهکارهایی خاص بوده و باید توسط متخصصین صورت بگیرد. سرویس کار بجز شناخت قطعات آسانسور باید اطلاعاتی کامل نسبت به اثرات قطعات نسبت به یکدیگر داشته باشد.

همین اطلاعات علاوه بر کم کردن هزینه های احتمالی، از توقف آسانسور جلوگیری می کند و باعث افزایش صد در صدی ایمنی آسانسور خواهد شد. تعمیر آسانسور به دو دسته کلی تقسیم می شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

قرارداد تعمیر و نگهداری آسانسور

وقتی شما با یک شرکت قرار داد سرویس دوره ای داشته باشید، تعمیر و نگهداری آسانسور شما بسیار جزئی شده و شما را از آسیب های احتمالی جانی و مالی سنگین رهایی می بخشد.

برای مثال در سرویس آسانسورها می توان ایراداتی در سیم بکسل پیدا کرد که در ظاهر معلوم نیست و ساکنین متوجه آن نخواهند شد.

سرویس کار در زمان تعمیر و نگهداری آسانسور به خوبی متوجه آن شده و پیش از آسیب رساندن به قسمت های دیگر آن را با هزینه جزئی تر اصلاح می کند.

تعمیر آسانسور به صورت موردی

تعمیر موردی به نوعی از تعمیر آسانسور گفته می شود که ساکنین با هیچ شرکتی قرارداد سرویس ندارند و تنها در صورت بروز آسیب جدی حاضر به رفع آن هستند.

اما این تعمیر اصولا سنگین بوده و اگر آسیب های جانی را نادیده بگیریم می تواند ضررهای مالی سنگین که عموما به اندازه چندین بار سرویس ماهانه هزینه دارند به ساختمان وارد کند.

پس نتیجه می گیریم بهتر است تعمیر آسانسور را به صورت سرویس های دوره ای پیگیری کنیم تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی خوبی داشته باشیم.

تشخیص علت خرابی آسانسور را با یک نگاه

گاهی مشاهده می کنیم افراد با استفاده های نادرست از آسانسور موجب اختلال در عملکرد آسانسور می شوند.

استفاده از حد بسیار از حد ظرفیت آسانسور که ضعیف شدن موتور آسانسور را به دنبال دارد از مهم ترین دلایل اختلال در آسانسورهاست.

همچنین موارد دیگری مثل گیرکردن آسانسور مربوط به ایرادات گیربکس، جمع شدن سیم های فولادی نگهدارنده و در حتی خروج کابین از ریل و … باشد، حتی امکان دارد در آسانسور با آتش سوزی رو به رو شویم، که این اتفاق به نصب قطعات نامرغوب و فرسودگی قطعات ربط دارد.

تعمیر و نگهداری آسانسور به معنای کنترل و بررسی قطعات اصلی و عملکرد آسانسور بوده که به صورت ماهیانه توسط سرویس کار آسانسور صورت می گیرد. همین کار موجب شناسایی اختلال های جزئی و عدم تبدیل آن ها به مشکلات جدی تر خواهد شد. برای تعمیر و نگهداری آسانسور می توانید با مرکز خدمات آسانسور مانا تماس بگیرید. این مجموعه حتی در روزهای تعطیل هم آماده سرویس دهی بوده و با کمک متخصصین با تجربه اداره می شود.

تعمیر توقف های بی مورد آسانسور

هر آسانسوری که سرویس نشود، باید منتظر توقف های ناگهانی باشد.

توقف آسانسور به خاطر خطاهای الکتریکی و معایب الکترونیکی نرخ می دهد. گاهی اگر آسانسور در طبقه ای متوقف شود و حرکت نکند باید ایراد را در چشمی آسانسور جستجو کرد. بهتر است حتما برای رفع ایرادات اینچنینی با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناس مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تعمیر و نگهداری درب آسانسور

گاهی با باز شدن درب کابین، درب طبقه آسانسور باز نشده و این می تواند به کارکرد قفل درب باز کن ربط پیدا کند. معمولا سرویس کاران چسبیده شدن لته های درب اتوماتیک کابین آسانسور به روی ریل ها، ضعیف شدن موتور سردرب کابین یا اختلال سیم های C و COM را علت اصلی بروز این مشکل عوان می کنند.

گاهی هم با تغییر حرکت درب کابین رو به رو می شویم که در این صورت به راحتی می توان از روی درب اتومات سرعت را تنظیم کرد. اگر کار کردن با این موارد را بلد نیستید با ما تماس بگیرید، چرا که دستکاری های غیر حرفه ای موجب ایحاد ایرادات گسترده تر خواهد شد.

تعمیر و نگهداری موتور آسانسور

امکان دارد هنگام استفاده از آسانسور متوجه شوید که موتور آن روشن نمی شود یا عملکرد آن با اختلال رو به رو شده است. در این صورت باید سیم های مروبطه، اتصالات، دوشاخه و پریز را مورد بررسی قرار دهید.

در این موقع اشکالات در موتور آسانسور به قسمت گیربکس ربط پیدا می کند. برای رفع این ایراد فقط باید کارشناسان فنی وارد میدان شوند و ایرادات پیش آمده را رفع کنند.

تعمیر و نگهداری آسانسور

شما هم متخصص تعمیر و نگهداری آسانسور خانه خود شوید:

این که هزینه های سرویس آسانسور را به بهانه های مختلف از سر خود باز کرده اید و فقط در زمان ایجاد مشکل جدی حاضر به پیگیری هستید کار کاملا اشتباهی است؛

چرا که امکان دارد وقتی آسانسور با مشکل مواجه شود که حادثه ای با هزینه های سنگین جانی و مالی در انتظارتان باشد. جدا از این ها با ما همراه باشید تا علائم اختلال در عملکرد آسانسور را بشناسیم:

آسانسور شما صداهای غیر معمول می دهد؟

صداهای غیر معمول را می توان زبان آسانسور دانست که نادیده گرفتن آن می تواند پیش زمینه ایجاد آسیب های گسترده تری باشد.

دلیل این صداها را می توان جابجایی ترمزهای اضطراری آسانسور، شل شدگی پیچ کابین یا کادر وزنه آسانسور، ساییدگیکشک‌های کابین یا کادر وزنه، عدم تنظیم پاراشوت با ترمز اضطراری، ساییدگی قطعات با یکدیگر، عدم همتزاری ریل کابین یا کادر وزنه و… دانست.

امکان دارد موقع حرکت کابین، ترمزهای اضطراری عملکرد غلطی داشته باشند؛ در صورت ایجاد حادثه، به جز هزینه ‌های مالی ساختمان، خطرات جانی هم ما را تهدید می کند. در صورت شنیدن هرصدای غیر معمول از آسانسور با مرکز تعمیر و نگهداری آسانسور مانا تماس بگیرید.

حرکت و ایست های شدید آسانسور

امکان دارد حرکت آسانسور یا ایستادن آن، با حرکت های شدید و غیر معمول همراه باشد، این دلایل را می توان این موارد دانست:

  • عدم تنظیم فنرهای مگنت ترم
  • بالانس نبودن وزن کابین با کادر بدنه
  •  تعمیر و نگهداری اشتباه در گیربکس آسانسور

  • هم‌سطح نبودن سطح طبقات

هم‌سطح نبودن سطح طبقات

امکان دارد زمان ایستادن کابین در طبقه، شاهد توقف در بالاتر یا پایین تر از سطح طبقه باشیم. اما این مشکل چه دلایلی می تواند داشته باشد؟

  • عدم تنظیم سنسور طبقات
  • عدم تنظیم سرعت موتور
  • هم سطح نبودن آسانسور
  • حرکت آسانسور هنگام باز بودن درب طبقه
زمان انتظار بالا

این موارد در آسانسورهای قدیمی شایع تر است. با کهنه شدن آسانسورها، نقص و کارآیی آن بیشتر شده و هر سرویس کار آموزش دیده ای می داند که با جایگزین تابلو مدرن تر کیفیت در عملکرد آسانسور بیشتر خواهد شد. باید این امر را فقط از یک متخصص تعمیر آسانسور مجرب درخواست کنید.

توقف های ناگهانی

زمانبندی ها، خطاها و معایب الکترونیکی می تواند بارزترین دلایل بروز این مشکل باشند که توسط تعمیر و نگهداری آسانسور دوره ای این ایرادات بر طرف خواهد شد و از ایجاد اختلالات جزئی جلوگیری می کند.

پیشنهاد می کنیم از کارشناسان درخواست کنید به شکل دوره ای برای جلوگیری از چنین اختلالاتی به ساختمان شما مراجعه کرده و ایراد یابی آسانسور را بر عهده بگیرند.

تعمیر آسانسور هایی که در بین طبقات گیر کرده است:

در صورتی که در زمان ایراد یابی آسانسور این مشکل را دیدید، می توانید آن را مربوط به مشکلات چشمی آسانسوربدانید. این مشکل هم باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد تا با تشخیص اشتباه صدمات جانی به همراه نداشته باشد.

دمای موتور آسانسور یا بالابر پس از روشن شدن بالا می رود

اگر با این مشکل رو به رو شدید باید بدانید که شاید نیم سوز شدن موتور سبب بالا رفتن دمای آسانسور شده است.

موتورهای نیم سوز شده نسبت جریان الکتریکی بسیار بیشتری می گیرند و همین هم دمای آسانسور را بالا می برد.

باید بدانید در صورت جدی نگرفتن این مشکل احتمال برق گرفتگی و آتش سوزی افزایش می یابد و شما مجبور به پرداخت خسارات سنگین خواهید شد.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا از تکنسین های آزموده خود برای رفع مشکلات به وجود آمده کمک بگیریم.

موتور روشن نشده و و از مدار جریانی عبور نمی کند

در این موارد احتمالا مدار الکترونیکی مشکل پیدا کرده است. برای رفع ایراد آن با آوومتر همه مدارهای الکترونیکی از جمله سیم های رابط، اتصالات و کلیدها، دوشاخه و پریز را بررسی کرده و ایراد مشخص شده را رفع خواهیم کرد باید این مشکل را به یک تعمیر کار حرفه ای نشان دهید؛ چرا که در عدم تجربه کافی در فرد، امکان خسارات بالاتر افزایش پیدا می کند.

اگر در اثر حرکت آسانسور صدا شنیدید:

اگر با این مشکل رو به رو شدید باید دلیل آن را در اختلال کلید گریز از مرکز جست و جو کرد. در صورت خاموش بودن موتور کنتاکت های کلید، زمان شروع به کار سیم پیچ راه انداز قرار نمی گیرد و در آخر موتور عکس العملی نشان نخواهد داد.

برای برطرف کردن مشکل آوومتر کلید را امتحان کرده و اگر عیب را در کلید دیدید آن را عوض کنید. همینطور امکان دارد که سیم پیچ با قطعی رو به رو شود، برای رفع آن با آوومتر هر دو مدار را امتحان کرده و اگر محل قطعی تعیین شد آن را رفع نمایید.

در صورت دیده چنین مواردی پیشنهاد می کنیم سرویس کار آسانسور خود را عوض کنید یا او را کاملا در جریان همه موارد قرار دهید. متخصصین سرویس و تعمیر آسانسور مانا با هوشمندی تمام سعی در رفع ایرادات به وجود آمده دارند.

ما در صورت برعهده گرفتن سرویس های دوره ای، هیچ هزینه ای در صورت تعمیر موردی از شما دریافت نخواهیم کرد و تنها در زمان تعویض قطعات هزینه آن از شما گرفته می شود.

برای تعمیر و نگهداری آسانسور به چه کسی اعتماد کنیم؟

اما سرویس کار و تعمیر کار آسانسور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در این مطلب به توضیح مختصری از ویژگی های یک سرویس کار حرفه ای و قابل اطمینان خواهیم پرداخت.

یک سرویس کار حرفه ای که دوره های آموزشی دیده است

آسانسور وسیله ای تخصصی برقی، مکانیکی و الکترونیکی است که شما به عنوان کاربر فقط کابین شیک و پر زرق و برقش را می بینید

اما سرویس کار با مجموعه ای از برد های الکترونیکی، لوازم و تجهیزات التریکی و مکانیکی سرو کار دارد پس باید دوره های علمی و عملی لازم را دیده باشد و مدارک مربوطه اتحادیه را گرفته باشد.

مسئولان بخش “تعمیر و نگهداری آسانسور مانا”

دوره های تکمیلی و تخصصی را در سطح عالی آموزش دیده اند. 

 

تجربه حرف اول را می زند 

آموزش دیدن لازمه سرویس کار آسانسور شدن است اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود.

کسی که میخواهد ادعای تعمیر کار آسانسور بودن را داشته باشد باید مدت ها در کنار یک سرویس کار حرفه ای شاگردی کرده باشد و فوت و فن کار را یاد گرفته باشد.

باید انواع خرابی ها را دیده باشد و روش رفع آن ها را بلد باشد. باید با برند های مختلف آسانسور و انواع تکنولوژی های متداول کار کرده باشد.

مسئولان بخش “تعمیر و نگهداری آسانسور مانا”

بیش از 240 پروژه ی موفق در کارنامه خود دارند . 

 

یک سرویس کار مجرب ابزار و تجهیزات کاملی دارد

سرویس کار آسانسور اگر کیف ابزارش همراهش نباشد یا وسایلش کامل نباشد شاید آدم خوبی باشد اما برای سرویس آسانسور شما کاری از دستش ساخته نیست.

شرکت های آسانسوری معتبر کیت های ابزار حرفه ای و استاندارد برای همه سرویس کاران خود تهیه می کنند و هر روز صبح قبل از اعزام سرویس کاران مجموعه وسایل را چک می کنند تا در صورت بروز هر اختلالی در آن ها، ابزار ها را با نمونه هایی دیگر جایگزین کنند.

ما بهترین تجهیزات را در اختیار گروه “تعمیر و نگهداری آسانسور مانا” قرار داده ایم . 

الزام وجود قطعات عمومی و پر مصرف در جعبه ابزار تعمیرکار

از هیچ سرویس کار آسانسوری انتظار نداشته باشید که روی ترک بند موتورش یک موتور گیربکس آسانسور یا یک کابین کامل حمل کند اما انتظار زیادی نیست اگر تعدادی از قطعات عمومی و پر مصرف آسانسور را همراه داشته باشند تا برای یک کلید یا قفل کوچک مجبور نشوند ما را چند ساعتی مهمان راه پله ها کنند.

شرکت های معتبر سرویس و نگهداری آسانسور با توجه به شناسنامه ای که در زمان عقد قرارداد از آسانسور شما تهیه می کنند در صورت ایجاد خرابی قطعات متناسب با آسانسور شما را همراه با سرویس کار می فرستند.

ما همیشه قطعات پرمصرف از برندهای معتبر را همراه خود داریم

تا به روند تعمیر و نگهداری آسانسور شما سرعت ببخشیم . 

 

اعتماد، اعتماد، اعتماد…

این که سرویس کار باید دارای صلاحیت اخلاقی باشد و به شئونات پایبند باشد اهمیت زیادی دارد.

شرکت های آسانسوری معتبر در زمان استخدام نیرو از سرویس کاران ضامن معتبر درخواست می کنند و مبالغی هم چک یا سفته به عنوان تضمین از نیروها در دست آن ها در امانت است.

پس باید همیشه به جای استفاده از سرویس کاران شخصی از شرکت های معتبر کمک بگیرید.

ما قدردان اعتماد شما هستیم

کافی است یک بار با تیم تعمیر و نگهداری آسانسور مانا تماس بگیرید

زمان، الویت تمام مشتریان در تعمیر و نگهداری آسانسور

اگر تمایلی ندارید بارها با سرویس کار تماس بگیرید تا با تاخیر در محل حاضر شود و به تعمیر آسانسور شما بپردازد، با یک شرکت معتبر قرارداد ببندید.

مرکز تعمیر و نگهداری آسانسور مانا به خوبی با کمک تکنسین با تجربه چه در امر خدمات رسانی و چه در طی عملیات تعمیر آسانسور به واسطه تجربه بالای خود بسیار سریع هستند و آسانسور را به با کیفیتی روز اول به ساکنین تحویل می دهند.

شرکت فنی نگهداری و تعمیر آسانسور مانا تشکیل شده از سرویس کارانی با تجربه و دوره دیده می باشد که با کلیه تجهیزات در تهران و کرج آمادگی ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در سریع ترین زمان ممکن را دارد.

این مجموعه می تواند به صورت شبانه روزی و در روزهای تعطیل خدمات نگهداری و تعمیر آسانسور شما را برعهده بگیرد.

مرکز نگهداری و تعمیر آسانسور مانا برای رعایت ایمنی از قطعات مرغوب و درجه یک در تعمیر و نوسازی آسانسور شما کمک می گیرد که این را از رضایت و وفاداری مشتریان این مجموعه می توان به خوبی درک کرد.

همچنین در آخرین مورد باید اشاره کنیم که هزینه های دریافتی این مجوعه کاملا منصفانه است و در برابر آن هر خدماتی با بالاترین کیفیت ممکن صورت می گیرد.

همین حالا برای تعمیر و نگهداری آسانسور خود با ما تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شود. ما از اهمیت وقت و انرژی شما اطلاع داریم و در کم ترین زمان ممکن می توانیم به رفع مشکلات شما کمک کنیم!

هزینه نصب آسانسور مانا به عوامل مختلفی مثل نیاز به بازسازی، نوع آسانسور و … بستگی دارد و شما برای دریافت هزینه دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید.

این مجموعه در همه مناطق تهران مشغول خدمات دهی بوده و حتی در روزهای تعطیل هم در کنار شما می باشد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات آسانسور مانا، می توانید از طریق شماره 02146130971 با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای اعزام سرویس کار و نصاب آسانسور ثبت کنید.

28 Responses

  1. هزینه تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور بسته به اینكه آسانسور شما در یه ساختمان مسكونی سرویس دهی می كنه یا تجاری و اینكه ساختمان شما چند طبقه و چند واحده، متفاوته. البته اگر به فكر مدیریت جیب ساختمان و كاهش هزینه سرویس آسانسور هستید، بد نیست كه به گرفتن سرویس خدمات روتین از شركتهای سرویس و نگهداری آسانسور فكر كنید و نرخ سرویس آسانسور ۹۷ – ۹۹ رو مد نظر قرار بدهید. چون همیشه می گویند پیشگیری كم هزینه تر و راحت تر از درمان و تعمیر آسانسوره در واقع با لحاظ كردن هزینه های جانبی كه مشکل آسانسور می تواند به وجود بیاورد مثل هزینه قطعه حیاتی موتور، و حتی خطر جانی كه ممكنه عدم توجه به تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور موجب شه، قیمت سرویس آسانسور با هر تعرفه ای هم كه محاسبه شه زیاد نخواهد بود

  1. تعمیر، یعنی تعمیرکاران وقتی نیاز به تعمیر دارین به ساختمان مراجعه می کنن ولی تعمیر و نگهداری یعنی سرویسکار در محدوده های زمانی مشخص آسانسور رو سرویس و عیب یابی می کنه تا خطری ساکنین ساختمان رو تهدید نکنه.

 1. ساختمان ما نوسازه و با شرکتی قرار داد بسته ایم که بعد از ماه سوم برای سرویس اعلام کرد که سیم کشی کنتاکتور دربهای شما اتصالی کرده و باید عوض بشه. سوال من اینجاس مگه می شه یکباره سیم کشی ما اتصالی کنه؟

  1. احتمال اتصالی همیشه وجود داره ولی اینکه قبل از ورود سرویسکاران به ساختمان شما مشکلی از قبیل عدم حرکت آسانسور داشته اید یا خیر؟ اگه آسانسور حرکت نمی کرده خوب حق با سرویسکار شماست. اینکه آسانسور شما حرکت می کرده و سرویس کار وارد ساختمان شده و از همان موقع خراب شده متاسفانه از انتخاب اشتباه شما در انتخاب سرویسکار آسانسور ناشی میشه.

 2. میخواستم بدونم عمر مفید موتور ام اف ۴۸ با استارت بالا یعنی از ۸ ساعت بدون وقفه کار کنه چند ساله.؟

  1. برای موتورها نمی توان عمر مفیدی تعریف کرد چون بستگی به نحوه استفاده و میزان استفاده از آن داره ولی برای چنین استفاده ای تا ۱۰ سال به راحتی قابل پیش بینیه. نمی شه عمر مفیدی برای موتور ارزیابی کرد. موارد مختلفی می تواند موجب کاهش طول عمر موتور شود اگه موتور درست نصب نشود یا واسکازین به موقع تعویض نشود و…. حتی محوطه موتور خانه هم از قبیل گردوغبار و…. می تواند روی عمر موتور تاثیر زیادی داشته باشد

 3. لطفا بفرمایید اینکه اسانسور به صورت حالتی وسط راه ایست والارم وبا خاموش روشن کردن تابلو خطا پاک و راه اندازی می شه چه مشکلی داره؟ آیا سرما رو تابلو اثر داره؟

  1. سری استپ آسانسور شما مشکل داره. از سرویسکار بخواین همه شالترها و قفلی درب طبقات و دوشاخ درب طبقات و استپ های اضطراری را بررسی کنه.

  1. آسانسور مانا با ارائه ضمانت همه قطعات، سرویس های منظم در طول دوره ضمانت، نظارت و تهیه گزارش همی شه در جهت جلب رضایت مشتری تلاش می کنه. واحد پشتیبانی از لحظه تحویل موقت تا اخذ گواهی استانداره، پشتیبان و همراه شماست.

 4. سلام خسته نباشید مدتی هست که متاسفانه همسایه ها برای تعمیر و نگهداری آسانسور هزینه پرداخت نمی کنن و ماهم قرار داد بستیم. می شه شکایت کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *