اگر نیاز به شرکت تعمیر آسانسور در غرب تهران دارید با ما تماس بگیرید! آسانسورها امروزه با طرح های بسیار زیبا و شکیل در گوشه و کنار شهرها همه سازه ها را مجهز کرده اند و شاید دیگر به یکی از اساسی ترین نیازهای افراد در ساختمان های خانگی، اداری و صنعتی تبدیل شده اند. از این رو دغدغه عملکرد صحیح آن ها هم بخشی از نگرانی و فعالیت های مهم مدیران ساختمان ها را تشکیل می دهد.

اسانسور مانا، ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران با رویکرد برطرف کردن این نیازهای مهم روی کارآمد تا به این مسئله با ارائه راه کارهای پیشگیرانه که امکان دارد با خطرات احتمالی که برای افراد حادث می کند، به صورت تخصصی پرداخته و با نظارت های کارشناسانه خود تلاش در رفع نقایص را سرلوحه کار خود قرار دهد.

تعمیر آسانسور منطقه نه - 9

 

 

آسانسور شما نیاز به بازبینی و عیب یابی دارد؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

در هرکجای تهران که باشید ما در سریع ترین زمان یک سرویسکار مجرب اعزام خواهیم کرد! 

حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمات رسانی هستیم!

02146130971

 

 خدمات شرکت تعمیر آسانسور در غرب تهران

در زیر بعضی از مهم ترین خدمات مراکز ارائه دهنده خدمات سرویس آسانسور غرب تهران را بررسی میکنیم. مراکز ارائه دهنده خدمات نگهداری آسانسور می کوشند با عملی کردن فعالیت های زیر از ایجاد اشکالات بزرگ و حاد و مشکل های وسیع جلوگیری کرده و در هزینه ها صرفه جویی اساسی را صورت دهد.

 • بازبینی کلی قطعات مورد استفاده
 • نظارت مستمر بر کارایی و عملکرد کلی دستگاه
 • سرویس، نگهداری، تعمیر و بازبینی دوره ای
 • ایجاد ایمنی بیشتر در این سیستم
 • دور کردن خطرات جانبی
 • روغن کاری
 • تعویض قطعات فرسوده
 • کنترل ترمزها
 • آچارکشی قطعات متحرک
 • برطرف کردن مشکل های جزئی
 • کنترل کابین
 • کنترل درب های لولایی و تمام اتوماتیک
 • بررسی قسمت فوقانی کابین آسانسور
 • نظارت بر طرز کار موتورخانه
 • کنترل چاه آسانسور

نکات ایمنی مهم و همه جانبه برای آسانسور

صنعت آسانسور با توجه به زندگی مدرن و بالا رفتن کیفیت ابزارها و تجهیزات به کار رفته دارای مرغوبیت و استانداردهای قابل قبولی است و نکات ایمنی گسترده ای را برای کارآمد بودن آن مدنظر گرفته است. که در صورت بی توجهی به آن، وسیله ای که باید در جهت راحتی و آسایش افراد مورداستفاده قرار گیرد، امکان دارد خطرات جبران ناپذیری را به آن ها وارد کند.

در اینجا به بعضی از این نکات خواهیم پرداخت:

 • عمل کردن ترمزها در صورت قطع منبع تغذیه موتور اصلی یا مدارهای فرمان
 • فعال شدن سریع و لحظه ای ترمزها
 • تعیین محافظ مناسب در سطوح ناصاف نظیر زنجیرها، چرخ دنده ها
 • مقاومت بالای دیوارهای جانبی آسانسور به حریق
 • تعبیه اتاق مستقل با درب، قفل و پنجره جهت موتورخانه آسانسور
 • در نظر گرفتن توان بالا و استحکام زیاد برای ریل ها و اتصالات
 • نصب اصولی ریل ها به سازه و امکان جبران نقص های پیش آمده به سادگی
 • استفاده از سیم بگسل های مخصوص آسانسور با تعداد و قطر استاندارد
 • توزیع متناسب بار بر همه سیم بگسل ها
 • تعبیه کابل تغذیه برق مستقل برای آسانسور
 • دارای ژنراتور برق اضطراری
 • به کار بردن همه تجهیزات کامل ایمنی
 • نصب خاموش کننده دستی آتش در موتورخانه
 • فعال بودن ترمز ایمنی زمان پایین آمدن آسانسور در سرعت های بالا
 • تنظیم و ثابت کردن کنترل کننده های مکانیکی سرعت
 • تعیین ضربه گیرها و وزنه تعادلی متناسب با سرعت و ظرفیت آسانسورها
 • تعبیه جان پناه در چاهک حین نشستن کابین بر روی ضربه گیرها
 • ممنوعیت استفاده از ترمزهای نواری و همینطور جوش دادن ریل ها به هر سطحی

البته این موارد خیلی بیش از این است و اگر بخواهیم به صورت کلی آن ها را تعریف نماییم می توان به مقررات ایمنی مربوط به سیستم محرکه و ترمزها در آسانسورها، ریل و وزنه های تعادلی، سیم بگسل ها، گاورنر، ضربه گیرها و … اشاره کرد و آن ها را به این گونه دسته بندی کرده و موردبررسی قرار داد.

 

حبس شدن در اتاقک آسانسور

سقوط آسانسور و حبس شدن در اتاقک دو عامل استرس زا

موارد بسیار شایعی در رابطه با آسانسور ها متوجه مدیران ساختمان ها در غرب تهران است.
یک از این موارد زمانی است که از خدمات سرویس آسانسور غرب تهران ماه ها گذشته باشد و مدیران نسبت به بازررسی دوره ای خدمات چشم پوشی میکنند.
احتمالا شما هم حدس زده باشید؟! حبس شدن در اتاقک آسانسور

همیشه مهم ترین عواملی که امکان دارد استفاده از آسانسور را با وحشت همراه سازد دو عامل سقوط آسانسور در چاه و قطع ناگهانی برق و محبوس شدن افراد درون اتاقک آن.
ما در اینجا به بررسی هرکدام به صورت جداگانه می پردازیم و دلایلی را بیان می کنیم که نگرانی خود را بی مورد دانسته و به مجهز و امن بودن این فناوری ها اطمینان پیدا کنید.

حبس شدن در اتاقک آسانسور

از نظر باز شدن درب ها هم به خودنگرانی راه ندهید زیرا این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که در هر زمان و در هر شرایطی امکان باز شدن را دارند و مسئولان به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. پس امکان حبس شدن به صفر خواهد رسید.

در اینجا فقط برطرف کردن نقص فنی است که کمی نگران کننده به نظر می رسد که در این حالت هم مراکز ارائه سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران در صورت حضور یافتن می توانند در زمانی بسیار کوتاه آن را مرتفع کرده و درب ها را باز کنند و درنهایت در صورت طولانی بودن تعمیر به راحتی و به کمک اهرم مخصوص کارشناسان امکان بازکردن درب ها را خواهند داشت.

امکان قطع اکسیژن رسانی هم به هیچ وجه وجود نداشته پس از این بابت هم نگرانی به خود راه ندهید زیرا دیوارهای آسانسور ایزوله نبوده و امکان عبور جریان هوا حتی تا مدت های طولانی امکان پذیر است.

سقوط آسانسور

عمده اشکالاتی که باعث سقوط احتمالی آسانسورها برای ساکنین غرب تهران می شود، عمل نکردن ترمز و یا پاره شدن کابل ها است که در نتیجه عدم بازررسی دوره ای خدمات سرویس آسانسور غرب تهران پیش می آید.

آسانسورها دارای دو نوع سیستم ترمز مجزا هستند که هرکدام به صورت جداگانه عمل کرده و ترکیب آن ها در بالا بردن ایمنی این وسیله کمک زیادی می کند. سیستم ترمز ابتدایی که با برق کار کرده و به مدد آن می توان آسانسور را در جلوی هر طبقه متوقف کرد.

اما سیستم دوم و یا ایمنی که در صورت قطع برق و ایجاد سرعتی بالاتر از حد استاندارد فعال شده و بدون نیاز به برق باعث متوقف شدن دستگاه می شود. این سیستم عامل خوبی برای جلوگیری از سقوط ناگهانی آسانسور است.

از طرفی کابل های قوی کشنده ای در این سیستم ها تعبیه شده که هر یک به صورت جداگانه به حفظ تعادل و ممانعت از سقوط آسانسور کمک شایانی می کنند. ولی به هرحال در صورت احتمالی سقوط آسانسور که به ندرت امکان ایجاد آن وجود دارد، ضربه گیرهای قوی که در چهار طرف چهارچوب محکم شده اند و از جنس های مستحکم پلی اورتان فنری و یا هیدرولیکی بوده احتمال صدمه رسیدن به اتاقک را به صفر می رسانند.

 

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

·        منطقه 5 تهران

آیت الله كاشانی  اشرفی اصفهانی  باغ فیض  بلوار فردوس  پونک  جنت آباد  حصارک  سازمان برنامه  شاهین  شهران  شهرزیبا  شهرک آپادانا  شهرک اکباتان  شهرک اندیشه  شهرک پرواز  شهرک کوهسار  شهرک نفت  شهرک والفجر  کنکوی  ارمکوی  بیمه

·        منطقه 2 تهران

برق آلستوم  تهران ویلا  ستارخان  سعادت آباد  شهرک غرب  شهرک مخابرات  شهرآرا  صادقیه  طرشت  فرحزاد  گیشا  همایون شهر  مرزداران

·        منطقه 9 تهران

استاد معین  امامزاده عبدالله  دکتر هوشیار  سرآسیاب، مهرآباد  شمشیری  شهید دستغیب  فتح  صنعتی  فرودگاه مهرآباد جنوبی

اسانسور مانا شرکت متخصص ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران با سال ها خدمات درخشان توانسته رضایت بالای مشتریان خود را کسب کند و با نظرات کارشناسی خود در عیب یابی و رفع اشکالات موفق ظاهر شود.

همینطور اسانسور مانا در خدمات رسانی سریع و پیشتاز است و با تعهد کامل دوره های ماهانه، سه ماهه و سالانه آسانسور شما در غرب تهران را سرویس و نگهداری میکند تا شما با فراق بال به انجام امور خود برسید.

حساسیت و انتخاب دقیق سرویسکاران بر هیچ کس پوشیده نیست تا مشکل های جزئی به جای برطرف شدن به اشکالات کلی و عظیم تبدیل نشوند. اگر خواهان ارائه خدمات حرفه ای سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران هستید می توانید همین حالا از طریق شماره تماس های ذکر شده درخواست خود را در سامانه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور تهران ثبت کنید.

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

 


 

آشنایی با غرب تهران

همه محله های شهر تهران به ویژه محله های غرب تهران، دارای تعداد بسیار زیادی از جاذبه های تفریحی و گردشگری است. در واقع افرادی كه به قصد تفریح و گردشگری به پایتخت سفر می كنند، محال است گذرشان به غرب پایتخت نخورد و حداقل از يكی از جاذبه های گردشگری موجود در این منطقه از پایتخت دیدن نكنند.

منطقه غربی شهر تهران عموما نوساز است و در چند سال اخیر، برج ها و همینطور سازه های بسیار زیادی را در آن تاسیس كردند. علاوه بر این برای افزایش جذب گردشگران و توریستان، جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی را هم در این منطقه از پایتخت تاسیس كردند.  می توان گفت كه شهر تهران قلب اقتصادی کشور است و همینطور توریستان بسیار زیادی را به سمت خود جذب می كند.

در ادامه این مطلب همه چیز را درباره جاذبه های گردشگری غرب تهران بیان كرده ایم و همینطور با معرفی این جاذبه های گردشگری، محبوب ترین و بهترین جاهای دیدنی موجود در بخش غربی تهران، راهنمای جامعی را برای گشت و گذار در پایتخت به شما معرفی كرده ایم. برای آشنایی با همه جاذبه های گردشگری غرب تهران توصیه می كنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. به ویژه اگر مسافر هستید و قصد دارید چند روزی را به گشت و گذار در این شهر بپردازید.

معرفی جاذبه های گردشگری غرب تهران

این شهر در همه نقاط خود جایی را دارد كه هر فردی می تواند برای گردش. تفریح به آن برود. به عنوان مثال پارک ها و بوستان های بسیار زیادی وجود دارند كه برای گذراندن وقت می توانند کمک بزرگی باشند و همینطور می توان برای فاصله گرفتن از شلوغی شهر و ترافیک آن به این بوستان ها و پارک ها پناه برد. جاذبه های گردشگری غرب تهران هم کم نیست و در نتیجه می توانید با آشنایی با این جاذبه ها اقدام به گشت و گذار در این مكان ها كنید. در ادامه لیستی از این جاذبه های گردشگری ذكر كرده ایم.

بوستان نهج البلاغه | پارک جنگلی غرب تهران

از بزرگترین و مهم ترین جاذبه های گردشگری غرب تهران بوستان نهج البلاغه است. در این بوستان جاذبه های تفریحی و دیدنی بسیار زیادی قرار دارد كه با گشت و گذار در آن می توانید بهترین اوقات را سپری كنید و از طبیعت بسیار زیبا و همینطور از رودخانه ای كه در میان آن وجود دارد لذت ببرید.

دریاچه چیتگر

چند سال پیش پروژه ساخت دریاچه چیتگر تهران راه اندازی شد تا اینكه امروزه يكی از شلوغ ترین و محبوب ترین جاذبه های گردشگری غرب تهران است. در این دریاچه امكانات بسیار زیادی وجود دارد و همینطور جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی در آن وجود دارد. توصیه می كنیم حتما از این دریاچه دیدن كنید و غروب های زیبای پایتخت را از این دریاچه ببینید.

ایران مال

از دیگر جاذبه هایی كه در دنیا صدا به پا كرده ایران مال است. در واقع يكی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری غرب تهران است كه یک مجموعه كاملی از جاذبه های گردشگری و دیدنی بوده و می توان ساعات طولانی را در آن سپری كرد و از جاذبه های دیدنی و گردشگری آن لذت برد.

سایر جاذبه های گردشگری غرب تهران

مواردی كه در بالا ذكر شد از محبوب ترین و پربازدید ترین جاذبه های گردشگری در غرب تهران بود اما لازم به ذكر است كه علاوه بر این موارد، جاهای دیدنی بسیار بیشتری در غرب تهران وجود دارد.

از این موارد می توان به بوستان گفتتگو، پارک ژوراسیک، آبشار تهران، پارک جنگلی کوهسار، پارک جنگلی چیتگر، بام لتمال كن، و به طور کلی بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری اشاره كرد. اگر شما هم تا به حال از مناطق دیدنی غرب تهران دیدن كرده اید و پس از سفر به پایتخت از این جاذبه ها بازدید كرده اید نظرات و پیشنهادهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *