شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران مانا یکی از معتبر ترین مراکز مجاز تعمیرات انواع آسانسور در سطح شهر تهران بوده که در تلاش است با ارائه بهترین خدمات برای تعمیرات آسانسور شما را یاری کند.

در صورتی که در عملکرد آسانسور خود مشکلی می بینید یا این که آسانسور شما با صدا و حرکات غیر عادی روبرو شده است می توانید با یک تماس سفارش عیب یابی آسانسور خود را ثبت کنید.

ما در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران را به محل موردنظر اعزام می کنیم و سعی داریم با ارائه ضمانت نامه های معتبر قدمی در رفع دغدغه های شما داشته باشیم.

همچنین همه هزینه خای درنظر گرفته شده برای تعمیرات کاملا به صرفه بوده و همین امر توانسته است مشتریان ما را در استفاده از خدمات ارائه شده راضی نگه دارد.

ما هرگز از افرادی که به تازگی وارد بازار شده اند برای سرویس و تعمیر آسانسور شما استفاده نمی کنیم تا بتوانیم امنیت شما را تضمین کنیم.

تماس با آسانسور مانا برای خدمات دهی آسانسور : 02146130971

هرکجای تهران که هستید ما به اندازه یک تماس با شما فاصله داریم!

شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران

هرکسی تجربه استفاده از آسانسور را داشته و می داند این وسیله چقدر می تواند در حفظ آرامش و سهولت رفت و آمد ما موثر باشد.

با این حال آسانسورهاجزو بخش هایی هستند که مورد استفاده مداوم قرار دارند و همین موضوع آن ها را به بازبینی و تعمیر به موقع دعوت می کند.

آسانسورها مثل هر قطعه و سیستمی که به صورت روزانه در معرض استفاده قرار می گیرد به دلایل گوناگون دچار مشکل می شود و آرامش ساختمان را مختل می کند.

این مشکلات خود را به شکل صداهای غیر عادی از آسانسور و تکان های شدید در هنگام ایست و حرکت نشان می دهد.

همچنین علائمی مثل ایست های غیر موجه آسانسور و تغییر سرعت جابجایی را هم می توان جزو مشکلاتی به شمار آورد که نیاز به بررسی های متخصصانه دارند.

ما در تلاشیم با یک تیم کاربلد و حرفه ای در شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شویم و اقدام به ارائه تعمیرات کنیم.

اگر نیاز به مشاوره های بیشتر برای نصب، سرویس و رفع مشکلات آسانسور دارید می توانید روی ما حساب کنید و با یک تماس کوتاه از راهنمایی های کارشناسانه این گروه بهره مند شوید.

شرکت تعمیر آسانسور راه آهن – شرکت تعمیر آسانسور خزانه – شرکت تعمیر آسانسور فلاح

شرکت تعمیر آسانسور مشیریه – شرکت تعمیر آسانسور خراسان – شرکت تعمیر آسانسور شاپور

باید كه در صورت بروز مشكل، کلیه مؤلفه های عملی كه امکان دارد برای افراد خطرناک باشد، سریعاً مورد بازرسی و ترمیم قرار بگیرد.

تجهیزات ایمنی شامل کارکرد درب آسانسور، حرکت صحیح کابین بین طبقات، شتاب و کاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن است.

این تجهیزات و قطعات باید ماهانه به طور کامل مورد بازرسی قرار گیرند تا در زمان کار با آسانسور، اشکالی ایجاد نشود. بررسی و نگهداری این مؤلفه های ایمنی اولویت اصلی شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران است.

شرکت تعمیر آسانسور نازی آباد – شرکت تعمیر آسانسور شهرری – شرکت تعمیر آسانسور کوی سیزده آبان

شرکت تعمیر آسانسور شوش – شرکت تعمیر آسانسور جوادیه – شرکت تعمیر آسانسور یاخچی آباد

ما هم به عنوان یک شبکه حرفه ای متشکل از متخصصان زبده خود و به عنوان یک شرکت پیشرو در تعمیر آسانسور، اقدامات لازم را انجام می دهیم تا شما و دیگر کاربران، بتوانید با خیال راحت سوار آسانسور شوید و از آن استفاده کنید.

امور تعمیر آسانسور به جلوگیری از هزینه های سنگین، تعمیر اساسی و تعویض قطعات آسانسور کمک بسیاری می کند که در نتیجه باعث صرفه جویی در هزینه مشتریان می شود.

برای دریافت خدمات آسانسوری با آسانسور مانا تماس بگیرید!

شرکت تعمیر آسانسور آب منگل – شرکت تعمیر آسانسور خزانه فلاح – شرکت تعمیر آسانسور کاروان

در سیستم آسانسور باید به مواردی همچون ظرفیت مجاز افراد برای استفاده از آن و همچنین موارد دیگری مثل میزان سرعت مجاز، مقدار ارتفاع، کنترل درب ها، مکان قرارگیری آسانسور و ولتاژ برق مورد نیاز آن تامین شود.

نمی توان انتظار داشت بدون بررسی روی این پارامترها توسط شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران دستگاهی با این عظمت، طراحی و تجهیزات بکار رفته منظم، بدون مشکل، با طول عمر بالا به فعالیت خود بپردازد.

شرکت تعمیر آسانسور منیریه – شرکت تعمیر آسانسور خانی آباد نو – شرکت تعمیر آسانسور جی

تعمیر آسانسور شامل بازبینی قطعات، رفع نقص قطعات خراب شده، آچار کشی منظم، کنترل قطعات و دیگر موارد است.

در آسانسور بعضی از قطعات دارای عمرمفید مشخصی می باشند و درپایان عمر مفید این قطعات فرسوده شده و کارایی خود را از دست می دهند.

 

شرکت تعمیر آسانسور یافت آباد – شرکت تعمیر آسانسور آذری – شرکت تعمیر آسانسور امیربهادر

شرکت تعمیر آسانسور شهرک مسعودیه – شرکت تعمیر آسانسور مولوی – شرکت تعمیر آسانسور دروازه غار

همواره کیفیت بالای خدمت رسانی به مشتریان از موارد اصلی مورد توجه مدیران شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران بوده است.

به همین منظور خدمات تعمیر و نگهداری مانا برای ایجاد تجربه رضایت بخش برای مشتریان با نظارت و پشتیبانی دائم صورت می گیرد.

شرکت تعمیر آسانسور کشتارگاه – شرکت تعمیر آسانسور امیریه – شرکت تعمیر آسانسور خزانه بخارایی

تعمیرکاران معمولا در طول روز تعداد مشخصی تعهد انجام تعمیر دارند. برای همین تمایلی ندارند زمان زیادی را برای انجام کارهای غیر معمول صرف کنند.

کارهای غیر معمول مثل ماندن پشت درب خانه شما! یا معطل ماندن برای پیدا شدن کلید درب موتورخانه آسانسور. معمولا بازه زمانی مراجعه برای تعمیر آسانسور شما معلوم است.

پس باید کلید درب موتورخانه را در جایی قرار دهید که چند تن از اهالی از مکان آن مطلع باشند. ضمن اینکه باید با همسایگان هماهنگ کنید تا تعمیرکار پشت در معطل نماند.

شرکت تعمیر آسانسور اتابک – شرکت تعمیر آسانسور افسریه – شرکت تعمیر آسانسور سیروس

هر سیستمی بعد از نصب شدن نیاز به نگهداری و تعمیر دارد، و این کار باعث عملکرد مناسب تر دستگاه و ایمنی آن در حین کار خواهد شد.

توجه داشته باشید که خدمات نگهداری آسانسور به اندازه نصب آسانسور اهمیت دارد و باید به اندازه نصب برای آن وقت صرف شود.

در صورت خرابی یک قطعه و تعویض سریع و به موقع آن دیگر قطعات آسیب نخواهند دید و در نتیجه سیستم دچار آسیب های کلی نخواهد شد.

نیاز به شرکت تعمیر آسانسور جنوب تهران دارید؟ همین حالا تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *