اگر در جست و جوی یک سرویسکار آسانسور حرفه ای هستید تا شما را از صرف وقت و هزینه پشیمان نکند، در این مقاله با ما همراه باشید!

آسانسورها جزو حساسترین قطعات ساختمان ها محسوب می شوند که در زمان بروز مشکل باید سریعا تحت نظر یک سرویسکار آسانسور برای ارائه خدمات تعمیر آسانسور قرار بگیرند. در واقع آسانسورها را می توان جزو وسایلی دانست که هر عملکرد غیر عادی آن باید سریعا گزارش شود تا مشکلی از بابت جابجا کردن شما نداشته باشد.

آسانسور ها به صورت مستقیم با جان انسان ها در ارتباط هستند و اگر عوامل هشدار دهنده آن نادیده گرفته شود می تواند آسیب های جبران نا پذیری به ساکنین وارد کند. پس اگر یک مدیر ساختمان هستید بهتر است به ساکنین طریقه استفاده صحیح از آسانسور را بیاموزید و ظرفیت آسانسور را به آن ها متذکر شوید.

همچنین شما به عنوان مالک ساختمان یا مدیر یک مجموعه اداری، تفریحی و یا مسکونی که ساکنین به شما اعتماد کرده اند وظیفه دارید از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور استفاده کنید. سرویسکار آسانسورسرویسکار آسانسور

خدمات مربوط به سرویس دوره ای آسانسور به شما کمک می کند پیش از وقوع مشکل جدی بتوانید آن را شناسایی و رفع نمایید. در واقع در این مدل خدمات رسانی یک کارشناس متبحر به صورت دوره هایی که مشخص کرده اید، (می تواند ماهیانه باشد) برای عیب یابی آسانسور به محل آمده، قطعات آن را بررسی و در نهایت به عیب یابی عملکرد آسانسور می پردازد.

آسانسورها یکی از وسایلی هستند که هم اکنون می توانیم آن ها در بسیاری از ساختمان ها ببینیم و استفاده از آن ها رفت و آمد را در طبقات نختلف ساختمان هایی که از واحدها و طبقات زیادی برخوردار هستند بسیار اسان کرده است.

این نوع وسایل به دلیل آن که در طول ماه بسیار مورد استفاده قرار خواهند گرفت نیاز به تعمیر آسانسور خواهند بود که به شکلی ماهیانه باید به شکلی منظم صورت پذیرد و در این فرآیند باید از افراد که با نام سرویس کار آسانسور در حال فعالیت می باشند صورت پذیرد.

برای این که خدماتی در خصوص تعمیر آسانسور و یا سرویس آسانسور دریافت کنید می توانید با شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند قراردادی را به شکل سالیانه تنظیم کنید تا به شکلی ماهیانه سرویس کار آسانسور که در این زمینه دارای تخصص و تجربه است برای تعمیر و نکهداری آسانسور شما به یاری شما بیاید.

و اما نشانه های نیاز به سرویسکار آسانسور …

آسانسورها می توانند پیش از بروز مشکل جدی، آن را به چند شکل به ساکنین نشان دهند و آن ها را متوجه بروز یک ایراد در خود کنند. این نشانه ها عبارت هستند از:

به گوش رسیدن صداهای غیر عادی از آسانسور

شنیده شدن صداهایی در زمان حرکت آسانسور دارای عواملی متفاوت است و تشخیص آن توسط سرویسکار آسانسور ممکن می باشد، بازهم بعضی از صداهای آسانسور علامتی از ایجاد مشکل در آسانسور می باشد.

این صداها به علت وجود مشکل در کفشک، تنظیم نبودن سیستم پاراشوت یا ترمز اضطراری، برخورد یا سایش قطعات مثل برخورد درب کابین با درب طبقه، هم تراز نبودن ریل راهنمای کابین یا کادر وزنه و …. است. همچنین این صداها می توانند از سوی موتور آسانسور یا تابلو فرمان باشند.

تغییر در سرعت حرکت آسانسور

تکان های کابین آسانسور در زمان حرکت، یک خصیصه مشخص در آسانسور‌های سنتی موسوم به دوسرعته می باشد که برای بیشتر افراد، به خصوص بیماران و سالخوردگان بسیار ناخوشایند است. برای عیب یابی چنین مشکلی باید از مراکز تعمیر آسانسور درخواست عیب یابی داشته باشید.

تکان های غیرمعمول کابین آسانسور

دلایل زیادی ممکن است باعث لرزش عمودی کابین آسانسور شوند که می توان به نقص فنی در فلکه کشش، هرزگرد و شیار های روی آن، عدم نصب استاندارد موتور، مشکل در درایو آسانسور، یکسان نبودن کشش در سیم بکسل، بالانس نبودن فلکه هرزگرد و اصطکاک ریل و کفشک های کابین اشاره کرد.

دلیل لرزش افقی کابین آسانسور هم عدم نصب صحیح ریل آسانسور، بی کیفیتی ریل آسانسو های غلتکی، عدم استانداردسازی وزن کابین آسانسور، فلکه کششی بی کیفیت روی کابین آسانسور و تاب خوردگی و ارتعاش در سیم بکسل ها است.

همه این نکاتی که به آن ها اشاره داشتیم، نوعی زبان آسانسور هستند که به شما تذکر می دهند هر چه زودتر با یک مرکز مجهز تعمیر آسانسور تماس بگیرید. در صورت نادیده گرفتن این مشکلات و عقب انداختن آن ها مشکلات پیش آمده گسترده می شوند و آن وقت باید هزینه بیشتری برای تعمیرات آسانسور متحمل شوید. سرویسکار آسانسور

 

تعمیرکار آسانسور تمام وقت کار می کند. محل کار وی در کارخانه تولید آسانسور یا در ساختمانهای مشتریان می باشد. وظیفه تعمیرکار آسانسور مونتاژ قطعات آسانسور و نصب آنها می باشد کنترل و بررسی منظم، موتور، درب ها و قفل ها،ریلها،سیم بکسلها، جک هیدرولیک، روغن، کفشک ها و پاور یونیت برای اطمینان از امنیت و سالم بودن آن ها و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض آن ها.

تعویض قسمت های داخلی آسانسور مانند سیستم های ارتباطی و سیستم نوردهی، دکمه ها وکف پوش از وظائف تعمیرکار آسانسور است. تعمیرکار آسانسور باید به تماس های اضطراری مشتریان پاسخگو باشد و در پایان کار، گزارش عملکرد خود را نوشته و تحویل مدیر ساختمان دهد. سرویسکار آسانسور

 

برای تعمیر آسانسور خود با ما تماس بگیرید

تعمیر آسانسور مانا یکی از اختصاصی ترین خدمات این مجموعه بوده که با جلب رضایت مشتریان عزیز توانسته است جایی میان رتبه داران این عرصه باز کند. این مرکز با داشتن کارشناسانی وقت شناس و متخصص برای ارائه تعمیرات و عیب یابی آسانسور در کنار شماست تا مشکلات شما را رفع کنند. فعالیت این مرکز به صورت شبانه روزی بوده و حتی در روزهای تعطیل هم در کنار شما هستیم.

این مجموعه تخصصی تعمیر آسانسور دارای تجهیزات کامل برای تعمیر آسانسور بوده و می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را از پایه رفع کند. برای تماس با ما و ثبت نام برای سرویس های دوره ای می توانید همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید.

سرویسکار آسانسور و کارشناسان ما با دریافت سفارش شما برای تعمیر و سرویس آسانسور در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می شوند و پیش از اقدام به تعمیرات هزینه موردنظر را با شما در میان می گذارند تا شما آن را تایید کنید و بعد سرویسکاران شروع به تعمیرات مربوطه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *