سرویس آسانسور ارزان در تهران جزو تخصی ترین فعالیت هایی است که مرکز خدمات آسانسور مانا برعهده می گیرد. این مرکز دارای تیم حرفه ای و کاربلدی است که سعی در رفع مشکلات شما در سریع ترین زمان ممکن دارند.

برای استفاده از خدمات آسانسور مانا، در همه روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) روی ما حساب کنید!

آسانسورها یکی از بخش های اصلی هر ساختمانی محسوب می شوند که روزانه افراد زیادی را جابجا می کند. یک روز خراب شدن اسانسور برای ساکنین می تواند زحمات زیادی داشته باشد و موجب ناراحتی افراد سالمند و ساکنین طبقات بالایی شود. از این رو سرویس آسانسور امری بسیار ضروری محسوب می شود و می تواندجلوی وقوع اتفاقات را قبل از رخ دادن بگیرد.

در واقع در عملیات سرویس آسانسور یک فرد کاربلد و آموزش دیده در ساعات و روزهای مشخص شده به ساختمان مراجعه می کند و از آسانسور بازدید می کند. او کلیه قطعات و عملکرد آسانسور را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت وجود کوچکترین مشکلی در عملکرد آن، سریعا آن را برطرف می کند.

این کار امنیت ساکنین را در استفاده از آسانسور تضمین کرده و باعث می شود بدون دغدغه از آسانسور  استفاده کنید. همچنین بهتر است اشاره کنیم که سرویس آسانسور جلوی خرابی های گسترده را می گیرد و پیش از بزرگ تر شدن مشکلات آن ها را رفع می کند.

 

مزایای سرویس آسانسور ارزان

سرویس آسانسور از نظر قانونی ماهانه مورد نیاز است. با سرویس آسانسور ارزان نیاز به تعمیر آن را به حداقل می رسانید، ایمن سازی و استاندارد سازی آسانسور را آسان تر می کنید و حتی می توانید بیمه آسانسور را هم خریداری کنید. در این صورت دیگر نگران هزینه تعمیر آن نخواهید بود.

مدیران ساختمان ها، مراکز اداری و تجاری با سرویس سریع و منظم آسانسور می توانند از مزایای زیر بهره مند شوند:

  • امنیت
  • خرابی، نقص فنی و تعمیر آن را کاهش می دهد
  • افزایش طول عمر آسانسورها
  • اطمینان بیشتر مشتری از عملکرد و سلامت آسانسورها

تعمیر موردی یا سرویس آسانسور ارزان

همانطور كه می دانید، بسیاری از دستگاه های مکانیکی كه بصورت مداوم استفاده می شوند، مثل اتومبیل ها، نیاز به نگهداری دوره ای دارند. این سرویس شامل بررسی و بازرسی از همه قطعات دستگاه و بررسی عملکرد صحیح قطعات است.

آسانسور هم از این قاعده مستثنی نبوده و برای جلوگیری از آسیب و نقص تجهیزات آن،سرویس آسانسور ارزان ضروری دانسته می گردد. آسانسور به عنوان یک وسیله مکانیکی پیچیده كه ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد، باید مطمئن، ایمن و کارآمد باشد.

وقتی دستگاه کاملاً از کار افتاده باشد یا یکی از قطعات معیوب باشد، همه دستگاه های مکانیکی معمولاً تعمیر می شوند. در چنین شرایطی برای راه اندازی مجدد دستگاه مجبور به تعویض یا تعمیرات اساسی قطعات هستید كه علاوه بر متحمل شدن هزینه های سنگین و اضافی، باعث اتلاف وقت شما هم خواهد شد.

در نتیجه می توان گفت كه سرویس منظم تجهیزات مکانیکی قبل از خراب شدن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. در مورد آسانسور، این دستگاه مکانیکی همه کاره، ما همچنین دو رویکرد داریم، یا باید به طور دوره ای به فکر سرویس آسانسور باشیم، یا باید صبر کنیم تا خراب شود و سپس برای تعمیر آن اقدام کنیم.

زمان سرویس آسانسور

امروزه آسانسورها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند و در آسایش و راحتی افراد بسیار تاثیرگذارند. آسانسور نوعی دستگاه نقلیه است كه افراد و وسایل را بین طبقات مختلف یک ساختمان جابجایی می کند. این دستگاه در ساختمان های مسکونی، اداری و یا فضاهای تجاری نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

آسانسورها معمولا دارای موتورهای برقی می باشند كه می توانند کار هدایت کابل های کششی، سیستم های تعادل وزنه و پمپاژ مایع هیدرولیکی مورد نیاز برای بلند کردن پیستون استوانه ای را انجام دهند. آسانسورها سیستمی بسیار پیچیده دارند كه شامل بخش های مختلفی بوده و برای اطمینان از جابجایی ایمن و بدون وقفه نیاز به نگهداری و سرویس به صورت دوره ای دارند.

در زمان سرویس آسانسور مشخص می گردد كه همه اجزای آسانسور به درستی کار کرده و ایمنی سرنشینان را تضمین می کند. اگر سرویس آسانسور ارزان به صورت دوره ای انجام نشود امکان دارد خطرهای جدی برای سرنشینان ایجاد کرده و هزینه سنگینی هم برای تعمیر آن به وجود آورد.

آسانسورها هم مثل دیگر وسایل امکان دارد پس از استفاده مکرر دچار مشکل و یا نقص فنی شوند و گاهی نیاز به سرویس و تعمیر دارند؛ به همین دلیل باید از طریق شرکت های سرویس و نگهداری آسانسور، به صورت دوره ای نسبت به سرویس آسانسور در مدت زمانی خاص اقدام نمود.

خدمات سرویس آسانسور

به طور کلی همه مکانیزم ها و سیستم ها نیاز به بازدید دوره ای و سرویس و نگهداری دارند، به خصوص سیستم هایی مثل آسانسور كه ایمنی در آن ها نقشی اساسی داشته و خرابی آن ها باعث ایجاد خطرات احتمالی برای جان افراد می گردد.

پس از نصب آسانسور باید به صورت دوره ای توسط یک فرد متخصص تحت بازرسی منظم قرار بگیرد. با استفاده از خدمات سرویس آسانسور ارزان می توان از هزینه های استهلاک و خرابی آن جلوگیری کرده و همچنین می توان سطح ایمنی آسانسور را هم افزایش داد. در زمان سرویس آسانسور همه عملکردهای این دستگاه بازبینی می گردد تا به طور صحیح و کارآمد کار کند.

نظارت بر عملکرد کلی سیستم آسانسور و بازبینی کلی قطعات نصب شده از جمله خدماتی است كه در بخش سرویس دوره ای آسانسور انجام می گردد.

باید برای انجام خدمات سرویس و نگهداری آسانسور به شرکت هایی معتبر كه از کارشناسان متخصص در این زمینه استفاده می کنند، مراجعه کنید تا از بروز مشکل یا وقوع حادثه جلوگیری شود. تکنسین های شرکت های خدمات سرویس و نگهداری آسانسور، دارای مهارت و دانش لازم برای سرویس آسانسور ارزان می باشند و می توانند هرگونه مشکل احتمالی در آسانسور را به آسانی تشخیص دهند.

پس از تشخیص این مشکلات، متخصصان نسبت به تعمیر و نگهداری آن ها با کمترین هزینه اقدام کرده و از ایجاد تعمیرات پرهزینه در آینده جلوگیری می کنند. علاوه بر این کار بازرسی و بررسی تجهیزات آسانسوری با استفاده از جدیدترین ابزارها و لوازم انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *