سرویس آسانسور شمال تهران، یکی از خدمات پرطرفدار آسانسور مانا محسوب می شود.

به طور كلی سرویس به دو بخش تقسیم می شود:

  1. سرویس قطعات یا تعویض قطعه هایی كه خراب شده اند
  2. سرویس قطعه سالم

اكثرا شامل مورد دوم می شوند چون اگر آسانسور توسط فرد متخصص نصب شده باشد اغلب نیاز به تعویض قطعه ندارد.

برای سرویس آسانسور شمال تهران با ما تماس بگیرید!

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

سرویس آسانسور تجریش  – سرویس آسانسور نیاوران  – سرویس آسانسور قلهک

خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از كار افتادن آسانسور می شود. کارشناسان مجموعه سرویس آسانسور شمال تهران بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسكونی آشنا می باشند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد كه نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلكه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد، کارشناسان مجموعه آسانسور مانا با بهترین راهكارها این ایرادات را حل خواهند كرد

سرویس آسانسور جماران  – سرویس آسانسور ازگل  – سرویس آسانسور لویزان

همه ما می دانیم كه، هیچ سیستمی وجود ندارد كه نیازمند به سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به خصوص وسایلی از قبیل آسانسور كه ایمنی در آن ها نقش بسیار ویژه ای دارد و نقص در عملكرد آن ها باعث به وجود آمدن خطرات جانی می گردد. مطمئنا آموزش سرویس دوره ای نقش تعیین كننده ای در مكانیزم آسانسور خواهد داشت.

جهت انجام خدمات سرویس آسانسور شمال باید از شركت های معتبر آسانسور كمك گرفت. این شركت ها معمولا با عقد قرارداد سالیانه خدمات آسانسور های مختلف را عهده دار می شوند.

قرارداد بعد از یكسال دوباره تمدید و یا با شركت دیگری بسته می شود. شركت های معتبر ارائه دهنده خدمات آسانسور جهت پیشرفت در كار خود، از نیروهای متخصص و كارآمد در بخش های سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسور بهره گیری می كنند.

سرویس آسانسور شمال مینی سیتی  – سرویس آسانسور سوهانک  – سرویس آسانسور دروس

آیا نبودِ سرویس و نگهداری دوره ای آسانسور باعث خرابی آسانسور می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله؛ گاهی نقص در یك قسمت كوچك از آسانسور، كه با صرف وقت و هزینه بسیار كم قابل حل است، باعث ایجاد خرابی در یكی از قسمت های اساسی آسانسور می شود و هزینه رفع خرابی آسانسور را چند برابر می كند.

سرویس آسانسور حسین آباد  – سرویس آسانسور اقدسیه – سرویس آسانسور زعفرانیه – سرویس آسانسور شمال

سرویس آسانسور شمال آسانسور مانا ارائه دهنده خدمات سرویس آسانسور در كلیه نقاط و محلات شرق شهر تهران است. دفتر مركزی این شركت در غرب تهران و در منطقه صادقیه قرار دارد. سرویسكاران آسانسور مانا پس از عقد قرارداد با منزل مسكونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراكز بهداشتی و درمانی واقع در محلات شرق تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سركشی كرده و بازدید دوره ای انجام میدهند.

در این بازدید ها سطوح روغن و روانكار ها كنترل شده و نشتی آنها چك میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن كاری و گریسكاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات كنترل و تنظیم میشود. قطعات مكانیكی متحرك آچاركشی میشوند و از لحاظ لقی، صدا و یا لرزش اضافه كنترل میگردند.

فن ها كنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان كنترل و بررسی میشود. كلیه سنسور ها و قطعات ایمنی كنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر كنترل میگردد. سیم كشی ها و تراول كابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها كنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.

سرویس آسانسور آجودانیه – سرویس آسانسور محمودیه – سرویس آسانسور فرمانیه

سرویس آسانسور در تهران كه سرویسی جهت راحتی ساكنین مناطق مختلف تهران در نظر گرفته شده است می تواند احتمال این خطرات را به حداقل برساند و لازم است هر ماه یكبار توسط افراد متخصص صورت گیرد.

سرویس آسانسور کامرانیه – سرویس آسانسور داودیه – سرویس آسانسور دزاشیب

منظور از سرویس آسانسور، بررسی قطعات آسانسور و نظارت كلی بر عملكرد آن است.
هر سیستمی بعد از نصب شدن نیاز به نگهداری و سرویس دارد، و این كار سبب عملكرد بهتر دستگاه و ایمنی آن در حین كار خواهد شد.
توجه داشته باشید كه خدمات نگهداری آسانسور به اندازه نصب آسانسور اهمیت دارد و لازم است به اندازه نصب جهت آن وقت صرف شود.

سرویس آسانسور شمال – سرویس آسانسور الهیه – سرویس آسانسور ولنجک

سرویس آسانسور شمال یك كار دائمی و همیشگی است. به این معنا كه اگر می خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده كنید. این كار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملكرد درست آسانسور می شود.

این بازبینی های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بكسل ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن كاری ریل ها، آچاركشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربكس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت كابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نكاتی است كه تكنسین سرویس آسانسور شمال باید به آن توجه كند.

سرویس آسانسور اوین – سرویس آسانسور ظفر – سرویس آسانسور درکه – سرویس آسانسور شمال

آسانسور شما با بیشترین مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری خواهد شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل های مقرون به صرفه، مستحكم و كارآمد ارائه می شود. تضمین كیفیت خدمات و ارائه تضمین ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی هایی است كه خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با كیفیت و مطمئن آسوده می كند

سرویس آسانسور فرحزاد – سرویس آسانسور تهران ویلا – سرویس آسانسور سعادت آباد

اگر شما یك آسانسور كارگاهی یا هیدرولیك دارید كه نیاز به سرویس آسانسور دارد، یا اگر به دنبال حرفه ای های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یك دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید! همین امروز با ما تماس بگیرید. درخواست های شما كه احتمالا از سوی سایر شركت ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شكل ممكن انجام خواهیم داد.

سرویس آسانسور شهرک غرب – سرویس آسانسور ونک – سرویس آسانسور شمال

شركت فنی آسانسور مانا در جهت ارائه بالاترین كیفیت وكارایی سرویس دوره ای آسانسور در بازدیدهای منظم، از همه قطعات آسانسور از قبیل مكانیكی، راه اندازی و الكتریكی،بررسی و بازدید به عمل می آورد. علاوه بر رویت موتور و دیگر تجهیزات آسانسور امکان دارد به صورت اندازه گیری و بررسی كمیت های فیزیكی دستگاه هم صورت گیرد.

تماس با سرویس آسانسور شمال تهران

خدمات با كیفیت سرویس آسانسور آسانسور مانا شامل موارد زیر هم است :

آسانسورهای جدید : اگر به دنبال نصب آسانسور جدید در محل سكونت و یا محل كار خود هستید، با توجه به بودجه شما سرویس های نصب آسانسور مختلفی را به شما ارائه خواهیم داد.

تعمیر آسانسور : وقتی آسانسور از كار بیافتند، جهت همه ساكنین ساختمان ناخوشایند است. در چنین شرایطی نگران نباشید! تیم ما به سرعت وارد عمل شده تا آسانسور شما را به شرایط كاری قبلی برگرداند.

برنامه نگهداری از آسانسور : نگهداری مناسب آسانسور یكی از بهترین اقدامات ایمنی است كه می توانید انجام دهید. با سرویس های دوره ای آسانسور، می توانید هم در هزینه های اضافی صرفه جویی كنید و مانع آسیب های جدی پیش رو گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *