سرویس آسانسور شرق تهران، جزو بهترین و با کیفیت ترین خدماتی است که توسط تیم آسانسور مانا انجام می گیرد.

سرویس آسانسور شرق تهران

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

 

سرویس آسانسور شرق تهران نو – سرویس آسانسور  تهرانپارس  – سرویس آسانسور نارمک

نگهداری از آسانسور یك كار دائمی محسوب می شود. یعنی اگر می خواهید اختلال آسانسوررخ ندهد باید به شکل ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده كنید. این كار موجب ایجاد اطمینان از امنیت و کارآیی درست آسانسور می گردد. در این بازبینی های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می گیرد.

در درجه اول تست و بازبینی سیم بكسل ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن كاری ریل ها، آچاركشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربكس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت كابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نكاتی بوده كه تعمیرکار شما باید به آن توجه كند.

سرویس آسانسور شهرک امید  – سرویس آسانسور شهرک زیتون  – سرویس آسانسور سرخه حصار

در همه ساختمان ها روزانه به طور مداوم از آسانسورها استفاده می شود. تعداد دفعاتی كه از یك آسانسور در طول روز، ماه و حتی سال استفاده می شود امکان دارد شما را شگفت زده كند. گاهی اوقات در طول یك سال میزان استفاده از آسانسور بیشتر از رانندگی با اتومبیل در مسافت 100,000 مایل است.

با این مقدار استفاده، قطعا نیاز به بازرسی و سرویس آسانسور شرق وجود دارد. آسانسورها همانند اتومبیل شما سیستم های مكانیكی و برقی دارند. برنامه ریزی تعمیر و نگهداری دوره ای آسانسور بسیار مهم است، زیرا اطمینان حاصل می شود كه كاملا امن بوده و هیچ خطری ندارد.

سرویس آسانسور پیروزی – سرویس آسانسور گرگان  – سرویس آسانسور وحیدیه – سرویس آسانسور شرق

تكنسین های آسانسور مانا دانش و مهارت لازم جهت سرویس آسانسور و همچنین تشخیص هرگونه مشكل احتمالی را دارند. پس از تشخیص مشكلات احتمالی در هنگام بررسی تعمیر و نگهداری، کارشناسان ما به مشتریان كمك می كنند تا از تعمیرات پرهزینه در آینده جلوگیری كنند. ما از جدیدترین ابزارها و تجهیزات استفاده می كنیم تا بالاترین كیفیت كار بازرسی آسانسور را به مشتریان خود ارائه دهیم و پخدمات آسانسورهای مسكونی و تجاری ارائه می دهیم.

سرویس آسانسور شرق کالاد – سرویس آسانسور شمس آباد  – سرویس آسانسور حکیمیه

باید بدانید كه انجام ندادن مرتب سرویس آسانسور امکان دارد باعث بروز خطرات جدی جانی جهت افراد گردد. احتمالا خبر مرگ افراد به دلیل قطع شدن طناب آسانسور و یا سایر موارد را شنیده اید. پس توصیه می كنیم كه حتما اطلاعات كافی در این مورد كسب نموده و به طور مرتب آسانسور را سرویس کنید.

سرویس آسانسور نیروی هوایی  – سرویس آسانسور نظام آباد – سرویس آسانسور مجیدیه – سرویس آسانسور شرق

شاید این سوال جهتتان پیش بیاید كه منظور از سرویس چیست و چه كارهایی باید ماهانه انجام گردد؟رعایت كردن اصول فنی در این وسیله از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر موارد فنی به خوبی اجرا شود قطعا شما با نقص های كمتری مواجه خواهید شد و وسیله با بهترین كیفیت جهتتان كار خواهد كرد.اصولی مانند، میزان سرعت، مقدار ارتفاع، كنترل درب ها، مكان قرار گرفتن دستگاه و ولتاژ برق از جمله اصول های موجود در سرویس آسانسور است.

سرویس آسانسور حشمتیه – سرویس آسانسور منصورآباد – سرویس آسانسور شرق

امکان دارد بعضی از افراد فكر كنند كه آسانسور های بسیار با كیفیت هرگز نیاز به كنترل ندارند و لازم نیست ماهانه هزینه ای را بابت سرویس آن پرداخت نمایند اما باید گفت كه همه دستگاه ها بدون توجه به نوع و كیفیت هرگز نیاز به كنترل ندارند و لازم نیست ماهانه هزینه ای را بابت سرویس آن پرداخت نمایند اما باید گفت كه همه دستگاه ها بدون توجه به نوع و كیفیت به طور حتم نیاز به كنترل ماهانه دارد و حتما باید همه موارد ذكر شده در بازه زمانی مشخص چك گردد.

كمك گرفتن از افراد حرفه ای و مهندسین كاربلد در این حرفه می تواند باعث شود تا شما هزینه و وقت كمتری را جهت سرویس آسانسور صرف کنید. سعی كنید در همه كارها از افراد حرفه ای كمك بگیرید.

تماس با سرویس آسانسور شرق تهران

شركت های سرویس با تنظیم قرار داد و بیمه كردن دستگاه شما این تضمین را به شما می دهند كه سیستم دچار نقص و ایراد جدی نشده و هیچگونه خطر جانی جهت افراد وجود نداشته باشد. این كار در عین كم كردن هزینه ها و زمان سبب می شود تا شما هیچ گونه نگرانی درباره خراب شدن ناگهانی دستگاه نداشته باشید.

البته در صورت وجود هرگونه اشكال جزئی سرویس كار در اسرع وقت خود را به ساختمان شما خواهد رساند و دستگاه را تعمیر خواهد نمود. سپردن سیستم به افراد مختلف اصلا كار ایمنی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *