سرویس آسانسور غرب تهران توسط گروه حرفه ای آسانسور مانا صورت می گیرد و این گروه در تلاش است با کمک تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده در سریع ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به آسانسور را حل کند. در صورت بروز هر مشکلی در آسانسور می توانید با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران مربوطه را به محل مورد نظر اعزام کنیم.

مرکز حرفه ای تعمیر آسانسور مانا، در سرویس آسانسور غرب به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در ساعات کاری آماده ارائه خدمات مربوط به نصب و تعمیرات آسانسور بوده و از این رو شما می توانید با بیشترین سرعت ممکن مشکلات به وجود آمده را حل کنید.

حساسیت و انتخاب دقیق سرویسکاران بر هیچ کس پوشیده نیست

تا خرابی های جزئی به جای برطرف شدن به مشکلات کلی و عظیم تبدیل نشوند.

 

آسانسورها امروزه نقش قابل توجهی در تسهیل زندگی بشر ایفا خواهند کرد و در با توجه به خدماتی که ارائه می کنند در بسیاری از ساختمان ها از این وسیله استفاده می شود. این وسیله که در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرند نیاز به انجام اقداماتی در قالب سرویس آسانسور خواهند داشت تا با در طی آنها مشکلات احتمالی موجود در این نوع وسیله از بین برود و خطرات ناشی از استفاده از آن به حداقل خود برسد.

بسیاری از شرکت هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند بعد از نصب و راه اندازی این وسیله کاربردی خدماتی در زمینه تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور تهران را به مشتریان خود ارائه خواهند کرد. نکته قابل توجه در این رابطه آن است که در انجام اقدامات سرویس آسانسور از شرکت هایی استفاده شود که در آنها از سرویس کار آسانسور که افرادی متخصص و با تجربه در این زمینه هستند استفاده می شود.

با توجه به حساسیتی که در رابطه با انجام این اقدامات در راستا تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور در سرتاسر جهان وجود دارد و قوانینی که در این رابطه وضع شده است بهتر است که این نوع اقدامات به شکلی ماهیانه با استفاده از سرویس آسانسور انجام گیرد.

 

سرویس آسانسور غرب تهران تخصص اصلی ما!

سرویس آسانسور به معنای بازبینی دستگاه می باشد و یعنی در دوره های تعیین شده یک سرویسکار بسیار با تجربه به محل اعزام می شود و با بررسی و عیب یابی کامل قطعات داخلی آسانسور و عملکرد صحیح آن از ایمن بودن آن شما را مطمئن می کند.

در واقع اگر فکر می کنید سرویس آسانسور نوعی هزینه بی مورد است باید بدانید که در همین سرویس های دوره ای جلوی خسارات سنگین مالی و جانی گرفته می شود و بسیار به صرفه تر از هزینه های تعمیرات موردی می باشد.

شاید مشكل سنسورها مشكلی را برای باز و بسته شدن درب آسانسور ایجاد نكند؛ اما در عملكرد كلی سیستم آسانسور تاثیر می گذارد. چك شدن و سرویس شدن آسانسور یكی از روش هایی بوده كه از ایجاد چنین مشكلاتی جلوگیری می كند.

استفاده از سرویس آسانسور غرب حرفه ای می تواند این ایراد را برطرف نماید. همچنین سرویس کار و تكنسین حرفه ای عیب یابی آسانسور را به بهترین شكل ممكن انجام می دهد.

افزایش دمای آسانسور 

مشاهده شده بوده كه بیشتر در فصل تابستان با این اتفاق برخورد می كنیم. اگر سیستم خنك كننده آسانسور یا سیستم تهویه هوای آن به خوبی كار نكند، دما در درایو و سیستم كنترل به 100 درجه نیز خواهد رسید كه باعث اختلال در عملكرد آسانسور خواهد شد.

توجه داشته باشید كه دمای عملكرد مناسب در آسانسور بین 5 تا 40 درجه است. در صورت بروز مشکل با سرویس آسانسور غرب تماس بگیرید!

توقف های ناگهانی آسانسور  و تماس با سرویس آسانسور غرب

زمان بندی ها، خطاهای الكتریكی و معایب الكترونیكی می تواند از عوامل عمده این ایراد باشد كه یك برنامه سرویس و نگهداری پیش گیرانه منظم تا حد قابل توجهی این ایرادات را بر طرف خواهد كرد و از ایجاد مشكلات جزئی جلوگیری می كند.

پیشنهاد می كنیم از متخصصین سرویس آسانسور غرب بخواهید به صورت دوره ای برای پیشگیری از چنین مشكلاتی به ساختمان شما سر بزنند و عیب یابی آسانسور را بر عهده بگیرند.

زمان انتظار زیاد آسانسور 

این مورد بیشتر در آسانسورهای قدیمی مشاهده می گردد. با قدیمی شدن آسانسورها، نقص و كارآیی آن مشهود تر شده و هر تكنسین با تجربه ای می داند كه با جایگزین كردن تابلوی مدرن تر راندمان آسانسور بالاتر می رود.

این كار را خود شما هم احتمال دارد بتوانید انجام دهید، اما بهتر است آن را به دست یك متخصص بسپاید. با خواندن نظرات مشتریان در مورد متخصصین سرویس آسانسور غرب می توانید بهترین را انتخاب كنید.

آسانسور در طبقه گیر کرده و حركت نمی كند

اگر در حین عیب یابی آسانسور به چنین مشكلی برخورد كردید، در این صورت احتمال دارد چشمی آسانسور دچار ایراد شده باشد و یا به طور كامل معیوب است.

درب كشویی داخل آسانسور باز می گردد اما درب بیرونی مربوط به طبقه باز نمی گردد

در این مورد دستگیره قفل طبقه با كمان درب بازكن فاصله زیادی دارد و كمان نمی تواند قفل را به عقب هدایت كند.

موتور روشن نمی گردد و و از مدار هیچ گونه جریانی عبور نمی كند سرویس آسانسور غرب

در این مورد احتمالا قسمتی از مدار الكترونیكی قطع شده است. برای رفع عیب آن در ابتدا به وسیله آوومتر همه مدارهای الكترونیكی از جمله سیم های رابط، اتصالات و كلیدها، دوشاخه و پریز را چك نموده و عیب مربوط را برطرف می كنیم.

بهتر است این كار را به عهده یك تكنسین حرفه ای سرویس آسانسور غرب بسپارید؛ چرا كه در صورت حرفه ای نبودن فرد، امكان خسارات بیشتر نیز وجود دارد.

دمای موتور آسانسور یا بالابر پس از روشن شدن بالا می رود

این احتمال وجود دارد كه موتور نیم سوز شده باشد. موتورهای نیم سوز شده نسبت به موتورهای بی عیب جریان الكتریكی بسیار بالاتری دریافت می كنند. در سیم پیچ های اصلی و كمكی امكان اتصال حلقه و یا اتصال كلاف به كلاف وجود دارد.

در نتیجه مسیر جریان الكتریكی كوتاه شده، بنابراین برای گردش میدان مغناطیسی مناسب و كافی ایجاد نمی گردد كه این امر منجر به افزایش بیش از حد دمای موتور نیز خواهد شد. سرویس آسانسور غرب

زمان استارت موتور مدار به علت عمل نمودن فیوز قطع می گردد

در این حالت این امكان وجود دارد كه موتور به طور كامل سوخته باشد. با چك استاتور و سیم پیچ های موتور آسانسور از سوختگی آن اطمینان حاصل نموده و نیاز بوده كه موتور مجددا سیم پیچی گردد.

همچنین ممكن بوده كه وجود اتصال كوتاه در خازن باعث به وجود آمدن این ایراد باشد. در این حالت موتور را بدون خازن به برق متصل كنید اگر فیوز عمل نكرد عیب مربوط به خازن بوده و لازم بوده كه خازن تعویض شود. سرویس آسانسور غرب

زمان استارت موتور آسانسور صدای زیادی شنیده می گردد اما حركت نمی كند

علت آن می تواند از كار افتادن كلید گریز از مركز باشد. اگر در حالت خاموش بودن موتور كنتاكت های كلید وصل نشده باشد، زمان آغاز به كار سیم پیچ راه انداز در مدار الكترونیكی قرار نگرفته و در نتیجه موتور حركت نخواهد كرد.

جهت رفع مشكل به وسیله آوومتر كلید را تست كرده و اگر كلید معیوب باشد آن را تعویض می كنیم. همچنین ممكن بوده كه سیم پیچ اصلی یا كمكی قطع شده باشد، برای رفع آن به وسیله آوومتر هر دو مدار را تست كنید و اگر محل قطعی مشخص شد آن را اصلاح كنید. برای سرویس آسانسور غرب با ما تماس بگیرید!

تماس با ما برای سرویس آسانسور

مرکز آسانسور مانا دارای خصوصیات مثبتی است که باعث شده است در کنار بهترین های این عرصه، جایگاه محکمی داشته باشد. برای مثال در این مرکز برای کم کردن هزینه های شما سعی بر تعمیر قطعات آسیب دیده می باشد و در صورتی که قطعه به هیچ وجه قابل تعمیر نبود آن را با قطعات مرغوب و درجه یک تعویض می کنند.

همچنین در ارائه سرویس های دوره ای آسانسور از سرویسکار آسانسور مجرب و با تجربه استفاده می کند که هیچ مشکلی شما را تهدید نکند. راه های تماس با ما در قسمت پایانی همین وب سایت درج شده است. سرویس آسانسور غرب در خدمت شماست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *