سرویس آسانسور جنوب در کنار شماست تا اختلالات به وجود آمده آسانسورهای خود را پیش از وقوع خسارات سنگین جانی و مالی برطرف کنید.

خدمات آسانسور سرویسکاران عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم. بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستم هایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می کند و مشکلات آن ها باعث خطرات احتمالی جانی می شود.

از این رو اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور کمتر از اهمیت نصب آن نبوده و یک آسانسور صرف نظر از نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

سرویس آسانسور جنوب تهران را به ما بسپارید!

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

 

سرویس آسانسور مشیریه  – سرویس آسانسور شهرک مسعودیه – سرویس آسانسور افسریه

همانند سایر تجهیزات مدرن، آسانسورها هم تكامل یافته و تكنولوژی آن ها رو به پیشرفت است. آسانسورها در طول عمر خود نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. تعمیرکار های مجموعه خدماتی آسانسور مانا امكان سرویس آسانسور، سرویس آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، مدرن سازی آسانسور، بازرسی آسانسور و سایر خدمات آسانسورهای مسكونی را جهت شما فراهم می كنند.

سرویس آسانسور خانی آباد نو – سرویس آسانسور نازی آباد – سرویس آسانسور نعمت آباد

فرض كنید طنابهای فولادی آسانسور یا همان سیم بكسل آسانسور در آستانه فرسودگی قرار گرفته است. این فرسودگی و یا خوردگی سیم بكسلها باعث خوردگی فلكه های كششی موتور و هرزگرد می گردد پس فلكه های كششی هم در معرض فرسودگی قرار میگیرند و در حالتیكه ترمز ایمنی آسانسور فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بكسل باعث سقوط آسانسور شده و منجر به آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

سرویس آسانسور یاخچی آباد – سرویس آسانسور امیربهادر – سرویس آسانسور آذری – سرویس آسانسور جنوب

به طور كلی سرویس آسانسور، كنترل و نظارت بر قطعات نصب شده در آسانسور از اجزا كلی تا قطعات جزئی، در یك پروسه زمانی مدون كه معمولا ماهی یك بار است تعریف می گردد. هر قطعه ای با هر مکانیزمی نیازمند این كنترل و نظارت مستمر است، مخصوصا سیستم هایی كه ایمنی افراد در اولویت قرار گرفته، و خرابی در آن ها زیان های جبران ناپذیری جهت افراد استفاده كننده از آن مکانیزم را به بار می آورد.

سرویس آسانسور را باید از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه درخواست نمود. زیرا با وجود سرویسكار متخصص مدت زمان سرویس آسانسور به حداقل رسیده و زودتر انجام می شود.

سرویس آسانسور جنوب اتابک – سرویس آسانسور خراسان – سرویس آسانسور فلاح

سرویسكار سرویس آسانسور جنوب بایستی دارای تجربه كافی در خدمات سرویس آسانسور باشد. به طوری كه با مکانیزم آسانسور آشنایی كامل داشته باشد. این آشنایی با مکانیزم باعث می گردد تا با پشتیبانی به موقع و سریع در موقع خرابی آسانسور، از بسیاری از خسارات مالی به آسانسور پیشگیری شود. البته باید توجه داشت كه هر آسانسور سرویسكار مخصوص به خود را می طلبد.

پس اینطور نیست كه هر سرویسكار آسانسور با همه آسانسور ها آشنایی داشته و طریقه سرویس و نگهداری و تعمیر آنها را بداند. لازم است در سرویس هر آسانسور، نوع آن را در نظر گرفته و از سرویسكار مخصوص آن كمك خواست.

سرویس آسانسور بخارایی – سرویس آسانسور شاپور  – سرویس آسانسور مولوی – سرویس آسانسور جنوب

مسئولیت اصلی ما تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور است. ما سال هاست كه در این حوزه تخصصی فعالیت می كنیم و به همین دلیل هم تجربه بالایی در تعمیر و سرویس آسانسور داریم. تجربه سال ها كار كردن و برخورد با انواع مشكلات آسانسورهای گوناگون و خرابی آسانسور، باعث شده است كه مطمئن باشیم؛ شما در نهایت از خدمات ما رضایت كامل خواهید داشت.

در طول این سال ها تكنسین های ما انواع آسانسورها و تمام حالات خرابی آسانسور را مشاهده كرده و با اطمینان بسیار بالا و بدون آزمون و خطا، با كم ترین هزینه ممكن، مشكل ایجاد شده را برطرف خواهند كرد.

سرویس آسانسور تهران

سرویس آسانسور جنوب سیروس  – سرویس آسانسور دروازه غار  – سرویس آسانسور جوادیه

سرویس آسانسور جنوب از نظر اقتصادی جهت ساكنین شمال، شرق و غرب تهران هم به صرفه خواهد بود.
زیرا در صورت خرابی یك قطعه و تعویض سریع و به موقع آن سایر قطعات آسیب نخواهند دید و در نتیجه سیستم دچار آسیب های كلی نخواهد شد.
جهت مثال توجه كنید اگر سیم های آسانسور و یا سیم بكسل دچار آسیب شده باشد، همین مورد می تواند سبب آسیب به فلك های كششی آسانسور شود، درنهایت هم امكان پارگی سیم بكسل و سقوط آسانسور هم وجود دارد و صدمات مالی و جانی زیادی را به فرد وارد می كند.

سرویس آسانسور یافت آباد  – سرویس آسانسور منیریه  – سرویس آسانسور امیریه

اگر به سرویسكار آسانسور در تهران، سرویسكار آسانسور در غرب تهران، سرویسكار آسانسور در شرق تهران، سرویسكار آسانسور در شمال تهران یا به سرویسكار آسانسور در كرج یا در هرجای دیگر كشور احتیاج دارید، خوشبختانه شركت های معتبر بسیاری جهت عقد قرارداد سرویس آسانسور وجود دارد. توصیه موكد ما این است كه با شركت ها قرارداد ببنید نه با افراد، تا در صورت بروز مشكلات، بتوانید با رجوع به قرارداد حمایت قانونی داشته باشید.

سرویس آسانسور جنوب شوش  – سرویس آسانسور بازار تهران  – سرویس آسانسور شهرری

امکان دارد در قرارداد نصب آسانسور، مدت زمان سرویس آسانسور جنوب ذكر شده باشد. حتی موارد تحت پوشش در قرارداد ذكر شده و زمان بازرسی آسانسور هم امکان دارد مشخص شده باشد. هنگام نصب آسانسور باید نوع پیمانكاری را انتخاب كنید كه جهت نیازهای شما بهترین كار را انجام دهند.

سرویس آسانسور کوی سیزده آبان  – سرویس آسانسور دولت آباد  – سرویس آسانسور رسالت

هنگامی كه دستگاه شما دچار مشكل شود و یا نیاز به بررسی دقیق داشته باشد، کارشناسان ما پس از ثبت درخواست، با فاصله زمانیِ كمتر از یك ساعت در موقعیت مكانی شما حاضر می شوند و خدمات خود را با بهترین كیفیت ارائه می دهند. آسانسور مانا تلاش می كند با در نظر گرفتنِ همه جوانب و همچنین كوتاه كردن مدت زمانِ رفع مشكل، حافظِ رضایت و اعتماد مشتریان خود باشد.

سرویس آسانسور کیان شهر  – سرویس آسانسور یافت آباد – سرویس آسانسور جنوب

تماس با سرویس آسانسور جنوب تهران

جهت تعمیر كردن آسانسور و اجزایش باید به یك مجموعه با نمونه كار زیاد مراجعه كرد تا خیالتان بابت تعمیر راحت باشد.چنانچه واحد مسكونی شما نیازمند به تعمیر مداوم جهت آسانسور است پس با یافتن یك مجموعه معتبر قرارداد بلندمدت ببندید تا خدمات تعمیر را به شکل مستمر دریافت كنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *