سرویس آسانسور مرکز تهران خود را به آسانسور مانا بسپارید، چرا که این گروه با بهره مندی از بهترین خدمات می توانند مشکلات شما را پیش از وقوع حوادث سنگین جانی و مالی رفع کنند. سیستم سرویس نگهداری پیشگیرانه هم به شکل منظم و ماهانه برای هر آسانسور در تاریخ مشخص و از قبل برنامه ریزی شده، كنترل می شود.

سرویس آسانسور مرکز تهران را به ما بسپارید!

شما می توانید همین حالا برای ثبت سفارشات خود جهت سرویس آسانسور با ما تماس بگیرید.

دفتر مرکزی : 65811922-021

تهران شمال : 09125376268

تهران شرق : 09125753542

تهران غرب : 46130971-021

تلفکس : 65811922-021

ساعت کاری : 8 الی 16

سرویس آسانسور یوسف آباد – سرویس آسانسور امیرآباد – سرویس آسانسور عباس آباد

تمام دستورالعمل های سرویس و نگهداری آسانسور و فرمهای بازدید ماهیانه در اختیار بهره برداران قرار می گیرد تا مشتركین هم در جریان چگونگی انجام خدمات سرویس آسانسور مرکز قرار گیرند. همچنین تمام آسانسورها هر 6 ماه توسط مهندسین واحد كنترل كیفیت بازدید می گردند تا از لحاظ كیفیت کارآیی خدمات آسانسورها را كنترل کنند.

سرویس آسانسور جلفا – سرویس آسانسور خواجه عبدالله – سرویس آسانسور بهارشیراز – سرویس آسانسور مرکز

قبل از دادن آسانسور خود جهت تعمیر باید اطلاعات زیر را بدانید.اكثر مردم تعمیر كردن با سرویس كردن آسانسور را از هم تشخیص نخواهند داد. به هر حال جهت هم ناخوشایند بوده كه در پایان روز زمانی كه سوار آسانسور شوند ببینند آسانسور خراب شده و مجبور شوند از پله ها استفاده كنند.

بدترین حالت در آسانسور گیر افتادن یا سقوط است. پس باید نتیجه گرفت كه آسانسور وسیله ای پیچیده بوده و امکان دارد خطرساز باشد.

سرویس آسانسور زرتشت – سرویس آسانسور بهجت آباد – سرویس آسانسور تخت جمشید طالقانی

بیشتر مشكلات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یك بار انجام دادن تعمیر جهت آسانسور كافی نیست آسانسورها به سطح كیفی خود نخواهند رسید.در نتیجه تعمیر دوره ای بهتر از تعمیر موردی است زیرا جهت تعمیر موردی باید هزینه بیشتری صرف گردد تا ایراد رفع گردد.

سرویس آسانسور تخت طاووس – سرویس آسانسور سهروردی – سرویس آسانسور آپادانا

مدت زمان سرویس آسانسور بستگی به نوع و مدل آسانسور ها و هم تعداد توقف در آن ها دارد. اگر سرویسكار با نوع و عملكرد آسانسور مربوطه آشنایی كامل داشته باشد و البته دارای مهارت و تجربه هم باشد در كمترین زمان ممكن به بررسی و سرویس همه بخش های آن می پردازد.

كسب تجربه و مهارت در انجام خدمات سرویس آسانسور مرکز تهران مستلزم گذراندن دوره های آموزشی و هم انجام عملیات های متعدد است.

انتخاب شركت معتبر ارائه دهنده خدمات آسانسور سبب بهره گیری از سرویسكاران باتجربه و ماهر و هم ایجاد آرامش و امنیت بیشتر در آسانسور می شود. تیم تخصصی آسانسور مانا با بكارگیری نیروهای متخصص در بخش سرویس آسانسور با رعایت نكات ایمنی و پیروی از قوانین و استاندارد ها آرامش خاطر خاصی را جهت شما رقم خواهد زد.

سرویس آسانسور توحید – سرویس آسانسور جمهوری – سرویس آسانسور استانبول – سرویس آسانسور مرکز

شركت های نگهداری آسانسور با انجام سرویس ماهیانه آسانسور و تنظیم قرارداد سالیانه در سرویس آسانسور مرکز نسبت به سرویس و نگهداری یك ساختمان اقدام می نمایند.

این شركت ها با به كارگیری نیرو های متخصص و با سابقه، با به حداقل رساندن خرابی در آسانسور نقشی اساسی در امنیت افراد استفاده كننده از آسانسور ایفا می نمایند. چرا كه مکانیزم آسانسور بایستی حداقل ماهی یكبار مورد بررسی و چكاپ قرار گیرد.

شركت سرویس آسانسور مرکز باید دارای تیم اختصاصی بوده تا در زمان تعمیرات اساسی تنها به یك سرویسكار آسانسور متكی نباشند. این شركت ها با استفاده از تیم متخصص بایستی علاوه بر خدمات سرویس آسانسور، در خدمات نصب و راه اندازی و تعمیرات هم خبره باشند.

سرویس آسانسور توپخانه – سرویس آسانسور لاله زار – سرویس آسانسور باغ صبا

با پیشرفت انواع آسانسور ها و همه گیر شدن آن ها به طبع نیاز جهت وجود افراد ماهر جهت نصب و سرویس آن ها بیشتر می شود. بنا به پر هزینه بودن كلاس های آموزشی نصب و سرویس خیلی از افراد توانایی صرف كردن این هزینه را ندارند.

خوشبختانه همه سرویسكار ها در مجموعه آسانسور صدرا آسانسور آموزش كامل دیده اند و توانایی لازم را كسب كرده اند. سرویس و نگهداری آسانسور نگه داری آسانسور از آن باید توجیه اقتصادی داشته باشد. در صورتی كه آسانسور هرچند وقت یكبار توسط سرویسكار آسانسور چك شود.

سرویس آسانسور فاطمی – سرویس آسانسور آرژانتین – سرویس آسانسور آذربایجان – سرویس آسانسور مرکز

اگر قطعه خرابی داشته باشد قطعه معیوب پیدا شده و تعویض یا تعمیرمی گردد. پس سرویس كردن اگر تقریبا هر ماه انجام شود از هزینه های اضافی بعدی جلوگیری می شود. پس صرفه نظر از اینكه نصب درست آسانسور اهمیت زیادی دارد، سرویس و تعمیر آن هم مهم است. پس حتما هر ماه جهت درخواست سرویسكار اقدام كنید.

چراكه عدم انجام این كار جدا از زیان های مالی ای كه دارد امکان دارد نیاز های جانی جبران ناپذیری به وجود آورد. مثلا اگر سیم بكسل دچار فرسودگی شده باشد این فرسودگی باعث خوردگی فلكه كششی موتور و هرزگرد می شود. ترمز ایمنی آسانسور هم اگر فعال و یا تنظیم نباشد پارگی سیم بكسل باعث سقوط آسانسور می شود.

تماس با سرویس آسانسور مرکز تهران

مجموعه ما تاكنون های بسیاری را در زمینه طراحی و نصب و سرویس آسانسور در استان تهران انجام داده است یكی از بهترین مجموعه های پیشتاز در زمینه سرویس آسانسور جهت مجتمع های اداری تجاری و مسكونی در استان تهران است كه در بین رقبای خود از مشتریان بسیار بالا و حرفه ای و دائمی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *