سرویس آسانسور غرب تهران را به مرکز سرویس و تعمیرات آسانسور مانا بسپارید و بهترین ها را از آن خود کنید!

بهترین تعریفی که می توان از سرویس آسانسور ارائه نمود به این صورت است:

کنترل قطعات ، بازدید کلی و جزئی از صفرتا صد قطعات به طور مستمر که با استفاده از تنظیم  یک قرارداد سالانه توسط سرویسکار آسانسور انجام می پذیرد.

خدمات سرویس یا به عبارت دیگر بازبینی قطعات به صورت ماهی یکبار انجام می گیرد و هزینه آن براساس قرارداد دریافت می شود. هر گونه خرابی در طول مدت قرارداد مستلزم رسیدگی و رفع نقص توسط سرویسکار آسانسور می باشد.

این بخش از خدمات برای کلیه آسانسور ها بایستی انجام گیرد، چرا که در صورت جدی نگرفتن این بخش علاوه بر خسارت های مالی وارده بر آسانسور ، ممکن است جان افراد استفاده کننده از آسانسور را نیز به مخاطره بیندازد.

آسانسور دارای مکانیزم پیچیده است. گاهی با رعایت نکردن استانداردها و یا زیرپا گذاشتن اصول و قوانین استفاده از این دستگاه شاهد خرابی در آسانسور می شویم.

برای مثال نادیده گرفتن ظرفیت آسانسور و استفاده بی مورد از آن باعث وارد شدن فشار بر موتور و یا دیگر قطعات خواهد شد. قطعات آسانسور به صورت هماهنگ در کنار هم فعالیت می کنند که اگر در هر کدام از آن ها مشکلی رخ دهد به تبع آن دیگر قطعات دچار مشکل خواهند شد.

معمولا واحد سرویس آسانسور به رفع مشکل می پردازد. برای قسمت سرویس آسانسور ایجاد یک واحد پشتیبانی فنی لازم است تا در صورت تشخیص آسیب جدی این واحد وارد عمل شده و رفع نقص احتمالی را انجام دهد.

سرویس آسانسور غرب تهران با آسانسور مانا

با توجه سابقه آسانسور مانا در زمینه ارائه خدمات سرویس آسانسورها، این مجموعه برنامه های نوینی را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات پایه گذاری کرده است که به شرح زیر اعلام می دارد:

  • تهیه شناسنامه و مشخصات اجزاء آسانسورها
  • بازدید و كنترل ایمنی و عملكرد آسانسور یكبار در ماه طبق چك لیست های مربوطه
  • سرویس و نظافت آسانسورها و رگلاژ دربها در صورت لزوم یكبار در ماه
  • بازدید دوره ای كارشناسان مكانیك هر سه ماه یكبار طبق چك لیست های مربوطه
  • بازدید دوره ای كارشناسان الكترونیك هر سه ماه یكبار طبق چك لیست های مربوطه
  • بیمه مسئولیت مدنی یكساله آسانسورها در قبال استفاده كنندگان و تعمیر كاران آسانسور
  • تامین قطعات یدكی از كارخانه سازنده
  • رفع خرابی احتمالی در روزهای عادی و ساعات اداری از ساعت (۸ الی ۲۲) و اعزام کارشناس حداکثر ۳ ساعت بعد از اعلام خرابی

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

 

سرویس آسانسور غرب تهران شهرک آزادی – سرویس آسانسور ستارخان – سرویس آسانسور آریاشهر

در مجموعه سرویس آسانسور غرب تهران مانا شما با بهترین سطح خدمات مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری آسانسور روبرو خواهید شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه حل های مقرون به صرفه، مستحكم و كارآمد ارائه می گردد.

تضمین كیفیت خدمات و ارائه تضمین ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی های سرویس آسانسور غرب تهران بوده كه خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با كیفیت و مطمئن آسوده می كند.

سرویس آسانسور شهر زیبا – سرویس آسانسور شهران – سرویس آسانسور طرشت

وجود سرویسكاران باتجربه و متخصص از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سرویسكاران باتجربه با سرعت بالا خرابی آسانسور را پیدا نموده و مدت زمان سرویس آسانسور را كوتاه می نمایند. مطمئنا با سرویس منظم آسانسور می توان شاهد عملكرد خوب آسانسور بود.

سرویس منظم و به موقع آسانسور باعث می شود از فرسودگی زود هنگام آسانسور و قطعات آن جلوگیری شود. در مقابل اگر آسانسور به موقع سرویس نشود قطعات آن نیاز به تعمیر و گاها نیاز به تعویض پیدا می كنند. با داشتن قرارداد سرویس و نگهداری سالانه آسانسور بسیاری از مشكلات آسانسور به حداقل می رسد.

سرویس آسانسور غرب

سرویس آسانسور غرب تهران گیشا – سرویس آسانسور چیتگر – سرویس آسانسور شهرک اکباتان

خراب شدن آسانسور به مرور زمان باعث پوسیدگی و خوردگی شده و این پوسیدگی باعث از كار افتادن آسانسور می گردد. کارشناسان آسانسور مانا با كدها، بهترین شیوه ها و نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسكونی آشنا می باشند. اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد كه نه تنها نیاز به سرویس و نگهداری بلكه نیاز به نوسازی و به روز رسانی داشته باشد، کارشناسان سرویس آسانسور غرب تهران با بهترین راهكارها این مشكلات را حل خواهند كرد!

سرویس آسانسور کوی بیمه – سرویس آسانسور تهرانسر – سرویس آسانسور حصارک

آسانسورها فقط محدود به مراكز خرید و فروشگاه های بزرگ نیستند. امروزه در همه ساختمان های اداری و مسكونی آسانسور وجود دارد. البته آسانسورهای مسكونی ماشین های پرهزینه و پیچیده ای می باشند، پس طبیعی است كه شما باید جهت سرویس آسانسور غرب تهران اقدام کنید.

سرویس آسانسور آزادی – سرویس آسانسور فردوس – سرویس آسانسور دهکده المپیک

از اساسی ترین نیازهای ساختمان های دارای آسانسور، داشتن تیم فنی و متخصص آسانسور است كه به سرعت در محل جهت ارائه خدمات حاضر شوند. آسانسور مانا پس از درخواست شما در كمتر از یك ساعت در محل ساختمان شما حاضر می شود و جهت تعمیر و رفع نقض آسانسور، نگهداری و سرویس دوره ای، بازسازی و تزئین كابین مدیران ساختمان را همراهی می كند.

سرویس آسانسور شهرک امیر کبیر – سرویس آسانسور کن و وردآورد

این شركت با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن در كارخانه ای مجهز، تولیدكننده قطعات آسانسور و انواع كابین نفربر، ماشین بر صنعتی، بیماربر و پانوراما به همراه تزیینات متنوع و لوكس است كه خدمات پس از فروش و پشتیبانی آن هم در سریعترین زمان ممكن انجام می گیرد.

شرکت آسانسور مانا یکی از بزرگترین شرکت های آسانسوری در کشور است که کلیه خدمات آسانسور اعم از فروش، نصب، سرویس، تعمیر و نگهداری، بازسازی، ساخت کابین و … را با تکیه بر دانش و مهارت و تخصص بالای نیروهای زبده خود کاملا منظم و دقیق و البته با سرعت بالا به انجام می رساند.

تماس با سرویس آسانسور غرب تهران

شرکت های آسانسوری بسیاری در کشور در حال فعالیت می باشند. بعضی از آن ها انواع پکیج های تعمیرات و سرویس آسانسور را به همراه ضمانت ارائه می کنند و چندین سال است که در این عرضه فعال هستند.

این شرکت ها در واقع ارائه دهنده خدمات پس از فروش آسانسور هستند. این طور که با شناسایی نیاز مشتری بعد از فروش محصول خود، موظف به برآورده کردن آنان و پشتیبانی در مدت زمان مشخصی می باشند. مجموعه آسانسور مانا برای محصولات خود خدمات پس از فروش مناسبی در نظر گرفته است.

آسانسور مانا با كمك کارشناسان باتجربه خود، خدمات مشاوره و طراحی انواع آسانسورهای هیدرولیكی و كششی (گیربكس روملس و گیرلس) را با بالاترین سطح كیفیت ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *