اهمیت شرکت تعمیر آسانسور در شرق تهران بر کسی پوشیده نیست. شرق تهران با داشتن مناطق متعدد و تراکم ساختمان دارای اهمیت فراوانی در سرویس و نگهداری آسانسور است.این امر شرکت آسانسور مانا را بر آن داشت تا با اولویت قرار دادن تخصص، تجربه، مهارت و استفاده از دانش روز آسانسور در بسیاری از پروژه ها و قراردادهای سرویس و نگهداری اسانسور در این منطقه سهیم باشد.

تعمیر آسانسور منطقه نه - 9

 

آسانسور شما نیاز به بازبینی و عیب یابی دارد؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

در هرکجای تهران که باشید ما در سریع ترین زمان یک سرویسکار مجرب اعزام خواهیم کرد! 

حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمات رسانی هستیم!

02146130971

 

 

تعمیر انواع آسانسور در شرکت تعمیر آسانسور در شرق تهران

آسانسور هم مثل هر ابزار و وسیله دیگری، انواع مختلف دارد. سرویس آسانسور باید با توجه به نوع آسانسور انجام شود. انواع مختلف آسانسور عبارت اند از:

 • انواع شیشه ای
 • انواع بالابرنده
 • انواع هیدرولیک
 • انواع کششی

همینطور هر یک از این انواع، خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند که برای ساختمان های مختلف با ارتفاع و کاربرد گوناگون متفاوت اند. برای مثال نوع آسانسور استفاده شده در یک بیمارستان با نوع آسانسور استفاده شده در پارکینگ ساختمان متفاوت است.

آیا می دانید چرا خدمات آسانسور مناسب برای آسانسورهای مختلف باید متناسب با آن ها باشد؟ علت این تناسب را در موارد زیر ذکر می کنیم:

تفاوت در اجزا و قطعات استفاده شده در ساخت آسانسور: درست است که همه آسانسورها در اجزاء و قطعات کلی به هم شبیه می باشند، اما این شباهت کلی نیست. قطعات و اجزای مختلفی در انواع آسانسورهای مختلف وجود دارد.

از این رو برای باید دقت شود که شرکت انتخابی نیروی متخصص در زمینه تعمیر آسانسور مربوطه را داراست یا نه! از طرف دیگر قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، باید با دقت انتخاب شوند که این کار تنها از یک متخصص برمی آید.

تفاوت در تکنولوژی ساخت آسانسور: آسانسورهای مختلف، از تکنولوژی های مختلفی در ساخت استفاده می کنند. آشنایی با ساز و کار آسانسور برای تعمیرکار آسانسور یک امر مهم است. از این رو سرویس و تعمیر آسانسور در شرق تهران باید توسط کارشناسان مربوطه انجام شود.

 

سرویس آسانسور درشرق تهران

سرویس آسانسور درشرق تهران

سرویس و نگهداری آسانسور عبارت است از بازیینی کلی قطعات مورداستفاده درآسانسور و نظارت مستمر برکارایی و عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور.

به طور کلی هیچ سیستمی را شما مشاهده نمی کنید که نیازمند سرویس و نگهداری تعمیرو بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستم هایی که ایمنی آن ها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می کند و مشکل آن ها باعث خطرات احتمالی جانبی می شود.سرویس آسانسور درشرق تهران هم به همین صورت است.این منطقه دارای آسانسور های زیادی بوده و مراکز معتبری در این منطقه حضور دارند.

تعمیر آسانسور نیازبه دانشی تخصصی درزمینه آسانسوردارد، زیرا برای تعویض هرقطعه ای باید ابتدا نصب آن قطعه درست باشد.در تعمیر موتور آسانسور و سایر قطعات آسانسور هم به همین صورت است.پس تعمیر پس از نصب قرار می گیرد.به علت محدود بودن تعداد آسانسورهای پرسرعت و جدید همه کارشناسان توانایی آشنایی و شناخت کامل از ویژگی های آن را ندارند.و نمی توانند با حضور فیزیکی و مشارکت در نصب این آسانسورها، به دانش و تجربیات خود را بیفزایند.

سرویس آسانسور درشرق تهران توضیحات

سرویس و تعمیر آسانسور ازجمله خدماتی است که نحوه اجراو نحوه ارایه آن در ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی بسیار متفاوت است. معمولا درساختمان هایی که تعداد توقف بالایی دارند و واحدهای اداری و مجتمع های مسکونی، قراردادهایی به صورت بلندمدت با مراکز تعمیر و نگهداری آسانسور منعقدمی کنند.این قراردادها شرکت نگهداری را موظف می کند که باتوجه قراردادمنعقدشده به سرکشی و سرویس بخش های مختلف آسانسور بپردازد.

شرکت آسانسور مانا با چنین سال سابقه درخشان در زمینه آسانسور برآن بوده تا سرویس آسانسور در شرق تهران و سایر نقاط این استان رابابهره گیری ازپرسنل باتجربه به نحومطلوب به انجام برساند.  سرویس این شرکت با کمک چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور انجام می پذیرد.

شرکت ها سرویس و نگهداری آسانسور

زندگی مدرن امروزباتوجه به بالاتررفتن کیفیت ابزارها، آسانسور را به یکی از ابزارهای کلیدی درجوامع امروزی مبدل کرده است که در صنعت ساختمان سازی بیش از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که انتخاب این وسیله از لحاظ کیفیت و استاندارد اهمیت بسزایی دارد،طریقه سرویس و نگهداری آن هم حائز اهمیت است. این وسیله همانطور که باعث راحتی درزمینه حمل و نقل می شود،

در صورت نگهداری نادرست و استفاده نا مناسب می تواندخطرات جبران ناپذیری رامتوجه انسان کند. از این رو باید ساکنین ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در بازه های زمانی مشخص به سرویس و نگهداری آسانسور بپردازند

تا از ایجاد حادثه ونقص فنی جلوگیری به عمل آورند. بررسی مداوم نحوه عملکرد واستفاده ازمتخصصین سرویس آسانسور درشرق تهران و سایر نقاط باعث به حداقل رسیدن خطرات، کاهش هزینه های ناشی از تعمیر وسیع، افزایش ایمنی و هم چنین افزایش طول عمر این وسیله خواهد شد.

تعمیر و نگهداری آسانسورشرق تهران

ارائه خدمات مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری آسانسور در شرق تهران و سرویس آسانسور درشرق تهران توسط تکنسین های خبره و مراکز معتبر باعث می شودازایجادمشکل تامیزان بسیارزیادی کاسته شود. ارائه خدمات در تعمیر و نگهداری آسانسور ها در شرق تهران به صورت حرفه ای پیاده سازی شده و برای انجام آن می توان از بامراکز باسابقه وکارامد قرارداد منعقد کرد.

تعمیر قطعات باید با استفاده از افرادخبره انجام گیرد تا از ایجاد خسارت و مشکل های پی در پی آسانسور جلوگیری شود. منظور از نگهداری، بازبینی وبازرسی کلی دستگاه و تعمیر قطعات فرسوده و یا عیب دار و تعویض کردن آن ها است.

تعمیر و نگهداری آسانسور

برای انجام تعمیر و نگهداری آسانسور ها نیاز به دانش فنی بسیار بالایی است و سرویسکار باید باتجربه مسلط ودقیق امورمربوط به تعمیرو نگهداری رابه انجام برساند. آسانسور ها وقتی تعداد توقف زیاد است ازاهمیت ویژه ای برخوردار است و باید تعمیر و نگهداری آن ها به صورت اصولی انجام داد. باتوجه به مطالبی که ارئه شد حساسیت و انتخاب دقیق سرویسکار با تجربه جهت سرویس آسانسور درشرق تهران و سایر نقاط می تواند عاملی پیشگیرانه برای هر یک از عوامل مشکل اسانسور باشد.

اهمیت سرویس آسانسور درشرق تهران

منطقه شرق تهران دارای آسانسور های متعدد و تراکم ترافیک است.اهمیت سرویس آسانسور درشرق تهران بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه بسیاری از مدیران ساختمان تنها در موقع مشکل آسانسور نسبت به سرویس آسانسور اقدام می نمایند.و به سرویس موردی اکتفا می کنند.

اما غافل از این می باشند که در بلند مدت سرویس موردی خسارات زیادی در پی خواهد داشت. چون آسانسور در زمان مشکل سرویس می شود.باید به این نکته توجه کرد قطعات آسانسور به هم مرتبط می باشند و بعضی از مشکل های آسانسور قابل مشاهده نیست.اما سیستم آسانسور را به مخاطره می اندازد.

باید دانست از هیچ سیستمی نمی توان انتظار داشت توقعات کاربر را بدون نگهداری و سرویس منظم برآورده کند چه رسد به آسانسور که وسیله ای کاملا پیچیده و با عملکرد مشخص است.آسانسور جزء مهمی از ساختمان است و باید به طور منظم سرویس و نگهداری شود.

نگهداری صحیح آسانسور

آسانسور باید در بازه زمانی مشخص و از قبل پیش بینی شده به طور مستمر سرویس شود. باید به این نکته توجه کرد که بعضی از قطعات آسانسور قطعات مصرفی هستند و در پایان عمر مفید مستهلک می شوند.

نگهداری صحیح آسانسور و سرویس آسانسور درشرق تهران باعث می شود عمر مفید این گونه قطعات افزایش یابد. باید دانست که اگر نگهداری کافی برای این سیستم صورت نگیرد احتمال وجود قطعات فرسوده وجود دارد و برای استفاده خطرناک است.

نگهداری صحیح در آسانسور هم نقش ایمنی و نقش پیشگیری را ایفا می کند. به طوری که سرویس و نگهداری منظم باعث می شود امنیت افراد استفاده کننده از آسانسور تامین شود.همینطور از ایجاد خسارات مالی به سیستم پیشگیری شود. استفاده از یک شرکت خدمات دهنده آسانسور برای هر ساختمان دارای آسانسور مهم است. شرکتی که دارای واحد سرویس و نگهداری مجزا باشد و پشتیبانی فنی از آسانسور را در دستور کار خود قرار داده باشد.

تعمیر و سرویس آسانسور در شرق تهران

تعمیر و سرویس آسانسور درشرق تهران به عنوان یک منطقه مهم در اولویت شرکت آسانسور مانا قرار دارد یکی از دلایلی که باعث شده در سال های اخیر نیاز به تعمیر و سرویس آسانسور بیشتر احساس شود کیفیت پایین قطعات مورد استفاده در آسانسورها است که بعضا بسیاری از آن ها فاقد کیفیت مطلوب و تاییدیه های لازم هستند.

این کیفیت پایین باعث شده عمر مفید قطعات آسانسور کاهش یابد و سیستم آسانسور دچار مخاطره شود. در این شرایط لزوم تعمیر و نگهداری منظم برای آسانسور بیشتر به چشم می خورد. باید به این نکته توجه کرد استفاده از یک شرکت ارائه دهنده خدمات آسانسور معتبر می تواند هم باعث شودسرویس به صورت دوره ای و منظم انجام گیرد.و هم پشتیبانی خوبی از آسانسور انجام شود و آموزش سرویس و نگهداری آسانسور در اولویت باشد.

 

تعمیر و سرویس آسانسور در شرق تهران

 


آشنایی با شرق تهران

محله های شرق تهران از جمله بخش هایی است كه كه همیشه میزبان بسیاری از گردشگران و توریستان بوده است. در واقع محله های شرق تهران تعداد بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری و تفریحی را در درون خود جای داده اند. اگر قصد دارید كه با شهر تهران، این پایتخت محبوب بیشتر آشنا شوید و همینطور برای بازدید و گردشگری در آن، با همه محله ها و مناطق آن آشنا باشید، پیشنهاد می كنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. یقینا با مطالعه این مقاله در خصوص محله های شرق تهران می توانید با ویژگی ها و جاذبه های گردشگری موجود در این بخش ها بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با محله های شرق تهران

محله های شرق تهران وسعت بسیار زیادی را از پایتخت در بر گرفته اند. همانطور كه در مطالب بالا اشاره كردیم، شهر تهران، شهری پهناور و وسیعی است كه مناطق بسیار زیادی را در درون خود جای داده است. محله های شرق تهران از جمله جاهایی است كه با شناخت با آن ها می توانید با بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق پایتخت آشنا شده و از آن ها دیدن كنید.

معرفی مناطق و محله های شرق تهران

محله های شرق تهران در محدوده ی وسیعی قرار دارند و در واقع حجم عظیمی را از بخش شرقی تهران در بر گرفته اند. در واقع محدوده شرقی تهران را مناطقی چون منطقه 4، منطقه 8، منطقه 13 و منطقه 14 در بر گرفته اند و همه بخش های شرقی تهران و جاذبه های گردشگری و تفریحی را در خود قرار داده اند.

شرق تهران محدوده ای از تهران است كه در شرق این شهر و نواحی متمایل به آن قرار دارد. تهرانپارس، افسریه، نارمک، نظام آباد و… از جمله محله های شرق تهران می بلشند.

محله های شرق تهران

در تهران علاوه بر تقسیمات منطقه ای از لحاظ عموم و همینطور ادارات و مراکز دولتی تهران به مناطق شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز و نظایر آن تقسیم می گردد. به عنوان مثال دانشگاه آزاد اسلامی در شرق تهران دانشگاه مستقلی با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شرق تهران دارد و دراین منطقه ترمینال اتوبوسرانی مستقلی با نام ترمینال شرق تهران موجود است.

مناطق شهرداری شرق تهران

مناطق 4، 8، 13 و 14 و 15 در شرق تهران جای دارند و مناطق 3، 7 و 12 متمایل به شرق تهران می بلشند.

 • محله های معروف شرق تهران
 • پاسداران (متمایل به شمال شرق)
 • هروی
 • ساقدوش
 • رسالت
 • هنگام
 • تهرانپارس
 • حكیمیه
 • تهران نو
 • شمیران نو
 • دلاوران
 • سراج
 • استخر
 • امام حسین
 • افسریه
 • مسعودیه
 • پیروزی
 • دماوند
 • چهار راه تلفونخونه
 • هفت حوض
 • لویزان
 • قاسم آباد
 • پدر ثانی
 • تسلیحات
 • وحیدیه
 • اصفهانک
 • حشمتیه
 • نارمک
 • خاک سفید
 • سرخه حصار
 • شمس آباد
 • مجیدیه
 • قنات کوثر
 • نظام آباد
 • بزرگراه های شرق تهران

بزرگراه های زیر در شرق تهران قرار دارند يا متمایل به این قسمت از تهران می بلشند:

 • بزرگراه امام علی
 • بزرگراه ارتش
 • بزرگراه آزادگان
 • بزرگراه شهید بابایی
 • بزرگراه شهید باقری
 • بزرگراه بسیج
 • بزرگراه شهید دوران
 • بزرگراه شهید حقانی
 • بزرگراه شهید محلاتی
 • بزرگراه شهید مدرس
 • بزرگراه رسالت
 • بزرگراه صدر
 • بزرگراه صیاد شیرازی
 • بزرگراه شهید زین الدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *