سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران یکی از خدماتی است که در مجموعه خدمات آسانسور مانا، با بهترین کیفیت صورت  می گیرد و سعی شده است هزینه های بسیار منصفانه برای ارائه خدمات درنظر گرفته شود. شما می توانید برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای تعمیر و سرویس آسانسور خود ثبت کنید.

در ضمن این راهم بدانید که مجموعه تعمیر و سرویس آسانسور مانا، این امکان را فراهم کرده است که در روزهای تعطیل هم مشکلات شما عزیزان را در ساعات کاری حل کند تا هرچه سریعتر آرامش را به محل زندگی خود بازگردانید.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

سرویس و نگهداری آسانسور یکی از خدمات بسیار مهمی است که در ساختمان ها، به خصوص ساختمان های بزرگ که آسانسور هر ساعت مشغول فعالیت است اهمیت بسیار ویژه ای دارد. در خدمات سرویس و نگهداری آسانسور کارشناسان کاربلد و آموزش دیده و مدت زمانی تعیین شده به محل موردنظر اعزام می شود و قطعات و عملکرد صحیح اسانسور را مورد بازبینی قرار می دهند. هرگونه مشکلی که وجود داشته باشد سریعا در همین سرویس های دوره ای شناسایی می شود و قبل از وقوع حادثه و خسارات سنگین مالی و جانی رفع می گردد.

مشکلات مهم آسانسور

  • جلوگیری از بسته شدن در
  • باز کردن در پیش از ایست كابین
  • وارد كردن ضربه به در و كف آسانسور
  • توجه نكردن به صداها و لرزش های غیر عادی و صداهای هشدار دهنده
  • توجه نكردن به ظرفیت آسانسور و حمل بار های سنگین
  • استفاده كودكان از آسانسور برای بازی
  • فرسوده و قدیمی بودن قطعات
  • استهلاك قطعات بر اساس نصب غیر اصولی
  • نداشتن سرویس منظم و نیز نداشتن تخصص كافی تعمیر كار
  • مشكل در برد تابلو فرمان و برد درب

توصیه می گردد كه آسانسور محل زندگی یا محل كار خود را به طور منظم توسط تكنسین ها چك كرده و سرویس كنید. این امر از ایجاد مشكلات ناشی از مشكلات كوچك و بزرگ جلوگیری خواهد كرد. برای سرویس دوره ای، انتخاب از تعداد زیاد تكنسین حرفه ای در پلاك، كار را برای شما ساده تر می كند.

علت مشكل آسانسور

عوامل زیادی در مشكل آسانسور ها نقش دارند. البته باید توجه داشت كه با وجود قطعات متنوعی كه در آسانسور وجود دارد عیب یابی از آن بسیار كار ایراد و پیچیده ای است. و باید تعمیر كار علاوه بر شناخت قطعات آسانسور آگاهی كاملی نسبت به تأثیر متقابل هر كدام از قطعات نسبت به هم داشته باشد.

عیب یابی مقدمه ای است بر یادگیری و تشخیص به موقع مشكل در آسانسور، كه باعث می گردد قبل از هر گونه اتفاق غیر مترقبه، مسئول تعمیر و نگهداری ساختمان را مطلع سازیم تا هر چه زودتر نسبت به سرویس آسانسور و تعمیر آن اقدام نماید. این اطلاع به موقع علاوه بر كاهش هزینه های احتمالی، از توقف آسانسور جلوگیری و ایمنی آسانسور را بالا می برد.

بعضی از عوامل مشكل آسانسور مربوط به فعالیت نادرست دستگاه آسانسور است. گاهی هم می بینیم كه بعضی افراد با استفاده های ناصحیح از آسانسور باعث ایجاد ایراد در آن می شوند. برای مثال استفاده بیش از حد مجاز از ظرفیت آسانسور (مثلا در اسباب كشی ها) كه باعث ضعیف شدن موتور آسانسور می گردد.

عوامل دیگری مانند گیركردن آسانسور كه می تواند مربوط به ایراد فنی گیربكس و جمع شدن سیم های فولادی نگهدارنده و در بعضی موارد مربوط به خارج شدن كابین از ریل و … باشد، می تواند ایراد آفرین شود. گاهی احتمال دارد در آسانسور آتش سوزی رخ دهد، كه این اتفاق به علت نصب قطعات بی كیفیت و غیراستاندارد و گاهی هم به خاطر فرسودگی قطعات است.

تماس با ما برای تعمیرات آسانسور

حالا که در این صفحه هستید تا مشکلات آسانسور خود را با به صرفه ترین راهکارهای ممکن حل کنید و یا سرویس های دوره ای آن را به افراد حادق بسپارید، باید بدانید که مجموعه خدمات آسانسور مانا، دارای کادر بسیار حرفه ای برای ارائه تعمیرات هستند و اولویت آن ها با تعمیر قطعات معیوب، به جای تعویض آن ها می باشد. در صورت قابل تعمیر نبودن قطعه معیوب، تعویض آن فقط با قطعات درجه یک و اصلی صورت می گیرد. شما می توانید برای ارائه خدمات اینچنینی همین حالا از طریق شماره تماس های ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *